Udany powrót Sandecji

Bardzo dobrze zaprezentowali się po przerwie w rozgrywkach piłkarze Sandecji Nowy Sącz, którzy w Bełchatowie nie dali szans miejscowemu GKS-owi pewnie pokonując go aż 3:0.

W pierwszym fragmencie gry miejscowi próbowali postraszyć Sandecję jednak nie znaleźli sposobu na pokonanie Daniela Bielicy. Podopieczni Tomasza Kafarskiego natomiast wykazali się w tym meczu dobrą skutecznością. Po upływie pierwszego kwadransa gry do siatki gospodarzy trafił Mateusz Klichowicz, który wykorzystał bardzo dobre podanie Małkowskiego i pewnym strzałem w prawy róg bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Sandecja wykazywała więcej chęci do gry, czego efektem były kolejne sytuacje bramkowe. Dwukrotnie przed szansą zdobycia gola stawał Michal Piter-Bućko, jednak pierwszy strzał został zablokowany a za drugim razem na drodze do szczęścia stanął słupek bramki Lenarcika.  W dwudziestej szóstej minucie spotkania goście cieszyli się z drugiej bramki. W roli głównej znowu wystąpił Michal Piter-Bućko, tym razem jego dobre podanie na bramkę zamienił Chmiel.

Tuż przed przerwą wynik ustalił Małkowski, który pewnie wykonał jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką w polu karnym jednego z zawodników GKS-u.

W drugiej połowie więcej z gry mieli gospodarze, którzy jednak nie byli w stanie odwrócić losów pojedynku i trzy punkty ostatecznie pojechały do Nowego Sącza.