facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Duet trenerski w Śledziejowicach

Duet trenerski w Śledziejowicach

Wyjaśniła się sytuacja odnośnie sztabu szkoleniowego czwartoligowego LKS Śledziejowice. Po przejściu Krzysztofa Mastalerza do Hutnika Kraków na stanowisku pierwszego trenera pozostawał wakat.

Dziś zespół ze Śledziejowic poinformował, że w rundzie wiosennej za wyniku drużyny będzie odpowiadał duet szkoleniowców Waldemar Warchoł oraz Krzysztof Szot.

Waldemar Warchoł:

Trener piłki nożnej ze specjalizacją przygotowania motorycznego w grach zespołowych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz podyplomowych studiów z Przygotowania Motorycznego w grach zespołowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Uczestnik prestiżowego kursu UEFA B w ramach programu Wyższe kwalifikacje przy współpracy z DFB (Niemiecki Związek Piłki Nożnej).

Twórca TRAIN WITH BRAIN SPORT PERFORMANCE.

Autor pierwszego w Polsce podręcznika przygotowania motorycznego dla trenerów i sportowców - GOTOWY DO GRY

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z zawodnikami na poziomie zawodowym i amatorskim Współpracował z akademiami i klubami piłkarskimi w Polsce i za granicą. Na poziomie centralnym pełnił funkcję asystenta trenera i trenera przygotowania motorycznego w 2 ligowej  Stal Stalowa Wola(runda jesienna 2017) oraz w Wigry Suwałki (runda jesienna 2020).

Budując swoje doświadczenie uczestniczył w stażach trenerskich w Polsce (Cracovia Kraków, Stal Mielec, Wisła Kraków) oraz w Europie (Swansea City, Hannover 96).

Krzysztof Szot:

Trener z licencją UEFA A. Jako zawodnik, mistrz Polski juniorów z Hutnikiem Kraków, później grający w wielu małopolskich klubach m.in. Pogoń Miechów, Zieleńczanka Zielonki a w 2014 r. LKS Śledziejowice.

Prace trenerską rozpoczął 18 lat temu od szkolenia bramkarzy grup młodzieżowych w Hutnik Kraków. W swoim dorobku trenerskim posiada również prace z bramkarzami pierwszej drużyny Hutnika oraz młodzieżą Wanda Kraków i Krakus Nowa Huta.

Od 7 lat pierwszy trener prowadzący drużynę kobiet Wanda Nowa Huta w 2 lidze PZPN (6 sezonów w 1 lidze). Z zespołem Wandy w rozgrywkach futsalu osiągnął mistrzostwo Polski u18 oraz vice-mistrzostwo U16.

Drużyna futsalowa, w której odpowiada za bramkarki, występuje w ekstralidze kobiet pod wspólnym szyldem AZS UP Wanda Kraków .

 

 

Źródło: LKS Śledziejowice fb

Dodano: 2021-02-20 18:23:02


Zobacz też: Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Śledziejowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
:
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
:
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
:
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
:
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
:
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
:
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
:
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30