facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dzień Piłkarza z Kaszowianką (foto)

Dzień Piłkarza z Kaszowianką (foto)

W sobotę w podkrakowskim Kryspinowie rozegrano kolejną edycję piłkarskiego turnieju dla skrzatów, orlików i żaków pod szyldem “Dzień Piłkarza”. W każdej z tych kategorii, swoją drużynę zgłosiła Akademia Piłkarska Kaszowianka 2020. 

 

 

Reporterzy Futbol-Małopolska, w ramach usługi Futmal Premium relacjonowali poczynania kaszowian w kategorii orlików.
 
Kaszowianie turniej rozpoczęli z wysokiego C od zwycięstwa z Płomieniem Jerzmanowice aż 6:0. Królem polowania okazali się w tym starciu Szymon Madej oraz Bartosz Staszczak, którzy jednak głównie dobili przeciwnika. Te kluczowe, bo otwierające worek z bramkami gole zdobyli Karol Jastrzębski i Michał Suchan. Na tego pierwszego gola w pojedynku z Płomieniem kaszowianie czekali dość długo bo 8 minut. Już wcześniej bowiem, na listę strzelców powinien wpisać się choćby Rafał Gawin, który był w tym pojedynku postacią najjaśniejszą. On bombardował bramkę rywala najczęściej. Siłą kaszowian była także postawa Michała Suchana, zawodnika o niesłychanej łatwości wygrywania pojedynków jeden na jeden i to nie tylko w statycznym dryblingu ale i w biegu. Wynik otworzył w 8 minucie Karol Jastrzębski. Po jego uderzeniu z pierwszej piłki i lekkim rykoszecie od obrońcy, wynik został otwarty. Kilka chwil później było już 2:0. Po kapitalnym podaniu Madeja, strzelał soczyście Gawin ale dopiero ponowienie akcji i znakomity strzał Suchana z dystansu doprowadził do stanu 2:0. O to, aby rozmiary tego zwycięstwa były okazałe zadbali wspomniani wcześniej Madej i Staszczak. 
 
- Wygraliśmy z Płomieniem zasłużenie - mówił po meczu z Płomieniem Szymon Madej, zawodnik Kaszowianki. - Nie od początku nam się wszystko układało tak jak chcieliśmy ale w końcu zaczęliśmy trafiać do bramki i wynik zrobił się okazały. - dodał Szymon.
 
- Najmocniejsza w turnieju wydaje się Wanda, dobrze byłoby wygrać z Wisłą w grupie i awansować z pierwszego miejsca by uniknąć nowohucian w półfinale - rozważał przed starciem z Wisłą Bogusław Gaweł, szkoleniowiec Kaszowianki. 
 


Jego podopieczni plan wykonali znakomicie. Solidna odprawa taktyczna przed starciem z Białą Gwiazdą okazała się kluczem do zwycięstwa. Kaszowianie rozpoczęli mecz z dużym animuszem, wywierali na wiślakach ogromną presję od samego początku czym chyba nieco  rywala zaskoczyli. Już po 60 sekundach gry dzięki trafieniom Rafała Gawina i Michała Charchuta, wiślacy przegrywali 0:2! Kaszowianie szli za ciosem i wykorzystywali mnożące się błędy Białej Gwiazdy zwłaszcza przy wyprowadzaniu akcji. Znów małe bombardowanie bramki urządzał sobie Rafał Gawin ale w samej 9 minucie trafił najpierw w poprzeczkę, a chwilę potem ostemplował słupek. Po chwili i wiślacy skonstruowali piękną akcję. Dawid Gawin został już nawet pozostawiony w tyle ale kapitalny powrót i asekurację zanotował Michał Suchan wybijając piłkę z linii bramkowej. Wiślacy dopięli jednak swego i w 16 minucie po dość długiej akcji pod bramką Gawina zdobyli gola kontaktowego. To miał być zwiastun przełomu w tym pojedynku ale nie dopuścił do niego Szymon Madej. Kilkadziesiąt sekund potem po dośrodkowaniu Bartosza Staszczaka na dalszy słupek, Madej niczym Robert Lewandowski, ze stoickim spokojem i z pierwszej piłki plasowanym uderzeniem lewą nogą podwyższył wynik na 3:1. To zatrzymało rosnący napór wiślaków, a w samej końcówce znakomicie do prostopadłej piłki z własnej połowy wybiegł Rafał Gawin i ustalił wynik meczu na 4:1. Kaszowianie znów zagrali agresywnie, stosowali wysoki pressing, świetnie w dryblingu spisywał się Rafał Gawin. Jego subtelne trącenia piłki lewą nogą podczas dryblingu nogą prawą powodowały, że jego akcje były nadzwyczaj skuteczne. Znakomicie radził sobie w pojedynkach jeden na jeden czy jeden na dwóch, a do tego skutecznie rozdawał piłki otwierające drogę do bramki. 
 
