facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Igołomi (foto)

XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Igołomi (foto)

W miniony weekend, w Igołomi, na obiekcie Wiarusów odbyła się kolejna czternasta już już edycja turnieju dzikich drużyn rozgrywanego pod szyldem Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. 

 

 

Na czterech boiskach rywalizowało aż 16  siedmioosobowych drużyn, podzielonych na cztery grupy, z których najlepsze dwie uzyskiwały awans do ćwierćfinałów.


ELIMINACJE

W grupie A, rywalizacja była najbardziej zacięta, do ostatniego meczu ważyły się bowiem losy awansu do dalszej fazy turnieju, a i po jego rozegraniu nie wszystko było jeszcze jasne. W pierwszych, rozgrywanych równocześnie meczach 2 Promile pokonały 5-2 Spadochroniarzy, a KS Pobiednik 4-3 najsłabszy w tej grupie RKS Huwdu 4-3, choć akurat w tym meczu ci ostatni zaprezentowali się najlepiej. Kiedy w drugim swoim meczu KS Pobiednik pokonał 9-5 2 Promile, wydawało się, że wszystko jest jasne i do kolejnej rundy awansują w/w drużyny, bo one prezentowały się piłkarsko najlepiej. W Pobiedniku szalał Siwek, wtórował mu Świątek i bramkostrzelny Dobosz, to oni głównie stanowili o sile zespołu, natomiast w 2 Promilach wyróżniał się weteran Smołka, a także bramkostrzelny Szewczyk, który w ostatnim wygranym meczu z Huwdu 13-1, zdobył 6 bramek. Spadochroniarze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa, wpierw pokonali Huwdu 7-3, a następnie nieoczekiwanie ograli 8-6 Pobiednik, głównie za zasługą zdobywcy 6 bramek Ziarki. Trzy drużyny miały 6 pkt i o kolejności decydowała mała tabela, pierwsze miejsce przypadło Pobiednikowi, natomiast o drugim musiała zadecydować dodatkowa seria rzutów karnych, w której Spadochroniarze okazali się lepsi i to oni awansowali dalej.


Grupę B,  zdominował mistrz Polski Orlika z 2018 r i dwukrotny w ostatnich latach mistrz Podkarpacia - zespół rzeszowskiej Tęczy, który zanotował komplet zwycięstw i zaaplikował  rywalom w grupie aż 32 bramki, a połowę z tego najsłabszej w tym gronie ekipie Deamon Decons. Po pierwszym dniu zmagań, Tęcza urosła do zdecydowanego faworyta całego turnieju. O jej sile stanowiły zgranie, wyrównany skład, długa ławka pełnowartościowych rezerwowych, a także niebywała umiejętność wykorzystania z zimną krwią każdej straty rywala w środku pola. Dorzucić do tej listy można jeszcze brylującego w środku pola Nycza, i skutecznego Bucia i mamy pełny obraz siły ekipy z Rzeszowa. Drugie premiowane awansem miejsce zajął pomimo przegrania pierwszego  meczu (z Tęczą - stał na bardzo wysokim poziomie) zespół Nankatsu, który pewnie pokonał Deamon Decons 10-5 i OSP Rzeszotary 12-1, a sam Kępa zdobył w tych meczach 8 bramek, oprócz niego wyróżnili się defensor Żabicki i Kamil Nowak.


-[GALERIA

W grupie C i D rywalizacja nie była już tak emocjonująca, w grupie C pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw przypadło Wiatmaxowi, natomiast grupę D również z trzema zwycięstwami wygrała drużyna Thermalu. Z drugich miejsc awansowały z dwoma zwycięstwami  Odwiślana (C) i Szwagry Team (D), ci ostatni sprawili w pierwszym meczu spore problemy faworyzowanemu Thermalowi, któremu uległy w samej końcówce 2-3. W drużynie Thermalu szybki i twardo stojący na nogach Słabosz zdobył 8 bramek, oprócz niego o sile zespołu stanowili Grzegorz Jagła i obrońca Dela. Wiatmax dysponował równym zespołem, a największe oparcie miał w Wojtasiaku, w ekipie Szwagrów znakomite zawody rozegrali Gruchała i szybki Wołoszyn i to głównie oni byli postrachem defensorów przeciwnika, wśród zawodników Odwiślany należy wyróżnić dwóch młodych napastników Wójcika i Nowaka. Z ekip, które odpadły najlepsze wrażenie pozostawili Bętkowski z Nieprzewidywalnych i Czekaj z Watahy. Z Wejście Smoka złożony był głównie z juniorów i trampkarzy Wiarusów i wyraźnie nie radził sobie fizycznie z silniejszymi rywalami, natomiast w Ekipie Nowe Brzesko pochwalić należy bramkarza.


Po pierwszym dniu turniej miał wyraźnego faworyta - Tęczę Rzeszów, o miejsca na podium powinny były bić się solidne  drużyny Nankatsu, Wiatmaxu i Thermalu, groźnie na pewno byli też gracze Szwagry Team. Z zespołów, które odpadły najlepsze wrażenie pozostawiły 2 Promile, pozostałe ekipy, prezentowały się zdecydowanie słabiej, owszem ambicji i woli walki nie brakowało, natomiast nie szły one w parze z umiejętnościami czysto piłkarskimi i tego zapewne zabrakło by grać dalej.


FINAŁY

Drugi dzień rywalizacji wróżył sporo emocji,  zważywszy, że do ćwierćfinału awansowały najlepsze ekipy w swoich grupach, no może szkoda 2 Promili, którzy gdyby policzyć wszystkie mecze zajęliby 1 miejsce w swojej, ale cóż regulamin to regulamin, tak czy siak czekało nas ostre granie już bez kalkulacji, mając na uwadze to, że w ósemce,  przegrany automatycznie odpada już po jednym meczu. Można było się zastanawiać, czy w ćwierćfinałowej mieszance różnych styli piłkarskich zwycięży futbol taktyczny, zespołowy (np Wiatmax, Nankatsu, Tęcza), czy bardziej spontaniczny oparty na technicznych umiejętnościach pojedynczych graczy potrafiących zrobić różnicę w grze (Szwagry, Pobiednik, Odwiślana). Zapowiadało się ciekawie już od pierwszego meczu i tak rzeczywiście było.


Na pierwszy ogień poszły ekipy Odwiślany i Pobiednika, emocji w tym spotkaniu nie brakowało, ci pierwsi prowadzili już 2-0,  po znakomitych strzałach Słomy z dystansu i z rzutu wolnego, następnie 4-1 po golach Nowaka, w końcówce było 5-3, a jednak tego meczu nie wygrali, Pobiednik miał niesamowicie skutecznego Dobosza, który zdobywając cztery gole doprowadził do remisu, jedno trafienie dorzucił Kopiejka, oprócz nich znakomicie grał Siwek. O awansie decydowały więc rzuty karne, które lepiej egzekwował Pobiednik i to on znalazł się w półfinale.


Na boisku obok rywalizowali równocześnie Spadochroniarze i Wiatmax, ci pierwsi prowadzili 2-1, po golach Ziarki, jednak nie wytrzymali tempa Wiatmaxu i w krótkim czasie zrobiło się 2-5, a bramki zdobywali dwukrotnie Gniadek oraz Wajda, Wilk i Wojtasiak. Wydawało się, że jest już po meczu, nic jednak bardziej mylnego. Spadochroniarze poderwali się do ataku i po dwóch bramkach Golińskiego złapali kontakt dzięki czemu w końcówce zrobiło się nerwowo, jednak Wiatmax nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i jako drugi zameldował się w półfinale.


Faworyt Tęcza, mierzył się w trzecim meczu ćwierćfinałowym ze Szwagrami, ci ostatni skazani na pożarcie szybko wyszli na prowadzenie 2-0, po bramkach Komendy i Gruchały, zapachniało więc niespodzianką, zwłaszcza że w grę rzeszowian  wkradła się nerwowość i chaos, co dzień wcześniej było nie do pomyślenia, bo klepali oni futbolówkę aż do bólu, szukając miejsca do oddania strzału. Dysponujący krótką ławką zespół Szwagrów ugiął się w końcu w drugiej połowie pod naporem Tęczy, która w końcu uspokoiła grę, zaczęłą grać swoje i zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, głównie dzięki znakomitej postawie Bucia zdobywcy dwóch goli oraz Śledzia i Hassa, którzy dorzucili jeszcze po jednym trafieniu ustalając wynik meczu na 4-2. Wynik byłby bardziej okazały gdyby nie znakomita postawa golkipera Szwagrów, który nawet w beznadziejnych sytuacjach dokonywał cudów między słupkami swojej bramki.


W ostatnim meczu ćwierćfinałowym nie było już tyle emocji, bo ekipa Thermalu gładko wypunktowała Nankatsu 6-1, a łupem bramkowym podzielili się: zdobywcy dwóch bramek Grzegorz Jagła i Galus, po jednym trafieniu zaliczyli Słabosz i Wójcik, Nankatsu w tym meczu grało wolno i ospale i było tłem dla dobrze dysponowanej drużyny Thermalu, ani przez moment nie przypominało drużyny z soboty, nawet z przegranego meczu z Tęczą.


-[GALERIA

W pierwszym półfinale Wiatmax grał z Thermalem i przez długi okres utrzymywał się wynik bezbramkowy, obie drużyny nastawione na obronę, więcej uwagi poświęcały na to by bramki nie stracić, przez co z boiska wiało nudą, a mecz przypominał partię szachów, ale końcówka wynagrodziła wszystko. Wiatmax w drugiej odsłonie wyszedł na prowadzenie 2-0 po golach Judki i Gniadka i wtedy dopiero mecz się na dobre rozkręcił. Szybko bramkę kontaktową zdobył Grzegorz Jagła, pod koniec Galus doprowadził do wyrównania, gdy wydawało się że karne są nieuchronne, w ostatniej akcji meczu obrońca Wiatmaxu sfaulował w polu karnym Słabosza, a sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość, wyprowadzając Thermal na prowadzenie i otwierając mu drogę do wielkiego finału.


Drugi półfinał tylko przez pierwsze minuty był ciekawy, bo po raz kolejny dziś Tęcza musiała gonić wynik, gdy Dobosz dał prowadzenie Pobiednikowi. Tym razem jednak rzeszowianie nie spanikowali, szybko wymieniali piłkę po obwodzie często zmieniali pozycję i to przyniosło efekty, z 0-1 wkrótce zrobiło się 6-1, a swoje trafienia zaliczyli dwukrotnie Buć oraz Śledź, Latuszek, Nycz i Mędek, w końcówce Dobosz strzelił swojego drugiego gola, co niewiele już mogło zmienić w potyczce, natomiast było bardzo ważne w perspektywie walki o koronę króla strzelców całego turnieju.


W meczu o trzecie miejsce ekipa Wiatmaxu przeżyła małe deja vu, tym razem bowiem prowadziła już z Pobiednikiem 3-0, po golach Judki, Gniadka z rzutu karnego i Skocza, który ładnie przymierzył z daleka, a jednak po raz kolejny nie zdołała meczu wygrać. Duet Siwek, Dobosz rozpoczął bowiem swój pościg podobnie jak w meczu z Odwiślaną gdy przegrywał już 1-4. Pierwszy trafił Siwek, chwilę później ten sam zawodnik mógł zdobyć bramkę kontaktową z karnego, ale Golec wyczuł jego intencje, mogło to podłamać zawodników Pobiednika, ale nie bo przecież mieli skutecznego jak nigdy Dobosza, który sam załatwił sprawę i po dwóch trafieniach doprowadził do rzutów karnych, które podobnie jak z Odwiślaną zespół Pobiednika wygrał zapewniając sobie tym samym miejsce na najniższym stopniu podium.


Mecz finałowy był wisienką na torcie całej imprezy i stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim, obie drużyny zaprezentowały bowiem spore umiejętności lecz jakże odmienne, Tęcza technikę i grę zespołową, podpartą wymiennością pozycji i częstą wymianą podań, natomiast Thermal szybkość, dynamikę i niesamowitą wolę walki, ani na moment gracze z Rzeszowa nie mogli czuć się pewnie, bo Thermal wywierał ciągłą presję przez momentalny doskok do zawodnika mającego piłkę co utrudniało jej swobodne rozegranie i często Tęcza pomimo że owszem utrzymywała się dłużej przy piłce, to musiała grać w poprzek boiska, po obwodzie albo do tyłu. W meczu tym odwróciły się także role, to Thermal był zabójczo skuteczny i bezlitośnie punktował utytułowanego rywala, podobnie jak ten czynił to w fazie grupowej turnieju. Mecz był szybki i emocjonujący, Tęcza szybko za sprawą Bucia objęła prowadzenie i wydawało się, że ma mecz pod kontrolą, lecz Adrian Jagła doprowadził do wyrównania, chwilę potem Galus trafił w słupek, ale Grzegorz Jagła przymierzył już lepiej i zdołał wyprowadzić Thermal na prowadzenie. Tęcza miała jednak w składzie Konrada Bucia, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce z Doboszem o koronę króla strzelców i po ładnej akcji wyrównał na 2-2, odpowiedź Grzegorza Jagły była prawie natychmiastowa, znów Tęcza musiała gonić wynik i dokonała tego na 3-3 wyrównał Śledź. Końcówka należała już do Thermalu, który zadał decydujące dwa ciosy po strzałach Nowaka i Galusa, Tęcza nie potrafiła już się podnieść, 3-5 i ogromna sensacja stała się faktem Thermal ograł mistrza Polski i niespodziewanie, aczkolwiek całkowicie zasłużenie sięgnął po triumf w całym turnieju. Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. Wielka sprawa.


Królem strzelców całej imprezy został Adrian Dobosz z Pobiednika z 17 bramkami, MVP turnieju otrzymał strzelec 14 bramek Konrad Buć z Tęczy, ale nie tylko zdobyte bramki stanowiły o jego wyborze, przez cały turniej grał on nieszablonowo, szukał gry kombinacyjnej, ale gdy trzeba było potrafił wejść w drybling i wygrać pojedynek jeden na jeden. Najlepszym bramkarzem uznano Dariusza Golca z Wiatmaxu, który niejednokrotnie wychodzł obronną ręką w beznadziejnych sytuacjach i ratował skórę swojej drużynie. 


Wyróżnienia otrzymali również napastnicy Damian Gruchała ze Szwagrów i Dawid Słabosz z Thermalu, obrońcy Andrzej Wójtowicz z Tęczy i Patryk Dela z Thermalu oraz pomocnicy Grzegorz Jagła z Thermalu i Jarosław Siwek z Pobiednika, trudno się nie zgodzić z takim wyborem wszyscy w/w byli wyróżniającymi się zawodnikami w swoich ekipach i w głównej mierze to oni stanowili o ich sile. 


Ciepłe słowa należą się też organizatorom całej imprezy, turniej przebiegał sprawnie, nie było poślizgów czasowych, atmosfera była sympatyczna i kulturalna, obyło się bez jakichkolwiek incydentów, które w ferworze walki mogły się zdarzyć, sędziowanie spotkań stało na najwyższym poziomie i żadna z ekip nie może i nie powinna czuć się pokrzywdzona. Wielkie brawa.


Wszystkie eliminacyjne i finałowe pojedynki prowadził duet sędziowski Sylwester Mytnik i Wojciech Curyło.


Na zakończenie odbyła się uroczystość wręczenia cennych nagród, ufundowanych przez sponsorów całego przedsięwzięcia:

- Konrad Szymacha - Radny powiatu Krakowskiego

- Biel-Dach - dystrybutor pokryc dachowych

- Bert-Sport - dystrybutor sprzętu sportowego firmy Joma

- „Dental Arts Studio - stomatologia estetyczna i implantologia”

- Restauracja „Dwa Smaki”




WYNIKI


Grupa A

Spadochroniarze - 2 Promile 2:5

Słota, Rojek - Szewczyk 2x, Wadowski 2x, Dawidowski

Pobiednik - Huwdu 4:3

Dobosz 2x, Siwek 2x - Ulicki 2x, Kopiejka


2 Promile - Pobiednik 5:9

Wadowski 2x, Szewczyk 2x, Dawidowicz - Świętek 3x, A.Dobosz 3x, Czekaj, Siwek, Kopiejka

Huwdu - Spadochroniarze 3:7

Dąbroś, Ulicki, Skalski - Goliński 3x, Gołda 2x, Ziółko, Słota


2 Promile - Huwdu 13:1

Szewczyk 6x, Wadowski 2x, Plichta 2x, Kmiecik, ?? 2x - Ulicki

Pobiednik - Spadochroniarze 6:8

A.Dobosz 4x, Siwek 2x - Ziarko 5x, Goliński 2x, ??


1. Spadochroniarze 3 6 17-14
2. Pobiednik 3 6 19-16
3. 2 Promile 3 6 23-12
4. Huwdu 3 0  7-24


Grupa B

Tęcza - Nankatsu 7:2

Nycz 3x, Mass, Wilk, ?? - Gurda, R.Nowak

Deamon Deacons - Rzeszotary 4:8

Machaj, Ruchałowski, Zając, Mazanek - M.Kuc 3x, D.Kopcik 2x, J.Kopcik 2x, S.Kopcik


Nankatsu - Deamon Deacons 10:5

Kępa 3x, Gurda 2x, K.Nowak 2x, Maj, Słowiński, P.Nowak - Manik 2x, Machaj, Zając, Nowogrodzki

Rzeszotary - Tęcza 1:9

D.Kopcik - Śledź 5x, Buć 3x, Jurek


Nankatsu - Rzeszotary 12:1

Kępa 5x, K.Nowak 2x, Świeczka, Gurda, Litewka, Kamil Nowak - Kuc

Deamon Deacons - Tęcza 5:16

Mazanek 3x, Zając, Ruchałowski - Buć 5x, Jurek 4x, Wilk 3x, Żyła 2x, Latusek


1. Tęcza 3 9 32-8
2. Nankatsu 3 6 24-13
3. Rzeszotary 3 3 10-25
4. Deamon Deacons 3 0 14-34



Grupa C

Odwiślana - Wiatmax 2:5

Nowak, Szczygieł - Wojtasiak 3x, Janus, Gniadek

Ekipa NB - Wejście Smoka 2:2

Nowak, Goliński - Jędrszczyk, P.Skalimowski


Wiatmax - Ekipa NB 3:0

Janus, Wojtasiak, Judka

Wejście Smoka - Odwiślana 2:6

P.Skalimowski 2x - N.Nowak 2x, M.Jazgar, Słoma, Sznajder, Wójcik


Wiatmax - Wejście Smoka 3:1

Wojtasiak, Gniadek, Olszewski - ??

Ekipa NB - Odwiślana 2:7

Nowak - N.Nowak 2x, D.Wójcik 2x, Sznajder 2x


1. Wiatmax 3 9 11-3
2. Odwiślana 3 6 15-9
3. Ekipa NB 3 1  4-12
4. Wejście Smoka 3 1  5-11

 



Grupa D

Thermal - Szwagry Team 3:2

?? - Gruchała 2x

Nieprzewidywalni - Wataha 4:3

Bętkowski, Grobelny, Kasprzyk 2x - Słupik, Wszołek, Koziara


Szwagry Team - Nieprzewidywalni 6:0

Gruchała 4x, Tylko, Zioło 

Wataha - Thermal 3:10

M.Czekaj, Zaród, Koziara - Słabosz 4x, G.Jagła 2x, Golus, Ziółko, A.Jagła, K.Wójcik


Szwagry Team - Wataha 7:2

Gruchała 4x, Dąbrowski, Wołoszynin, samobójcz - Wszołek 2x

Nieprzewidywalni - Thermal 3:7

Pitał, Antkiewicz, Janik - Słabosz 3x, Galus, A.Jagła, Dela, G.Jagła


1. Thermal 3 9 20-8
2. Szwagry 3 6 15-6
3. Nieprzewidywalni 3 3  7-16
4. Wataha 3 0  8-21



-[GALERIA

Ćwierćfinały:

 

Pobiednik - Odwiślana 5:5, k.1-0

Dobosz 4x, Kopiejka - N.Nowak 3x, Słoma 2x


Spadochroniarze - Wiatmax 4:5

Ziarko 2x, Goliński 2x - Gniadek 2x, Wajda, Wilk, Wojtasik


Tęcza - Szwagry Team 4:2

Buć 2x, Śledź, Hass - Komenda, Gruchała


Nankatsu - Thermal 1:6

?? - G.Jagła 2x, Galus 2x, Słabosz, K.Wójcik



Półfinały:


Pobiednik - Tęcza 2:6

Dobosz 2x - Buć 2x, Śledź, Latuszek, Nycz, Mędek


Wiatmax - Thermal 2:3

Judka, Gniadek - G.Jagła, Galus, Słabosz


O III miejsce


Pobiednik - Wiatmax 3:3, k.1-0

Dobosz 2x, Siwek, - Judka, Gniadek, Skocz


FINAŁ


Tęcza Rzeszów - Thermal 3:5

Buć 2x, Śledź, - A.Jagła, G.Jagła 2x, Nowak, Galus


Król strzelców: Adrian Dobosz (Pobiednik - 17 goli)

MVP Turnieju: Konrad Buć (Tęcza Rzeszów)

Najlepszy bramkarz: Dariusz Golec (Wiatmax)

Dream Team Turnieju: Dariusz Golec (Wiatmax) - Andrzej Wójtowicz (Tęcza), Patryk Dela (Thermal) - Grzegorz Jagła (Thermal), Jarosław Siwek (Pobiednik) - Damian Gruchała (Szwagry), Dawid Słabosz (Thermal).



-[GALERIA


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:


1.Thermal: Andrzej Jagła, Adrian Jagła, Grzegorz Jagła, Tomasz Curkowski, Rafał Galus, Robert Ziółko, Przemysław Nowak, Robert Dominik, Dawid Jagielnik, Daniel Sroga, Artur Sroga, Kamil Wójcik, Patryk Dela, Dawid Słabosz, Bartosz Curkowski.


2.Tęcza Rzeszów: Paweł Puzio, Lesław Latuszek, Jarosław Lasota, Andrzej Wojtowicz, Kamil Żyła, Przemysław Nycz, Waldemar Śledź, Rafał Jurek, Rafał Pańczak, Sławomir Świst, Bartosz Madeja, Konrad Buć, Karol Wilk, Artur Hass.


3.KS Pobiednik: Mariusz Czekaj, Jarosław Siwek, Adrian Dobosz, Dominik Dobosz, Dawisz Wyszogrodzki, Paweł Kozera, Mateusz Maciejczak, Piotr Paterek, Krzysztof Kopiejka, Hubert Szczęsny, Dariusz Świętek.


4.Wiatmax: Łukasz Łapczyński, Krzysztof Wojtasiak, Wacław Judka, Konrad Janecki, Łukasz Wilk, Mateusz Frejek, Tomasz Wajda, Jakub Skocz, Paweł Gniadek, Janusz Olszewski, Dawid Janus, Janusz Migas, Szymon Marciniak, Dariusz Golec.


5-8. Odwiślana: Sebastian Jazgar, Kamil Sznajder, Marek Strzelecki, Stefan Wypyszewski, Mariusz Jazgar, Maciej Szczygieł, Jakub Curkowski, Łukasz Marzec, Marcin Cecuga, Tomasz Jangrot, Damian Słoma, Łukasz Tomczak, Maciej Tomczak, Norbert Nowak.


5-8.Spadochroniarze Kraków: Paweł Rojek, Marcin Ziółko, Łukasz Kot, Mateusz Kulesa, Kamil Dusik, Adrian Goliński, Dawid Żur, Patryk Babicz, Krzysztof Klęk, Grzegorz Słota, Rafał Jajko, Michał Gołda, Mirosław Kluzik, Damian Rojek, Dariusz Ziarko.


5-8.Szwagry Team: Dawid Dąbrowski, Marcin Szewczyk, Andrzej Tylko, Dawid Wołoszyn, Damian Gruchała, Konrad Komenda, Mirosław Przeniosło, Artur Przeniosło, Rafał Pasterczyk, Łukasz Małecki, Leszek Wielbłąd, Piotr Stradomski, Szymon Zioło, Sebastian Król.


5-8.Nankatsu: Paweł Żabicki, Tomasz Król, Radosław Nowak, Paweł Nowak, Mateusz Pytel, Kamil Nowak, Paweł Litewka, Michał Gurda, Marcin Kępa, Sławomir Świeczka, Alan Świeczka, Tomasz Kondej, Jarosław Maj, Adrian Słowiński.


9.2 promile: Jacek Wadowski, Witold Polański, Mateusz Slewczyk, Krzysztof Baryła, Robert Smołka, Bartosz Dawidowski, Paweł Plichta, Tomasz Czerwiec, Tomasz Kmiecik, Marcin Lewajka, Karol Łyszczarz.


10.Nieprzewidywalni: Piotr Janik, Jarosław Janik, Kamil Antkiewicz, Witold Antkiewicz, Krzysztof Kasprzyk, Kacper Majka, Dominik Drozd, Marcin Grobelny, Krzysztof Feluś, Jakub Bętkowski, Mateusz Olech, Daniel Grobelny, Eryk Zawartka, Jakub Chmielek, Dariusz Piłat.


11.OSP Rzeszotary: Damian Kopcik, Dawid Kopcik, Jacek Kopcik, Artur Kopcik, Sebastian Kopcik, Marek Kuc, Jakub Jania, Maciej Gawor, Rafał Stawarski, Leszek Kuc.


12.Ekipa Nowe Brzesko: Adrian Nowak, Jakub Nowak, Marcin Musiał, Bartosz Musiał, Daniel Szydłowski, Mateusz Goliński, Szymon Gorzołczany, Paweł Fularski, Wojciech Fularski, Kamil Kłosowski, Dawid Kłosowski, Dominik Tarka, Konrad Głowa, Konrad Pietrek.


13.KS Wejście Smoka: Krystian Dudek, Bartosz Korepta, Kamil Chmielek, Szymon Zkalimowski, Kacper Marzec, Dawid Płatek, Adrian Sudyka, Dawid Adamczyk, Kamil Bulanda, Klaudiusz Jędrszczyk, Patryk Skalimowski.


14.Wataha: Mateusz Zaród, Adrian Krzek, Damian Michalczyk, Przemysław Jastrząb, Mateusz Słupik, Grzegorz Sutor, Jan Wszołek, Bartłomiej Kokoszka, Piotr Koziara, Marek Budzyński, Bartłomiej Tabor, Mateusz Czekaj.


15.RKS Huwdu: Jakub Skalski, Krzysztof Bartkiewicz, Piotr Struchacz, Konrad Dąbroś, Adrian Ulicki, Jakub Kopiejka, Damian Marcinkowski, Piotr Marcinkowski, Paweł Sańka, Arkadiusz Skalski, Mateusz Zimny, Krystian Marcinkowski.


16.Deamon Deacons: Mikołaj Woda, Konrad Ciechanowicz, Mikołaj Szczepaniak, Jakub Machaj, Wiktor Nagrodzki, Marek Szafraniec, Mariusz Mazanek, Patryk Zając, Mikołaj Ruchałowski, Krzysztof Klejdysz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM


Źródło: Piotr Prochownik (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Dodano: 2020-07-28 10:51:51


Wiarusy Igołomia  WTPN 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
11:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
:
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Karpaty Siepraw
:
Sęp Droginia
31.10.2020
14:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
2:4
Śląsk Wrocław
28.10.2020
13:15
Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
:
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
01.11.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
12:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
15:30
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
15:30
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Resovia Rzeszów
2:2
SWD Wodzisław
28.10.2020
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00