facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Załatwili sprawę do przerwy

Załatwili sprawę do przerwy

Trzy bramki zdobyte w pierwszych czterdziestu pięciu minutach spotkania Wiślanie- Clepardia wyłoniły zwycięzcę sobotniego spotkania rozgrywanego w Skawinie.

Górą w tym starciu byli gospodarze, którzy w dwie minuty zdobyli dwie bramki i nie pozostawili złudzeń gościom odnośnie zdobyczy punktów.

Strzelanie rozpoczął w dziesiątej minucie Galos, który wykorzystał dobre podanie od Kotwicy i umieścił piłkę w bramce. Później miejscowi w przeciągu dwóch minut zadali dwa celne ciosy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Wcisło wykańczając dobre podanie od partnera z zespołu. Goście nie zdążyli się jeszcze oswoić z sytuacją a do odrobienia mieli już trzy bramki.

Rezultat podwyższył, a jak się potem okazało ustalił Lampart w trzydziestej piątej minucie, kiedy to dobił strzał Czarneckiego.

Wiślanie po dziewięciu spotkaniach mają na koncie dwadzieścia dwa punkty i zajmują aktualnie drugą pozycję w tabeli ustępując tylko zespołowi z Ryczowa.

IV liga (gr. Zachodnia), 24.10.2020
Wiślanie Jaśkowice – Clepardia Kraków 3:0 (3:0)
Galos 10, Wcisło 33’, Lampart 35’

Wiślanie: Cabaj – Źródlewski, Ochman, Galos (46. Bienias), Kuliszewski, Broda, Czarnecki, Głaz (46. Szcząber), Kotwica (65. M. Morwaski), Lampart (80. Kawaler), Wcisło (58. Kowalik)

Clepardia: Fundament - Bąk, Chlebowski, Matyja, Sarancha (70. Wywiał) - Łucarz (46. Gajda), Próchno, Tracz, Bosak, Sadowski - Wiczkowski (67. Maślanka)

 

 

Źródło: Wiślanie Jaśkowice

Dodano: 2020-10-25 10:17:40


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanie  Clepardia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00