facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zmiany w Myślenicach

Zmiany w Myślenicach

Komisja Gier PPN Myślenice podała skład lig prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej Myślenice. Jak możemy przeczytać na stronie podokręgu - Klasa Okręgowa Kraków III liczyć będzie w zbilżającym się sezonie czternaście zespołów. Jest to spowodowane m.in. tym, że z rozgrywek wycofała się drużyna Targowianki Targowisko oraz faktem, że Czarni Staniątki nie skorzystali z opcji zagrania jedną klasę rozgrywkową niżej po wycofaniu się z IV ligi.

Do Klasy Okręgowej (Kraków III) przydzielono dwóch beniaminków- zwycięzcę rozgrywek A-klasa (Myślenice)- Wróblowiankę Wróblowice oraz Zjednoczeni Złomex Branice- zwycięzcę rozgrywek w grupie A-klasa (Wieliczka).

Start rozgrywek zaplanowano na 8-9 sierpnia.

Komisja Gier podała również skład A-klasy (Myślenice) oraz B-klasy (Myślenice) – wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie w podokręgu myślenickim będzie jedna grupa B-klasy a nie tak jak to miało miejsce w poprzednich rozgrywkach dwie.  Warto zauważyć, że w nowym sezonie na boiskach B-klasy nie wybiegną piłkarze rezerw Orła Myślenice, zespół nie został zgłoszony do rozgrywek.

Start A-klasy (Myślenice) zaplanowano na 1-2 sierpnia natomiast B-klasa (Myślenice) wystartuje w tym samym czasie co Klasa Okręgowa.

 

 

Źródło: PPN Myślenice

Dodano: 2020-06-23 18:17:49


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce  Topór Tenczyn  Orzeł M 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
11.07.2020
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
11.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
11.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
11.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
11.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
11.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.07.2020
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
11.07.2020
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
11.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
11.07.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
12.07.2020
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny