facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Fidziukiewicz na wagę niespodzianki (video)

Fidziukiewicz na wagę niespodzianki (video)

Garbarnia odniosła w sobotę niezwykle cenne zwycięstwo z zespołem Chojniczanki, który walczy(ł) o bezpośredni awans na zaplecze Ekstraklasy. Być może właśnie w Krakowie, Chojniczanka te szanse zaprzepaściła. Mimo, iż do przerwy chojniczanie prowadzili, to po zmianie stron dwa błyskawiczne ciosy Fidziukiewicza odwróciły losy meczu i niespodzianka stała się faktem. Dzięki tej wygranej Garbarni wciąż bliżej jest do baraży o awans niż do strefy spadkowej. 

eWinner 2 Liga 10.04.2021 r. g.15:00
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice 2:1 (0:1)
Fidziukiewicz 55, 60 – Mikołajczak 40
 
Sędziował: Marek Śliwa (Kielce), Asystenci Dominik Wrona i Marek Witoń
Żółte kartki: Feliks – Czajkowski, Grolik.
 
Garbarnia: Frątczak – Morys, Nakrosius, Rutkowski, Kowalski – Górski (76 Radwanek), Duda, Kołbon, Marszalik (76 Wacławek) – Fidziukiewicz (81 Masiuda), Feliks (68 Kuczak).
Chojniczanka: Sokół – Mudra, Grolik, Klabnik, Sacharuk – Napołow, Rakowski (46 Ziętarski), Kona (74 Czajkowski), Mikołajczak (89 Emche), Ryczkowski (81 Pląskowski) – Skrzypczak (75 Nowak).


 




 

 

Źródło: Wojciech Tracz

Dodano: 2021-04-11 19:04:18


Zobacz też: II liga

Garbarnia  Chojniczanka Chojnice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Radomiak Radom
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
:
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
:
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
15:00

II liga

Górnik Polkowice
3:0
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
0:1
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00
Lech II Poznań
:
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
:
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
6:0
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
1:0
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
6:4
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
0:0
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:1
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
2:2
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
1:1
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
17:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
:
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
:
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
:
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
:
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Grębałowianka Kraków
0:3
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
0:2
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
3:2
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
3:0
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00
Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
:
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
:
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
0:1
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
0:1
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
0:1
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
2:2
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
:
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
:
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
0:1
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
0:5
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
15.05.2021
17:00
Tempo Białka
:
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
:
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Żarki
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:2
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:30
Zorza Zaczarnie
4:2
Pogórze
12.05.2021
17:30
Unia Niedomice
0:3
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
7:4
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
4:0
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
1:2
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
1:0
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
2:2
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
2:2
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30
Błyskawica Proszówki
:
Poręba Spytkowska
15.05.2021
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
:
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00
Olimpia B.
:
Orzeł Dębno
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Ekler Baranówka
3:0
Spartak Wielkanoc
12.05.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
12.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
3:0
Błękitni II Modlnica
12.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
12.05.2021
 
Galicja Raciborowice
2:4
Szreniawa Koszyce
12.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
:
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
11:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
15.05.2021
 
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
15.05.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:4
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
10:0
Wisła Czernichów
12.05.2021
18:00
Wisła Rząska
0:2
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
0:0
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
18:15
Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
15.05.2021
 
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
:
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
:
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
12.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
4:1
Sokół Chorągwica
12.05.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
3:2
Rożnowa
12.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Strażak Kokotów
12.05.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
2:1
Wolni Kłaj
12.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:1
Zieloni Niegowić
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
0:3
Zryw Szarów
12.05.2021
18:00
Czarnochowice
3:2
UKS Sygneczów
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
15.05.2021
17:00
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
4:1
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
3:2
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
:
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:4
Pilica Wierbka
12.05.2021
18:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Promień Przeginia
12.05.2021
18:00
Laskowianka Laski
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Spartak Charsznica
5:2
Sokół Gołaczewy
12.05.2021
18:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Przebój Wolbrom
12.05.2021
18:00
Błysk Zederman
3:3
Prądnik Sułoszowa
12.05.2021
18:00
Unia Jaroszowiec
5:0
Błyskawica Kolbark
12.05.2021
18:00
Centuria Chechło
2:2
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
3:0
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
2:0
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
0:3
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
0:6
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:0
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
2:6
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
:
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
:
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
:
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
 
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Universum Kraków
16.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
15.05.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
:
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
2:4
Wiarusy II
12.05.2021
18:00
Ledniczanka
2:5
Start Brzezie
12.05.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Wieliczanka Wieliczka
12.05.2021
18:00
Gryf Wiatowice
2:5
Tęcza Słomiróg
12.05.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
Batory Wola Batorska
3:2
Wilga Instalbud Golkowice
12.05.2021
18:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
15.05.2021
17:30
Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Ledniczanka
16.05.2021
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
17:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
15.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 
Motor Lublin
:
Korona II
15.05.2021
 
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Arka G.
15.05.2021
16:00
Lechia
:
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
 
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
15.05.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
:
KKP Korona
15.05.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
1:0
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
1:0
Górnik Wieliczka
12.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
5:0
Okocimski Brzesko
12.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:0
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
1:1
Profi Zielonki
12.05.2021
18:00
Unia Tarnów
3:4
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Pcimianka Pcim
15.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
15.05.2021
 
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
15.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
15.05.2021
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
15.05.2021
 
Górnik Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II Kraków
15.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Respect Szalowa
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
15.05.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
 
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
 
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.05.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Śląsk Wrocław
15.05.2021
13:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
:
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Widok Lublin
15.05.2021
 
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
15.05.2021
 
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
KSP Kielce
:
Sparta Daleszyce
16.05.2021
16:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
:
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
:
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny