facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szalony mecz Jagiellonek (foto/video)

Szalony mecz Jagiellonek (foto/video)

Do małej niespodzianki doszło w Krakowie, gdzie AZS UJ Kraków w ostatniej chwili uratował remis w pojedynku z niżej notowaną Olimpią Szczecin. W ogóle był to dość szalony mecz, głównie dzięki temu że świetnie układał się szczeciniankom zwłaszcza w pierwszej połowie. W 5 minucie po dośrodkowaniu z kornera, w zamieszniu podbramkowym piłkę do siatki skierowała Litwiniec, co nieoczekiwanie dało prowadzenie przyjezdnym. I choć potem oglądaliśmy już sporą dominację krakowianek, które jednak mimo posiadania piłki były jednak bezproduktywne. Realnym zagrożeniem dla bramki Piątek było uderzenie Nosalik z 15 metrów, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do rąk golkiperki. O wiele bardziej konkretne w ofensywie były olimpijki. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, znakomicie na piłkę nabiegła Oleszkiewicz i podwyższyła prowadzenie na 2:0. Co ważne, w obu przypadkach asystę notowała precyzyjnie dogrywająca piłki ze stałych fragmentów gry Michalczyk. Sytuacja miejscowych mogła być jeszcze gorsza gdyby nie instynktowna intwerwencja Klabis po strzale Oleszkiewicz chwilę wcześniej i to z najbliższej odległości. 

-[FOTOGALERIA
 
Po zmianie stron dość długo lepsze wrażenie sprawiały opromienione prowadzeniem szczecinianki. Z biegiem czasu wkradały się jednak w poczynania zespołu trenera Gołubowicza coraz poważniejsze błędy i jego głośne obawy o kolejną utratę punktów w końcówce, nie okazały się płonne. Mało tego, już w przerwie szkoleniowiec gości zapowiadał, że aby uniknąć porażki, jego podopieczne muszą po przerwie podwyższyć na 0:3. I jakby przewidział scenariusz na drugą odsłonę. Na kwadrans przed końcem rozpoczął się mały armageddon. Dosłownie w ostępie 4 minut krakowianki odrobiły całe straty i końcówkę pojedynku mieliśmy niesłychanie emocjonującą. W 74 minucie po dośrodkowaniu Wróbel z kornera i niezbyt frasobliwej interwencji Grosickiej na 15 metrze, do piłki dopadła Daleszczyk i kapitalnym uderzeniem w okolice okienka zdobyła gola kontaktowego. Prawdziwą ozdobą pojedynku był jednak wyczyn Zapały kilka chwil później, która przymierzyła fenomenalnie z 30 metrów pakując piłkę do siatki trącając po drodze poprzeczkę. Nie był to jednak koniec emocji. W 88 minucie nie inaczej, a po stałym fragmencie i nie dzięki komukolwiek innemu jak Michalczyk, krakowianki znów przegrywały. Po centrze wspomnianej "asystentki" z rzutu wolnego, piłka wpadła wprost pod nogi Szymaszek, która stojąc tuż przed bramką okazji nie zmarnowała. Rozmiary niespodzianki zredukowała jeszcze chwilę później Daleszczyk, która wyrosła defensorkom Olimpii jak spod ziemi po podaniu Zapały z głębi pola ratując w ostatniej chwili remis swojej ekipie. 
 
Szczecinianki mogą sobie pluć w brodę, bo miały zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Krakowianki miały za to szczęście w nieszczęciu. Prawdziwym nieszczęściem okazały sie stałe fragmenty bite przez Michalczyk, po których olimpijki zdobyły wszystkie trzy bramki. Do szczęścia zaś zaliczyć należy błyskawiczny powrót do gry na kwadrans przed końcem oraz zimną krew Daleszczyk, której w samej końcówce po świetnym podaniu Zapały, nie zadrżała noga. Godnym podsumowaniem tego pojedynku będzie sformułowanie, iż wyłoniło ono dwoje rannych, a nie zwycięzcę. W przypadku obu ekip remis pozostawiał bowiem ogromny niedosyt.
 
FUTMAL MVP dla Patrycji Michalczyk z Olimpii. Stałe fragmenty gry to w dzisiejszym futbolu źródło wielu punktów. Michalczyk dzięki świetnie ułożonej nodze, fundowała koleżankom z drużyny asysty przy każdym ich golu w tym pojedynku.

