facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

UEK, PWSZ Tarnów i AWF Kraków awansowały do finałów AMP

UEK, PWSZ Tarnów i AWF Kraków awansowały do finałów AMP

W weekend w Kielcach rozgrywany był jeden z półfinałowych turniejów, którego stawką był awans do Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu, które zaplanowano na przełomie lutego i marca w Poznaniu. W kieleckim turnieju, premiowane do finałów AMP były pierwsze cztery lokaty. Aby więc uzyskać upragniony awans, należało wygrać grupę eliminacyjną.

O ile z grupy A awansu nie udało się uzyskać ekipie AGH Kraków, to w grupie B bezapelacyjnie najlepszymi zespołami były UEK Kraków i AWF Kraków z tym, że to UEK przebrnął przez zmagania grupowe z kompletem punktów. Obie krakowskie drużyny zapewniły sobie tym samym awans do finałowego turnieju. W fazie grupowej przepadły drużyny UJ Kraków, PWSZ Nowy Sącz, a także wspomniany AGH Kraków. Awans wywalczyła oczywiście także drużyna PWSZ Tarnów, zdecydowanie najlepsza zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej.

Królem strzelców turnieju został Wojciech Przybył z AWF Kraków, a MVP imprezy wybrano Tomasza Biedę z UEK Kraków.

 
 
Grupa A
PWSZ Tarnów - PWSZ Nowy Sącz 7:1
AGH Kraków - UMCS Lublin 3:4
UJK Kielce - PWSZ Nowy Sącz 1:6
PWSZ Tarnów - AGH Kraków 5:1
UMCS Lublin - UJK Kielce 4:4
PWSZ Nowy Sącz - UMCS Lublin 3:3
UJK Kielce - AGH Kraków 0:2
UMCS Lublin - PWSZ Tarnów 3:2
UJK Kielce - PWSZ Tarnów 2:6

1. PWSZ Tarnów 4 9 20-7
2. UMCS Lublin 4 8 14-12
3. PWSZ N.Sącz 4 7 13-17
4. AGH Kraków 4 3  8-12
5. UJK Kielce 4 1  7-18

 
Grupa B
UEK Kraków - AWF Kraków 5:1
PRz Rzeszów - UJ Kraków 2:3
PL Lublin - PŚk Kielce 1:3
AWF Kraków - UJ Kraków 4:4
UEK Kraków - PŚk Kielce 7:0
PRz Rzeszów - PL Lublin 7:4
UJ Kraków - UEK Kraków 2:8
PŚk Kielce - PRz Rzeszów 10:4
PL Lublin - UEK Kraków 3:6
PŚk Kielce - UJ Kraków 6:2
PRz Rzeszów - AWF Kraków 4:7
UJ Kraków - PL Lublin 4:4
AWF Kraków - PŚk Kielce 4:1
UEK Kraków - PRz Rzeszów 7:0

1. UEK Kraków 5 15 33-6
2. AWF Kraków 5 10 24-16
3. PŚk Kielce 5  9 20-18
4. UJ Kraków 5  5 15-24
5. PRz Rzeszów 5  3 17-31
6. PL Lublin 5  1 14-28

 
O 9.miejsce:
UJK Kielce - PRz Rzeszów 0:0, k.3-4
 
O 7.miejsce:
AGH Kraków - UJ Kraków 0:0, k.2-4
 
O 5.miejsce:
PWSZ Nowy Sącz - PŚk Kielce 0:0, k.4-2
 
O 3.miejsce:
UMCS Lublin - AWF Kraków 4:3
 
Finał:
PWSZ Tarnów - UEK Kraków 2:1

NAGRODY INDYWIDUALNE
MVP Turnieju: Bieda Tomasz (UEK Kraków)
Najlepszy Bramkarz: Leśniak Szymon (PWSZ Tarnów)
Król Strzelców: Przybył Wojciech (AWF Kraków)
 
Końcowa klasyfikacja:
1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie - awans do finałów AMP
2. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - awans do finałów AMP
3. Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie - awans do finałów AMP
4. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie - awans do finałów AMP
---
5. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
6. Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
7. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
8. Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
9. Politechnika Rzeszowska
10. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
11. Politechnika Lubelska
 

 

 

Źródło: własne / Futsal AMP

Dodano: 2021-02-09 13:18:12


AZS UEK Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
:
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
:
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
:
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
:
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
:
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
:
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
:
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30