facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kto wróci na zwycięską ścieżkę – Wisła czy Zagłębie?

Kto wróci na zwycięską ścieżkę – Wisła czy Zagłębie?

Ostatnie tygodnie nie były udane zarówno dla Wisły Kraków, jak i Zagłębia Lubin. Biała Gwiazda ma aktualnie serię trzech spotkań bez wygranej, natomiast Miedziowi nie wygrali czterech poprzednich rywalizacji w Ekstraklasie. Kto wyjdzie górą z sobotniej rywalizacji? Sprawdzamy, jak typują ten mecz bukmacherzy i redakcja portalu Zagranie.com!

Bukmacherzy – kody promocyjne, bonusy i analizy!


Portal Zagranie.com współpracuje z legalnymi bukmacherami, dzięki czemu możesz być spokojny, że proponowane analizy, a także promocje są zgodne z polskim prawem!

Bukmacherzy – najlepsze oferty powitalne!
 
Na Zagranie.com znajdziesz codzienne analizy dotyczące najważniejszych wydarzeń w świecie sportu, od piłki nożnej, przez tenis, skoki narciarskie, a nawet sporty walki i darts.

Wisła Kraków


Biała Gwiazda notowała bardzo słaby początek sezonu, w którym mogło się wydawać, że Artur Skowronek straci pracę. Ostatecznie udało się wyjść na prostą – remis w Zabrzu i dwie wygrane nad beniaminkami poprawiły sytuację tego zespołu. W ostatnich trzech meczach Wisła nie odniosła jednak zwycięstwa i demony z przeszłości powróciły.

Drużyna szczególnie słabo wypadła w wyjazdowej rywalizacji z Wartą Poznań, która do minionego weekendu nie odniosła żadnego zwycięstwa na swoim boisku, a co więcej nie straciła nawet gola. Wisła do tej delegacji przystępowała w roli niepokonanej drużyny, co przełożyło się na propozycje bukmacherów. Warto jednak podkreślić, że redakcja Zagranie.com poprawnie wytypowała ten pojedynek, proponując zakład na 1X/-3,5 gola.

Głównym problemem Wisły Kraków w obecnej kampanii są występy na swoim stadionie. Biała Gwiazda wygrała tylko jedną rywalizację przy Reymonta z Podbeskidziem. Już w sobotę piłkarze Artura Skowronka będą mogli poprawić te statystyki, ponieważ zmierzą się z drużyną, która w ostatnich latach nie radziła sobie na obiekcie w Krakowie.

Wiślacy pokonali Zagłębie Lubin w trzech ostatnich potyczkach na swoim boisku, a co więcej – łącznie w tym czasie zaliczyli aż 10 trafień, co daje średnia powyżej trzech bramek na mecz!

Wisła Kraków – statystyki od Zagranie.com- Biała Gwiazda do tej pory wygrała tylko dwa mecze ligowe.
- Wisła nie wygrała w trzech ostatnich starciach na boiskach Ekstraklasy.
- Podopieczni Artura Skowronka notują średnią 2.9 gola na mecz z ich udziałem.
- Cztery z pięciu ostatnich meczów Wisły Kraków to wyniki +2,5 gola.
- Wisła wygrała w dwóch z trzech ostatnich spotkań z tym rywalem.
- Biała Gwiazda ma na koncie serię trzech kolejnych zwycięstw z Miedziowymi przy Reymonta.
- Wiślacy strzelili przynajmniej trzy bramki w trzech ostatnich potyczkach domowych z tym rywalem.
- W dwóch ostatnich rywalizacjach tych drużyn przy Reymonta padł wynik +4,5 gola.
 
W obecnej kampanii Wisła ma problemy na swoim obiekcie, jednak należy podkreślić, że regularnie notuje overy. Wszystkie spotkania domowe tej drużyny zakończyły się wynikiem +2,5 gola.

Zagłębie Lubin


Miedziowi zaliczyli bardzo dobry początek obecnej kampanii, jednak im dalej w las, tym więcej problemów... Obecnie Zagłębie Lubin ma serię czterech kolejnych spotkań bez wygranej, a kibice tego zespołu mieli nadzieję, że uda się ją przerwać z aktualnie ostatnią drużyną tabeli – Stalą Mielec.

Lubinianie zaledwie zremisowali starcie z beniaminkiem, które rozpoczęło poprzednią kolejkę – 2:2. Biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję tego zespołu, a także statystyki bezpośrednie – trudno będzie o przełamanie w sobotę przy Reymonta. Ekstraklasa rządzi się jednak swoimi prawami, co pokazała choćby ostatnia kolejka i wyniki meczów z udziałem Zagłębia, czy też Wisły.

Oba zespoły w ostatnim czasie grają w kratkę, jednak w ligowej tabeli wyżej znajduje się Zagłębie, głównie ze względu na dobry początek sezonu. Miedziowi mają aktualnie 15 punktów na koncie, natomiast Biała Gwiazda pięć oczek mniej.

Zagłębie Lubin – statystyki od Zagranie.com- Miedziowi mają serię trzech spotkań bez wygranej w Ekstraklasie.
- Zagłębie ostatni raz wygrało przy Reymonta w 2017 roku.
- W trzech z czterech ostatnich meczów Miedziowi zaliczyli dwa trafienia przy Reymonta.
- Zagłębie Lubin nie zachowało czystego konta na obiekcie Wisły od 2013 roku.
- Miedziowi zdobyli dokładnie po jednym golu w trzech ostatnich delegacjach.
- Zagłębie od początku sezonu traci dokładnie gola na mecz w Ekstraklasie.
- Miedziowi w przypadku wygranej mogą wskoczyć na trzecią pozycję w tabeli.
- Zagłębie do tej pory zdobyło mniej bramek od Wisły.


Bukmacherzy – co warto obstawiać?


Zdaniem legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku będzie drużyna gospodarzy, jednak musisz wiedzieć, że przeliczniki są do siebie zbliżone. Nie ma tutaj mowy o zdecydowanej przewadze jednej z drużyn, co wynika z aktualnej formy obu zespołów. Rynek 1X2 w przypadku rywalizacji dwóch drużyn, których forma jest sporą zagadką to ryzykowny wybór, dlatego rozważymy inne zakłady dostępne w ofertach bukmacherskich.

Wisła Kraków wygrała tylko jeden mecz na swoim boisku, a oprócz tego uzbierała trzy porażki. Zagłębie Lubin ma natomiast serię dwóch kolejnych przegranych w delegacjach. Co łączy oba zespoły? Punktem wspólnym zdaje się być linia +2,5 gola, czyli próg, który został pokryty w trzech ostatnich rywalizacjach tych drużyn przy Reymonta, a także podczas wszystkich meczów domowych Białej Gwiazdy w kampanii 2020/2021. Z kolei Zagłębie Lubin od startu obecnej kampanii rozegrało pięć spotkań poza domem, w którym czterokrotnie notowało wynik +2,5 bramki.

Statystyki przemawiają za takim typem i potwierdzają to również zaniżone przeliczniki w ofercie legalnych bukmacherów!

Podobnie układają się liczby w przypadku typu na BTTS. Różnice w kursach są niewielkie, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Miedziowi w każdej delegacji tego sezonu trafili do siatki, a Wisła Kraków tylko z Podbeskidziem zaliczyła czyste konto przy Reymonta – to również może być dobry wybór na weekendowe kupony z Ekstraklasy i nie tylko!

Serwis Zagranie.com współpracuje tylko z legalnymi bukmacherami, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów!
 
Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

---
Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM. Na Twitterze - @Mati_N95


 

 

Źródło: zagranie.com

Dodano: 2020-11-27 09:58:32


zagranie.com 

Komentarze