facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy grupy wirtualnego Kraksport Cup

Poznaliśmy grupy wirtualnego Kraksport Cup

Mamy to! Zestaw grup gotowy, terminarze też. Ciekawych starć na pewno nie zabraknie bo w kilku grupach zestawiły się zespoły ze sporą rzeszą fanów. Poniżej prezentujemy zestaw par I kolejki Kraksport Cup we wszystkich grupach wraz z godzinami rozpoczęcia pojedynków. Startujemy 15 kwietnia na profilu Futmal/Futbol-Małopolska na Facebooku.

Najważniejsze zasady w fazie grupowej:
- 10 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 10 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 3:2 (31-29)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez redakcję Futmal / Futbol-Małopolska (komentarze użytkowników redakcja stara się na bieżąco usuwać w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez redakcję z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o awansie do fazy play off decyduje w pierwszej kolejności liczba zdobytych punktów, w drugiej kolejności bilans bezpośrednich spotkań, w trzeciej ogólny bilans bramkowy
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ


Najważniejsze zasady w fazie play-off (1/16 oraz 1/8 finału):

- 25 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 25 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 3:2 (75-74)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez użytkownika Kraksport (komentarze użytkowników będą na bieżąco usuwane w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez Kraksport z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o awansie do fazy 1/8 i 1/4 finału decyduje w pierwszej kolejności ilość punktów zdobytych w dwumeczu pomiędzy drużynami, w drugiej kolejności bilans bramkowy w dwumeczu pomiędzy drużynami, w trzeciej kolejności liczba bramek zdobytych na wyjeździe, w czwartej suma reakcji (kciuki/serduszka) zobu meczów (suma reakcji podanych w nawiasie przy końcowym wyniku)
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ

Najważniejsze zasady w fazie play-off (1/4 oraz 1/2 finału):
- 50 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 50 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 1:0 (50-49)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez użytkownika Kraksport (komentarze użytkowników będą na bieżąco usuwane w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez Kraksport z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o awansie do fazy 1/2 i wielkiego finału decyduje w pierwszej kolejności ilość punktów zdobytych w dwumeczu pomiędzy drużynami, w drugiej kolejności bilans bramkowy w dwumeczu pomiędzy drużynami, w trzeciej kolejności liczba bramek zdobytych na wyjeździe, w czwartej suma reakcji (kciuki/serduszka) zobu meczów (suma reakcji podanych w nawiasie przy końcowym wyniku)
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ

Najważniejsze zasady w fazie play-off (FINAŁ i mecz O 3.MIEJSCE):
- 100 reakcji na komentarz z meczem w formie kciuka = 1 gol dla gospodarzy
(kciuk = kliknięcie w napis "Lubię to" w komentarzu)
- 100 reakcji na komentarz z meczem w formie serduszka = 1 gol dla gości
(serduszko = po najechaniu myszką na napis "Lubię to" pojawia się menu w którym wybieramy serduszko / w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych należy napis "Lubię to" przytrzymać palcem ok 1 sekundę i następnie wybrać serduszko).
PRZYKŁAD: Legia - Widzew 1:0 (100-99)
- Reagujemy/Lajkujemy tylko komentarze wypisane przez użytkownika Kraksport (komentarze użytkowników redakcja stara się na bieżąco usuwać w celu zachowania porządku).
- Koniec meczu następuje w momencie opublikowania komentarza przez Kraksport z końcowym wynikiem (jeśli nie wystąpią przypadki losowe, następuje to nie później niż 50 minut od rozpoczęcia meczu)
- o zwycięstwie w finale i meczu o 3.miejsce decyduje liczba goli zdobytych w jedynym finałowym/o 3.miejsce meczu. W przypadku remisu, tego samego dnia tj. 30.04.2020 o g.22:00 zarządzona zostanie 15-minutowa dogrywka (osobny post z komentarzem do klikania reakcji), której zwycięzcą zostanie drużyna która zdobędzie więcej REAKCJI (w dogrywce nie zdobywamy wirtualnych goli). W przypadku gdy dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, mecz finałowy/o 3.miejsce zostanie na tych samych zasadach powtórzony w dniu 01.05.2020 o g.21:00.
- PEŁNY TERMINARZ KRAKSPORT CUP: TUTAJ

Grupa A
Sokół Chorągwica vs Maszycanka Maszyce 20:00
Borkowianka Borek Szlachecki vs AKS Ujanowice 20:00
Terminarz grupy A: TUTAJ


Grupa B

LKS Górki Myślenice vs LKS Niedźwiedź 20:00
KS Sosnowianka vs LKS Kobylanka 20:00
Terminarz grupy B: TUTAJ


Grupa C

LKS Zielonka Wrząsowice vs LKS Iskra Czułów 20:00
Victoria Jaworzno vs NKP Podhale Nowy Targ 20:00
Terminarz grupy C: TUTAJ


Grupa D

LKS Prądnik Sułoszowa vs MKS NOWA Proszowianka 20:00
Sokół Maszkienice vs Skalnik Kamionka Wielka 20:00
Terminarz grupy D: TUTAJ


Grupa E

LKS Górki Myślenice II vs J&J KSPN Pogoń Kraków 20:05
GKS Drwinia vs @Zawisza Rożnów 20:05
Terminarz grupy E: TUTAJ


Grupa F

Promień Przeginia vs Orzeł Bębło 20:05
BKS Bochnia vs MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 20:05
Terminarz grupy F: TUTAJ


Grupa G

KS Gościbia Sułkowice vs Northstar Miechów 20:05
RKS Garbarnia Kraków vs KS Universum 20:05
Terminarz grupy G: TUTAJ


Grupa H

Wielmożanka Wielmoża vs KS Raba Dobczyce 20:05
MKS Puszcza Niepołomice vs KS Kabel Kraków 20:05
Terminarz grupy H: TUTAJ


Grupa I

PŁOMIEŃ Jerzmanowice K.S. vs LKS Lotnik Kryspinów 21:00
GLKS Spartak Wielkanoc-Gołcza vs LKS Dunajec Zbylitowska Góra 21:00
Terminarz grupy I: TUTAJ


Grupa J

Strażak Kokotów vs Szreniawa Koszyce 21:00
Limanovia Limanowa vs Sandecja Nowy Sącz 21:00
Terminarz grupy J: TUTAJ


Grupa K

Dalin Myślenice vs Contra Sułków 21:00
Hutnik Kraków vs KS Sokół Słopnicee 21:00
Terminarz grupy K: TUTAJ


Grupa L

Fablok Chrzanów vs Zieleńczanka Zielonki 21:00
Raba Książnice vs LKS Dunajec Zakliczyn 21:00
Terminarz grupy L: TUTAJ


Grupa M

Sokół Kocmyrzów vs Gwiazda Brzegi 21:05
Iskra Krzęcin vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS 21:05
Terminarz grupy M: TUTAJ


Grupa N

Juvenia Prandocin vs Cyrhla Krzczonów 21:05
Krokus Przyszowa vs WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 21:05
Terminarz grupy N: TUTAJ


Grupa O

Słomniczanka Słomniki vs TS Węgrzce 21:05
Orzeł Myślenice vs Jutrzenka Giebułtów 21:05
Terminarz grupy O: TUTAJ


Grupa P

Piast Wołowice vs Nadwiślan Kraków 21:05
Gdovia Gdów vs Brzezina Osiek 21:05
Terminarz grupy P: TUTAJ


Do zobaczenia 15.04.2020 o godzinie 20:00 (grupy ABCD, EFGH) i 21:00 (grupy IJKL, MNOP).


Pełną, klasyfikację 64 zespołów, które zakwalifikowały się do Kraksport Cup znajdziecie poniżej. W przypadku gdy 2 zespoły uzyskały taką samą liczbę reakcji, zgodnie z informacjami podanymi we wczorajszych postach, wyżej klasyfikowaliśmy ekipę, która w swojej realnej lidze zajmuje aktualnie wyższą lokatę (w przypadku równej ilości punktów w realnej tabeli, decydował ogólny bilans bramkowy)

RANKING GENERALNY KRAKSPORT CUP
1. Sokół Chorągwica 257
2. LKS Górki Myślenice243
3. LKS Zielonka Wrząsowice 213
4. LKS Prądnik Sułoszowa 211
5. LKS Górki Myślenice II 192
6. Promień Przeginia 187
7. KS GOŚCIBIA SUŁKOWICE 182
8. Wielmożanka Wielmoża 173
9. PŁOMIEŃ Jerzmanowice K.S. 161
10. Strażak Kokotów 141
11. KS Dalin Myślenice 139
12. MKS Fablok Chrzanów 139
13. LKS Sokół Kocmyrzów 136
14. Juvenia Prandocin 131
15. Słomniczanka Słomniki 122
16. LKS Piast Wołowice 118
17. Nadwiślan Kraków 118
18. TS Węgrzce 117
19. MLKS Cyrhla Krzczonów 114
20. LKS "Gwiazda" Brzegi 105
21. Zieleńczanka Zielonki 103
22. KS CONTRA Sułków 102
23. Szreniawa Koszyce 99
24. LKS Lotnik Kryspinów 98
25. KS Raba Dobczyce 94
26. Northstar Miechów 93
27. Orzeł Bębło 88
28. POGOŃ Kraków 81
29. MKS NOWA Proszowianka 79
30. LKS Iskra Czułów 75
31. LKS Niedźwiedź 72
32. Maszycanka Maszyce 71
33. Gdovia Gdów 63
34. Orzeł Myślenice 55
35. KS Krokus Przyszowa 55
36. RKS Iskra Krzęcin 52
37. LKS Raba Książnice 46
38. Hutnik Kraków - Nowy Hutnik 2010 43
39. MKS Limanovia 43
40. GLKS Spartak Wielkanoc-Gołcza 37
41. MKS Puszcza Niepołomice 28
42. RKS Garbarnia Kraków 27
43. BKS Bochnia 27
44. GKS Drwinia 27
45. Sokół Maszkienice 26
46. Victoria Jaworzno 25
47. KS Sosnowianka 22
48. Borkowianka Borek Szlachecki 16
49. Brzezina Osiek 14
50. Jutrzenka Giebułtów 13
51. WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 12
52. Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS 10
53. LKS Dunajec Zakliczyn 8
54. KS Sokół Słopnice 5
55. Sandecja Nowy Sącz 4
56. LKS Dunajec Zbylitowska Góra 4
57. KS Kabel Kraków 4
58. KS Universum 4
59. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3
60. Zawisza Rożnów 3
61. Skalnik Kamionka Wielka 2
62. NKP Podhale Nowy Targ 2
63. LKS Kobylanka 2
64. AKS Ujanowice 2

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2020-04-11 14:13:55


Zobacz też: Kraksport Cup - grupa A

kraksport  WFL  Kraksport Cup 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
:
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
11:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
:
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
:
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
01.11.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
11:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
15:30
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00