facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Powstanie nowa liga

Powstanie nowa liga

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że po ustaleniach z Wojewódzkimi Związkami Piłki Nożnej rozgrywki III ligi kobiet w sezonie 2020/2021 prowadzone będą w czterech grupach makroregionalnych.

Małopolska będzie tworzyć grupę z województwem świętokrzyskim, lubelskim oraz podkarpackim. Na chwilę obecną Grupa IV liczyć będzie dwanaście zespołów a Małopolskę reprezentować będą takie kluby jak: Starówka Nowy Sącz, Iskra Brzezinka, Naprzód Sobolów, Podgórze Kraków.

III liga gr. IV utworzona została według następującego klucza: znalazły się w niej drużyny, które w sezonie 2019/20 zajęły miejsca od 4 do 11 w II lidze gr. Małopolska oraz zwycięzcy oraz cztery zespoły, które w poprzednim sezonie wygrały rozgrywki w swoich grupach w III lidze.

Pełen skład III ligi gr. IV:

1. UKS Widok SP 51 Lublin
2. KKP Unia Lublin
3. Starówka Nowy Sącz
4. Iskra Brzezinka
5. Izolator Boguchwała
6. Naprzód Sobolów
7. Hetmanki Włoszczowa
8. Potok Sitno
9. Iskra Krzemień
10. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
11. Resovia II Rzeszów
12. Podgórze Kraków

 

 

Źródło: MZPN

Dodano: 2020-06-27 14:07:51


Zobacz też: II liga kobiet, gr. małopolska

Podgórze Kraków  Naprzód Sobolów  Starówka Nowy Sącz  Iskra Brzezinka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
06.03.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
06.03.2021
 
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
06.03.2021
 
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
06.03.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
 
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Płock
06.03.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
06.03.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
06.03.2021
 
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
06.03.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
06.03.2021
 
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
06.03.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny