facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

AZS UEK Akademickim Mistrzem Małopolski w futsalu

AZS UEK Akademickim Mistrzem Małopolski w futsalu

AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków został Akademickim Mistrzem Małopolski w futsalu. Podopieczni Krzysztofa Kusi pewnie wygrali grupę eliminacyjną i awansowali do niedzielnych finałów, w których bili się już bezpośrednio o tytuł mistrzowski. Co ciekawe, w trzy-zespołowej grupie finałowej każdy...wygrał z każdym i tabela końcowa była jednocześnie małą tabelką. W niej najlepsi okazali się krakowianie i mogli świętować Akadmickie Mistrzostwo Małopolski. 
 
Turniej był jednocześnie eliminacjami do Akademickich Mistrzostw Polski. Z Małopolski awans uzyskiwało pierwszych 6 ekip z wczorajszego turnieju: AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków, AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu, AZS Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, AZS Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, AZS Uniwersytet Jagielloński.
 
Grupa A
AZS UP - AZS AWF 4:5
AZS PWSZ Tarnów - AZS UP 10:2
AZS AWF - AZS PWSZ 3:9
 
1. AZS PWSZT 2 6 19-5
2. AZS AWF 2 3  8-13
3. AZS UP  2 0  6-15
 
Grupa B
AZS PK - AZS PWSZ N.Sącz 2:6
AZS UJ - AZS PK 6:1
AZS PWSZ N.Sącz - AZS UJ 4:3

1. AZS PWSZNS 2 6 10-5
2. AZS UJ 2 3  9-5
3. AZS PK 2 0  3-12
 
Grupa C
AZS CM UJ - AZS UEK 0:8
AZS AGH - AZS CM UJ 10:0
AZS UEK - AZS AGH 2:1

1. AZS UEK 2 6 10-1
2. AZS AGH 2 3 11-2
3. AZS CM UJ  2 0  0-18
 
 
O miejsca 7-9
AZS PK - AZS CM UJ 8:7
AZS UP - AZS PK 3:3
AZS CM UJ - AZS UP 2:4
 
1. AZS UP 2 4  7-5
2. AZS PK 2 4 11-10
3. AZS CM UJ  2 0  9-12 
 
O miejsca 4-6
AZS UJ - AZS AGH 4:5
AZS AWF - AZS UJ 5:0
AZS AGH - AZS AWF 7:4
 
1. AZS AGH 2 6 12-8
2. AZS AWF 2 3  9-7
3. AZS UJ 2 0  4-10
 
O miejsca 1-3
AZS PWSZNS - AZS UEK 4:3
AZS PWSZT - AZS PWSZNS 3:1
AZS UEK - AZSPWSZT 5:2

1. AZS UEK 2 3 8-6
2. AZS PWSZT 2 3 5-6
3. AZS PWSZNS 2 3 5-6
 
*AZS PWSZ Tarnów zajął drugie miejscie po wygranym konkursie rzutów karnych z PWSZ Nowy Sącz.
 
Końcowa klasyfikacja AMM w futsalu mężczyzn:
1. AZS Uniwersytet Ekonomiczny
2. AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
3. AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
4. AZS Akademia Górniczo - Hutnicza
5. AZS Akademia Wychowania Fizycznego
6. AZS Uniwersytet Jagielloński
7. AZS Uniwersytet Pedagogiczny
8. AZS Politechnika Krakowska
9. AZS Collegium Medicum UJ 

 

 

Źródło: własne / fot. AZS UEK Futsal FB

Dodano: 2020-12-14 10:36:15


AZS UEK 

Komentarze


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny