facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ramowy terminarz dokończenia rozgrywek na szczeblu centralnym

Ramowy terminarz dokończenia rozgrywek na szczeblu centralnym

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przedstawił dziś ramowy plan dokończenia rozgrywek w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze, II lidze oraz Totoletek Pucharu Polski.

PKO Ekstraklasa:

27 kolejka: 29 maja - 1 czerwca
28 kolejka: 6-7 czerwca
29 kolejka: 10 czerwca
30 kolejka: 14 czerwca

31 kolejka: 20-21 czerwca
32 kolejka: 24 czerwca
33 kolejka: 27-28 czerwca
34 kolejka: 4-5 lipca
35 kolejka: 11-12 lipca
36 kolejka: 15 lipca
37 kolejka: 18-19 lipca

Fortuna I liga, II liga:

23 kolejka: 3 czerwca
24 kolejka: 6-7 czerwca
25 kolejka: 13-14 czerwca
26 kolejka: 17 czerwca
27 kolejka: 20-21 czerwca
28 kolejka: 27-28 czerwca
29 kolejka: 1 lipca
30 kolejka: 4-5 lipca
31 kolejka: 11-12 lipca
32 kolejka: 16 lipca
33 kolejka: 19 lipca
34 kolejka: 25-26 lipca

Baraż o awans do PKO Ekstraklasy: 28 lipca, 31 lipca

Puchar Polski:

1/4 finału: 26-27 maja
1/2 finału 7-8 lipca
Finał: 22 lub 24 lipca

Finał Pucharu Polski odbędzie się 22 lipca w wypadku awansu do finału przynajmniej jednej drużyny z Fortuna I liga. Natomiast, jeżeli w finale zagrają przedstawiciele PKO Ekstraklasa finał odbędzie się 24 lipca.

W pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek w Ekstraklasie Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok 29 maja o godzinie 15:00. Wisła Kraków natomiast w wyjazdowym spotkaniu rywalizować będzie z Piastem Gliwice- 30 maja o godzinie 17:30.

W Fortuna I lidze przedstawiciele Małopolski zmierzą się z następującymi przeciwnikami:
Puszcza Niepołomice- Chojniczanka Chojnice, GKS Bełchatów- Sandecja Nowy Sącz, Bruk-Bet Termalica Nieciecza- Wigry Suwałki.

W II lidze zespół Garbarni Kraków w wyjazdowym spotkaniu o ligowe punkty powalczy z Lechem II Poznań.


 

 

Źródło: PZPN

Dodano: 2020-05-13 14:08:57


Zobacz też: PKO Ekstraklasa

Cracovia  Puszcza  Sandecja  Garbarnia  Wisła K.  Bruk Bet Termalica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
06.03.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
06.03.2021
 
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
06.03.2021
 
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
06.03.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
 
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Płock
06.03.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
06.03.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
06.03.2021
 
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
06.03.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
06.03.2021
 
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
06.03.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny