facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przebój zmienia szkoleniowca

Przebój zmienia szkoleniowca

Ze stanowiskiem pierwszego trenera piłkarzy Przeboju Wolbrom pożegnał się Antoni Szymanowski. Dla byłego piłkarza Wisły było to już kolejne podejście do trenowania drużyny z Wolbromia. Szymanowski przejął zespół po Michale Kordaszewskim w przerwie zimowej sezonu 2018/19.

Przebój plasował się wtedy na 7 pozycji z dorobkiem dziewiętnastu punktów a sezon zakończył na trzecim miejscu za plecami Sokoła Kocmyrzów oraz Proszowianki Proszowice z dorobkiem pięćdziesięciu dwóch punktów.

W zakończonym sezonie 2019/20 drużyna z Przebój zakończył rozgrywki tuż za plecami Proszowianki Proszowice zdobywając w rundzie jesiennej dwadzieścia siedem punktów.

Nowym szkoleniowcem drużyny został dotychczasowych II trener – Radosław Koterba, który poprowadził już zespół w dwóch spotkaniach Pucharu Polski z Prądnikiem Sułoszowa (2:1) oraz Wieczystą Kraków (0:5).

Koterba to były piłkarz Przeboju Wolbrom oraz Strumyka Zarzecze. Jako trener pracował głównie z drużynami młodzieżowymi Przeboju oraz w Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej „Młodzi Przebojem”. W drużynach seniorskich Radosław Koterba pracował w takich klubach jak Olimpia Łobzów oraz Strumyk Zarzecze.

 

 

Źródło: własne/ Przebój

Dodano: 2020-07-14 19:40:37


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom 

Komentarze


III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00