-[FOTOGALERIA
 
Ekstraliga Kobiet, 24.04.2021
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin 3:3 (0:2)
Daleszczyk 74, 89, Zapała 74 - Litwiniec 5, Oleszczkiewicz 44, Szymaszek 88
 
AZS UJ: Klabis - Smaza, Woźniak, Wilk, Zapała - Wójcik, Nosalik, Daleszczyk, Nieciąg (46 Bartosiewicz), Wróbel (75 Maziarz) - Gec (60 Solawa).
Olimpia: Piątek - Szymaszek, Michalczyk, Brzozowska, Kędzierska - Grosicka (77 Szcześniak), Radochońska, Siwek (57 Oleksiak), Litwiniec (68 Szerszeń), Witczak (51 Shahbazyan) - Oleszkiewicz.




MATERIAŁ ZREALIZOWANY W RAMACH USŁUGI FUTMAL.PL/PREMIUM
 

 

 

Źródło: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)

Dodano: 2021-04-25 10:04:45


AZS UJ Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Radomiak Radom
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
:
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
:
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
15:00

II liga

Górnik Polkowice
3:0
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
0:1
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00
Lech II Poznań
:
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
:
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
6:0
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
1:0
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
6:4
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
0:0
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:1
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
2:2
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
1:1
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
17:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
:
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
:
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
:
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
:
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Grębałowianka Kraków
0:3
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
0:2
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
3:2
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
3:0
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00
Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
:
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
:
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
0:1
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
0:1
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
0:1
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
2:2
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
:
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
:
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
0:1
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
0:5
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
15.05.2021
17:00
Tempo Białka
:
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
:
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Żarki
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:2
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:30
Zorza Zaczarnie
4:2
Pogórze
12.05.2021
17:30
Unia Niedomice
0:3
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
7:4
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
4:0
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
1:2
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
1:0
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
2:2
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
2:2
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30
Błyskawica Proszówki
:
Poręba Spytkowska
15.05.2021
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
:
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00
Olimpia B.
:
Orzeł Dębno
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Ekler Baranówka
3:0
Spartak Wielkanoc
12.05.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
12.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
3:0
Błękitni II Modlnica
12.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
12.05.2021
 
Galicja Raciborowice
2:4
Szreniawa Koszyce
12.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
:
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
11:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
15.05.2021
 
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
15.05.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:4
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
10:0
Wisła Czernichów
12.05.2021
18:00
Wisła Rząska
0:2
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
0:0
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
18:15
Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
15.05.2021
 
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
:
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
:
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
12.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
4:1
Sokół Chorągwica
12.05.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
3:2
Rożnowa
12.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Strażak Kokotów
12.05.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
2:1
Wolni Kłaj
12.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:1
Zieloni Niegowić
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
0:3
Zryw Szarów
12.05.2021
18:00
Czarnochowice
3:2
UKS Sygneczów
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
15.05.2021
17:00
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
4:1
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
3:2
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
:
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:4
Pilica Wierbka
12.05.2021
18:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Promień Przeginia
12.05.2021
18:00
Laskowianka Laski
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Spartak Charsznica
5:2
Sokół Gołaczewy
12.05.2021
18:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Przebój Wolbrom
12.05.2021
18:00
Błysk Zederman
3:3
Prądnik Sułoszowa
12.05.2021
18:00
Unia Jaroszowiec
5:0
Błyskawica Kolbark
12.05.2021
18:00
Centuria Chechło
2:2
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
3:0
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
2:0
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
0:3
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
0:6
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:0
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
2:6
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
:
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
:
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
:
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
 
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Universum Kraków
16.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
15.05.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
:
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
2:4
Wiarusy II
12.05.2021
18:00
Ledniczanka
2:5
Start Brzezie
12.05.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Wieliczanka Wieliczka
12.05.2021
18:00
Gryf Wiatowice
2:5
Tęcza Słomiróg
12.05.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
Batory Wola Batorska
3:2
Wilga Instalbud Golkowice
12.05.2021
18:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
15.05.2021
17:30
Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Ledniczanka
16.05.2021
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
17:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
15.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 
Motor Lublin
:
Korona II
15.05.2021
 
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Arka G.
15.05.2021
16:00
Lechia
:
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
 
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
15.05.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
:
KKP Korona
15.05.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
1:0
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
1:0
Górnik Wieliczka
12.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
5:0
Okocimski Brzesko
12.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:0
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
1:1
Profi Zielonki
12.05.2021
18:00
Unia Tarnów
3:4
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Pcimianka Pcim
15.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
15.05.2021
 
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
15.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
15.05.2021
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
15.05.2021
 
Górnik Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II Kraków
15.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Respect Szalowa
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
15.05.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
 
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.05.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Śląsk Wrocław
15.05.2021
13:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
:
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Widok Lublin
15.05.2021
 
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
15.05.2021
 
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
KSP Kielce
:
Sparta Daleszyce
16.05.2021
16:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
:
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
:
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny