facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jagiellonki z nowym szkoleniowcem!

Jagiellonki z nowym szkoleniowcem!

Nowym szkoleniowcem Jagiellonek w Ekstralidze Futsalu kobiet został trener Michał Karasiński, który przez ostatnie 8 lat prowadził akademicką drużynę AZS UP, zarówno futsalu jak i w rozgrywkach piłki nożnej. Nowy trener Jagiellonek, piłkarsko wychowany w Stali Mielec, jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku pedagogika, specjalność: wychowanie fizyczne i obronne. W 2019 roku obronił pracę dyplomową otrzymując tytuł Doktora Nauk Społecznych z dyscypliny: pedagogika.
 
Staże trenerskie odbywał między innymi w Cracovii (2010), AS Progres (2013) i Stal Mielec (2014).
 
Przygotowania do nowego sezonu futsalu i zarazem treningi naborowe ruszają 23 września na hali Orła Piaski Wielkie, na której drużyna w dalszym ciągu rozgrywać będzie swoje mecze ligowe.

Wszystkie zawodniczki, które chcą spróbować swoich sił i dołączyć do futsalowej drużyny Jagiellonek zapraszamy do kontaktu z Klubem: tel. 535 091 154 lub azs@uj.edu.pl.    

 

 

Źródło: własne / AZS UJ

Dodano: 2020-09-17 11:17:57


Zobacz też: Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków  zmiana trenera 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2020
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2020
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2020
19:00

III liga, gr. 4

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
21.10.2020
15:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
21.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
:
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona
:
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
21.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
Cracovia Kraków
21.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2020
15:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
21.10.2020
15:00
Puszcza Niepołomice
:
BKS Bochnia
21.10.2020
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
:
Unia Tarnów
20.10.2020
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
:
Wisła Kraków
19.10.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
22.10.2020
15:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
:
Tarnovia II
20.10.2020
15:45

I liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2020
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski
19.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia Kraków
5:4
Prokocim Kraków
19.10.2020
19:00
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
19.10.2020
21:00
Garbarnia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.10.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
23.10.2020
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
18:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
16:30
brak gospodarzy (obecni sędziowie i goście)
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy
19.10.2020
18:30