Górki pokonane przez agresywny Rudnik (foto/video)

Niedzielne zawody pomiędzy drużynami Górek i Rudnika, rozgrywane na boisku w Myślenicach zostaną zapamiętane jako mecz obfitujący w pokaźną liczbę fauli. Z brutalnego starcia górą wyszła ekipa przyjezdna, która pokonała podopiecznych trenera Wojciecha Czajki 2:4.

Ostatni pojedynek był dla obu drużyn czwartym meczem w tej rundzie i przed rozpoczęciem spotkania drużyny dysponowały identyczną zdobyczą punktową. Starcie pomyślnie rozpoczęło się dla miejscowej ekipy, która za sprawą Maliny czy Pietrzyka, mogła otworzyć wynik już na samym początku. W pierwszej połowie Górki częściej atakowały i stworzyły więcej sytuacji, jednak nieźle dysponowana defensywa wraz z bramkarzem Rudnika zachowywała nadal czyste konto.

W drugiej połowie pojedynek zdecydowanie się zaostrzył. Pierwsi na prowadzenie w meczu wyszli zawodnicy z Rudnika, wykorzystując dalekie wyjście od bramki Kubiczka. Myśleniczanie za sprawą Pietrzyka doprowadzili do wyrównania, lecz już kilkanaście sekund później ponownie przegrywali. Decydująca o wyniku bramka, to gol na 1:3 w 76. minucie zdobyty po kontrze gości. Nadzieję dla gospodarzy wlał jeszcze niezawodny Pietrzyk, jednak gol w doliczonym czasie gry zdobyty przez Rudnik zwieńczył zawody wynikiem 2:4.

Brutalna gra ekipy gości poskutkowała, że myśleniczanie zostali wybici z rytmu, a ich błędy własne spowodwały utratę bramek i ostateczne zwycięstwo gości. Górki przegrywają drugi pojedynek przed własną publicznością i z sześcioma punktami nadal zajmują miejsce w środkowej części tabeli.