facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Niebieska Liga Mistrzów - pod takim szyldem rozegrano w deszczowe, sobotnie przedpołudnie wewnętrzny turniej Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych od skrzata młodszego, po skrzata, żaka po orlika skończywszy. 

 

 

W pierwszych trzech kategoriach rywalizowały 2-osobowe drużyny, w orlikach zaś 4-osobowe ekipy. Każda z nich wystąpiła pod nazwą topowego europejskiego klubu. 
 
Na trzech boiskach jednocześnie, oglądaliśmy zatem zacięte boje takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Atletico Madryt, Napoli SC, PSG czy Wisła Kraków. Całej imprezie nadano zabawowy charakter, a zawodnicy reprezentujący Akademię Piłkarską Kaszowianka 2020 oraz ich rodzice mieli znakomitą okazję na integrację i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. A tym, towarzyszył przede wszystkim uśmiech, radość i adrenalina. 
 
Najwięcej rozrywki dostarczały boje w obu kategoriach żaków. Tu, na malutkich placach gry z mini-bramkami oglądaliśmy mnóstwo pociesznych zachowań, dobrej zabawy, a na wynik patrzono dopiero na papierze, po turnieju. 


SANDACZ - TROJAN, DUET NIE DO ZATRZYMANIA

Najbardziej radosną atmosferę na murawie, w kategorii skrzatów młodszych tworzyły ekipy Juventusu i Barcelony. “Włosi” z Bartoszem Trojanem i Maciejem Sandaczem w składzie okazali się najskuteczniejsi ogrywając wysoko zarówno PSG jak i samą Barcelonę. Ofensywną siłę Juve kreował Maciej Sandacz, przebojowy i korzystający z obu nóg przy prowadzeniu piłki zawodnik, robił naprawdę swoje pod bramką przeciwników. W defensywie solidnie pracował Bartosz Trojan i stworzył się zespół nie do pokonania.
 
Drugie miejsce wywalczyła “Blaugrana”. Bracia Daniel i Paweł Kamińscy nie poddali się po wysokiej porażce z Juventusem i w decydującym starciu z PSG odgryźli się za niepowodzenie w inauguracyjnym meczu. Zespół Barcelony to mieszanka ofensywnego futbolu ze wsparciem motywacyjnym. Paweł Kamiński szarżował, nie bał się pojedynków jeden na jeden czy jeden na dwa, walczył, próbował, zastawiał się i generował bramkowe okazje. W tyłach czujny i skuteczny był brat Daniel, którego niebagatelny wkład w grę miały to wskazówki i dopingowanie partnera gromkimi okrzykami. 
 
Najmniej na wynik zwracali uwagę “Francuzi” z Dawidem Figułą i Tymonem Zaborowskim w składzie. Tu dominowała zdecydowanie frajda z biegania za piłką, dryblingi, pojedynki jeden na jeden, czasem nieopatrznie kończące się poza boiskiem, a nawet i… we własnej bramce. Wysoki poziom poczucia humoru nie spadał jednak ani na chwilę. Oboje chłopcy walczyli wspólnie w ofensywie ale i ochoczo wracali do bramki, strzegąc jej w duecie. Nieco więcej ofensywnych inklinacji wykazywał jednak Dawid Figuła. 
 
W tej kategorii wiekowej, niekwestionowanym MVP został wybrany Bartosz Trojan z Juventusu, bodaj najbardziej uniwersalny gracz tej drużyny. Pracował skutecznie w defensywie, w przodzie także był nieocenionym wsparciem dla Macieja Sandacza.
 

WISŁA vs REAL


Wśród skrzatów, dominował zespół Wisły Kraków, komplet zwycięstw i średnia 7 goli na (10-minutowy) mecz to obraz tego, jak duet Jerzy Ombrych - Radosław Gawin “ogarnęli” swoją kategorię wiekową. Bramkowy dorobek Biała Gwiazda wypracowała jednak w starciu z Atletico Madryt, jak na hiszpańską ekipę przystało niepozbawioną gorącej krwi piłkarzy. W efekcie pomiędzy Jakubem Bugajskim, a Bartoszem Tyrałą czasami szwankowała komunikacja. Nadrabiali to jednak walorami czysto piłkarskimi i o ile na Napoli to wystarczyło, to w kolejnych bojach rywal punktował wspomniane niuanse w grze “Hiszpanów”. Mentalnym liderem zespołu starał się być Jakub Bugajski, który dość wylewnie obrazował plan taktyczny na poszczególne pojedynki.
 
Ale dość o Atletico. Wracając do ekipy Wisły, nie można przejść obojętnie obok umiejętności technicznych obu graczy. Jerzego Umbrycha charakteryzowało umiejętne operowanie nogą na piłce, potrafił dzięki temu wstrzymać atak, rozejrzeć się i rozegrać roztropnie piłkę. Nieco więcej indywidualizmu w grze wykazywał Radosław Gawin, który prowadząc piłkę z głową podniesioną do góry zyskiwał przewagę nad rywalami i taki duet okazał się zabójczy dla reszty stawki.
 
Groźny był też Real Madryt i pewnie gdyby nie Wisła, wygrałby rywalizację w tej kategorii wiekowej. Fakty są jednak takie, że już na wstępie Biała Gwiazda wygrała bezpośrednie starcie i “Królewskim” pozostało punktowanie pozostałych rywali w drodze po wicemistrzostwo. Real bazował w dużej mierze na bezpardonowości Stanisława Suchana. To gracz stworzony do strzelania. Dosłownie każdą nadarzającą się szansę, wykorzystywał na kierowanie piłki w światło bramki. Czy to w biegu, czy tuż po przechwycie, a czasem i wprost spod nóg rywala ale wciąż strzelał. To z kolei napędzało Szymona Walnego, który preferował spokojną grę ale przede wszystkim wyprowadzanie akcji. Tu także, stworzył się zatem duet dobrze się uzupełniający i to był klucz do rywalizacji o najwyższe laury w tej grupie.
 
Trochę mniej kompletny był zespół Napoli. Piłkarsko obaj chłopcy prezentowali się na wysokim poziomie ale dość wyraźny podział na role: bramkarz + atakujący, powodował, że samotność ofensywnego zawodnika, dawała się we znaki drużynie. Ogromną chęć do parcia w kierunku bramki miał Jan Kędzierski, gdy stawał na bramce, harował za dwóch w ofensywie Kuba Jaskowski. Często jednak brakowało wspomnianego wsparcia by czysto piłkarskie umiejętności indywidualne, przekuć na efekt drużynowy.
 

BRAMKOSTRZELNY JARUZELSKI


W grupie żaków, rywalizacja w tabeli była wyraźnie bardziej istotna, a i emocji przy tym nie brakowało. Mimo to, do samego końca oglądaliśmy mecze pełne sportowej rywalizacji, koleżeńskiej atmosfery i gestów fair play (jak choćby uznawanie gola dla przeciwnika w spornej sytuacji). Wynik był więc ważny, ale nie najważniejszy. 
 
Personalnie na pierwszy plan w tej grupie wysunął się już od pierwszych minut rywalizacji Szymon Jaruzelski z Juventusu. To gracz, który błyszczał po pierwsze nietuzinkową szybkością, a po drugie bajkową skutecznością w ataku. Dziesięciu trafień na jego koncie doliczono się już w połowie drugiego meczu! (z Barceloną). Pochwały od sztabu trenerskiego za wysoką formę zbierał Krzysztof Frankowski (choćby za przegląd pola i pracę na rzecz Jaruzelskiego) i tak oto mieliśmy zespół gotowy na triumf w turnieju. Okazało się jednak, że ofensywne zalety nieco przysłoniły słabszą dyscyplinę taktyczną w defensywie. W efekcie Juve po dwóch remisach 6:6 (!) w zasadzie zapewniło sobie tylko i aż drugie miejsce w grupie. O triumf końcowy, w ostatnim starciu rywalizowały Barcelona z PSG. 
 
W Barcelonie jak to zwykle bywa nie brakowało finezji i ciekawych dryblingów. Dryblingi w miejscu a’la Neymar (jeszcze za czasów gry w FCB) w wykonaniu Piotra Jastrzębskiego oraz znakomity przegląd pola prezentowany przez Mikołaja Suchana, to nie od dziś znaki znaki firmowe Barcy. W PSG dominowała solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania. W ofensywie polował Wojciech Owca, od tyłu szukał odpowiednich rozwiązań Kamil Płaneta. Koniec końców, choć dość długo utrzymywał się w tym pojedynku remis 1:1, Barcelona wypunktowała rywala w końcowych fragmentach gry i zapewniła sobie tytuł mistrzowski. 
 

POTRZEBNY DODATKOWY MECZ

Najwięcej emocji, chyba zgodnie z przewidywaniami, towarzyszyło rywalizacji wśród orlików. Tu także mieliśmy batalię Barcelony, Juventusu i PSG, a była ona tak zacięta, że trzeba było rozegrać dodatkowy mecz, by wyłonić najlepszy zespół. I tu także sprawa tytułu rozstrzygała się między PSG i Barceloną, z tą różnicą że tym razem górą byli “paryżanie”. PSG miało zresztą najbardziej kompletną drużynę. Już na linii bramkowej miało prawdziwą maszyną do odbijania piłek. Dawid Gawin w bramce “paryżan” wyczyniał wręcz cuda. Bronił nie tylko strzały ale i dobitki z najbliższej odległości. Nie da się ukryć, że już na tej płaszczyźnie PSG górowało nad resztą stawki, co pozwoliło zresztą rozwinąć skrzydła pozostałym zawodnikom. O każdą piłkę, wykorzystując dużą siłę fizyczną walczył Maciej Irlik, a z wysokich umiejętności indywidualnych rajdów z piłką pożytek robił Michał Charchut. Tak napędzone PSG zremisowało z Barceloną 0:0 i ograło Juventus 2:1. 
 
Sęk w tym, że takie same wyniki osiągnęła ekipa Barcy. Jej grę napędzało kilku graczy ale na pierwszy plan warto wystawić Bartosza Lacha i Rafała Gawina. Indywidualne akcje obu graczy były siłą całego zespołu. O mistrzostwie (wobec dokładnie takiego samego dorobku punktowego, bramkowego i remisu w bezpośrednim starciu) decydował dodatkowy mecz, wygrany przez PSG, choć losy ważyły się do samego końca. Drugą, zamykającą losy tego pojedynku bramkę dla PSG obejrzeliśmy na 1,5 minuty przed końcem starcia.
 
Trzecie miejsce przypadło Juventusowi, którego liderem był Michał Suchan, nie od dziś zachwycający znakomitą techniką użytkową, wszechstronnym dryblingiem i dynamiką w grze. Juve wcale nie było słabsze od pozostałych, traciło o jedną bramkę więcej w obu meczach i to zepchnęło “turynian” na dół tabeli. 


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ
 


PODSUMOWANIE


Warto było nieco zmarznąć i zmoknąć w trakcie nieco deszczowej Niebieskiej Ligi Mistrzów w Kaszowie. Wakacyjna radość i sportowa rywalizacja to być może przyszłe motto tego turnieju, którego organizację, AP Kaszowianka 2020 zapowiada także i na kolejny rok. Sam turniej okazał się bowiem znakomitą inicjatywą, świetnym przeglądem piłkarskiej kadry, a i formuła rozgrywek (pojedynki 2 na 2 i 4 na 4) dała samym piłkarzom obraz tego, na jakim etapie szkolenia i rozwoju aktualnie się znajdują. 
 
Po turnieju, każdy zawodnik otrzymał upominek, wręczano najlepszym medale, statuetki, dziękowano pani Ewelinie Gawin, której skromność osobista jest całkowitym przeciwieństwem ogromu wsparcia dla funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Były też podziękowania dla zarządu LKS Kaszowianka (prezesi Andrzej Urbaniec i Janusz Trojan), a wszystkiemu towarzyszyły animatorki organizujące młodym adeptom czas między meczami, a bogato zastawiony grill i stoisko z lodami oblegane było po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród.
 

PODZIĘKOWANIA

Akademia Piłkarska Kaszowianka Kaszów 2020 chciałaby podziękować współorganizatorom turnieju: Pani Ewelinie Gawin Firmie Gawin, za wielki wkład w organizację turnieju. Panu Andrzejowi Urbańcowi i Januszowi Trojanowi w  przygotowaniu całego przedsięwzięcia jakim był turniej  Niebieska Liga Mistrzów, trenerom Akademii za pomoc w organizacji. 
Podziękowania także dla rodziców naszych zawodników, którzy byli i pomagali w organizacji turnieju.


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ 


WYNIKI


SKRZATY MŁODSZE - Bartosz Trojan - Juventus
PSG - Juventus 0:8
Juventus - Barcelona 5:1
PSG - Barcelona 2:5

1. Juventus 2 6 13-1
2. Barcelona 2 3  6-7
3. Paris SG 2 0  2-13
 
Juventus: Bartosz Trojan, Maciej Sandacz
Barcelona: Daniel Kamiński, Paweł Kamiński
Paris SG: Dawid Figuła, Tymon Zaborowski
MVP: Bartosz Trojan (Juventus) 


SKRZATY 
Atletico - Napoli 3:1
Wisła - Real 5:2
Atletico - Wisła 1:13
Napoli - Real 4:5
Atletico - Real 0:4
Napoli - Wisła 0:3

1. Wisła 3 9 21-3
2. Real 3 6 11-9
3. Atletico 3 3  4-18
4. Napoli 3 0  5-11
  
Wisła: Jerzy Umbrych, Radosław Gawin
Real: Szymon Walny, Stanisław Suchan
Atletico: Jakub Kamiński, Bartosz Tyrała
Napoli: Jan Kędzierski, Jakub Jaskowski
MVP: Radosław Gawin (Wisła) 


ŻAKI
PSG - Juventus 6:6
Juventus - Barcelona 6:6
PSG - Barcelona 1:3
 
1. Barcelona 2 4  9-7
2. Juventus 2 2 12-12
3. Paris SG 2 1  7-9
 
Barcelona: Mikołaj Suchan, Piotr Jastrzębski
Juventus: Szymon Jaruzelski, Krzysztof Frankowski
Paris SG: Wojciech Owca, Kamil Płaneta
MVP: Szymon Jaruzelski (Juventus) 


ORLIKI 
Juventus - Barcelona 1:2
PSG - Barcelona 0:0
PSG - Juventus 2:1
*Dodatkowy mecz:
PSG - Barcelona 2:0
 
1. Paris SG 3* 7 4-1
2. Barcelona 3* 4 2-3
3. Juventus 2 0 2-4
* - po 2 kolejkach PSG i FCB miały taki sam bilans punktowy i bramkowy oraz remis w bezpośrednim meczu, o mistrzostwie decydował dodatkowy mecz
 
Paris SG: Dawid Gawin, Bartosz Staszczak, Maciej Irlik, Michał Charchut.
Barcelona: Karol Jastrzębski, Rafał Gawin, Bartosz Lach, Bartosz Noga.
Juventus: Radosław Zych, Kamil Kowalczyk, Szymon Madej, Bartosz Suchan.
MVP: Rafał Gawin (Barcelona)


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-07-11 22:52:18


Kaszowianka  Liga Mistrzów  Niebieska Liga Mistrzów 

Komentarze


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
:
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
:
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15