facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Unia Opole triumfuje w eliminacjach do Mistrzostw Małopolski U-12 dziewcząt

Unia Opole triumfuje w eliminacjach do Mistrzostw Małopolski U-12 dziewcząt

W sobotę w hali sportowej w Stryszawie został rozegrany trzeci i ostatni turniej eliminacyjny mistrzostw Małopolski w futsalu dziewcząt w kategorii U-12. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, w całych mistrzostwach startuje 15 ekip.
 
W turnieju udział wzięły drużyny Filkówki Barwałd, Wisły Brzeźnica, Pogorzanki Pogorzyca oraz drużyna z odległego Opola KS Unia.
 
Zawodniczki z Opola zdominowały turniej eliminacyjny i z kompletem zwycięstw (9 pkt)  awansowały do Wielkiego finału w Krakowie. Z drugiego miejsca awans uzyskała drużyna Wisły Brzeźnica gromadząc 6 pkt.

Wyniki:
Pogorzanka - Wisła Brzeźnica 1:18
KS Unia Opole - Filkówka Barwałd 6:1
Filkówka Barwałd - Pogorzanka 0:1
KS Unia Opole - Wisła Brzeźnica 3:1
Pogorzanka - KS Unia Opole 0:16
Filkówka Barwałd - Wisła Brzeźnica 2:8

1. Unia 3 9 25-2
2. Wisła 3 6 27-6
3. Pogorzanka 3 3  2-34
4. Filkówka 3 0  3-15
 
A już w najbliższą niedzielę 28.02 W krakowskich finałach zmierzą się: FSA Kraków, Prądniczanka Kraków, Wisła Brzeźnica, Tarnovia Tarnów, Starówka Nowy Sącz oraz LKS Unia Opole.

 

 

Źródło: AS

Dodano: 2021-02-22 22:31:11


Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
04.12.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Łęczna
04.12.2021
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
04.12.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Raków Częstochowa
04.12.2021
 
Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.12.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pogoń Szczecin
04.12.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
04.12.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Kraków
04.12.2021
 
Radomiak Radom
:
Piast Gliwice
04.12.2021
 

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
01.12.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice
01.12.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.12.2021
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.12.2021
 
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
04.12.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Katowice
04.12.2021
 
Chrobry Głogów
:
Widzew Łódź
04.12.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Polkowice
04.12.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
04.12.2021
 
ŁKS Łódź
:
Puszcza Niepołomice
05.12.2021
15:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
01.12.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
04.12.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
04.12.2021
 
Pogoń Siedlce
:
Hutnik Kraków
04.12.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Sokół Ostróda
04.12.2021
16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Radunia Stężyca
04.12.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
05.12.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Wisła Puławy
05.12.2021
12:00
Motor Lublin
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2021
16:00

I Liga Kobiet

ROW Rybnik
:
UKS Staszkówka Jelna
01.12.2021
18:00

I liga futsalu, gr. południowa

GSF Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Gwiazda Ruda Śląska
04.12.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.12.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
Unia Tarnów
04.12.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
05.12.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UEK Kraków
05.12.2021
17:00

Liga testowa

ABB AA Futsal Team
:
Agricola Klimontów
01.12.2021
11:00
AGH Industrial Kraków
:
Admet Drogop
01.12.2021
11:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
05.12.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
04.12.2021
12:00
UKS SAP Brzeg
:
Unia Opole
04.12.2021
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
ROW Rybnik
04.12.2021
 
Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UP Wanda Kraków
04.12.2021
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski
03.12.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
03.12.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
03.12.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Prokocim Kraków
03.12.2021
20:30
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.12.2021
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy
03.12.2021
21:30