facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sosin: Chcę być liderem zmian! (cz.2)

Sosin: Chcę być liderem zmian! (cz.2)

Przed nami druga część rozmowy z kandydatem na Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej – Łukaszem Sosinem. W tej części Łukasz Sosin wypowie się m.in. na temat związkowych opłat, utworzenia jednej silnej IV ligi czy innowacyjnej platformy do wymiany informacji.


 

 

- Co ciekawe, w swoim programie jest Pan przeciwny likwidacji podokręgów piłkarskich. Z czym to jest związane? Podokręg to ważna instytucja w dobrze działającym Związku? Ile tych podokręgów powinno być w takim razie w Małopolsce?

- W tak dużym związku jak MZPN nie jest możliwe efektywne centralne zarządzanie wyłącznie z Biura na Solskiego w Krakowie. Mamy ogromną liczbę klubów, co niezwykle cieszy, tych dużych i małych. Ich potrzeby najlepiej znają osoby, które są blisko nich. Ja chcę działania wspierać i koordynować, a nie zagarniać wszystko dla centrali. Rozgrywki, tam, gdzie będzie to możliwe organizacyjnie mogą prowadzić podokręgi. Uważam, że podokręgów powinno być tyle, aby terytorialnie obejmowały cały zasięg działań MZPN. Po poprzednich wyborach zlikwidowano krakowski podokręg. Jakie były tego powody? To kluby z obecnych stref i były kontrkandydat Prezesa Niemca myślę, że się domyślają. To był błąd, który trzeba naprawić.

- Dalej zaznacza Pan w swoim programie, że chce wzmocnić niezależność tych podokręgów także pod względem finansowym. Czy to dla nich oznacza, że same władze podokręgu miałby pozyskiwać sponsorów na swoją działalność?

- Nie chodzi o to, aby podokręgi pozostawić samym sobie. Chodzi o to, aby wspierać ich w działaniu. To musi mieć charakter przemyślany i być budowane na kilku filarach. Po pierwsze, tworzenie warunków. Centrala MZPN musi zacząć od siebie, aby być atrakcyjna dla sponsorów, chodzi o postrzeganie nas jako instytucji i to co możemy dać potencjalnym sponsorom. Musi wystosować konkretną ofertę i wówczas współpraca z podokręgami dla sponsora będzie jego integralną częścią. Po drugie, wsparcie. Chcemy podokręgom pomagać, tam, gdzie będzie to potrzebne, w rozmowach z lokalnymi firmami, ale też władzami samorządowymi. To jest istotne zarówno dla związku jako takiego, ale również konkretnych klubów. To przełoży się na konkretne pieniądze, którymi dysponować będą podokręgi, a przez to i kluby. Po trzecie, stworzymy system motywacyjny dla najaktywniejszych podokręgów. Stworzymy pulę grantową dla najlepszych projektów, ale wcześniej przeprowadzimy odpowiednie działania szkoleniowe, które mają środowisku pomóc takie pomysły przygotować. Po czwarte, samorządność. Będziemy dążyć do modelu, aby w podokręgach działały takie mechanizmy, które pozwolą im maksymalną ilość spraw załatwiać na ich szczeblu, blisko klubów i ludzi. Wiąże się to z odpowiedzialnością, ale centrala MZPN będzie od tego, aby tworzyć te narzędzia wsparcia, a nie występować z pozycji dyktatu, jak to czasem bywa teraz.

- Finanse to zawsze drażliwy temat. Skupmy się jednak na tym, bo to też ważna kwestia. Jak się Pan zapatruje na koszty ponoszone przez kluby np. w trakcie trwania okienka transferowego? Często koszty ponoszone przez kluby są absurdalnie wysokie, wyrejestrowanie i zarejestrowanie zawodnika to często koszt liczony w setkach, a może i nawet w tysiącach złotych. Nie uważa Pan, że jest to problem, nad którym należy się pochylić? Klubów amatorskich w niektórych przypadkach nie stać na takie ruchy.

