facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sędor: Jesteśmy wciąż na początku drogi

Sędor: Jesteśmy wciąż na początku drogi

Zapraszamy na rozmowę z Piotrem Sędorem z Akademii Kobiecego Futbolu Prądniczanka, człowiekiem orkiestrą przy Boboli 5. Poznacie plany kobiecej sekcji piłkarskiej Prądniczanki, kulisy przygotowań, plany transferowe oraz ocenę decyzji PZPN dotyczących zakończenia i reformy rozgrywek.

 

 

- Zacznijmy od powrotu do przeszłości. Zaczynał Pan kobiecą piłkę w Prądniczance w 2011 roku. Jak zmieniła się sekcja na przestrzeni tych 9 już lat?

- Diametralnie. Najpierw się z nas śmiali, pukali się w czoło i mówili o „tej mojej drużynie”. Zbieraliśmy pokornie lekcje, w domyśle „baty” od wszystkich. Wtedy mówili „przegraliście kolejny mecz”. Po dwóch latach ciężkiej pracy zaczęliśmy wygrywać ale sporadycznie a później już dość regularnie. Wtedy mówili już o „naszej drużynie” i „naszych zwycięstwach” (śmiech). Po dwóch nieudanych próbach awansu do II ligi, w 2018 roku, za trzecim podejściem, awansowaliśmy bez porażki w całym sezonie z piętnastopunktową przewagą nad drugim zespołem. Dodatkowo nasz drugi zespół również uzyskał awans do III ligi i tak zrobiliśmy „podwójny awans”. Równolegle w klubie rozwijaliśmy drużyny młodzieżowe i dziś mamy bardzo dobre, autorskie szkolenie we wszystkich kategoriach wiekowych. W Prądniczance trenuje ponad 100 dziewczynek w wieku od 5 do 30 lat.

- Jak zespół radził sobie w debiutanckim sezonie II ligi?

- W pierwszym sezonie zajęliśmy wysokie, piąte miejsce. Zrobiliśmy rekonesans, wzmocniliśmy zespół i chcieliśmy powalczyć w kolejnym o awans. Reforma rozgrywek, którą wprowadził PZPN, była jednak zabójcza dla wielu zespołów. Z dwunastu drużyn aż dziewięć miało zostać zdegradowane a tylko maksymalnie trzy mogły zachować ligowy byt.

- Kolejny, drugi sezon z reformą w tle, przerwała pandemia. Po jesieni mieliście drugie miejsce z punktem straty do lidera.

- Dokładnie. Nasz cel realny to było utrzymać się w „nowej” II lidze która de facto oznacza sportowo awans, bo to po zmianach poziom centralny i pół Polski do objechania. Cel maksimum to awans do „nowej” I ligi. Z jednej strony jest niedosyt i ktoś powie, że „zawaliliśmy” mecz z Jelną czy w Lublinie z Unią (0-0, przyp. red.) ale z drugiej, i tej wersji ja się trzymam, zrobiliśmy fenomenalny wynik wygrywając osiem i remisując jeden mecz z dziesięciu jakie mieliśmy w terminarzu. Tak świetnej rundy ten zespół nigdy nie miał. Straciliśmy tylko sześć bramek a średnio w meczu strzelaliśmy ich ponad cztery!

- Tym bardziej żal, że liga na wiosnę nie ruszyła?

- Żal, bo zespół był świadomy celu sportowego. Dobrze przepracowaliśmy zimę, przygotowaliśmy też nowe rozwiązania taktyczne. Klub ściągnął za niemałe pieniądze nowe zawodniczki a dodatkowo kadra powiększyła się o te, które wróciły po kontuzjach. Byliśmy gotowi do walki o awans. Chcieliśmy grać ale z wiadomych względów nie zagraliśmy…

- Jak odbieracie decyzje piłkarskiej centrali?

- Ze zrozumieniem. Naprawdę. Nie mieliśmy na to wpływu więc po co było marnować energię na „bicie piany”? Rozumiem też PZPN, bo jakiej decyzji by nie podjął, to i tak nie miał szans wszystkim dogodzić. Z punktu widzenia rozwoju kobiecej piłki w długiej perspektywie, sportowo ta decyzja jaka została podjęta jest słuszna. Oczywiście znajdą się tacy, którzy widząc tylko swój interes, będą myśleć inaczej. My też możemy czuć się pokrzywdzeni, bo nie dano nam walczyć na boisku a zdecydowano w warszawskich gabinetach o naszych losach. Ale powtarzam, z punktu widzenia rozwoju kobiecej piłki w Polsce, te decyzje uważam za słuszne mimo że dla nas, Prądniczanki, są one niekorzystne. I jeszcze jedno… Zastanawiało mnie, jaki sens ma robienie protestów przez niektóre kluby. Decydując się na grę w lidze, zaakceptowały bowiem regulamin w którym jest punkt, że ostateczne prawo interpretacji regulaminu bez prawa veta klubu, ma PZPN. Więc PZPN mógł zrobić naprawdę wszystko i to w świetle prawa. I ja to rozumiem, szanuję choć nie muszę się z tym zgadzać. Dlatego nie komentowaliśmy żadnych decyzji i przyjęliśmy je do wiadomości a sami skupiliśmy się na pracy.
 
- Co ta reforma i decyzje PZPN oznaczają ostatecznie dla Prądniczanki w nadchodzącym sezonie?

- Zajęliśmy drugą lokatę i w sezonie 2020/21 zagramy w „nowej” II lidze. Sportowo to dla nas awans, bo z makroregionu (podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie i małopolskie) wchodzimy na osiem województw Polski południowej. Zagramy zatem o ligę wyżej choć nazwa ligi się nie zmienia. W tej lidze mamy zespoły z dawnej I ligi plus oprócz nas KSP Kielce, Skrę Częstochowa czy rezerwy Śląska Wrocław jako beniaminkowie. Znaleźliśmy się zatem w gronie najlepszych 48 zespołów w Polsce. Natomiast nasz drugi zespół zagra, jak w poprzednim sezonie, w lidze wojewódzkiej. Zmieni się zapewne tylko nazwa tej ligi – z III na IV.

- Jakie są zatem cele na nadchodzący sezon? Reforma zakończona, miejsc spadkowych pewnie trzy i jedno miejsce premiowane awansem. O co gracie?

- Mamy jubileuszowy rok klubu i to wyjątkowy, bo to setna rocznica. Mamy mocny zespół który zamierzamy dodatkowo wzmocnić w letnim oknie. Mamy swoje ambicje ale i wiemy, że to tylko sport. Nie znamy niestety większości zespołów. Nie wiemy jak grają i na co je stać. Myślę, że po rundzie jesiennej będziemy mogli powiedzieć coś więcej ale wiem, że Prądniczanka jest ciągle na początku swojej drogi i ambicji.

- Jakie ambicje zatem ma kobieca Prądniczanka?

- Chcemy organicznie rozwijać pierwszy zespół seniorek. Głównie zatem poprzez napływ dziewczyn z naszej akademii. Mamy wiele utalentowanych zawodniczek w rocznikach 2005-2007 a kolejna, młodsze już czekają na to żeby pokazać swoje umiejętności. Świetną robotę robią trenerki z Akademii i na tym chcemy budować naszą przyszłość. Obecnie Akademia Kobiecego Futbolu Prądniczanka to zdecydowanie najlepsze miejsce dla dziewczynek kochających piłkę nożną. Jesteśmy jedną z trzydziestu akademii w Polsce, które biorą udział w dedykowanym projekcie UEFA Playmakers a jedną z nielicznych które uczestniczą w programach unijnych Erasmus Plus Sport. Dzięki temu zapewniamy naszym zawodniczkom najlepsze miejsce do uprawiania piłki nożnej i najlepsze szkolenie i rozwój. Stawiamy na nasze wychowanki. Oczywiście będą zewnętrzne transfery ale wyrobiliśmy sobie już taką markę, że te które do nas zechcą przyjść, muszą być wyraźnie lepsze od naszych wychowanek. Zatem naszą ambicją jest sportowy rozwój akademii który pociągnie za sobą awans pierwszej drużyny na poziom centralny, ogólnopolski.

- Jak więc Prądniczanka będzie się przygotowywać do nowego sezonu?

- Planowaliśmy tygodniowe zgrupowanie w Dębicy ale ostatecznie zostajemy na własnych obiektach. Warunki mamy wyśmienite więc ze względu na pandemię nie ruszamy się z Krakowa. Zaczynamy 13 lipca i wtedy chcę mieć skompletowane kadry. Zatem wszelkie ruchy transferowe chcę zamknąć do pierwszego treningu. Na celowniku mamy kilka nazwisk ale szczerze mówiąc z tym składem jaki obecnie mamy, spokojnie możemy rywalizować w lidze. Pewnie dojdzie do tej drużyny jedna czy dwie zawodniczki ale należy pamiętać, że w zimie dołączyły Stefańska, Cholewa, Talaga czy Wózek ale przez zawieszenie rozgrywek nie zdążyły zadebiutować w nowych barwach. Wózek, choć trenuje z pierwszym zespołem, nie może grać w seniorkach ze względu na wiek. Będzie zatem grać w drużynie juniorek które w tym sezonie znacząco się rozwinęły pod okiem trener Popławskiej. Zresztą do tego zespołu dołączą dodatkowo bardzo utalentowane Natalia Ciapała i Lidka Kwarciak. Obie z rocznika 2005. Wracając do seniorek, to od zimy trenuje z nami Natalia Janus i w lipcu zamkniemy formalności związane z jej przejściem. Testowaliśmy też Natalię Stadnik z FSA, którą chcemy pozyskać. Do zespołu dołączyła również Magda Matyja z Mitechu Żywiec, która będzie dla nas istotnym wzmocnieniem. W moim notesie są jeszcze dwa nazwiska z klubów ekstraligowych ale czy do nas dołączą okaże się w ciągu najbliższego tygodnia. W ciągu 4 tygodni okresu przygotowawczego będziemy mieli, łącznie z grami kontrolnymi, 27 jednostek treningowych. Zatem można powiedzieć, że trenować będziemy codziennie przez cały miesiąc. Dziewczyny otrzymały szczegółową rozpiskę tego okresu już w czerwcu i od 13 lipca wszystkie zaczynają pracę. Będzie intensywnie. 

- Czy organizacja pracy znacznie się zmieni ze względu na charakter ligi? Wprawdzie nie ma już wyjazdów do Lublina ale za to będziecie jeździć więcej na zachód kraju?

- Na pewno musieliśmy nieznacznie zmienić podejście do codziennej pracy. Trenujemy trzy/cztery razy w tygodniu w zależności od mikrocyklu. Z piątkowych treningów zrezygnowaliśmy na rzecz poniedziałku. Do sztabu dołączył trener przygotowania motorycznego – Wojciech Żuchowicz, który pracował ostatnio w ekstraklasowej Wiśle a od niedawna odpowiada za ten aspekt w naszej drużynie. W sztabie mamy jeszcze Olę Spałek – Pasiekę, naszą fizjoterapeutkę. Opiekę medyczną nad pierwszym zespołem sprawuje dr Maciej Trybalski z kliniki HSM. Trenerem bramkarek jest Kamil Czarnecki pod okiem którego rozwijają się nasze golkiperki również te z drużyny juniorek. Razem z drugą trener Sandrą Podżus, czeka nas realny podział zespołu na kadrę pierwszego i drugiego zespołu. Zrobimy to w lipcu, gdy będziemy mieli już skompletowaną kadrę piłkarek.

- Wyższa liga oznacza zapewne wyższe koszty? Jak wygląda sprawa sponsorów i organizowania środków na dalszy rozwój zespołu?

- To ciągle jest temat rozwojowy. Mamy kilku partnerów którzy nas wspierają. To Kraksport, Interstal czy kilku innych. Największe koszty „bierze na siebie” jednak klub. Szukamy innych opcji i wierzymy, że zespół grający na tym poziomie ale i cała nasza Akademia może być ciekawym nośnikiem dla firm chcących się promować w taki sposób.

- Kibiców interesuje plan gier kontrolnych. Kiedy i z kim zagracie w lecie?

- Zaczniemy 18 lipca grą wewnętrzną. Później mamy tygodniowe zgrupowanie na własnych obiektach i mecz w Tarnowie z Tarnovią. 26 lipca gramy mecz z Resovią Rzeszów, 1 sierpnia w Myślenicach zagramy z Respektem a 9 sierpnia ostatni sparing z Puszczą Niepołomice. 15 sierpnia zagramy już mecz otwierający sezon. Mamy mało czasu do przygotowania zespołu więc i musieliśmy zwiększyć intensywność zajęć oraz przesunąć start okresu przygotowawczego o tydzień.

Źródło: własne

Dodano: 2020-07-09 10:52:50


Zobacz też: II liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka  wywiad  Sędor 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
11:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
:
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
2:4
Śląsk Wrocław
28.10.2020
13:15
Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
:
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
01.11.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
12:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
15:30
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
15:30
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Resovia Rzeszów
2:2
SWD Wodzisław
28.10.2020
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00