facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Skład Klas Okręgowych w sezonie 2020/21

Skład Klas Okręgowych w sezonie 2020/21

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej podał wstępny skład grup krakowskich okręgówek. Skład nie jest jeszcze ostateczny ze względu na trwający proces przyznawania licencji.

Równocześnie Wydział Gier MZPN zgodził się na zamianę grup pomiędzy czterema zespołami. Z KO 1 do KO 2 powędrowały Grębałowianka Kraków oraz Prądniczanka Kraków a w odwrotnym kierunku poszły drużyny TS Węgrzce i Błękitni Modlnica.

Na stronie Związku można również przeczytać, że planowany start sezonu w Klasie Okręgowej Kraków I ora II zaplanowano na 8-9 sierpnia 2020 roku.

Klasa Okręgowa, Kraków I: Przebój Wolbrom, Przemsza Klucze, Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada, Zieleńczanka Zielonki, Piliczanka Pilica, LKS Niedźwiedź, Bolesław Bukowno, Pogoń Miechów, Orzeł Iwanowice, Lot Balice, KS Olkusz, TS Węgrzce, Błękitni Modlnica, Leśnik Gorenice (B), Orzeł Bębło (B)

Klasa Okręgowa, Kraków II: Wieczysta Kraków, Hutnik II Kraków, Prokocim Kraków, Kaszowianka Kaszów, Bronowianka Kraków, Piast Wołowice, AP Kmita Zabierzów, Borek Kraków, Dąbski Kraków, Nadwiślan Kraków, Prądniczanka Kraków, Grębałowianka Kraków, Skawinka Skawina (z IV ligi), Orlęta Rudawa (B), Zwierzyniecki Kraków (B)


Klasa Okręgowa, Kraków III: Wiślanka Grabie, Orzeł Myślenice, Jordan-Sum Zakliczyn, Radziszowianka Radziszów, Wiarusy Igołomia, Gdovia Gdów, Tempo Rzeszotary, Raba Dobczyce, Błękitni Bodzanów, Pasternik Ochojno, Dziecanovia Dziekanowice, Górnik Wieliczka, Wróblowianka Wróblowice (B), Złomex Branice (B)

 

 

Źródło: WG MZPN

Dodano: 2020-06-20 12:59:13


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Bębło  Orlęta Rudawa  Górnik Wieliczka  Zwierzyniecki Kraków  Piliczanka Pilica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny