Raba traci punkty z Tempem

Sobotnie spotkanie dużo lepiej zaczęli gospodarze, którzy mocno szturmowali bramkę gości. Liczne rzuty rożne na nic się jednak zdały, bowiem przyjezdni wytrzymali napór miejscowych. Po kwadransie gry mogło być jednak 1:0 dla Raby. Wówczas to na strzał z przed pola karnego zdecydował się Piwowarczyk, lecz uderzenie kapitana biało-niebieskich trafiło w poprzeczkę.

W 26 min podopieczni trenera Turczy objęli wreszcie prowadzenie! Dośrodkowanie z bocznej strefy boiska posłał R.Zborowski a w polu karnym najlepiej go główki wyskoczył jego brat Michał i precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w sieci. "Delikatni" w ofensywie gracze Tempa nie podłamali się utratą gola i dosłownie 2 minuty później zdobyli bramkę na wagę remisu.

R.Zborowski faulował w polu karnym Laska, wobec czego rozjemca zarządził karnego. Z 11m nie pomylił się Tomasz Burda. Po rozpoczęciu drugiej połowy mecz się nieco wyrównał, lecz to dalej gospodarze szukali bramkowych okazji. Bliski powodzenia był w 67 min Michał Ptak ale jego uderzenie z bliska trafiło w golkipera Tempa. Stojący między słupkami bramki gości golkiper, wykazał się również dobrymi umiejętnościami w 83 min, kiedy to z dystansu uderzał M.Zborowski ale Sepioło zbił piłkę na rzut rożny.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i rezultat ustalony po pierwszych 45min okazał się tym ostatecznym. Przed zespołem z Dobczyc jeszcze jeden zaległy mecz - o miano mistrza jesieni w Klasie Okręgowej! W środę 11 listopada biało-niebiescy zmierzą się w Radziszowie z tamtejszą Radziszowianką. Początek tego spotkania o godz.14:00.