- Trener mówił nam, żeby zacząć mecz agresywnie i udało się dzięki temu szybko zdobyć gola. Byliśmy dobrze poustawiani na boisku, ja jako napastnik miałem poruszać się między obrońcami by szukać okazji do odebrania piłki, pomocnicy i obrona dobrze pracowali w obronie by nie dopuścić Wisły do okazji bramkowej - analizował Rafał Gawin tuż po meczu z Białą Gwiazdą. - Wyszliśmy na przeciwnika wysokim pressingiem bo wiedzieliśmy, że Wisła lubi grę ofensywną więc chcieliśmy jak najbardziej ich zaskoczyć - dodał Rafał. - Cieszę się ze zdobycia dwóch goli ale jeszcze bardziej ze zwycięstwa z samą Wisłą Kraków. Poszło nam nawet całkiem łatwo choć Wisła też była dla nas naprawdę groźna.
Plan Bogusława Gawła działał. Kaszowianie pewnie wygrali grupę i liczyli, że na drodze do strefy medalowej unikną najgroźniejszej ekipy NAS Wanda. Nie przewidział jednak tego, że w grupie C dojdzie do niespodzianki i porażki Wandy z Błękitnymi Modlnica, a to spowodowało, że jako lider grupy B, Kaszowianka trafiła właśnie na NAS Wanda, jako wicelidera grupy C. Półfinały wykazały wyraźnie że Wanda i Cracovia to główni faworyci do zwycięstwa, a niespodzianka w grupie C wskazywała, że i Błękitni Modlnica mogą namieszać w strefie medalowej. Pasy rozstrzelały Wisłę Kraków 15:0, ale nieoczekiwanie pogromcy NAS Wanda ulegli gospodarzom - Lotnikowi Kryspinów. Co prawda dopiero po rzutach karnych ale to Lotnik, a nie Błękitni trafili do grupy medalowej. I wydarzenie to miało istotny wpływ na losy Kaszowianki. 
 
Kaszowianie, w półfinale po jednostronnym raczej widowisku polegli Wandzie 0:6 i zadowolić musieli się niełatwą jak się okazało rywalizacją o miejsca 4-6. Wanda pokazała kaszowianom miejsce w szeregu prezentując znacznie szybszą i agresywniejszą grę. Na pewno nie pomogła podopiecznym Bogusława Gawła szybko stracona bramka. Potem nowohucianie rozkręcali się z minuty na minutę, a duża w tym zasługa lidera ekipy NAS Aleksandra Stanuli
 
- Za mało agresji, zbyt swobodna gra w defensywie - podsumowywał grę swoich podopiecznych trener Bogusław Gaweł
 
Kaszowian czekał sprawdzian generalny, drugie w tym turnieju starcie z Wisłą Kraków. Mecz, którego stawką było piąte miejsce w turnieju. Po fazie grupowej, w której zespół Bogusława Gawła bez poważniejszych komplikacji pokonał Białą Gwiazdę, na odpowiedź czekało pytanie, kto lepiej rozeznał grę przeciwnika i lepiej przygotował się do swoistego “rewanżu”. W tym elemencie lepsi okazali się Wiślacy. To oni tym razem błyskawicznie otworzyli wynik starcia. Był to jednak kapitalnie przymierzony w okienko strzał i Dawid Gawin zwyczajnie nie miał szans na jej dosięgnięcie. I tak od 1.minuty Wisła prowadziła 1:0. A potem wcale nie było wielkiego szturmy krakowian. Wiślakom gol na pewno dodał pewności siebie, ale i kaszowianie dziarsko dążyli do odrobienia strat. Poprzeczkę stemplował choćby Michał Suchan, znów brylował w środku pola Rafał Gawin, znakomicie uzupełniał go wspomniany Michał Suchan, doskonałą robotę w defensywie wykonywał w tym starciu Karol Jastrzębski i Hubert Jarosz. Szczególnie asekuracja i twardość przy interwencjach powodowały tego drugiego, że kaszowianie wciąż pozostawali w grze o zwycięstwo. Wszystko legło w gruzach mniej więcej w połowie pojedynku, gdy po dośrodkowaniu z autu, piłka potańczyła nieco pod samą bramką Dawina Gawina (trafiła m.in w poprzeczkę) i trochę bezkarnie została wepchnięta do siatki. Z wyniku 0:2 kaszowianom nie udało się już podnieść i przed ostatnim starciem stało się jasne, że APK zajmie szóste miejsce w turnieju.
 
- Wygląda na to, że zlekceważyliśmy trochę Wisłę i dostaliśmy za swoje. Zwycięstwo w grupie spowodowało, że na mecz półfinałowy z tym zespołem wyszliśmy zbyt pewnie siebie. Z trudem przychodziły nam sytuacje bramkowe. Szkoda bo po porażce z Wandą liczyliśmy na wygraną w tym meczu. Teraz przed nami mecz o piąte miejsce i mamy nadzieję go wygrać - opowiadał Michał Suchan, lider środka pola Kaszowianki.
 


Przed kaszowianami pozostała ostatnia przeszkoda - Błękitni Modlnica, być może trzecia siła całego turnieju, która nieoczekiwanie po konkursie karnych wyeliminowana została ze strefy medalowej przez Lotnika. Błękitni podrażnieni tym faktem w strefie 4-6 pokonali pewnie 4:0 Wisłę Kraków i na koniec 6:2 Kaszowiankę. Podopieczni Bogusława Gawła stracili pewność siebie po porażce z Wisłą i za wyjątkiem końcówki meczu nie byli już poważnym zagrożeniem dla przeciwnika z Modlnicy. Kaszowianom znów zabrakło koncentracji na starcie meczu, który zaczęli w zasadzie od utraty gola. Potem były co prawda trzy znakomite szanse Rafała Gawina czy jedna Huberta Jarosza ale Błękitni najzwyczajniej w pełni kontrolowali przebieg meczu prezentując znacznie większą pewność siebie, dynamikę w grze, świetny timing przy podaniach z głębi pola. Jednym słowem, Dawid Gawin w bramce miał ręce pełne roboty. 
 
W Dniu Piłkarza w Kryspinowie udział brały jeszcze dwie ekipy AP Kaszowianka. W kategorii skrzatów, zespół prowadzony przez trenera Patryka Romaniuka odniósł 7 zwycięstw i 1 remis, a ekipa żaków pod wodzą Bogusława Gawła zajęła w swojej kategorii wiekowej siódme miejsce.Grupa A
Lotnik I - Wisła J. 8:0
Wisła J - Cracovia 0:13
Cracovia - Lotnik I 4:2

1. Cracovia 2 6 17-2
2. Lotnik I 2 3 10-4
3. Wisła J. 2 0  0-21
 
Grupa B
Kaszowianka - Płomień 6:0 (Madej 2x, Staszczak 2x, Jastrzębski, Suchan) 
Wisła K - Płomień 5:1
Kaszowianka - Wisła K 4:1 (Dla Kaszowa: Gawin 2x, Charchut, Madej)

1. Kaszowianka 2 6 10-1
2. Wisła K. 2 3  6-4
3. Płomień 2 0  1-11
Grupa C
Lotnik II - Błękitni 0:6
Wanda - Błękitni 3:4
Wanda - Lotnik II 9:1

1. Błękitni 2 6 10-3
2. Wanda 2 3 12-5
3. Lotnik II 2 0  1-5

 
Półfinały
Cracovia - Wisła K 15:0
Kaszowianka - Wanda 0:6
Błękitni - Lotnik I 3:3, k.0-2
 
O miejsca 7-9
Wisła J - Płomień 3:2
Wisła J - Lotnik II 4:6
Płomień - Lotnik II 1:2

7. Lotnik II 2 6 8-5
8. Wisła J. 2 3 7-8
9. Płomień 2 0 3-5
 
O miejsca 4-6
Wisła K - Kaszowianka 2:0
Wisła K - Błękitni 0:4
Kaszowianka - Błękitni 2:6 (dla Kaszowa: Suchan 2x)

4. Błękitni  10-2 
5. Wisła K.   2-4 
6. Kaszowianka   2-8 

O miejsca 1-3
Cracovia - Wanda 2:2, k.0-3
Cracovia - Lotnik I 10:2
Wanda - Lotnik I 9:2

1. Wanda 2 4 11-4
2. Cracovia 2 4 12-4
3. Lotnik I 2 0  4-19

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. NAS Wanda Kraków
2. Cracovia Kraków
3. Lotnik I Kryspinów
4. Błękitni Modlnica
5. Wisła Kraków
6. AP Kaszowianka Kaszów: 85.Dawid Gowin - 14.Karol Jastrzębski, 6.Bartosz Lach, 4.Michał Suchan, 7.Hubert Jarosz, 10.Michał Charchut, 11.Rafał Gawin, 9.Szymon Madej, 5.Maciej Irlik, 15.Bartosz Staszczak. Trener: Bogusław Gaweł.
7. Lotnik II Kryspinów
8. Wisła Jeziorzany
9. Płomień Jerzmanowice
Piotr Kwiecień: - Szóste miejsce w Dniu Piłkarza to nie jest pewnie szczyt marzeń ale przyznać trzeba że w strefie 4-6 przyszło wam rywalizować z naprawdę mocnymi rywalami. Jak podsumujesz wasz udział w tym turnieju?

Bogusław Gaweł: - Bardzo dobrze szło nam w fazie grupowej. Pewne zwycięstwa z Płomieniem i Wisłą chyba doprowadziły do tego, że moi podopieczni za wcześnie uwierzyli w końcowy sukces. Zimnym prysznicem okazał się półfinał z Wandą, a porażka w rywalizacji z Wisłą o miejsca 4-6 podłamała chłopaków na tyle, że w starciu z Błękitnymi na koniec zmagań nie byliśmy już tym samym zespołem co w fazie grupowej. Skończyło się zatem na szóstym miejscu w końcowej klasyfikacji. Na pewno czeka nas cięższa praca nad koncentracją na boisku bo ten element funkcjonował u nas dziś wadliwie. 

- NAS Wanda, to chyba ekipa która zimny prysznic sprawiła nie tylko wam.

- Zgadza się, to zespół bardzo dobrze poukładany i taktycznie i technicznie, a przy tym gra agresywnie i pewnie idzie po swoje na boisku.

- Karol Jastrzębski został wybrany przy Twoim udziale najlepszym zawodnikiem drużyny AP Kaszowianka. Czym na to miano sobie zasłużył?

- Karol to chłopak, który na każdym treningu daje z siebie sto procent, jest bardzo skoncentrowany na tym co robi, dojrzałość jego gry oceniłbym na poziom 15-latka. Dzięki temu ten 10-letni zawodnik sprawdza się w zasadzie na każdej pozycji, na której go potrzebujemy. 

- Za nami miejmy nadzieję najgorszy okres pandemii koronawirusa. Futbol powoli wstaje z kolan. Jak funkcjonowała AP Kaszowianka w tym okresie i jak ta długa przerwa odbiła się na bieżącym funkcjonowaniu szkółki?

- Przez pierwszy miesiąc funkcjonowaliśmy on-line. Utworzyłem dla chłopaków grupę na Facebooku gdzie otrzymywali ode mnie plan indywidualnych zajęć, zawodnicy dokumentowali to filmikami co było pewnego rodzaju odrobieniem pracy domowej. Później, gdy obostrzenia zelżały, zaczęliśmy trenować w małych grupach, a więc powoli wracaliśmy do normalności, nadrabialiśmy przy tym oczywiście stracony czas.

- Akademia Piłkarska Kaszowianki rozwija się w najlepsze. Jak wspomniałeś wcześniej w prywatnej rozmowe ze mną, nie dzieci, a trenerów z odpowiednim warsztatem wam brakuje. Ostatnio dołączyła do was kilkunastoosobowa grupa nowych zawodników.

- Zgadza się, dołączyło do nas ostatnio kolejnych 15 dzieci dlatego jesteśmy na etapie poszukiwania kolejnego trenera, który będzie miał odpowiednio wysokie wykształcenie szkoleniowe, doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i doświadczenie boiskowe. Okazuje się, że znalezienie takiego szkoleniowca wcale nie jest takie proste, a od tego trzeba zacząć, od odpowiedniego fachowca by młodzi adepci byli pod fachową opieką już od samego startu.

- Jakie są atuty Akademii Piłkarskiej Kaszowianka? Na pierwszy rzut oka widać znakomitą bazę szkoleniową, świetną murawę i rozwijającą się infrastrukturę. Wkrótce wzbogacicie się o kolejne dwa boiska?

- Na pewno wyróżnia nas na tle wielu innych szkółek wysoki poziom treningu motorycznego i bramkarskiego oraz wysoka dbałość o wyszkolenie techniczne. Staramy się także wpajać już od najmłodszych lat, powiedzmy już od orlika to, że dążymy do sukcesu, do zwycięstwa stąd też ciężka praca nad techniką, motoryką. Znakomicie funkcjonuje to m.in z szkółce Ajaxu, w której odbyłem staż trenerski. Szkolenie piłkarza to nie jest tak naprawdę zabawa w futbol. Pracujemy, uczymy się i gramy po to by osiągać wyniki. Zabawa piłką nie jest tak do końca motywująca dla młodego chłopca, impulsem do treningu i zaangażowania jest zawsze wynik, my staramy się osiąganie tego wyniku ułatwić odpowiednim szkoleniem. Nie możemy dopuścić do tego, że porażka jest czymś normalnym. Porażka to ma być bodziec do cięższej pracy i poprawiania elementów, które do tej porażki doprowadziły. To tak naprawdę kształtuje charakter młodego zawodnika.