- Jest to podstawowy problem, nad którym się pochylimy. Będziemy je ograniczać tylko i wyłącznie do opłat absolutnie niezbędnych i wymuszonych kosztami administracyjnymi lub przepisami prawa, do których się musimy stosować i na które z pozycji MZPN nie mamy wpływu. Dla małych klubów amatorskich, prowadzonych i działających dla pasjonatów, to często kwoty w granicach być albo nie być. MZPN, którym chcę kierować, wybierze być.

- A co z innymi opłatami związkowymi? Należy je utrzymać? Zwiększyć? Zmniejszyć? Całkowicie zlikwidować? Myślę, że ta kwestia nie raz będzie poruszana na spotkaniach z delegatami.

- Podobnie jak wyżej, tam, gdzie będzie to możliwe będziemy je zmniejszać. Jak ktoś zada pytanie, to za co utrzyma się MZPN, odpowiem, że zacznie generować środki, których teraz nie ma przez niewykorzystywanie potencjału. Chociażby sponsorskie.

- Obowiązek wystawiania młodzieżowca do gry. Relacjonuję dla portalu futmal.pl mecze z niższych lig w zasadzie co weekend i w swoim życiu odwiedziłem już wiele obiektów sportowych, odbyłem wiele rozmów z trenerami, kierownikami czy klubowymi działaczami. Dla pewnej części z nich obowiązek wystawiania młodzieżowca w Klasie Okręgowej mija się z celem. Umówmy się, że jeżeli ktoś jest dobry, to grałby niezależnie od tego, czy jest w wieku młodzieżowca czy też nie. A teraz dochodzimy do sytuacji, w której kluby na szybko muszą szukać takich graczy, którzy dostają miejsce w składzie nie ze względu na umiejętności, a na wymóg gry.

- To o czym Pan mówi, to jedna strona medalu i ja się z tymi argumentami zgadzam. Nie chcę tu jednak przesądzać na tym etapie, dlatego też to jest kwestia, którą chciałbym poddać szerokiej środowiskowej dyskusji. Dokładnie takiej, jakiej teraz nie ma. Druga strona medalu jest bowiem taka, że dla niektórych młodzieżowców jest to najlepsza okazja do pokazania swojego potencjału, w warunkach meczowych. Ale jak mówię, to doskonały przykład tematu, którego nie możemy autorytarnie przesądzać, a trzeba o nim dyskutować.

- Nie tak dawno pojawiła się dość niepochlebna wypowiedź o piłce amatorskiej, twierdząca, że to tylko zabawa a nie zawodowe granie w piłkę. Po części racji w tym trochę jest, jednak nie wzięto pod uwagę tego, że w większości amatorskich klubów działają tzw. społecznicy, którzy bardzo często poświęcają swój prywatny czas i nieraz środki finansowe, aby pomóc stworzyć coś, z czego najbliższa okolica będzie dumna. Jak Pan zapatruje się na piłkę amatorską?

- Piłka amatorska musi być naszym priorytetem. Ona skupia pasjonatów i popularyzuje futbol. Ma też niezwykle ważne znaczenie dla kultury fizycznej i zdrowia. To jest jeden aspekt. Drugi to ta tożsamość, o której mówi Pan Redaktor. Działają tam właśnie społecznicy, ludzie realizujący pasję, a ze swoją organizacją sportową utożsamiają się lokalni mieszkańcy. Piłka amatorska to zdecydowanie coś więcej niż zabawa, zasługuje na szacunek i odpowiednią opiekę.

- Przejdźmy dalej. Dobrym pomysłem wydaje się być aktywizacja Klubu Zasłużonego Piłkarza. Często organizowanie zajęć z dziećmi poprzez uczestnictwo w treningach np. bramkarskim z Marcinem Cabajem czy strzeleckim z Pawłem Brożkiem, daje zdecydowanie więcej pożytku dla młodych adeptów futbolu niż zanudzenie ich slajdami czy przesuwaniem magnesów na tablicy – pokazujących taktykę. Jak Pan sobie wyobraża ta aktywizację Klubu Zasłużonego Piłkarza?

- Na ten moment taki byt istnieje tylko na papierze. To wielkie, wielkie zaniedbanie. Tradycja piłkarstwa w Małopolsce jest wspaniała, dlatego też jest obok rozwoju, jednym z podstaw mojego programu. W nim właśnie wspominam o tym, że musimy wykorzystać ten potencjał chociażby poprzez to działanie, o którym Pan mówi, czyli treningi z piłkarzami, których młodzi adepci futbolu podziwiali kiedyś na trybunach, czy w telewizji. Dla młodzieży to wielkie wydarzenie, a zapewniam, że piłkarze też chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Trzeba po prostu chcieć to zorganizować, a ja mam to w planach.

- Jako Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zmieniałby Pan organizację rozgrywek? Począwszy od IV ligi a skończywszy na C-klasie? Jeżeli tak, to na czym te zmiany miałyby polegać? Kolejną ważną kwestią jest podział IV ligi. Aktualnie mamy dwie grupy, gdzie rozgrywamy po trzydzieści parę spotkań i wygrywamy swoją grupę, po czym przystępujemy do barażu o możliwość gry w III lidze. Czyli w sumie cały sezon skupimy na dwóch spotkaniach barażowych. Nie lepiej więc byłoby stworzyć jedną silną IV ligę, która gwarantowałby to, że awansując do III ligi zespół będzie w niej dłużej niż jeden sezon?

- Organizacja rozgrywek powinna być dostosowana do realiów, w których żyjemy, jednocześnie umożliwiając najwyższy możliwy na danym szczeblu poziom sportowy. Na chwilę abstrahując od konkretnych rozwiązań, chciałbym, aby ostateczna decyzja uwzględniała potrzeby klubów, ale też stanowiła jasny przekaz dotyczący zasad. Chodzi o to, aby przyjąć jakieś rozwiązanie, które jest skuteczne długoterminowo i nie będzie wymuszać kolejnych reorganizacji co sezon. IV liga, pytając o te dwa decydujące mecze, to jest trochę jak w siatkówce, gdzie faktycznie wysiłek całego sezonu rundy zasadniczej może pójść na marne, jeśli stracisz formę na dwa kluczowe spotkania w play-off i tutaj bywa tak samo. Sytuacja, w której o ostatecznym wyniku drużyny w danym sezonie decyduje jednak szersza perspektywa, przykładowo 30 spotkań, wydaje się być bardziej sprawiedliwa. Z drugiej strony podział na grupy ma swoje korzyści, np. geograficzne, związane z podróżowaniem drużyn. Nie chcę tu przesądzać żadnych zmian, bo jak podkreślam, chcę rozmawiać z klubami i prowadzić konsultację na tym szczeblu. Niemniej na pewno wymaga to dyskusji.

- Zostając w temacie organizacji rozgrywek w niższych ligach. Kiedy wg Pana niższe ligi powinny startować z rozgrywkami? Często zdarza się, że rozgrywki startują w połowie sierpnia i trwają do listopada, gdzie pogoda nie zawsze nas rozpieszcza. Czy nie lepszym pomysłem byłoby przyśpieszenie startu rozgrywek i zostawienie sobie „furtki” w postaci tego, że jeżeli będzie dobra pogoda do gry, to w listopadzie zagramy awansem 1-2 kolejki z wiosny. W dzisiejszych czasach patrząc na pandemię nie było by to chyba głupim rozwiązaniem? A na pewno lepszym niż „upychanie” kolejek w tygodniu, gdzie niektórym ciężko skompletować optymalny skład ze względu na obowiązki zawodowe?

- Wcześniejszy start lig ma niewątpliwe plusy. Po pierwsze, wspominane warunki pogodowe, gdzie w niższych ligach jesteśmy na nie bardziej wrażliwi niż w Ekstraklasie, co oczywiste. Po drugie, daje nam to jak Pan Redaktor wspominał pewną furtkę do tego, aby wprowadzać ewentualne zmiany w terminarzu rozgrywek, podyktowane różnymi przyczynami. Miejmy nadzieję, że już nigdy nie będzie taką przyczyną pandemia, ale też musimy być na to przygotowani. Przeanalizowania wymaga, będę tu nudny, znowu po konsultacji z klubami, wiem, że się powtarzam, ale tego po prostu teraz nie ma, sprawa związana z tym, jak wygląda kwestia urlopów i obowiązków zawodowych zawodników w tygodniach poprzedzających obecne daty startu. To też trzeba wziąć pod uwagę. Niemniej, na ten moment wcześniejszy start wydaje mi się sensownym pomysłem.  

- Swego czasu w większości podokręgów zlikwidowano C-klasy. Ostała się tylko jedna taka grupa w okręgu Wieliczka, która na chwilę obecną liczy siedem drużyn. Czy Pan jako ewentualny Prezes byłby za przywróceniem C-klas? Czy wręcz przeciwnie?

- Wydaje mi się, że to co się stało z C-klasą było pewną obiektywną weryfikacją naszych możliwości i potrzeb w tym zakresie. Na ten moment nie widać na to szerokiego zapotrzebowania, drużyny grające na tym poziomie mogłyby rywalizować poziom wyżej, mówimy bowiem o niewielkiej skali zjawiska. Podokręgi likwidując C-klasy kierowały się swoimi potrzebami, wydaje mi się dobrze zdiagnozowanymi.  


- Wybory coraz bliżej, do zrobienia jeszcze wiele rzeczy. Jeżeli z tego miejsca miałby Pan przekonać osoby niezdecydowane do oddania głosu właśnie na Pana, to czym by ich Pan do siebie przekonał?

- Chciałbym ich zachęcić do podjęcia odważnej decyzji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że środowisko piłkarskie ma swoją specyfikę i wprowadzanie w nim potrzebnych zmian wymaga odpowiedniego trybu ich procedowania. Postawiłem na rozwój i tradycję, dwa filary, które będą mi towarzyszyć, jeśli wygram. Rozwój, ponieważ wszyscy, którym zależy na małopolskiej piłce widzą, że mamy dużo do poprawy, a pozostawienie u władzy następców wskazanych przez Ryszarda Niemca tego nie gwarantuje. Tradycja, ponieważ nie chce robić rewolucji i niszczyć dorobku ludzi, którzy ciężko pracują, nie traktując przecież tego jako źródła zarobkowania. Postawię na współpracę z klubami i podokręgami, trenerami i sędziami. Będę dbał o autonomię i samorządność okręgów, ale taką prawdziwą, a nie kierowaną z siedziby na Solskiego. Będę budował partnerskie relacje i mam nadzieję, że dostanę na to szansę. Mam pomysł, program, doświadczenie i zapał do pracy. Czy widział Pan redaktor, aby kontrkandydaci, przedstawili swoją wizję, program, jakiekolwiek patrzenie na bieżące sprawy? Mi tego u nich brakuje. Jestem na ten moment jedynym kandydatem, który chce coś więcej. Nie liczy, że wybory przebiegną „jak zwykle”, czyli bezpiecznie dla wskazanego przez poprzedniego prezesa następcy, bez większej środowiskowej dyskusji. Zwracam się do środowiska, do przyszłych delegatów. Można lepiej niż teraz i wspólnie możemy to osiągnąć.

- Dużo miejsca w swoim programie poświęca Pan na szkolenia, rozwój kadry trenerskiej, rozwój młodzieży. Uważa Pan, że teraz takie programy nie są realizowane przez obecne władze?

- Mamy tu pole do dalszej poprawy. Cenię małopolskich trenerów i widzę ich ciężką pracę. Chcemy wyposażyć naszych szkoleniowców w nowoczesną technologię, tak aby wykorzystywali oni w sposób maksymalny swój potencjał. Programy są, ale mogą być jeszcze lepsze.

- Na czym miałby polegać program stworzenia platformy wymiany informacji pomiędzy trenerami, scautami? Jaki jest sens tego programu? Miałoby to działać na zasadzie, że trener X dzwoni do trenera Y, że ma do polecenia zawodnika, który może mu się przydać?

- To jest pomysł wielowątkowy. Na początek chce stworzyć system, który pozwoli rozwijać się młodym scoutom. Posłużę się tu pewnym przykładem. Mamy wielu pasjonatów piłki nożnej, którzy niekoniecznie są predysponowani do tego, aby zostać piłkarzami, a i do trenerki ich nie ciągnie. To 18-25-letni pasjonaci piłki, którzy w wolnym czasie ją oglądają, a do tego tłuką w gry w rodzaju Football Managera. Oni potrafią dużo widzieć. Chciałbym tych ludzi inspirować do tego, aby śledzili lokalny futbol, wyposażając wcześniej w podstawowy warsztat scoutingowy. Dzięki temu możemy zyskać pod naszą egidą sieć młodych ludzi, którzy będą obserwować młode talenty, analizując ich postępy. Aby wykorzystać ich pracę, ale również profesjonalnych scoutów, musimy pomyśleć o platformie wymiany informacji, która pozwoli pozyskać dane o tych zdolnych zawodnikach. Dodatkowo trzeba pamiętać o przepisach RODO. To wszystko może przyczynić się do wzmocnienia prowadzonych przez MZPN kadr, ale też szans rozwojowych poszczególnych graczy, którzy nie zawsze mieli szanse być zauważeni. Pomysł jest bardzo ambitny i wymagający w realizacji, ale może stać się naszą wizytówką.

- Czy obserwuje Pan działania innych Związków? Są jakieś rzeczy, które podpatrzył Pan u innych i chciałby przenieść do Małopolski? Czy raczej działanie Związku ma być unikatowe w skali kraju? Nie wzorowane na innych a wyznaczać nowe trendy.

- Chciałbym zarówno wyznaczać nowe trendy, ale też nie ukrywam, wzorować się na najlepszych. To właśnie z tym porównaniem jak sprawy się mają w niższych ligach było jednym z bodźców do podjęcia decyzji o starcie. Analizując mój program, co Pan Redaktor bardzo rzetelnie zrobił, widać, że są tam zarówno rozwiązania stosowane w innych związkach, ale też pomysły zupełnie świeże. Jeśli otrzymam zaufanie środowiska, to będzie świetna mieszanka.  

- W swoim programie zwraca Pan również uwagę, że pod Pana przewodnictwem Związek pozyskiwałby partnerów, sponsorów dla niższych lig. Przecież w ostatnim czasie pozyskano sponsora, który przygotował dla klubów ciekawe oferty na stroje piłkarskie, do tego został tytularnym sponsorem lig w całej Małopolsce. Uważa Pan, że to za mało? Że kluby nie mają z tego korzyści?

- Z całym szacunkiem do pozyskanego sponsora, czy to jest szczyt naszych możliwości? Jesteśmy związkiem z wielką tradycją, rzeszą instytucji i wieloma tysiącami ludzi. To potężny rynek dla potencjalnych reklamodawców. Żeby jednak był atrakcyjny, MZPN musi być kuszącym partnerem. Czy tak teraz jest? Proszę wejść na stronę internetową związku i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy poważne firmy będą chciały współpracować z marką, która tak o siebie nie dba. Wejdzie osoba odpowiedzialna za marketing w firmie X, poszuka nas w social mediach, a tu klops. Nie ma. Centralne władze MZPN dramatycznie nie wykorzystują potencjału jaki mamy w związku, pasji i ciężkiej pracy ludzi na niższych szczeblach, oraz możliwości jakie daje nam najpopularniejsza dyscyplina sportowa. Tak, to co mamy to za mało. Czas to zmienić.

- Dziękuję za rozmowę i poświęcony czas.


ZOBACZ TAKŻE:
]- SOSIN: CHCĘ BYĆ LIDEREM ZMIAN (cz.1)

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2021-04-20 22:08:58


MZPN  wywiad  Sosin 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Radomiak Radom
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
:
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
:
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
15:00

II liga

Górnik Polkowice
3:0
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
0:1
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00
Lech II Poznań
:
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
:
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
6:0
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
1:0
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
6:4
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
0:0
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:1
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
2:2
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
1:1
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
17:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
:
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
:
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
:
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
:
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Grębałowianka Kraków
0:3
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
0:2
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
3:2
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
3:0
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00
Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
:
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
:
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
0:1
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
0:1
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
0:1
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
2:2
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
:
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
:
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
0:1
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
0:5
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
15.05.2021
17:00
Tempo Białka
:
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
:
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Żarki
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:2
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:30
Zorza Zaczarnie
4:2
Pogórze
12.05.2021
17:30
Unia Niedomice
0:3
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
7:4
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
4:0
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
1:2
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
1:0
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
2:2
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
2:2
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30
Błyskawica Proszówki
:
Poręba Spytkowska
15.05.2021
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
:
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00
Olimpia B.
:
Orzeł Dębno
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Ekler Baranówka
3:0
Spartak Wielkanoc
12.05.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
12.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
3:0
Błękitni II Modlnica
12.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
12.05.2021
 
Galicja Raciborowice
2:4
Szreniawa Koszyce
12.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
:
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
11:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
15.05.2021
 
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
15.05.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:4
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
10:0
Wisła Czernichów
12.05.2021
18:00
Wisła Rząska
0:2
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
0:0
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
18:15
Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
15.05.2021
 
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
:
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
:
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
12.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
4:1
Sokół Chorągwica
12.05.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
3:2
Rożnowa
12.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Strażak Kokotów
12.05.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
2:1
Wolni Kłaj
12.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:1
Zieloni Niegowić
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
0:3
Zryw Szarów
12.05.2021
18:00
Czarnochowice
3:2
UKS Sygneczów
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
15.05.2021
17:00
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
4:1
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
3:2
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
:
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:4
Pilica Wierbka
12.05.2021
18:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Promień Przeginia
12.05.2021
18:00
Laskowianka Laski
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Spartak Charsznica
5:2
Sokół Gołaczewy
12.05.2021
18:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Przebój Wolbrom
12.05.2021
18:00
Błysk Zederman
3:3
Prądnik Sułoszowa
12.05.2021
18:00
Unia Jaroszowiec
5:0
Błyskawica Kolbark
12.05.2021
18:00
Centuria Chechło
2:2
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
3:0
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
2:0
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
0:3
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
0:6
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:0
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
2:6
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
:
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
:
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
:
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
 
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Universum Kraków
16.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
15.05.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
:
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
2:4
Wiarusy II
12.05.2021
18:00
Ledniczanka
2:5
Start Brzezie
12.05.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Wieliczanka Wieliczka
12.05.2021
18:00
Gryf Wiatowice
2:5
Tęcza Słomiróg
12.05.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
Batory Wola Batorska
3:2
Wilga Instalbud Golkowice
12.05.2021
18:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
15.05.2021
17:30
Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Ledniczanka
16.05.2021
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
17:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
15.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 
Motor Lublin
:
Korona II
15.05.2021
 
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Arka G.
15.05.2021
16:00
Lechia
:
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
 
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
15.05.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
:
KKP Korona
15.05.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
1:0
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
1:0
Górnik Wieliczka
12.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
5:0
Okocimski Brzesko
12.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:0
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
1:1
Profi Zielonki
12.05.2021
18:00
Unia Tarnów
3:4
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Pcimianka Pcim
15.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
15.05.2021
 
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
15.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
15.05.2021
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
15.05.2021
 
Górnik Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II Kraków
15.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Respect Szalowa
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
15.05.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
 
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.05.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Śląsk Wrocław
15.05.2021
13:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
:
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Widok Lublin
15.05.2021
 
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
15.05.2021
 
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
KSP Kielce
:
Sparta Daleszyce
16.05.2021
16:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
:
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
:
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny