facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pary Pucharu Polski

Pary Pucharu Polski

Dzisiaj w siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par Pucharu Polski. Pierwsza runda rozegrana ma zostać w weekend 25/26 lipca o godzinie 17:00. Zmiana terminu przez gospodarza możliwa jest do dwóch tygodni przed spotkaniem, bez zgody drużyny przeciwnej.

Poniżej prezentujemy komplet par I rundy Pucharu Polski (Rejon Kraków):

Wolny los w I rundzie otrzymały zespoły: Michałowianka Michałowice, Jastrzębiec Książ Wielki, Czarni'03 Grzegorzowice, Wisła Czernichów, Lotnik Kryspinów, Świt Krzeszowice, Iskra Krzęcin, Kabel Kraków, Pogoń Skotniki, Cedronka Wola Radziszowska.


25 lipca, godz. 17:00
Orzeł II Bębło - Szreniawa Koszyce
25 lipca, godz. 17:00 Słomniczanka II Słomniki - Wanda Kraków
25 lipca, godz. 17:00 Sparta Skrzeszowice - Prądniczanka II Kraków
25 lipca, godz. 17:00 Juvenia Prandocin - Spartak Wielkanoc-Gołcza
25 lipca, godz. 17:00 Płomień Jerzmanowice - Dragon Szcyglice
25 lipca, godz. 17:00 Górzanka Nawojowa Góra - JKS Zelków
25 lipca, godz. 17:00 Tęcza Piekary - Wisła Jeziorzany
25 lipca, godz. 17:00 Błękitni II Modlnica - Strażak Rączna
25 lipca, godz. 17:00 Opatkowianka Kraków - Strzelcy Kraków
25 lipca, godz. 17:00 Dragoons Kraków - Bieżanowianka Kraków (boisko Nadwiślana Kraków)
25 lipca, godz. 17:00 Skawinka II Skawina - Tramwaj Kraków (boisko w Pozowicach)
25 lipca, godz. 17:00 Klub Sportowy Tyniec - Fairant Kraków

26 lipca, godz. 17:00 Ekler Baranówka - Wierzbowianka Wierzbno
26 lipca, godz. 17:00 Polonia Wilczkowice - Płomień Kościelec 
26 lipca, godz. 17:00 Polanowice - Galicja Raciborowice
26 lipca, godz. 17:00 Skała 2004 - Strażak Goszcza 
26 lipca, godz. 17:00 Olimpia Czaple Wielkie - Kosynierzy Łuczyce
26 lipca, godz. 17:00 Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Czułów
26 lipca, godz. 17:00 Sankowia Sanka - Wisła Rząska
26 lipca, godz. 17:00 Trzebol Wielkie Drogi - Płomień Kostrze
26 lipca, godz. 17:00 Kaszowianka II Kaszów - Sokół Rybna
26 lipca, godz. 17:00 Błękitni Czułówek - Sportowiec Modlniczka (boisko w Aleksandrowicach)
26 lipca, godz. 17:00 Bratniak Kraków - Rzozovia Kraków (boisko Prądniczanki Kraków)
26 lipca, godz. 17:00 Rafis Kraków - Gajowianka Gaj (boisko ul. Parkowa, Kraków)
26 lipca, godz. 17:00 Albertus Kraków - Podgórze Kraków (boisko ul. Tomickiego, Kraków)
26 lipca, godz. 17:00 Universum Kraków - Pychowianka Kraków (boisko, ul. Stróża, Rybna)


II runda Pucharu Polski:

1 sierpnia, godz. 17:00 Juvenia/ Spartak Wielkanoc-Gołcza - Michałowianka Michałowice
1 sierpnia, godz. 17:00 Jastrzębiec Książ Wielki - Skała 2004/ Strażak Goszcza
1 sierpnia, godz. 17:00 Słomniczanka II Słomniki/ Wanda Kraków - Sparta Skrzeszowice/ Prądniczanka II Kraków
1 sierpnia, godz. 17:00 Błękitni II Modlnica/ Strażak Rączna - Trzebol Wielkie Drogi/ Płomień Kostrze
1 sierpnia, godz. 17:00 Niegoszowianka Niegoszowice/ Iskra Czułów - Lotnik Kryspinów
1 sierpnia, godz. 17:00 Kaszowianka II Kaszów/ Sokół Rybna – Świt Krzeszowice
1 sierpnia, godz. 17:00 Pogoń Skotniki- Rafis Kraków/ Gajowianka Gaj
1 sierpnia, godz. 17:00 Klub Sportowy Tyniec/Fairant Kraków - Kabel Kraków
1 sierpnia, godz. 17:00 Bratniak Kraków/ Rzozovia Kraków - Skawinka II Skawina/ Tramwaj Kraków

2 sierpnia, godz. 17:00 Olimpia Czaple Wielkie/ Kosynierzy Łuczyce - Polanowice - Galicja Raciborowice
2 sierpnia, godz. 17:00 Czarni'03 Grzegorzowice - Polonia Wilczkowice/ Płomień Kościelec
2 sierpnia, godz. 17:00 Orzeł II Bębło/ Szreniawa Koszyce - Ekler Baranówka/ Wierzbowianka Wierzbno
2 sierpnia, godz. 17:00 Górzanka Nawojowa Góra/ JKS Zelków - Wisła Czernichów
2 sierpnia, godz. 17:00 Tęcza Piekary/ Wisła Jeziorzany - Płomień Jerzmanowice/Dragon Szcyglice
2 sierpnia, godz. 17:00 Sankowia Sanka/ Wisła Rząska- Błękitni Czułówek/ Sportowiec Modlniczka
2 sierpnia, godz. 17:00 Opatkowianka Kraków/ Strzelcy Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
2 sierpnia, godz. 17:00 Albertus Kraków/ Podgórze Kraków - Universum Kraków/ Pychowianka Kraków
2 sierpnia, godz. 17:00 Iskra Krzęcin - Dragoons Kraków - Bieżanowianka Kraków


 

 

Źródło: MZPN

Dodano: 2020-07-03 20:51:28


Czarni  Orzeł Bębło  Trzebol Wielkie Drogi  Skawinka Skawina  Dragoons Kraków 

Komentarze


III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00