- Czy AP Kaszowianka ogranicza się do szkolenia tylko dzieci z okolicy, z gminy?

- Nie, nie. Zapraszamy wszystkich chętnych, dla każdego znajdzie się u nas miejsce.

- Jakie macie plany na najbliższą przyszłość?

- Zgłosiliśmy ostatnio drużynę młodzików do rozgrywek MZPN. To pierwszy zespół z naszej akademii, który został zgłoszony do oficjalnych rozgrywek. Poza tym będziemy oczywiście brać udział w licznych turniejach skrzatów, orlików czy żaków. W sierpniu z młodzikami wyjeżdżamy na zgrupowanie do Szalowej, gdzie zamierzamy nadrobić trochę to co przepadło nam w czasie pandemii.

- Akademie piłkarskie zazwyczaj funkcjonują dzięki wsparciu rodziców, drobnych sponsorów. Jak to wygląda w przypadku Kaszowianki? Dzięki komu wciąż się rozwijacie?

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować zarządowi LKS Kaszowianka za pomoc w uruchomieniu naszej akademii. Panu prezesowi Andrzejowi Urbańcowi oraz Januszowi Trojanowi, właścicielowi Piekarni Łysa Góra w Kaszowie, bardzo nam obaj Panowie pomogli i wciąż pomagają. Niezwykle wdzięczny jestem także Pani Ewelinie Gawin, właścicielce firmy Gawin, jej wsparcie jest wręcz nieocenione. To bardzo skromna osoba i unika rozgłosu ale po prostu nie można o tym nie wspomnieć. Serdeczne podziękowania kieruję także do swojej narzeczonej, która włożyła wiele wysiłku by wesprzeć mnie w otwarciu naszej akademii i wykonuje mnóstwo pracy przy działalności bieżącej, można powiedzieć, że to taki mózg operacji pod tytułem Akademia Piłkarska Kaszowianka. 


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI: FUTMAL PREMIUM
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-06-21 10:14:44


Kaszowianka  Dzień Piłkarza 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
2:3
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:0
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
3:0
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
19:30

II liga

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
5:0
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
5:3
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
2:1
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
3:1
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
2:1
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Sokół Słopnice
1:2
Lubań Maniowy
15.05.2021
14:00
Poprad Muszyna
3:1
Metal Tarnów
15.05.2021
16:00
Limanovia Limanowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
15.05.2021
17:00
Glinik Gorlice
2:0
Unia Tarnów
15.05.2021
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:1
GKS Drwinia
15.05.2021
16:00
Rylovia Rylowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska
15.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
15.05.2021
17:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Szczyrzyc
15.05.2021
17:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
3:1
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
4:0
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
6:0
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30
Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
:
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
:
LKSKobylankaKobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza R.
:
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram
:
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
2:2
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:4
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
0:8
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
6:0
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
2:3
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
Korona II
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
12:30

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
0:0
Arka G.
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
3:0
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Motor Lublin
15.05.2021
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
16.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
0:5
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
2:1
KKP Korona
15.05.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:0
Pcimianka Pcim
15.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
14:00
Unia Tarnów
0:2
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Profi Zielonki
15.05.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
11:30
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Podhale Nowy Targ
6:0
Unia Oświęcim
13.05.2021
18:00
Dunajec Nowy Sącz
2:3
Garbarnia Kraków
15.05.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:7
Wisła II Kraków
15.05.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Respect Szalowa
15.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
16.05.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
16.05.2021
12:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
09:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
3:3
Okocimski Brzesko
15.05.2021
15:00
AP 21 Chrzanów
1:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
15:00
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
17.05.2021
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:3
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00
Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
 
Rekord Bielsko Biała
1:0
UKS SMS II Łódź
15.05.2021
 
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Resovia Rzeszów
15.05.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2021
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
16.05.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Widok Lublin
15.05.2021
13:00
KSP Kielce
3:0
Sparta Daleszyce
15.05.2021
17:00
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021
12:00

III liga kobiet, gr.4

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
1:6
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
2:3
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny