facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nędza wraca do Wisły

Nędza wraca do Wisły

Karol Nędza wraca do Wisły Kraków w roli asystenta trenera Adriana Filipka w Centralnej Lidze Juniorów.  Obaj trenerzy współpracowali już ze sobą jesienią 2019 roku w rezerwach krakowskiego klubu.

Po rundzie jesiennej Nędza skorzystał z propozycji Górnika Wieliczka przejmując schedę po Marku Holocherze oraz Krzysztofie Wolińskim.

Nędza jest młodym szkoleniowcem posiadającym licencję UEFA Elite Youth A. w ostatnich latach trener odpowiadał za organizację międzynarodowego turnieju Salt Mine Cup.

 

 

Źródło: wisla.krakow.pl

Dodano: 2020-07-07 18:39:38


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła K. 

Komentarze


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Przełożony. Stal grała w Pucharze Polski
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
3:0
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Odwołany
Poprad Rytro
1:2
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
2:0
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
5:0
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
1:4
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
1:1
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
5:0
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
0:5
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
5:4
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
1:3
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00