facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

15-lecie reaktywacji LKS Górki

15-lecie reaktywacji LKS Górki

W najbliższą sobotę odbędą się uroczystości obchodów 15-lecia reaktywacji LKS Górki Myślenice. Impreza odbędzie się na obiektach klubowych wg następującego harmonogramu: 

Program 15-lecia - 29 sierpnia br.:
 
13:30 - rozpoczęcie Turnieju o Puchar Prezesa LKS Górki w kategorii Orlików
15:00 - zakończenie Turnieju i dekoracja drużyn
16:00 - część oficjalna - przywitanie gości, przemówienia oraz wręczenie wyróżnień i podziękowań
17:00 - mecz ligowy A-klasy: Górki vs Lubomir Wiśniowa
 
W czasie obchodów organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży w postaci m.in. zamków dmuchanych czy pokazów strażackich.
 
Niezastąpieni druhowie z OSP Myślenice - Górne Przedmieście zaangażowani będą w strefie gastronomicznej oraz zapewnią bezpieczeństwo podczas całego wydarzenia.
 
Wydarzenie organizowane w ramach zakończenia wakacji w ramach realizacji zadania "Wakacje 2020", współfinansowanego przez Miasto i Gmina Myślenice oraz Inicjatywy Lokalnej Edycja 2020.



 

 

Źródło: LKS Górki Myślenice

Dodano: 2020-08-26 10:27:47


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00