facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Grad bramek w Śledziejowicach (foto/video)

Grad bramek w Śledziejowicach (foto/video)

W sobotnie popołudnie licznie zebrani kibice na stadionie w Śledziejowicach byli świadkami istnej kanonady strzeleckiej w wykonaniu miejscowego LKS-u ora Cleparadii Kraków.

 

 

Obie drużyny strzeliły łącznie dziewięć bramek a zwycięsko z tego starcia wyszli podopieczni Krzysztofa Mastalerza, którzy odnieśli pierwsze zwycięstwo w swoim pierwszym meczu w IV lidze.

Do przerwy nic nie zapowiadało takiego strzeleckiego festiwalu, bo oglądaliśmy tylko dwie bramki autorstwa Piątka oraz Kowalczyka. Tuż po przerwie Clepardia odpowiedziała bramką Jakuba Tracza  oraz Czekaja i mieliśmy remis 2:2.

Później gospodarze odzyskali dwubramkowe prowadzenie po strzałach Hevlycha oraz Dziadzio. Przewagę powiększył Kowalczyk zdobywając swoją drugą bramkę w tym pojedynku a ostatnie strzeleckie akordy należały do graczy z Krakowa, na listę strzelców wpisał się najpierw Matyja a cztery minuty przed końcem Kupiec.

Ostatecznie LKS Śledziejowice ograły Clepardię Kraków 5:4 i zainkasowały trzy oczka.

Zapraszamy na filmowy skrót z tego spotkania przygotowany przez WUTE TV oraz do galerii zdjęć autorstwa Pawła Apostolskiego.





-[GALERIA

IV liga (gr. Zachodnia), 15.08.2020
LKS Śledziejowice – Clepardia Kraków 5:4 (2:0)
Piątek 40’, Kowalczyk 42’(k), 71’, Hevlych 60’, Dziadzio 65’ – Tracz 48’, Czekaj 56’, Matyja 81’, Kupiec 86’


Żółte kartki: Herlych, Aksamit - Traore

Śledziejowice: Aksamit – Cyganek Filip, Niane, Górski, Prochwicz, Piątek (57’ Dudzik), Stasik, Cyganek Daniel, Hevlych, Kowalczyk (78’ Wąchała), Dziadzio

Clepardia: Fundament - Bosak, Matyja, Pasternak (75 Gajda), Sarancha, Kupiec, Tracz, Wójcik (65 Błasiak), Sadowski (70 Leszczuch), Apostolski, Czekaj (80 Wywiał).

Źródło: Video: Wojciech Tracz, foto: Paweł Apsotolski

Dodano: 2020-08-16 23:29:51


Zobacz też: Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Śledziejowice  Clepardia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny