facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Węgrzce i rezerwy Hutnika grają dalej

Węgrzce i rezerwy Hutnika grają dalej

We wtorek oraz środę odbyły się spotkania kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski w okręgu Kraków. Najciekawiej zapowiadało się starcie Wieczystej z Wiślanami Jaśkowice. Górą z tego starcia wyszli podopieczni Przemysława Cecherza, którzy wygrali 4:1. Problemów z awansem nie miały również rezerwy Pasów, które wysoko ograły Dąbskiego Kraków. Awans do kolejnej rundy wywalczyły również TS Węgrzce, które przed własną publicznością ograły po rzutach karnych Jutrzenkę Giebułtów.

Poniżej prezentujemy komplet wyników V rundy oraz pary 1/4 finału Pucharu Polski

Dąbski Kraków – Cracovia II Kraków 0:5
TS Węgrzce – Jutrzenka Giebułtów k.2:1 2:2
Garbarnia II Kraków – Słomniczanka Słomniki 3:2
Galicja Raciborowice – Hutnik II Kraków 2:4
Wieczysta Kraków – Wiślanie Jaśkowice 4:1
Prokocim Kraków – Clepardia Kraków 2:1
Orlęta Rudawa – Sokół Kocmyrzów 0:5
Borek Kraków – Proszowianka Proszowice wo. 3:0

Pary 1/4 finału Pucharu Polski (29-30 września):

Prokocim Kraków – Hutnik II Kraków
Wieczysta Kraków – Sokół Kocmyrzów
TS Węgrzce – Garbarnia II Kraków
Borek Kraków – Cracovia II



 

 

Źródło: własne

Dodano: 2020-09-16 23:06:18


Sokół  Węgrzce  Garbarnia II  Hutnik II 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2020
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2020
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2020
19:00

III liga, gr. 4

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
21.10.2020
15:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
21.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
:
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona
:
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
21.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
Cracovia Kraków
21.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2020
15:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
21.10.2020
15:00
Puszcza Niepołomice
:
BKS Bochnia
21.10.2020
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
:
Unia Tarnów
20.10.2020
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
:
Wisła Kraków
19.10.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
22.10.2020
15:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
:
Tarnovia II
20.10.2020
15:45

I liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2020
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski
19.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia Kraków
5:4
Prokocim Kraków
19.10.2020
19:00
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
19.10.2020
21:00
Garbarnia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.10.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
23.10.2020
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
18:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
16:30
brak gospodarzy (obecni sędziowie i goście)
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy
19.10.2020
18:30