facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski Kobiet

Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski Kobiet

Na 18 listopada przewidziano kolejną rundę Pucharu Polski Kobiet. Przypomnijmy, że przez 1/32 finału tych rozgrywek przebrnęło 5 z 8 małopolskich drużyn. Najcięższe zadanie przez Bronowianką Kraków, której przyjdzie mierzyć się z samym Medykiem Konin. AZS UJ Kraków pojedzie po awans do KS Stare Oborzyska, Tarnovia do Wyszkowa natomiast Respekt Myślenice podejmie SMS III Łódź, a Staszkówka Jelna zagra z Polonią Środa Wielkopolska.
 
 
1/16 finału Pucharu Polski Kobiet - 18.11.2020
 
Ząbkovia Ząbki/ Śląsk Wrocław – Resovia Rzeszów
KS Raszyn/Piastovia Piastów – ROW Rybnik
Hydrotruck Radom – Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa – Czarni Sosnowiec
Respekt Myślenice – UKS SMS III Łódź
Sportis KKP Bydgoszcz – AP Lotos Gdańsk/LKS Rolnik B. Głogówek
Medyk II Konin – KSP Kielce
KS Juna-Trans Stare Oborzyska – AZS UJ Kraków
Stomilanki II Olsztyn – Stilon Gorzów Wlkp.
UKS SMS II Łódź – TME UKS SMS Łódź
Unia Opole – SWD Wodzisław Śląski/Górnik Łęczna
Czarni II Sosnowiec – GKS Katowice
UKS 3 Staszkówka Jelna – Polonia Środa Wlkp.
Loczki Wyszków – Tarnovia Tarnów
Bronowianka Kraków – Medyk Konin
Noteć Inowrocław – Unifreeze Górzno

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2020-11-08 11:06:06


Puchar Polski  AZS UJ Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00