facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł wygrywa turniej w Wieliczce

Orzeł wygrywa turniej w Wieliczce

Bardzo dobry występ zanotowali juniorzy starsi Orła Myślenice. W rozegranym w weekend halowym turnieju im. Karola Demczuka w Wieliczce podopieczni Marka Pajki zajęli pierwsze miejsce.

Zespół z Myślenic przebrnął przez eliminację oraz rundę finałową nie doznając nawet jeden porażki. Spotkania w wielickiej hali trwały po dwadzieścia minut a Orzeł na swojej drodze do zwycięstwa mierzył się z takimi rywalami jak:

Orzeł Myślenice- Dąb Zabierzów Bocheński 4:1 (Pilch 2, Druzgała, Matejczyk)
Orzeł Myślenice- Trzciana 2000 4:0 (Kyrylov, Druzgała, Depta)
Orzeł Myślenice- UKS Sygneczów 10:0 (Hanża 3, Ponomarenko 3, Matejczyk 3, Syrek)
Orzeł Myślenice- Gdovia Gdów 5:3 (Pilch, Matejczyk 2, Ponomarenko, Druzgała)
Orzeł Myślenice- Zieloni Niegowić 6:2 ( Hanża 2, Jamrozik, Firek 2, Matejczyk)

Orzeł wystąpił w składzie: Miłosz Wyrostek, Kyryl Kyrylov, Filip Pilch, Mark Ponomarenko, Kamil Depta, Wiktor Syrek, Maciej Jamrozik, Kacper Firek, Artem Hanża, Antoni Matejczyk, Nikodem Sobieszkoda, Eryk Druzgała, trener Marek Pajka

 

 

Źródło: Orzeł Myślenice, fot. Orzeł Myślenice

Dodano: 2020-03-09 22:38:56


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł M 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
1:2
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:1
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
3:1
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
:
ŁKS Łódź
18.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
0:0
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:3
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
1:0
Chrobry Głogów
15.07.2020
 
Odra Opole
:
Olimpia Grudziądz
18.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
18.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
18.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Stal Mielec
18.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
18.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Puszcza Niepołomice
18.07.2020
 
Chrobry Głogów
:
Wigry Suwałki
18.07.2020
 

II liga

Garbarnia Kraków
1:2
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
1:2
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
0:1
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
5:0
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
0:0
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
0:2
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
3:0
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
2:2
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
2:0
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Rzeszów
18.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Elana Toruń
18.07.2020
 
Stal Stalowa Wola
:
GKS Katowice
18.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
18.07.2020
 
Resovia Rzeszów
:
Widzew Łódź
18.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny