facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Złomex buduje kadrę na wiosnę

Złomex buduje kadrę na wiosnę

Zarząd Złomexu Branice postanowił wzmocnić skład drużyny walczącej o awans do Klasy Okręgowej.

Po opuszczeniu klubu przez Tomasza Dudka (Wierchy Rabka) i Norberta Sudra (Wilga Golkowice), drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Kępskiego jest w trakcie przebudowy i wzmacniania.

Nowymi zawodnikami klubu zostali: Dariusz Barcik grający na pozycji pomocnika (Strażak Kokotów, Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, Prokocim Kraków), Artur Rusin grający na pozycji lewego pomocnika (Nadwiślanka Nowe Brzesko, Zielonka Wrząsowice, Pcimianka) oraz doświadczony napastnik Mateusz Kubiak (Targowianka, T.S. Węgrzce, Orzeł Iwanowice, Puszcza Niepołomice).

Klub jest także w trakcie finalizacji jeszcze kilku transferów. Wygląda na to, że Złomex Branice będzie mocniejszą ekipą niż na jesień.

W związku z zaistniałą obecnie sytuacją  epidemiologiczną w kraju wszystkie drużyny Złomexu Branice odwołały swoje sparingi oraz przerwały przygotowania. Bo zdrowie zawodników oraz ich rodzin i wszystkich nas jest najważniejsze

 

 

Źródło: Złomex

Dodano: 2020-03-16 16:48:26


Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Złomex 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Wigry Suwałki
11.07.2020
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
11.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Mielec
11.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Chrobry Głogów
11.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Warta Poznań
11.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
11.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.07.2020
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Elana Toruń
11.07.2020
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
11.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
11.07.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
12.07.2020
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny