facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Turniej Mikołajkowy WKS Wawel (foto)

Turniej Mikołajkowy WKS Wawel (foto)

WKS Wawel odradza się piłkarsko. Coraz prężniej działająca przy klubie akademia piłkarska zrzesza coraz szersze grono młodych piłkarzy, powstała nawet sekcja kobieca, a sezon zimowy Wojskowi zainaugurowali okazałym turniejem Mikołajkowym “Aktywnie i zdrowo przeciw COVID-19”.

 

 

W trakcie niedzielnych zmagań, obejrzeliśmy turnieje w dwóch kategoriach wiekowych. Przed południem oglądaliśmy zmagania sześciu ekip z rocznika 2011, do wieczora zaś rywalizowali uczestnicy z rocznika 2010. 
 
- Głównym założeniem naszego turnieju jest aktywizacja młodych ludzi, zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie wolnego czasu. Przypomnijmy, że w zdecydowanej większości ci młodzi sportowcy odbywają naukę szkolną zdalnie, to dodatkowo ogranicza ich aktywność ruchową. Nie zamierzamy przyglądać się biernie pandemii koronawirusa. Dbamy z największą uwagą o higienę, o zachowanie wszelkich zasad reżimu sanitarnego i chcemy organizować chłopcom wolny czas - opowiada Jerzy Urban, organizator turnieju. 

-[FOTOGALERIA
 
I faktycznie niedzielna impreza okazała się strzałem w dziesiątkę. Dynamicznie przeprowadzone zawody oraz okolicznościowe atrakcje w postaci konkursu dryblingu zarówno na poziomie wewnątrz-drużynowym jak i globalnym, a także mikołajkowe upominki, których finansowanie wsparło Miasto Kraków spowodowały, że nikt nie mógł narzekać na nudę.
 
Piłkarsko także było niezwykle ciekawie. Najwięcej indywidualności obejrzeliśmy w ekipach Krakusa Nowa Huta oraz Szkoły Futbolu Staniątki. Nowohucianie wystawili swoje drużyny w obu rocznikach i - do czego już przyzwyczaili - cieszyli oko pozostałych rywali, którzy pełnili w tym turnieju rolę widowni w przerwach między swoimi spotkaniami. W roczniku 2011 motorem napędowym zespołu Grzegorza Sosina był bez wątpienia Radosław Pach, piłkarz obdarzony nie tylko niebywałym instynktem strzeleckim ale i znakomitymi predyspozycjami w dryblingu. Ważnym ogniwem był i Olaf Dudek, którego balans ciałem powodował, że wygrywał niejeden pojedynek nie dotykając nawet piłki. Gdy do tego dołożyć ofiarność Mikołaja Szewczyka w defensywie czy dynamikę w walce o lepszą pozycję w polu karnym przeciwnika przy stałych fragmentach gry na przykład w wykonaniu Jana Mroczka, tworzył się zespół poniekąd kompletny. Nowohucianie mieli też w składzie Piotra Tondyrę, najlepszego żonglera całego turnieju! W popołudniowej sesji, w której obejrzeliśmy pojedynki rocznika 2010 mieliśmy do czynienia z być może najlepszym zawodnikiem turnieju - Franciszkiem Kominko. Świetnie zmieniał tempo akcji, potrafił z dużej prędkości wyhamować niemal w miejscu, celowanie pod poprzeczkę z przeróżnych pozycji i dowolnej części stopy nie stanowiło problemu, a i rajd z piłką zwieńczony podaniem do lepiej ustawionych kolegów nie był rzadkością. Przyjemnie oglądało się także pomysłowość w wyprowadzaniu akcji przez Oskara Solarza.
 
W roczniku 2010 mieliśmy przyjemność obserwować poczynania chyba najlepiej poukładanej piłkarsko drużyny Szkoły Futbolu Staniątki. Ze świecą szukać ekipy, której indywidualności tak zgodnie tworzą siłę zespołu. Pochwały rozpoczynały się od pozycji bramkarza. Arkadiusz Polonka prezentował niesłychany refleks i skuteczność interwencji na linii bramkowej. Pojedynek jeden na jeden to w tym przypadku większe prawdopodobieństwo… nie zdobycia gola. Widoczny gołym okiem był nacisk na technikę użytkową graczy. I mowa tu o różnego rodzaju elementach. Oglądaliśmy świetnie dysponowanego lewonożnego Ksawerego Krawczyka, dla którego drybling czy zmiana tempa biegu były przyjemnością, Szymon Zając świetnie czuł się z piłką operowaną w powietrzu, a Jakub Rogowski to z kolei majster w dziedzinie gry defensywnej. Świetnie zastawiał ciałem piłkę, a swoją interwencję kończył dopiero gdy osiągnął cel. Nieustępliwość tego gracza biła wręcz po oczach. Kapitalnie za to w destrukcji radzili sobie choćby Mateusz Nawrot czy Miłosz Zelek, którzy odpowiedzialnie walczyli o powstrzymanie kontrataków rywali, świetnie “pakując” im się przed nogi odbierając piłkę. 

-[FOTOGALERIA
 
Warta uwagi była też oczywiście gra Progresu Kraków, którego młodzież zawsze prezentuje wysoki poziom piłkarskiej merytoryki. Szybko, z pomysłem i na temat. Zespoły Dominika Frączkiewicza w obu kategoriach wiekowych budowały swoje akcje z wyraźną wizją, wyraźnie wypracowanymi szablonami. Oglądaliśmy liczne akcje inicjowane podaniami wszerz boiska, a wieńczone szybkim szturmem budującym zagrożenie pod bramką rywali. W kategorii 2011 wielu graczy, a przede wszystkim Eryk Bartys potrafiło także zaskoczyć dynamicznym rajdem z piłką, niepozbawionym dryblingu. Nie brakowało przy tym asekuracji ze strony choćby Paulo Moreno, który był gotowy na krótkie “klepki” w razie nadmiernego dla Bartysa oporu ze strony przeciwnika. W kategorii 2010 przeglądem pola błyszczeli Adam Skubisz, Adam Obtułowicz czy Franciszek Kuśnierz, a solidnym wsparciem także w kreowaniu gry ofensywnej okazywał się Kamil Zięba, golkiper aktywny nie tylko przy grze defensywnej
 
Nieźle prezentował się też zespół Akademii Kickstar, której szkoleniowiec Mariusz Pater bardzo aktywnie uczestniczył w grze swojego zespołu. Był to element budowania nutki adrenaliny, która ma wzbudzić koncentrację na boisku, a co za tym idzie, pozwoli czerpać więcej radości z gry. 
 
- To był świetny turniej mikołajkowy. Serdeczne podziękowania dla trenera Jerzego Urbana za organizację tej imprezy. My naturalnie jesteśmy zadowoleni bo zespół mógł podjąć rywalizację z zespołami z różnych części Małopolski. Wynik oczywiście był sprawą drugorzędną ale liczy się przecież ta nutka adrenaliny, którą wzbudza futbol - mówił trener Kickstar Mariusz Pater. - Poza tym zapamiętamy pozytywnie akcenty mikołajkowe, upominki oraz choćby konkurs żonglerki, w których nasz podopieczny okazał się wicemistrzem. Mieliśmy zatem przy okazji mały przegląd umiejętności technicznych zawodników.
 
Akcentów mikołajkowych nie brakowało, bo przez całe zawody, Święty Mikołaj pełnił rolę turniejowego spikera, a w przerwach między meczami obdarowywał uczestników upominkami.  
 
Ale wracając do ekipy Kickstaru, to okazała się mieszanką: atutów ofensywnych, waleczności, zdecydowania i rozwagi zarazem. W ofensywie wysokie loty zapewniał Dawid Ząbczyński, którego soczyste i precyzyjne uderzenia były zmorą niejednego golkipera. Rolę boiskowego twardziela, motoru napędowego pełnił w środkowej strefie boiska Piotr Pater, który potrafił i ostrzejszym wślizgiem przerwać akcję, kiedy trzeba przyjąć piłkę na klatkę piersiową, minąć dwóch, trzech rywali a potem dostrzec lepiej ustawionych partnerów. Siłą defensywy był za to Jakub Sułkowski. Szeroki przegląd pola pozwalał mu dbać o dyscyplinę taktyczną kolegów z obrony, a gdy pojawiały się tam niedociągnięcia, samodzielnie naprawiać ich błędy. Kickstar to ekipa, która preferowała futbol...zdecydowany, niejednorodny, ze zmienną dynamiką ataku na przeciwnika. 
 
Na koniec słów kilka o ekipach KS Glosator (2011), Wawelu Kraków czy Cedronu Brody (2011). W zespole Cedronu wśród wyróżniających się graczy wymienić należy Kubę Zawilskiego, Michała Bębenka czy Adama Kosowskiego, tercetu który w kilku przypadkach zaprezentował wzorową współpracę na boisku. Siłę zespół Glosatoru budowali między innymi Szymon Holizna i Hugo Jankiewicz, Wawel natomiast bardziej wyrazisty zespół zaprezentował w kategorii 2010. W bramce obejrzeliśmy popisy i kanonady w wykonaniu Filipa Kawczyńskiego w bramce, niezły przegląd pola Łukasza Ciastonia czy świetne dośrodkowania w pełnym biegu w wykonaniu Kamila Perzyńskiego. Z ekipy Wojskowych także wywodził się król żonglerki w tej kategorii wiekowej - Kacper Grzbowski. 
 
- Wychodzimy wraz z całym zarządem klubu z założenia, że całkowita izolacja od sportu nie ma większego sensu - mówi Bartosz Talowski, Święty Mikołaj i współorganizator turnieju. - Aby budować odporność małych sportowców należy krzewić kulturę fizyczną, dbać o dobrą kondycję młodych organizmów. Dlatego też, przy dużej pomocy ze strony miasta Kraków, dzięki której udało się zrealizować naszą ideę, doszło do tak okazałego turnieju. Całokształt oceniam pozytywnie. Wszystko rozegrało się zgodnie z planem. Zawodnicy mieli krótkie przerwy między występami, utrzymywali rytm meczowy, przy okazji organizowaliśmy wolny czas dla uczestników: były konkursy czy to żonglerki czy śpiewu, choć ten drugi zorganizował się w zasadzie spontanicznie. Udało się zrealizować wszelkie nasze założenia organizacyjne dlatego wydaje mi się, że niczego naszej imprezie nie brakowało - dodał.

-[FOTOGALERIA
 
- Nie zamierzamy przyglądać się biernie pandemii koronawirusa. Dbamy z największą uwagą o higienę, o zachowanie wszelkich zasad reżimu sanitarnego i chcemy organizować chłopcom wolny czas. Już 19 grudnia odbędzie się kolejny turniej, a potem przyjdzie czas na Ferie z WKS Wawel Kraków. Po feriach chcielibyśmy już wznowić regularne treningi - opowiada Jerzy Urban, organizator imprezy. -  Mamy naprawdę nowoczesną halę, świetne oświetlenie, nowoczesny parkiet, remont sprzed dwóch lat nadał nowy blask temu obiektowi. Korzystają z niego kluby siatkarskie czy futsalowe, to zdecydowanie duży atut naszego klubu, naszej akademii. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej piłkarskiej rodziny, dbamy o atmosferę, dbamy o rozwój i zrobimy wszystko by każdy chętny wrócił do nas po pierwszych zajęciach. Akademia Piłkarska WKS Wawel to mój priorytetowy projekt, który realizować mogę dzięki Prezesowi WKS Wawel Piotrowi Ludwigowi, Pani menadżer klubu Celinie Sokołowskiej czy kierownikowi obiektu Pani Sławomirze Litwin. Wszyscy razem walczymy o to by udowodnić, że sekcja piłkarska WKS Wawel wciąż może być istotną siłą krakowskiej piłki. 
 

 
2011
 
Cedron Brody: Patryk Piwowar, Mikołaj Rozwadowski, Adam Kosowski, Federico Roh, Jakub Zawilski, Michał Bębenek, Szpin Starloy, Tymon Mozuga. Trener: Kamil Sienkiewicz.
 
Wawel Kraków: Franciszek Kobiel, Stanisław Boczar, Aleksander Rygiel, Aleksandra Kudlik, Konrad Stelmach, Adam Krajewski, Kamil Grzyb, Kamil Krzemiński, Roch Wyjadłowski, Szymon Iwa, Piotr Szarek, Bartosz Gołąbek, Mateusz Kijak, Ksawery Berger. Trener: Paulina Walas.
 
AMP Kickstar Kraków: Maciej Chlebda, Bartosz Popek, Kacper Wypych, Alan Płaszewski, Bruno Dej, Jakub Sułkowski, Piotr Pater, Jacek Machulak, Dawid Gruchała, Dawid Ząbczyński, Szymon Marzec. Trener: Mariusz Pater.
 
AS Progres Kraków: Paulo Moreno, Antonio Moreno, Michał Żołna, Eryk Bartys, Karol Macioł, Mateusz Turski, Paweł Litwin, Cezary Babraj, Olivier Łapczyński, Aleksander Pulchny. Trener: Dominik Frączkiewicz.
 
Krakus Nowa Huta: Igor Gajda, Piotr Tondyra, Szymon Strzelski, Jan Mroczek, Mikołaj Szewczyk, Gabriel Put, Olaf Dudek, Natan Skórski, Radosław Pach, Mikołaj Janik. Trener: Grzegorz Sosin.
 
KS Glosator: Szymon Holizna, Hugo Jankiewicz, Jan Adamski, Oktawian Tomczyk, Bernard Budyn, Nataniel Charuba, Feliks Smith, Kai Smith, Mikołaj Strumyk, Antoni Wolerch, Amir Maijd, Filip Krempa. Trener: Paweł Holizna.
 

 
2010
 
Akademia Sportu Płaszów: Mateusz Błaszczyk, Olaf Grabowski, Antoni Śliwa, Emil Szymoniak, Małgorzata Kruczek, Olaf Zieliński, Jakub Zieliński, Julian Sawicki, Filip Poczęsny, Piotr Buczek. Trener: Robert Halastra.
 
Wawel Kraków: Adam Łojewski, Mikołaj Sabuda, Maksymilian Sabuda, Adam Stojak, Kacper Grzybowski, Mikołaj Kulma, Łukasz Ciastoń, Kamil Perzyński, Filip Krawczyński, Jakub Jaskółka, Antoni Gresko, Max Molik. Trener: Artur Bruzda.
 
SFS Staniątki: Marcel Sowiński, Filip Bartkowiak, Jakub Rogowski, Hubert Wywiał, Szymon Zając, Piotr Tuleja, Michał Pieprzyk, Arkadiusz Polonka, Miłosz Zelek. Trener: Izabela Włodarz.
 
Krakus Nowa Huta: Patryk Karaś, Franciszek Kominko, Karol Uryga, Szymon Siwak, Mateusz Szewczyk, Sebastian Wandas, Julian Gaus, Jakub Spyrka, Oskar Solarz. Trener: Grzegorz Sosin.
 
Zieleńczanka: Filip Prasak, Roch Waszkowski, Adam Wiszniewski, Adrian Ciołek, Szymon Czaja, Jan Grobelny, WIktor Zapał, Wojciech Kowalik, Michał Rudnicki. 
 
AS Progres Kraków: Adam Obtułowicz, Adam Skubisz, Gracjan Zapart, Franciszek Kuśnierz, Franciszek Kasperek, Kamil Zięba, Andrzej Pawłowski, Maciej Pawlikowski. Trener: Dominik Frączkiewicz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL.PL/PREMIUM
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-12-08 09:50:28


Wawel Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny