facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Solne Miasto i Okocimski z awansem do finałów

Solne Miasto i Okocimski z awansem do finałów

Marex Chorzów i SMS Solne Miasto Wieliczka uzyskały awans do finałów Mistrzostw Polski w Futsalu U-17 podczas turnieju eliminacyjnego rozgrywanego w ten weekend w Siemianowicach Śląskich. Małopolanie przegrali jedynie na inaugurację z Marexem i awans uzyskali z drugiego miejsca w tabeli. Wieliczanie pokonali potem Trzebinię oraz AZS UŚ Katowice i zagrają w weekend 12-14 lutego w turnieju finałowym w Białymstoku. W finałach zagra 16 ekip, a SMS Solne Miasto i Okocimski Brzesko to jedyni przedstawiciele Małopolski w tym turnieju. Okocimski w ostatni weekend pokonał Stal Mielec (4:2), FT Przeworsk (3:2) i zremisował z SMS Jarosław (2:2) zapewniając sobie triumf w turnieju eliminacyjnym w Brzesku.
 
Marex Chorzów - Solne Miasto 2:1
AZS UŚ Katowice - MKS Trzebinia 1:2
 
Solne Miasto - MKS Trzebinia 4:2
Marex Chorzów - AZS UŚ Katowice 1:3
 
AZS UŚ Katowice - Solne Miasto 0:2
MKS Trzebinia - Marex Chorzow 0:3

1. Marex 3 6 6-4
2. Solne Miasto 3 6 7-4
3. Trzebinia 3 3 4-8
4. AZS UŚ 3 3 4-5
 
Finaliści MMP U-17 w Białym stoku, 12-14.02.2021
1. MOKS Białystok - gospodarz turnieju
2. ZSiOT Jantar Ustka
3. Futsal SMS Słupsk Kamienica Królewska
4. Constract Lubawa
5. KP Piła
6. Red Dragons Pniewy
7. SPN Szamotuły
8. Bór Regut
9. Junior Hurtap Łęczyca
10. AP Canpack Okocimski Brzesko
11. Futsal Team Przeworsk
12. Marex Chorzów
13. SMS Solne Miasto Wieliczka
14. Rekord Bielsko-Biała SSA
15. GSF Gliwice
16. Gwiazda Ruda Śląska

 

 

Źródło: własne / futsal MMP

Dodano: 2021-01-18 09:48:03


Solne Miasto Wieliczka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
06.03.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
06.03.2021
 
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
06.03.2021
 
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
06.03.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
 
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Płock
06.03.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
06.03.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
06.03.2021
 
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
06.03.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
06.03.2021
 
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
06.03.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny