facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dwie różne połowy

Dwie różne połowy

Po dwóch meczach bez zwycięstwa BSF ABJ Bochnia podejmował AZS UMCS Lublin. Bochnianie, wzmocnieni bramkarzem Kamilem Kolanowskim i napastnikiem Tomaszem Palonkiem, byli faworytem zawodów i od początku przystąpili do szturmu. - Gdyby rywal w ciągu pierwszych pięciu minut strzelił kilka goli, nie moglibyśmy mieć do nikogo pretensji - mówił po meczu trener AZS UMCS Konrad Tarkowski.

W tym czasie znakomicie bronił bramkarz gości, ale dwa razy skapitulował, gdy technicznym uderzeniem przelobował go Maciej Wołoszyn, a  po składnej akcji piłkę do bramki posłał Kamil Rynduch. Te 2-0 po 20 minutach nie oddawało przewagi podopiecznych Marcina Waniczka, która była przygniatająca, ale też dawało nadzieje, ba nawet pewność, że tym razem trzy punkty zostaną w Bochni.

Nadzieje te rozwiał Jakub Wankiewicz, który zdobył trzy bramki po zmianie stron. Co gorsza tych goli mogło być dla gości więcej, ale znakomicie bronił Jakub Smoleń. - Mentalnie byliśmy inną drużyną. Kontaktowy gol dodał nam wiary i choć także gospodarze mieli swoje okazje, to jednak my w drugiej połowie byliśmy lepsi - mówi trener AZS UMCS.
 
 
I liga futsalu (południe), 21.11.2020
BSF ABJ Bochnia - AZS UMCS Lublin 2-3 (2-0)
Wołoszyn 10, Rynduch 17 - Wankiewicz 26, 36, 38.
 
Bochnia: Smoleń - Łękawa, Matras, Rynduch, Wołoszyn - Bukowiec, Lewicki, Porębski, Maślak - Palonek, Noga.
 
 

 

 

Źródło: Paweł Panuś (tekst), Tomasz Stodolny (fotografia)

Dodano: 2020-11-25 11:12:10


Zobacz też: I liga futsalu (południe)

BSF Bcchnia 

Komentarze