facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Bolesław lepszy od Przemszy (video)

Bolesław lepszy od Przemszy (video)

W sobotnie popołudnie doszło w Kluczach do pojedynku sąsiadów w tabeli. Wyżej notowani gospodarze mieli w swoim dorobku dwadzieścia oczek natomiast goście z Bukowna mieli osiemnaście punktów po dziewięciu spotkaniach.

Zapowiadał się więc ciekawy pojedynek i ciężko było przed meczem wskazać faworyta. Lepiej w mecz weszli zdecydowanie goście, którzy już w czwartej minucie objęli prowadzenie w tym meczu. Całą akcję dalekim przerzutem rozpoczął Szczepanik uruchamiając na prawej flance Rasałę, który pierwszej piłki dograł w pole karne, gdzie wbiegający Pająk nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki bronionej przez Tomsię.

W odpowiedzi ładnym strzałem popisał się Kasprzyk, jednak ta próba nie okazała się na tyle skuteczna bo dobrą interwencją popisał się w tym przypadku Wylężek, który przeniósł piłkę nad poprzeczką. Chwilę później po rzucie rożnym bliscy zdobycia bramki byli gospodarze, jednak i w tym wypadku piłka ostatecznie nie znalazła drogi do bramki.

Przed końcem pierwszej połowy wprowadzony Sadzawicki dostał dobre podanie od Kasprzyka, jednak znowu dobrą obroną popisał się bramkarz z Bukowna ratując swój zespół przed stratą bramki.

W czterdziestej trzeciej minucie do remisu doprowadził Rak, który skierował piłkę do bramki gości strzałem z głowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W drugiej odsłonie również mieliśmy kilka sytuacji po obu stronach, jednak dopiero na piętnaście minut przed końcem goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Szczepanik dograł w pole karne a tam ponownie znalazł się Pająk i strzałem z główki pokonał bramkarza Przemszy.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i trzy punkty pojechały razem z piłkarzami Bolesława do Bukowna.

Zapraszamy na filmowy skrót z tego spotkania przygotowany przez „koczejk”.



Klasa Okręgowa (Kraków I), 17.10.2020
Przemsza Klucze – Bolesław Bukowno 1:2 (1:1)
Rak 43’ – Pająk 4’, 75’

Przemsza: I. Tomsia - Smętek (41' Pańczyk), Guguła (c), Rak, Słaboń - K. Kulawik - Majcherkiewicz, Latos (85' Nowak), Piotr Kasprzyk, Śliwka (65' Sadzawicki) – Barczyk

Bolesław: Wylężek - Bujakiewicz, Rejnowicz, Szwed (c), Rasała (80' Skubis) - Dudek, Szczepanik, Kędroń, Maziarz - Kamiński, Pająk

 

 

Źródło: Przemsza Klucze, koczejk (video), Fot. archiwum

Dodano: 2020-10-18 20:26:02


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza  Bolesław Bukowno 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00