facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przebojowy występ Orła (foto)

Przebojowy występ Orła (foto)

Po wygraniu w cuglach klasy A i kilku korektach w składzie okazało się, że drużyna Tomasza Dudka nie była dostarczycielem punktów dla innych w grupie jako beniaminek. Wręcz przeciwnie - wielu chętnych na ich ogranie obeszło się smakiem i to sprawiło, że obecnie Orzeł Bębło zajmuje miejsce blisko podium. 
 

 

 

W swoim ostatnim tej jesieni spotkaniu przyszło się im mierzyć z silnym Przebojem Wolbrom, który także oscyluje w górnych rejonach tabeli. Jednak rzeczywistość boiskowa sprowadziła ekipę prowadzoną przez Radosława Koterbę do roli drugoplanowej gdyż gospodarze od początku realizowali swój jasny i pewny plan prowadzący do zwycięstwa. Właściwie mecz był rozstrzygnięty w 35 minut po trafieniach Kwinty, Ariana i Michalskiego, po których miejscowi spokojnie mogli kontrolować wydarzenia na murawie. Ataki gości natomiast zazwyczaj kończyły się na linii defensorów Orła i nie przyniosły efektów bramkowych. W drugiej części Kwinta i Robak dołożyli jeszcze po golu i zawody skończyły się zasłużonym zwycięstwem pięciobramkowym co pozwoli drużynie z Bębła spokojnie przezimować i przygotowywać się do rundy rewanżowej. Przebojowi pozostało jeszcze do odrobienia starcie ze słabym KS Olkusz i przy korzystnym rozstrzygnięciu mogą nawet wskoczyć na podium.

-[FOTOGALERIA

Klasa Okręgowa (Kraków I), 21-11-2020
Orzeł Bębło - Przebój Wolbrom 5-0 (3-0)
Kwinta 16, 75, Arian 27, Michalski 35, Robak 63

Orzeł: Grabowski - Arian, Szwajcowski (32' Suszek), Szczepanik, Robak, Kwinta, Michalski (87' Siudy), Borovicanin (70' Zawadzki), Ślusarz, Bigaj, Mirek (73' Serczyk)
Przebój: Jończyk - Grządziel, Zagrobelski, Gamrat, Stachoń, Dolecki, Trebus (80' Bębenek), Adamek (72' Pabiańczyk), Chmura (46' Strzeszkowski), Przybek, Raczyński

Źródło: Piotr Patej, Joanna Patej

Dodano: 2020-11-22 18:04:02


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Bębło  Przebój Wolbrom 

Komentarze