Grad bramek w Śledziejowicach (foto/video)

W sobotnie popołudnie licznie zebrani kibice na stadionie w Śledziejowicach byli świadkami istnej kanonady strzeleckiej w wykonaniu miejscowego LKS-u ora Cleparadii Kraków.

Obie drużyny strzeliły łącznie dziewięć bramek a zwycięsko z tego starcia wyszli podopieczni Krzysztofa Mastalerza, którzy odnieśli pierwsze zwycięstwo w swoim pierwszym meczu w IV lidze.

Do przerwy nic nie zapowiadało takiego strzeleckiego festiwalu, bo oglądaliśmy tylko dwie bramki autorstwa Piątka oraz Kowalczyka. Tuż po przerwie Clepardia odpowiedziała bramką Jakuba Tracza  oraz Czekaja i mieliśmy remis 2:2.

Później gospodarze odzyskali dwubramkowe prowadzenie po strzałach Hevlycha oraz Dziadzio. Przewagę powiększył Kowalczyk zdobywając swoją drugą bramkę w tym pojedynku a ostatnie strzeleckie akordy należały do graczy z Krakowa, na listę strzelców wpisał się najpierw Matyja a cztery minuty przed końcem Kupiec.

Ostatecznie LKS Śledziejowice ograły Clepardię Kraków 5:4 i zainkasowały trzy oczka.

Zapraszamy na filmowy skrót z tego spotkania przygotowany przez WUTE TV oraz do galerii zdjęć autorstwa Pawła Apostolskiego.