facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Niebieska Liga Mistrzów - pod takim szyldem rozegrano w deszczowe, sobotnie przedpołudnie wewnętrzny turniej Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych od skrzata młodszego, po skrzata, żaka po orlika skończywszy. 

 

 

W pierwszych trzech kategoriach rywalizowały 2-osobowe drużyny, w orlikach zaś 4-osobowe ekipy. Każda z nich wystąpiła pod nazwą topowego europejskiego klubu. 
 
Na trzech boiskach jednocześnie, oglądaliśmy zatem zacięte boje takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Atletico Madryt, Napoli SC, PSG czy Wisła Kraków. Całej imprezie nadano zabawowy charakter, a zawodnicy reprezentujący Akademię Piłkarską Kaszowianka 2020 oraz ich rodzice mieli znakomitą okazję na integrację i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. A tym, towarzyszył przede wszystkim uśmiech, radość i adrenalina. 
 
Najwięcej rozrywki dostarczały boje w obu kategoriach żaków. Tu, na malutkich placach gry z mini-bramkami oglądaliśmy mnóstwo pociesznych zachowań, dobrej zabawy, a na wynik patrzono dopiero na papierze, po turnieju. 


SANDACZ - TROJAN, DUET NIE DO ZATRZYMANIA

Najbardziej radosną atmosferę na murawie, w kategorii skrzatów młodszych tworzyły ekipy Juventusu i Barcelony. “Włosi” z Bartoszem Trojanem i Maciejem Sandaczem w składzie okazali się najskuteczniejsi ogrywając wysoko zarówno PSG jak i samą Barcelonę. Ofensywną siłę Juve kreował Maciej Sandacz, przebojowy i korzystający z obu nóg przy prowadzeniu piłki zawodnik, robił naprawdę swoje pod bramką przeciwników. W defensywie solidnie pracował Bartosz Trojan i stworzył się zespół nie do pokonania.
 
Drugie miejsce wywalczyła “Blaugrana”. Bracia Daniel i Paweł Kamińscy nie poddali się po wysokiej porażce z Juventusem i w decydującym starciu z PSG odgryźli się za niepowodzenie w inauguracyjnym meczu. Zespół Barcelony to mieszanka ofensywnego futbolu ze wsparciem motywacyjnym. Paweł Kamiński szarżował, nie bał się pojedynków jeden na jeden czy jeden na dwa, walczył, próbował, zastawiał się i generował bramkowe okazje. W tyłach czujny i skuteczny był brat Daniel, którego niebagatelny wkład w grę miały to wskazówki i dopingowanie partnera gromkimi okrzykami. 
 
Najmniej na wynik zwracali uwagę “Francuzi” z Dawidem Figułą i Tymonem Zaborowskim w składzie. Tu dominowała zdecydowanie frajda z biegania za piłką, dryblingi, pojedynki jeden na jeden, czasem nieopatrznie kończące się poza boiskiem, a nawet i… we własnej bramce. Wysoki poziom poczucia humoru nie spadał jednak ani na chwilę. Oboje chłopcy walczyli wspólnie w ofensywie ale i ochoczo wracali do bramki, strzegąc jej w duecie. Nieco więcej ofensywnych inklinacji wykazywał jednak Dawid Figuła. 
 
W tej kategorii wiekowej, niekwestionowanym MVP został wybrany Bartosz Trojan z Juventusu, bodaj najbardziej uniwersalny gracz tej drużyny. Pracował skutecznie w defensywie, w przodzie także był nieocenionym wsparciem dla Macieja Sandacza.
 

WISŁA vs REAL


Wśród skrzatów, dominował zespół Wisły Kraków, komplet zwycięstw i średnia 7 goli na (10-minutowy) mecz to obraz tego, jak duet Jerzy Ombrych - Radosław Gawin “ogarnęli” swoją kategorię wiekową. Bramkowy dorobek Biała Gwiazda wypracowała jednak w starciu z Atletico Madryt, jak na hiszpańską ekipę przystało niepozbawioną gorącej krwi piłkarzy. W efekcie pomiędzy Jakubem Bugajskim, a Bartoszem Tyrałą czasami szwankowała komunikacja. Nadrabiali to jednak walorami czysto piłkarskimi i o ile na Napoli to wystarczyło, to w kolejnych bojach rywal punktował wspomniane niuanse w grze “Hiszpanów”. Mentalnym liderem zespołu starał się być Jakub Bugajski, który dość wylewnie obrazował plan taktyczny na poszczególne pojedynki.
 
Ale dość o Atletico. Wracając do ekipy Wisły, nie można przejść obojętnie obok umiejętności technicznych obu graczy. Jerzego Umbrycha charakteryzowało umiejętne operowanie nogą na piłce, potrafił dzięki temu wstrzymać atak, rozejrzeć się i rozegrać roztropnie piłkę. Nieco więcej indywidualizmu w grze wykazywał Radosław Gawin, który prowadząc piłkę z głową podniesioną do góry zyskiwał przewagę nad rywalami i taki duet okazał się zabójczy dla reszty stawki.
 
Groźny był też Real Madryt i pewnie gdyby nie Wisła, wygrałby rywalizację w tej kategorii wiekowej. Fakty są jednak takie, że już na wstępie Biała Gwiazda wygrała bezpośrednie starcie i “Królewskim” pozostało punktowanie pozostałych rywali w drodze po wicemistrzostwo. Real bazował w dużej mierze na bezpardonowości Stanisława Suchana. To gracz stworzony do strzelania. Dosłownie każdą nadarzającą się szansę, wykorzystywał na kierowanie piłki w światło bramki. Czy to w biegu, czy tuż po przechwycie, a czasem i wprost spod nóg rywala ale wciąż strzelał. To z kolei napędzało Szymona Walnego, który preferował spokojną grę ale przede wszystkim wyprowadzanie akcji. Tu także, stworzył się zatem duet dobrze się uzupełniający i to był klucz do rywalizacji o najwyższe laury w tej grupie.
 
Trochę mniej kompletny był zespół Napoli. Piłkarsko obaj chłopcy prezentowali się na wysokim poziomie ale dość wyraźny podział na role: bramkarz + atakujący, powodował, że samotność ofensywnego zawodnika, dawała się we znaki drużynie. Ogromną chęć do parcia w kierunku bramki miał Jan Kędzierski, gdy stawał na bramce, harował za dwóch w ofensywie Kuba Jaskowski. Często jednak brakowało wspomnianego wsparcia by czysto piłkarskie umiejętności indywidualne, przekuć na efekt drużynowy.
 

BRAMKOSTRZELNY JARUZELSKI


W grupie żaków, rywalizacja w tabeli była wyraźnie bardziej istotna, a i emocji przy tym nie brakowało. Mimo to, do samego końca oglądaliśmy mecze pełne sportowej rywalizacji, koleżeńskiej atmosfery i gestów fair play (jak choćby uznawanie gola dla przeciwnika w spornej sytuacji). Wynik był więc ważny, ale nie najważniejszy. 
 
Personalnie na pierwszy plan w tej grupie wysunął się już od pierwszych minut rywalizacji Szymon Jaruzelski z Juventusu. To gracz, który błyszczał po pierwsze nietuzinkową szybkością, a po drugie bajkową skutecznością w ataku. Dziesięciu trafień na jego koncie doliczono się już w połowie drugiego meczu! (z Barceloną). Pochwały od sztabu trenerskiego za wysoką formę zbierał Krzysztof Frankowski (choćby za przegląd pola i pracę na rzecz Jaruzelskiego) i tak oto mieliśmy zespół gotowy na triumf w turnieju. Okazało się jednak, że ofensywne zalety nieco przysłoniły słabszą dyscyplinę taktyczną w defensywie. W efekcie Juve po dwóch remisach 6:6 (!) w zasadzie zapewniło sobie tylko i aż drugie miejsce w grupie. O triumf końcowy, w ostatnim starciu rywalizowały Barcelona z PSG. 
 
W Barcelonie jak to zwykle bywa nie brakowało finezji i ciekawych dryblingów. Dryblingi w miejscu a’la Neymar (jeszcze za czasów gry w FCB) w wykonaniu Piotra Jastrzębskiego oraz znakomity przegląd pola prezentowany przez Mikołaja Suchana, to nie od dziś znaki znaki firmowe Barcy. W PSG dominowała solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania. W ofensywie polował Wojciech Owca, od tyłu szukał odpowiednich rozwiązań Kamil Płaneta. Koniec końców, choć dość długo utrzymywał się w tym pojedynku remis 1:1, Barcelona wypunktowała rywala w końcowych fragmentach gry i zapewniła sobie tytuł mistrzowski. 
 

POTRZEBNY DODATKOWY MECZ

Najwięcej emocji, chyba zgodnie z przewidywaniami, towarzyszyło rywalizacji wśród orlików. Tu także mieliśmy batalię Barcelony, Juventusu i PSG, a była ona tak zacięta, że trzeba było rozegrać dodatkowy mecz, by wyłonić najlepszy zespół. I tu także sprawa tytułu rozstrzygała się między PSG i Barceloną, z tą różnicą że tym razem górą byli “paryżanie”. PSG miało zresztą najbardziej kompletną drużynę. Już na linii bramkowej miało prawdziwą maszyną do odbijania piłek. Dawid Gawin w bramce “paryżan” wyczyniał wręcz cuda. Bronił nie tylko strzały ale i dobitki z najbliższej odległości. Nie da się ukryć, że już na tej płaszczyźnie PSG górowało nad resztą stawki, co pozwoliło zresztą rozwinąć skrzydła pozostałym zawodnikom. O każdą piłkę, wykorzystując dużą siłę fizyczną walczył Maciej Irlik, a z wysokich umiejętności indywidualnych rajdów z piłką pożytek robił Michał Charchut. Tak napędzone PSG zremisowało z Barceloną 0:0 i ograło Juventus 2:1. 
 
Sęk w tym, że takie same wyniki osiągnęła ekipa Barcy. Jej grę napędzało kilku graczy ale na pierwszy plan warto wystawić Bartosza Lacha i Rafała Gawina. Indywidualne akcje obu graczy były siłą całego zespołu. O mistrzostwie (wobec dokładnie takiego samego dorobku punktowego, bramkowego i remisu w bezpośrednim starciu) decydował dodatkowy mecz, wygrany przez PSG, choć losy ważyły się do samego końca. Drugą, zamykającą losy tego pojedynku bramkę dla PSG obejrzeliśmy na 1,5 minuty przed końcem starcia.
 
Trzecie miejsce przypadło Juventusowi, którego liderem był Michał Suchan, nie od dziś zachwycający znakomitą techniką użytkową, wszechstronnym dryblingiem i dynamiką w grze. Juve wcale nie było słabsze od pozostałych, traciło o jedną bramkę więcej w obu meczach i to zepchnęło “turynian” na dół tabeli. 


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ
 


PODSUMOWANIE


Warto było nieco zmarznąć i zmoknąć w trakcie nieco deszczowej Niebieskiej Ligi Mistrzów w Kaszowie. Wakacyjna radość i sportowa rywalizacja to być może przyszłe motto tego turnieju, którego organizację, AP Kaszowianka 2020 zapowiada także i na kolejny rok. Sam turniej okazał się bowiem znakomitą inicjatywą, świetnym przeglądem piłkarskiej kadry, a i formuła rozgrywek (pojedynki 2 na 2 i 4 na 4) dała samym piłkarzom obraz tego, na jakim etapie szkolenia i rozwoju aktualnie się znajdują. 
 
Po turnieju, każdy zawodnik otrzymał upominek, wręczano najlepszym medale, statuetki, dziękowano pani Ewelinie Gawin, której skromność osobista jest całkowitym przeciwieństwem ogromu wsparcia dla funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Były też podziękowania dla zarządu LKS Kaszowianka (prezesi Andrzej Urbaniec i Janusz Trojan), a wszystkiemu towarzyszyły animatorki organizujące młodym adeptom czas między meczami, a bogato zastawiony grill i stoisko z lodami oblegane było po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród.
 

PODZIĘKOWANIA

Akademia Piłkarska Kaszowianka Kaszów 2020 chciałaby podziękować współorganizatorom turnieju: Pani Ewelinie Gawin Firmie Gawin, za wielki wkład w organizację turnieju. Panu Andrzejowi Urbańcowi i Januszowi Trojanowi w  przygotowaniu całego przedsięwzięcia jakim był turniej  Niebieska Liga Mistrzów, trenerom Akademii za pomoc w organizacji. 
Podziękowania także dla rodziców naszych zawodników, którzy byli i pomagali w organizacji turnieju.


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ 


WYNIKI


SKRZATY MŁODSZE - Bartosz Trojan - Juventus
PSG - Juventus 0:8
Juventus - Barcelona 5:1
PSG - Barcelona 2:5

1. Juventus 2 6 13-1
2. Barcelona 2 3  6-7
3. Paris SG 2 0  2-13
 
Juventus: Bartosz Trojan, Maciej Sandacz
Barcelona: Daniel Kamiński, Paweł Kamiński
Paris SG: Dawid Figuła, Tymon Zaborowski
MVP: Bartosz Trojan (Juventus) 


SKRZATY 
Atletico - Napoli 3:1
Wisła - Real 5:2
Atletico - Wisła 1:13
Napoli - Real 4:5
Atletico - Real 0:4
Napoli - Wisła 0:3

1. Wisła 3 9 21-3
2. Real 3 6 11-9
3. Atletico 3 3  4-18
4. Napoli 3 0  5-11
  
Wisła: Jerzy Umbrych, Radosław Gawin
Real: Szymon Walny, Stanisław Suchan
Atletico: Jakub Kamiński, Bartosz Tyrała
Napoli: Jan Kędzierski, Jakub Jaskowski
MVP: Radosław Gawin (Wisła) 


ŻAKI
PSG - Juventus 6:6
Juventus - Barcelona 6:6
PSG - Barcelona 1:3
 
1. Barcelona 2 4  9-7
2. Juventus 2 2 12-12
3. Paris SG 2 1  7-9
 
Barcelona: Mikołaj Suchan, Piotr Jastrzębski
Juventus: Szymon Jaruzelski, Krzysztof Frankowski
Paris SG: Wojciech Owca, Kamil Płaneta
MVP: Szymon Jaruzelski (Juventus) 


ORLIKI 
Juventus - Barcelona 1:2
PSG - Barcelona 0:0
PSG - Juventus 2:1
*Dodatkowy mecz:
PSG - Barcelona 2:0
 
1. Paris SG 3* 7 4-1
2. Barcelona 3* 4 2-3
3. Juventus 2 0 2-4
* - po 2 kolejkach PSG i FCB miały taki sam bilans punktowy i bramkowy oraz remis w bezpośrednim meczu, o mistrzostwie decydował dodatkowy mecz
 
Paris SG: Dawid Gawin, Bartosz Staszczak, Maciej Irlik, Michał Charchut.
Barcelona: Karol Jastrzębski, Rafał Gawin, Bartosz Lach, Bartosz Noga.
Juventus: Radosław Zych, Kamil Kowalczyk, Szymon Madej, Bartosz Suchan.
MVP: Rafał Gawin (Barcelona)


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-07-11 22:52:18


Kaszowianka  Liga Mistrzów  Niebieska Liga Mistrzów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
2:3
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:0
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
3:0
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
19:30

II liga

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
5:0
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
5:3
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
2:1
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
3:1
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
2:1
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Sokół Słopnice
1:2
Lubań Maniowy
15.05.2021
14:00
Poprad Muszyna
3:1
Metal Tarnów
15.05.2021
16:00
Limanovia Limanowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
15.05.2021
17:00
Glinik Gorlice
2:0
Unia Tarnów
15.05.2021
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:1
GKS Drwinia
15.05.2021
16:00
Rylovia Rylowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska
15.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
15.05.2021
17:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Szczyrzyc
15.05.2021
17:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
3:1
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
4:0
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
6:0
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30
Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
:
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
:
LKSKobylankaKobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza R.
:
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram
:
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
2:2
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:4
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
0:8
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
6:0
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
2:3
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
Korona II
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
12:30

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
0:0
Arka G.
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
3:0
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Motor Lublin
15.05.2021
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
16.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
0:5
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
2:1
KKP Korona
15.05.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:0
Pcimianka Pcim
15.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
14:00
Unia Tarnów
0:2
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Profi Zielonki
15.05.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
11:30
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Podhale Nowy Targ
6:0
Unia Oświęcim
13.05.2021
18:00
Dunajec Nowy Sącz
2:3
Garbarnia Kraków
15.05.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:7
Wisła II Kraków
15.05.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Respect Szalowa
15.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
16.05.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
16.05.2021
12:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
09:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
3:3
Okocimski Brzesko
15.05.2021
15:00
AP 21 Chrzanów
1:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
15:00
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
17.05.2021
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:3
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00
Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
 
Rekord Bielsko Biała
1:0
UKS SMS II Łódź
15.05.2021
 
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Resovia Rzeszów
15.05.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2021
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
16.05.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Widok Lublin
15.05.2021
13:00
KSP Kielce
3:0
Sparta Daleszyce
15.05.2021
17:00
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021
12:00

III liga kobiet, gr.4

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
1:6
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
2:3
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny