facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik słabszy od Chojniczanki

Hutnik słabszy od Chojniczanki

Piłkarze krakowskiego Hutnika zanotowali dziś jedenastą porażkę w drugoligowych rozgrywkach. Zbyt mocna dla beniaminka okazała się drużyna Chojniczanki Chojnice, która pewnie wygrała te zawody 4:1.

Wynik w trzynastej minucie otworzył Klichowicz, był napastnik Sandecji mocnym strzałem z kilkunastu metrów pokonał Dawida Smuga. Kilka minut później do własnej bramki trafił Kędziora, który po niefortunnej interwencji zaskoczył bramkarza Hutnika.

Krakowianie mieli również swoje sytuację, jednak po strzale Ozimka piłka ostemplowała poprzeczkę. Druga połowa również źle zaczęła się dla gości z Krakowa, którzy po nieprzepisowym zagraniu Kędziory sprokurowali rzut karny. Na wysokości zadania stanął jednak Smug broniąc czwartą jedenastkę w sezonie. Niestety nie był to pozytywny bodziec dla Hutnika, który trzy minuty później przegrywał już różnicą trzech bramek. Na listę strzelców wpisał się Skrzypczak rehabilitując się za niewykorzystaną jedenastkę. W sześćdziesiątej ósmej minucie Klichowicz zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu podwyższając prowadzenie Chojniczanki.

W osiemdziesiątej trzeciej minucie honorowe trafienie dla podopiecznych Janiczaka zdobył Świątek. Niestety na nic więcej nie było już stać piłkarzy z Krakowa, którzy notują kolejną porażkę w lidze i ich sytuacja w tabeli jest niezbyt wesoła.

W najbliższej kolejce Hutnik miał się mierzyć ze Stalą Rzeszów, jednak spotkanie zostało odwołane ze względu zagrożenie epidemiczne w zespole rzeszowskim.

II liga, 02.12.2020
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków 4:1 (2:0)
Klichowicz 13’, 68’, Kędziora 25’ (s), Skrzypczak 61’ – Świętek 83’

Hutnik: Smug – Jaklik (46. Jodłowski), Kędziora, Stawarczyk, Olszewski – Ozimek, Kieliś, Drąg, Świętek, Linca (74. Matysek), Sobala (61. Hafez)

 

 

Źródło: Hutnik Kraków

Dodano: 2020-12-02 20:19:18


Zobacz też: II liga

Hutnik  chojniczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
24.09.2021
20:30
Górnik Łęczna
:
Lechia Gdańsk
24.09.2021
18:00
Legia Warszawa
:
Raków Częstochowa
25.09.2021
20:00
Stal Mielec
:
Radomiak Radom
25.09.2021
15:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Lubin
25.09.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
26.09.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
26.09.2021
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Górnik Zabrze
26.09.2021
12:30

Fortuna I Liga

Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
24.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
24.09.2021
20:30
Chrobry Głogów
:
GKS Jastrzębie
25.09.2021
20:30
Arka Gdynia
:
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
18:00
Odra Opole
:
GKS Katowice
25.09.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
ŁKS Łódź
26.09.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
26.09.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
26.09.2021
15:00

eWinner II Liga

Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
24.09.2021
15:00
Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Motor Lublin
25.09.2021
13:00
Sokół Ostróda
:
Ruch Chorzów
25.09.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
25.09.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
:
Hutnik Kraków
25.09.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków
26.09.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
:
Wisła Puławy
26.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Chełmianka Chełm
25.09.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
25.09.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
25.09.2021
16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
:
Korona Rzeszów
25.09.2021
15:00
Czarni Połaniec
:
Unia Tarnów
25.09.2021
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.09.2021
16:00
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
26.09.2021
16:00
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
26.09.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Wiślanka Grabie
25.09.2021
11:00
Clepardia Kraków
:
Tempo Białka
25.09.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
25.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Pcimianka Pcim
25.09.2021
16:00
KS Chełmek
:
TS Węgrzce
25.09.2021
16:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
25.09.2021
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
25.09.2021
12:30
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
26.09.2021
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.09.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
BKS Bochnia
25.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Lubań Maniowy
25.09.2021
16:00
Radłovia Radłów
:
Dunajec Zakliczyn
25.09.2021
16:00
Jarmuta
:
Poprad Muszyna
25.09.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2021
16:00
Kolejarz Stróże
:
Skalnik Kamionka Wielka
26.09.2021
16:00
Sokół Słopnice
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
26.09.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Metal Tarnów
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Jastrzębiec Książ Wielki
25.09.2021
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przemsza Klucze
25.09.2021
16:00
Spójnia Osiek
:
Błękitni Modlnica
25.09.2021
14:00
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
25.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
25.09.2021
16:00
KS PKM Olkusz
:
LKS Niedźwiedź
25.09.2021
11:00
LOT Balice
:
Proszowianka Proszowice
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2021
16:00
Skawinka Skawina
:
Bronowianka Kraków
25.09.2021
17:00
Świt Krzeszowice
:
Radziszowianka Radziszów
25.09.2021
15:30
Orlęta Rudawa
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2021
16:00
Prokocim Kraków
:
Pogoń Skotniki
25.09.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
26.09.2021
14:00
Hutnik II Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.09.2021
16:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
25.09.2021
16:30
LKS Śledziejowice
:
Wróblowianka Wróblowice
25.09.2021
16:00
Puszcza II
:
Raba Dobczyce
26.09.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2021
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Wiarusy Igołomia
26.09.2021
13:00
Złomex Branice
:
Górnik Wieliczka
26.09.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Żarki
25.09.2021
16:00
LKS Gorzów
:
Brzezina Osiek
25.09.2021
16:00
Fablok Chrzanów
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.09.2021
16:00
Strażak Rajsko
:
Zgoda Byczyna
25.09.2021
 
Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
25.09.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Niwa Nowa Wieś
25.09.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Skawa Wadowice
25.09.2021
 
Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Maszkienice
25.09.2021
16:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Olimpia B.
25.09.2021
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
25.09.2021
 
GKS Drwinia
:
Błyskawica Proszówki
25.09.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Poręba Spytkowska
25.09.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Naprzód Sobolów
25.09.2021
 
Korona N.
:
Victoria Słomka
25.09.2021
 
Raba Książnice
:
Rylovia Rylowa
25.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
3:0
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
5:0
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
3:5
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
5:1
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
5:0
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
16:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
25.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
25.09.2021
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Polan Żabno
25.09.2021
16:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
GLKS Gromnik
25.09.2021
17:30
Unia II Tarnów
:
LKS Rzuchowa
26.09.2021
11:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
Wisła Szczucin
26.09.2021
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
26.09.2021
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Zalipie
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
LKS Zagórzany
25.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Uście Gorlickie
25.09.2021
16:00
Helena Nowy Sącz
:
Zyndram
25.09.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Łosoś Łososina Dolna
25.09.2021
16:00
Gród Podegrodzie
:
Wójtowa Lipinki
25.09.2021
16:00
Biegoniczanka
:
LKS Łużna
26.09.2021
11:00
Poprad Rytro
:
Hart Tęgoborze
26.09.2021
15:00
LKS Kobylanka
:
KS Biecz
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wiatr Ludźmierz
1:1
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00
Turbacz Mszana Dolna
:
LKS Szaflary
25.09.2021
16:00
Wiatr Ludźmierz
:
Granit Czarna Góra
25.09.2021
16:00
Zalesianka
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
25.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
25.09.2021
16:00
Krokus
:
AKS Ujanowice
25.09.2021
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
26.09.2021
15:00
Huragan Waksmund
:
Czarni Czarny Dunajec
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
25.09.2021
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni II Modlnica
25.09.2021
16:00
Galicja Raciborowice
:
Płomień Kościelec
25.09.2021
16:30
MKS Skała 2004
:
Bibiczanka Bibice
25.09.2021
16:45
Ekler Baranówka
:
Czarni 03 Grzegorzowice
25.09.2021
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Partyzant Dojazdów
25.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Maszycanka Maszyce
26.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Dragon Szczyglice
25.09.2021
 
Potok Więckowice
:
Tramwaj Kraków
25.09.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Sankowia Sanka
25.09.2021
 
Lotnik Kryspinów
:
Strażak Rączna
25.09.2021
 
Piast Wołowice
:
Tęcza Piekary
25.09.2021
 
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wisła Jeziorzany
25.09.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Start Kamień
25.09.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
:
Gajowianka Gaj
25.09.2021
16:00
Dąbski Kraków
:
Iskra Krzęcin
25.09.2021
16:30
Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wieczysta II
25.09.2021
 
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
25.09.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Kabel Kraków
25.09.2021
 
Nadwiślan Kraków
:
Bratniak Kraków
25.09.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Błękitni Bodzanów
:
Czarnochowice
25.09.2021
15:30
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
25.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Strażak Kokotów
25.09.2021
 
Piast Łapanów
:
Batory Wola Batorska
25.09.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Sokół Chorągwica
25.09.2021
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wolni Kłaj
26.09.2021
16:00
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
26.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Pasternik Ochojno
25.09.2021
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Clavia Świątniki Górne
25.09.2021
16:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
25.09.2021
16:00
Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
25.09.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Iskra Brzączowice
26.09.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.09.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Sokół Borzęta
26.09.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Wielmożanka Wielmoża
25.09.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Trzy Korony Żarnowiec
25.09.2021
16:00
Laskowianka Laski
:
Unia Jaroszowiec
25.09.2021
16:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
25.09.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój II Wolbrom
25.09.2021
16:30
Strumyk Zarzecze
:
Centuria Chechło
25.09.2021
 
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
25.09.2021
 
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
25.09.2021
 

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
Unia Kwaczała
25.09.2021
 
MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
25.09.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
25.09.2021
 
Polonia Luszowice
:
Wolanka Wola Filipowska
25.09.2021
 
Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
25.09.2021
 
Górnik Siercza
:
Wisła Jankowice
25.09.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Zagórzanka Zagórze
25.09.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
LKS Polanowice
25.09.2021
 
Victoria Smroków
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.09.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Milenium Radziemice
25.09.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Agricola Klimontów
25.09.2021
 
Cobra Wężerów
:
LKS Niedźwiedź II
25.09.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Sparta Skrzeszowice
26.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
25.09.2021
16:00
Novi Narama
:
Górzanka Nawojowa Góra
25.09.2021
 
Niegoszowianka
:
Topór Aleksandrowice
25.09.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Wisła Rząska
25.09.2021
 
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
25.09.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Bronowicki Kraków
25.09.2021
12:30
Rybitwy Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2021
16:00
Wawel Kraków
:
Bieżanowianka II Kraków
25.09.2021
16:00
Prokocim II Kraków
:
Dragoons Kraków
26.09.2021
16:00
Tramwaj II Kraków
:
Victoria Kraków
26.09.2021
11:00
Universum Kraków
:
Pychowianka Kraków
26.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Wisła Czernichów
:
Rzozovia Rzozów
25.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sokół Rybna
26.09.2021
15:30
Błękitni Czułówek
:
Tyniec Kraków
26.09.2021
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Płomień Kostrze
26.09.2021
11:00
Radziszowianka II
:
Kaszowianka II Kaszów
26.09.2021
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Gdovia II Gdów
25.09.2021
16:00
UKS Sygneczów
:
Złomex II Branice
25.09.2021
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Rożnowa
25.09.2021
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Wilga Instalbud Golkowice
25.09.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
26.09.2021
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
26.09.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wiarusy II
26.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
:
Jordan Sum II Zakliczyn
25.09.2021
16:00
Lubomir Wiśniowa
:
Sęp Droginia
25.09.2021
16:00
LKS Trzebunia
:
Cyrhla Krzczonów
25.09.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Jawor Jawornik
26.09.2021
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Górki II Myślenice
26.09.2021
16:00
Szczebel Lubień
:
Wicher Stróża
26.09.2021
16:00
Cisy Harbutowice
:
Radwan Skomielna Czarna
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Spartak Wielkanoc
:
Stare Bukowno
25.09.2021
14:00
Northstar Miechów
:
KS PKM II Olkusz
25.09.2021
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Błyskawica Kolbark
25.09.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Orzeł K.
26.09.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Słowik Olkusz
26.09.2021
11:00
Hetman Dłużec
:
Pilica Wierbka
26.09.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Błyskawica Wyciąże
25.09.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Batory II Wola Batorska
25.09.2021
 
Dąb II Zabierzów Bocheński
:
Contra II
26.09.2021
13:30
Gryf Wiatowice
:
Start II Brzezie
26.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia
24.09.2021
12:00
Warta
:
Wisła Kraków
25.09.2021
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
25.09.2021
 
Arka G.
:
Lech Poznań
25.09.2021
13:00
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
25.09.2021
16:00
Polonia Warszawa
:
Raków Częstochowa
25.09.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Stal Rzeszów
25.09.2021
12:00
Gwarek Zabrze
:
Górnik Zabrze
26.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
25.09.2021
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Puławy
25.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.09.2021
11:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
25.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Cracovia Kraków
:
KKP Korona Kielce
25.09.2021
 
Górnik Ł.
:
Sandecja Nowy Sącz
25.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
25.09.2021
 
Stal Rz.
:
BKS Lublin
26.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Wolania Wola Rzędzińska
:
Pcimianka Pcim
25.09.2021
11:00
Profi Zielonki
:
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
25.09.2021
12:00
Grybovia Grybów
:
Górnik Wieliczka
25.09.2021
10:00
MKS Trzebinia
:
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2021
10:00
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
25.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2021
10:00
Orzeł Myślenice
:
Beskid Andrychów
26.09.2021
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
24.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2021
11:15

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Okocimski Brzesko
25.09.2021
14:30
Beskid Andrychów
:
Hutnik II Kraków
25.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Profi Zielonki
26.09.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Podhale Nowy Targ
0:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
25.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła II Kraków
25.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Limanovia
:
Respect Szalowa
25.09.2021
13:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.09.2021
12:00
Górnik Tarnów
:
Unia II Tarnów
25.09.2021
10:00
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
26.09.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

Hutnik
3:3
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja
25.09.2021
12:00
Hutnik
:
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2021
16:30
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
25.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30
Akademia Goal Nawojowa
:
AP 21 Chrzanów
25.09.2021
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
25.09.2021
 
Pogoń S.
:
TS Wisła I Kraków
25.09.2021
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
APLG Gdańsk
25.09.2021
12:00
Medyk Konin
:
Rekord Bielsko Biała
25.09.2021
12:00
Śląsk Wrocław
:
GKS Katowice
25.09.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Łęczna
25.09.2021
 
SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
25.09.2021
 
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
26.09.2021
12:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
UKS Staszkówka Jelna
25.09.2021
14:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Czwórka Radom
25.09.2021
 
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
25.09.2021
 
Pogoń Tczew
:
UKS SMS II Łódź
25.09.2021
 
Skra Częstochowa
:
SWD Wodzisław
25.09.2021
 
Polonia Środa Wielkopolska
:
ROW Rybnik
26.09.2021
12:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Respekt Myślenice
25.09.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
 
Bielawianka Bielawa
:
Unia Lublin
25.09.2021
 
KSP Kielce
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
25.09.2021
 
Pogoń Zduńska Wola
:
Ziemia Lubińska Czerniec
26.09.2021
16:00
Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2021
17:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Tarnovia II
:
Iskra Brzezinka
25.09.2021
13:00
Izolator Boguchwała
:
FSA Kraków
25.09.2021
11:00
DAP Dębica
:
Resovia II Rzeszów
26.09.2021
16:00
Starówka Nowy Sącz
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.09.2021
11:00
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2021
12:00
MOSiR Lubartów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
26.09.2021
12:00