facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy grupy wirtualnego Kraksport Cup

Poznaliśmy grupy wirtualnego Kraksport Cup

Mamy to! Zestaw grup gotowy, terminarze też. Ciekawych starć na pewno nie zabraknie bo w kilku grupach zestawiły się zespoły ze sporą rzeszą fanów. Poniżej prezentujemy zestaw par I kolejki Kraksport Cup we wszystkich grupach wraz z godzinami rozpoczęcia pojedynków. Startujemy 15 kwietnia na profilu Futmal/Futbol-Małopolska na Facebooku.

Najważniejsze zasady w fazie grupowej:
- 10 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 10 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 3:2 (31-29)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez redakcję Futmal / Futbol-Małopolska (komentarze użytkowników redakcja stara się na bieżąco usuwać w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez redakcję z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o awansie do fazy play off decyduje w pierwszej kolejności liczba zdobytych punktów, w drugiej kolejności bilans bezpośrednich spotkań, w trzeciej ogólny bilans bramkowy
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ


Najważniejsze zasady w fazie play-off (1/16 oraz 1/8 finału):

- 25 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 25 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 3:2 (75-74)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez użytkownika Kraksport (komentarze użytkowników będą na bieżąco usuwane w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez Kraksport z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o awansie do fazy 1/8 i 1/4 finału decyduje w pierwszej kolejności ilość punktów zdobytych w dwumeczu pomiędzy drużynami, w drugiej kolejności bilans bramkowy w dwumeczu pomiędzy drużynami, w trzeciej kolejności liczba bramek zdobytych na wyjeździe, w czwartej suma reakcji (kciuki/serduszka) zobu meczów (suma reakcji podanych w nawiasie przy końcowym wyniku)
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ

Najważniejsze zasady w fazie play-off (1/4 oraz 1/2 finału):
- 50 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 50 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 1:0 (50-49)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez użytkownika Kraksport (komentarze użytkowników będą na bieżąco usuwane w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez Kraksport z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o awansie do fazy 1/2 i wielkiego finału decyduje w pierwszej kolejności ilość punktów zdobytych w dwumeczu pomiędzy drużynami, w drugiej kolejności bilans bramkowy w dwumeczu pomiędzy drużynami, w trzeciej kolejności liczba bramek zdobytych na wyjeździe, w czwartej suma reakcji (kciuki/serduszka) zobu meczów (suma reakcji podanych w nawiasie przy końcowym wyniku)
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ

Najważniejsze zasady w fazie play-off (FINAŁ i mecz O 3.MIEJSCE):
- 100 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 100 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 1:0 (100-99)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez użytkownika Kraksport (komentarze użytkowników redakcja stara się na bieżąco usuwać w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez Kraksport z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o zwycięstwie w finale i meczu o 3.miejsce decyduje liczba goli zdobytych w jedynym finałowym/o 3.miejsce meczu. W przypadku remisu, tego samego dnia tj. 30.04.2020 o g.22:00 zarządzona zostanie 15-minutowa dogrywka (osobny post z komentarzem do klikania reakcji), której zwycięzcą zostanie drużyna która zdobędzie więcej REAKCJI (w dogrywce nie zdobywamy wirtualnych goli). W przypadku gdy dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, mecz finałowy/o 3.miejsce zostanie na tych samych zasadach powtórzony w dniu 01.05.2020 o g.21:00.
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ

Grupa A
Sokół Chorągwica vs Maszycanka Maszyce 20:00
Borkowianka Borek Szlachecki vs AKS Ujanowice 20:00
Terminarz grupy A: TUTAJ


Grupa B

LKS Górki Myślenice vs LKS Niedźwiedź 20:00
KS Sosnowianka vs LKS Kobylanka 20:00
Terminarz grupy B: TUTAJ


Grupa C

LKS Zielonka Wrząsowice vs LKS Iskra Czułów 20:00
Victoria Jaworzno vs NKP Podhale Nowy Targ 20:00
Terminarz grupy C: TUTAJ


Grupa D

LKS Prądnik Sułoszowa vs MKS NOWA Proszowianka 20:00
Sokół Maszkienice vs Skalnik Kamionka Wielka 20:00
Terminarz grupy D: TUTAJ


Grupa E

LKS Górki Myślenice II vs J&J KSPN Pogoń Kraków 20:05
GKS Drwinia vs @Zawisza Rożnów 20:05
Terminarz grupy E: TUTAJ


Grupa F

Promień Przeginia vs Orzeł Bębło 20:05
BKS Bochnia vs MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 20:05
Terminarz grupy F: TUTAJ


Grupa G

KS Gościbia Sułkowice vs Northstar Miechów 20:05
RKS Garbarnia Kraków vs KS Universum 20:05
Terminarz grupy G: TUTAJ


Grupa H

Wielmożanka Wielmoża vs KS Raba Dobczyce 20:05
MKS Puszcza Niepołomice vs KS Kabel Kraków 20:05
Terminarz grupy H: TUTAJ


Grupa I

PŁOMIEŃ Jerzmanowice K.S. vs LKS Lotnik Kryspinów 21:00
GLKS Spartak Wielkanoc-Gołcza vs LKS Dunajec Zbylitowska Góra 21:00
Terminarz grupy I: TUTAJ


Grupa J

Strażak Kokotów vs Szreniawa Koszyce 21:00
Limanovia Limanowa vs Sandecja Nowy Sącz 21:00
Terminarz grupy J: TUTAJ


Grupa K

Dalin Myślenice vs Contra Sułków 21:00
Hutnik Kraków vs KS Sokół Słopnicee 21:00
Terminarz grupy K: TUTAJ


Grupa L

Fablok Chrzanów vs Zieleńczanka Zielonki 21:00
Raba Książnice vs LKS Dunajec Zakliczyn 21:00
Terminarz grupy L: TUTAJ


Grupa M

Sokół Kocmyrzów vs Gwiazda Brzegi 21:05
Iskra Krzęcin vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS 21:05
Terminarz grupy M: TUTAJ


Grupa N

Juvenia Prandocin vs Cyrhla Krzczonów 21:05
Krokus Przyszowa vs WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 21:05
Terminarz grupy N: TUTAJ


Grupa O

Słomniczanka Słomniki vs TS Węgrzce 21:05
Orzeł Myślenice vs Jutrzenka Giebułtów 21:05
Terminarz grupy O: TUTAJ


Grupa P

Piast Wołowice vs Nadwiślan Kraków 21:05
Gdovia Gdów vs Brzezina Osiek 21:05
Terminarz grupy P: TUTAJ


Do zobaczenia 15.04.2020 o godzinie 20:00 (grupy ABCD, EFGH) i 21:00 (grupy IJKL, MNOP).


Pełną, klasyfikację 64 zespołów, które zakwalifikowały się do Kraksport Cup znajdziecie poniżej. W przypadku gdy 2 zespoły uzyskały taką samą liczbę reakcji, zgodnie z informacjami podanymi we wczorajszych postach, wyżej klasyfikowaliśmy ekipę, która w swojej realnej lidze zajmuje aktualnie wyższą lokatę (w przypadku równej ilości punktów w realnej tabeli, decydował ogólny bilans bramkowy)

RANKING GENERALNY KRAKSPORT CUP
1. Sokół Chorągwica 257
2. LKS Górki Myślenice243
3. LKS Zielonka Wrząsowice 213
4. LKS Prądnik Sułoszowa 211
5. LKS Górki Myślenice II 192
6. Promień Przeginia 187
7. KS GOŚCIBIA SUŁKOWICE 182
8. Wielmożanka Wielmoża 173
9. PŁOMIEŃ Jerzmanowice K.S. 161
10. Strażak Kokotów 141
11. KS Dalin Myślenice 139
12. MKS Fablok Chrzanów 139
13. LKS Sokół Kocmyrzów 136
14. Juvenia Prandocin 131
15. Słomniczanka Słomniki 122
16. LKS Piast Wołowice 118
17. Nadwiślan Kraków 118
18. TS Węgrzce 117
19. MLKS Cyrhla Krzczonów 114
20. LKS "Gwiazda" Brzegi 105
21. Zieleńczanka Zielonki 103
22. KS CONTRA Sułków 102
23. Szreniawa Koszyce 99
24. LKS Lotnik Kryspinów 98
25. KS Raba Dobczyce 94
26. Northstar Miechów 93
27. Orzeł Bębło 88
28. POGOŃ Kraków 81
29. MKS NOWA Proszowianka 79
30. LKS Iskra Czułów 75
31. LKS Niedźwiedź 72
32. Maszycanka Maszyce 71
33. Gdovia Gdów 63
34. Orzeł Myślenice 55
35. KS Krokus Przyszowa 55
36. RKS Iskra Krzęcin 52
37. LKS Raba Książnice 46
38. Hutnik Kraków - Nowy Hutnik 2010 43
39. MKS Limanovia 43
40. GLKS Spartak Wielkanoc-Gołcza 37
41. MKS Puszcza Niepołomice 28
42. RKS Garbarnia Kraków 27
43. BKS Bochnia 27
44. GKS Drwinia 27
45. Sokół Maszkienice 26
46. Victoria Jaworzno 25
47. KS Sosnowianka 22
48. Borkowianka Borek Szlachecki 16
49. Brzezina Osiek 14
50. Jutrzenka Giebułtów 13
51. WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 12
52. Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS 10
53. LKS Dunajec Zakliczyn 8
54. KS Sokół Słopnice 5
55. Sandecja Nowy Sącz 4
56. LKS Dunajec Zbylitowska Góra 4
57. KS Kabel Kraków 4
58. KS Universum 4
59. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3
60. Zawisza Rożnów 3
61. Skalnik Kamionka Wielka 2
62. NKP Podhale Nowy Targ 2
63. LKS Kobylanka 2
64. AKS Ujanowice 2

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2020-04-11 14:13:55


Zobacz też: Kraksport Cup - grupa A

kraksport  WFL  Kraksport Cup 

Komentarze


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30