facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wielcy Mali Mistrzowie czyli Salt Mine Cup 2020 (foto)

Wielcy Mali Mistrzowie czyli Salt Mine Cup 2020 (foto)

Ani epidemia koronawirusa, ani niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła Fundacji Mali Mistrzowie w zorganizowaniu kolejnej edycji Salt Mine Cup w Wieliczce. Organizatorzy, podobnie jak rok temu, napotkali wiele przeszkód, utrudniających przeprowadzenie turnieju, jednak i tym razem udało im się skutecznie zadbać o wszelkie szczegóły od początku do końca.

 

 

Salt Mine Cup to turniej dla młodych piłkarskich talentów cieszący się międzynarodową sławą. Rok temu brały w nim udział młodzieżowe drużyny klubów takich jak: Benfica, PAOK Saloniki, Newcastle czy Valencia. Tegoroczne rozgrywki były przeznaczone dla chłopców z rocznika 2010 i młodszych. Z powodu pandemii, na turniej przyjechały drużyny z województwa małopolskiego. Jedynym klubem spoza Małopolski była Stal Rzeszów. Lokalnie, wcale nie oznacza gorzej, o czym przekonali się kibice, którzy postanowili spędzić niedzielny poranek oraz popołudnie na stadionie Górnika Wieliczka. 
 
16 zespołów, 4 grupy i tylko jedno, najwyższe miejsce, premiowane awansem do przyszłorocznego, międzynarodowego turnieju Salt Mine Cup 2021. Przez cały czas trwania turnieju równolegle rozgrywano 4 spotkania, dlatego nie dało się nudzić, a często nawet nie wiadomo było, na które boisko patrzeć. Trybuny stadionu w Wieliczce były wypełnione aż po brzegi i panował nieustanny, charakterystyczny dla imprez sportowych zgiełk. Na ciszę i spokój nie pozwalali pokrzykujący trenerzy, dopingujący rodzice, zawodnicy na boisku, a także Ci, którzy oczekując na swoje spotkania wciąż obliczali, ile bramek w trakcie meczu musi strzelić drużyna X, aby przypieczętować ich awans do kolejnej rundy. Co ciekawe, także na trybunach, można było spotkać znanego, polskiego boksera Mariusza Wacha, który przyszedł dopingować swojego syna. Młodzi piłkarze musieli się zmagać nie tylko z boiskowymi rywalami, ale także z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Deszcz, chłodny wiatr i grząska murawa sprawiły, że zawodnikom ciężej było poruszać się po placu gry, a piłka od czasu do czasu płatała figle graczom z pola, a także bramkarzom. Mimo, że stroje drużyn były różnorodne i kolorowe, na koniec wszyscy skończyli z getrami w kolorze czarnym. 
Orliki Myślenice, Gdovia Gdów, Stal Rzeszów i Orzeł Piaski Wielkie to ekipy, które przeszły przez fazę grupową bez porażki, więc wydawało się, że to właśnie te drużyny będą walczyć ze sobą o najwyższy cel. Jednak nie od dziś wiadomo, że faza pucharowa rządzi się swoimi prawami o czym szybko przekonały się zarówno Orły, jak i Orliki. Drużyna z Myślenic najpierw przegrywała, potem prowadziła, a pod sam koniec meczu straciła gola na 2:2. W rzutach karnych gospodarze z Akademii Piłkarskiej Wieliczka byli skuteczniejsi i to oni zameldowali się w półfinale. Także Orzeł Piaski Wielkie nie zdołał dotrzeć do 1/2 finału. Na ich drodze stanęli Błękitni Modlnica, którzy strzelili jedną bramkę, a następnie skutecznie bronili się przed groźnymi atakami rywali. Dwa pozostałe ćwierćfinały były dosyć jednostronne. Stal Rzeszów pokonała Puszczę Niepołomice 4:0, za to Gdovia Gdów nie pozostawiła złudzeń pokonując 5:1 Krakusa Swoszowice. 
 
Półfinał rozpoczął się znakomicie dla gospodarzy. Już po paru sekundach jeden z napastników AP Wieliczka skutecznie znalazł drogę do bramki Stali Rzeszów. To tylko rozjuszyło ekipę z Podkarpackiego, która postanowiła nie oddawać inicjatywy rywalom do końca spotkania. Rzeszowianie najpierw zdobyli 2 bramki po stałych fragmentach, a następnie złapali spory luz w swoich poczynaniach. Udało im się uzbierać jeszcze 4 trafienia, po ładnych zespołowych akcjach i awansowali do finału z wynikiem 6:1. W drugim półfinale zwyciężyła drużyna, która rzadziej była przy piłce. Piłkarze Modlniczki atakowali często i zdobyli bramkę, ale jeden gol nie wystarczył do awansu. Drużyna Gdovii była w tym spotkaniu niebywale skuteczna i wyprowadziła 4 potężne ciosy, których nie powstydziłby się nawet sam Mariusz Wach. Bardzo solidna obrona zapewniła spokój młodym piłkarzom z Gdowa aż do ostatniego gwizdka i w ten sposób ich zespół znalazł się w wielkim finale. 
 
Najważniejszy mecz tego turnieju był prawdziwym przeżyciem dla młodych zawodników z Rzeszowa i Gdowa. Mogli się poczuć jak na meczu Ligi Mistrzów, ponieważ przed spotkaniem organizatorzy puścili hymn tych rozgrywek. Drużyna Gdovii rozpoczęła z wielką ochotą do gry i szybko objęła prowadzenie. Jednak Stal była bardzo precyzyjna i w swojej pierwszej, niebezpiecznej akcji ofensywnej wyrównała wynik spotkania. Gdovia odpowiedziała bramką z rzutu wolnego, ale niedługo po tym Stal wyprowadza kolejny skuteczny atak i znowu odrabia straty. Przy wyniku 2:2 obraz gry się zmienił i Rzeszowianie przejęli inicjatywę. Trafiali w poprzeczkę, później w słupek, żeby wreszcie, parę sekund przed końcem zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa w całym turnieju. 
 
Fundacja Mali Mistrzowie po raz kolejny udowodniła, że jest wielka. Mimo rozmaitych przeszkód organizatorzy przygotowali bardzo profesjonalne, stojące na wysokim poziomie zawody. Oprócz działalności sportowej, fundacja prowadzi także działalność charytatywną. Mali Mistrzowie wspierają i pomagają chorym dzieciom z okolic Wieliczki, dlatego z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że mają wielkie serca, nie tylko do piłki, ale także do pomocy. Prezes organizacji Karol Nędza nie zamierza spocząć na laurach i zapowiada kolejne turnieje w ramach Salt Mine Cup. Jak się okazuje w Wieliczce znajduje się nie tylko kopalnia soli, ale także kopalnia prawdziwych piłkarskich talentów. 
 
Karol Nędza, prezes Fundacji Mali Mistrzowie:Do tego, że jest ciężko chyba już jesteśmy przyzwyczajeni, ponieważ jeszcze nie było edycji, w której nie byłoby problemów pogodowych czy organizacyjnych. Jednak pomimo wszystkich trudności, jakie one by nie były, wciąż chcemy organizować turniej o znaczącej randze w skali naszego kraju. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy podtrzymać tę tradycję, chociaż, z powodu pandemii, nie udało się nam tego zorganizować z takim rozmachem o jakim marzyliśmy. Miało być 16 zespołów z różnych państw, z 3 kontynentów, zamiast tego zorganizowaliśmy rozgrywki w formie lokalnej, jednak uznaliśmy, że organizacyjnie nie mamy zamiaru zejść choćby o poziom niżej. Cieszę się, że słychać pozytywne głosy, jeżeli chodzi o organizację. W przyszłości chcemy wejść na jeszcze wyższy level, a przy tym zachować wszystkie, wysokie standardy jakie już mamy. Warunki pogodowe nie były sprzyjające, ale jeżeli chodzi o jakość gry, to była ona bardzo wysoka. Mam nadzieję, że z epidemią wszyscy sobie wspólnie poradzimy i już w maju będziemy mogli zorganizować turniej z zespołami zagranicznymi, w którym Stal Rzeszów ma zagwarantowany udział, dzięki dzisiejszej wygranej. Bardzo się z tego cieszę i wiem, że Stal zaprezentuje się z dobrej strony, patrząc na to jak świetnie wyglądali dzisiaj na boisku.
 
Tomasz Broniowski, Dyrektor Biura Spółki Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A.: Ogromna praca Karola Nędzy i Fundacji Mali Mistrzowie bardzo spodobała się zarządowi Kopalni Soli „Wieliczka” i podoba się dalej. Myślę, że ciągle będziemy chcieli uczestniczyć w tym wspaniałym turnieju. Jest to oczywiście kwestia charytatywna, a także chyba jedyna w Polsce możliwość rozegrania turnieju z takim rozmachem, gdzie młode talenty, przyszli reprezentanci naszego kraju, mogą mierzyć się z drużynami z całego świata. W tym roku, niestety, w trochę innej formule. Drugi rok z rzędu organizatorom rzucane są kłody pod nogi. W tamtym roku przez deszcze, które zalały Wieliczkę, w tym roku przez epidemię, natomiast Karol i jego ekipa wyszli z tej sytuacji obronną ręką, z czego bardzo się cieszymy. Kilka zespołów z całej Europy jest już zakontraktowanych na przyszłoroczny turniej. Wiem też o bardzo ciekawej inicjatywie z innego kontynentu i mogę z pełną świadomością powiedzieć, że będzie to dosyć nietuzinkowy projekt w skali Polski i pewnie również w skali Europy, więc jeżeli to wszystko wypali, to w przyszłym roku szykuje się fantastyczny turniej.
 
Henryk Gawor, Wicestarosta Wielicki: - Przede wszystkim jest to wspaniała promocja dla Wieliczki. Ogólnie dziecięcy sport to chyba najlepsza promocja, jaka może być. Powiat po raz drugi uczestniczy w tym turnieju jako partner oraz sponsor. Drugi raz i na pewno nie ostatni, ponieważ widzimy z jakim rozmachem turniej jest organizowany, jak fundacja świetnie się do niego przygotowuje i myślę, że co roku będziemy wspierać tę inicjatywę.

06.09.2020 - Salt Mine Cup 2020
 
Grupa A
Orliki Myślenice 7:0 Dziecanovia 
Puszcza Niepołomice 7:0 Trzciana 2000
 
Dziecanovia 2:3 Trzciana 2000
Orliki Myślenice 4:2 Puszcza Niepołomice
 
Trzciana 2000 1:6 Orliki Myślenice 
Dziecanovia 2:8 Puszcza Niepołomice
 

1. Orliki 3 9 17-3
2. Puszcza 3 6 17-6
3. Trzciana 3 3  4-15
4. Dziecanovia 3 0  4-18
 
 
Grupa B
Gdovia Gdów 8:2 Błękitni Modlnica
Wiślacka Szkoła Futbolu 1:1 Garbarnia Kraków
 
Błękitni Modlnica 2:1 Garbarnia Kraków
Gdovia Gdów 4:1 Wiślacka Szkoła Futbolu
 
Garbarnia Kraków 0:3 Gdovia Gdów
Błękitni Modlnica 5:2 Wiślacka Szkoła Futbolu
 
 
1. Gdovia 3 9 15-3
2. Błękitni 3 6  9-11
3. Garbarnia 3 3  2-6
4. WSF 3 0  4-10


Grupa C
Pcimianka Pcim 0:3 Stal Rzeszów
Piast Łapanów 1:5 AP Wieliczka
 
Stal Rzeszów 4:1 AP Wieliczka
Pcimianka Pcim 4:0 Piast Łapanów
 
AP Wieliczka 1:0 Pcimianka Pcim
Stal Rzeszów 5:1 Piast Łapanów
 
 
1. Stal Rz. 3 9 12-2
2. AP Wieliczka 3 6  7-5
3. Pcimianka 3 3  4-4
4. Piast 3 0  2-14
 
 
Grupa D
Orzeł Piaski Wlk. 5:0 SF Staniątki
Krakus Swoszowice 3:0 Raba Dobczyce
 
Orzeł Piaski Wlk. 4:1 Krakus Swoszowice
SF Staniątki 4:2 Raba Dobczyce
 
Raba Dobczyce 1:4 Orzeł Piaski Wlk.
SF Staniątki 2:4 Krakus Swoszowice
 
 
1. Orzeł PW 3 9 17-3
2. Krakus 3 6 17-6
3. SF Staniątki 3 3  4-15
4. Raba 3 0  4-18
 
 
Ćwierćfinały o miejsca 9-16:
Trzciana 0:4 Piast Łapanów
Dziecanovia 0:12 Pcimianka
Garbarnia 12:1 Raba Dobczyce
Wiślacka SF 0:1 SF Staniątki
 
Półfinały o miejsca 13-16:
Trzciana 13:2 Dziecanovia
Raba Dobczyce 3:2 Wiślacka SF
 
Półfinały o miejsca 9-12:
Piast Łapanów 5:1 Pcimianka 
Garbarnia Kraków 2:0 SF Staniątki
 
Mecz o 15 miejsce:
Dziecanovia 1-8 Wiślacka SF
 
Mecz o 13 miejsce:
Trzciana 1:1 (k.0:2) Raba Dobczyce
 
Mecz o 11 miejsce:
Pcimianka 10:1 SF Staniątki
 
Mecz o 9 miejsce:
Piast Łapanów 0:2 Garbarnia Kraków
 
Ćwierćfinały o miejsca 1-8:
Orliki Myślenice 2:2 (k.1:3) AP Wieliczka
Puszcza Niepołomice 0:4 Stal Rzeszów
Gdovia Gdów 5:1 Krakus Swoszowice
Błękitni Modlnica 1:0 Orzeł Piaski Wlk.
 
Półfinały o miejsca 5-8:
Orliki Myślenice 1:5 Puszcza Niepołomice
Krakus Swoszowice 1:6 Orzeł Piaski Wlk.
 
Półfinały o miejsca 1-4:
AP Wieliczka 1:6 Stal Rzeszów
Gdovia Gdów 4:1 Błękitni Modlnica
 
Mecz o 7 miejsce:
Orliki Myślenice 1:2 Krakus Swoszowice
 
Mecz o 5 miejsce:
Puszcza Niepołomice 2:1 Orzeł Piaski Wlk.
 
Mecz o 3 miejsce:
AP Wieliczka 1:3 Błękitni Modlnica
 
Finał: 
Stal Rzeszów 3:2 Gdovia Gdów
Klasyfikacja końcowa:
    1. Stal Rzeszów
    2. Gdovia Gdów
    3. Błękitni Modlnica
    4. AP Wieliczka
    5. Puszcza Niepołomice
    6. Orzeł Piaski Wielkie
    7. Krakus Swoszowice
    8. Orliki Myślenice
    9. Garbarnia Kraków 
    10. Piast Łapanów
    11. Pcimianka Pcim
    12. SF Staniątki
    13. Raba Dobczyce
    14. Trzciana 2000
    15. Wiślacka SF
    16. Dziecanovia 

Źródło: Paweł Krusz (tekst), Piotr Prochownik (foto)

Dodano: 2020-09-07 00:05:39


Salt Mine Cup 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00