facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ograli Legię, otarli się o medal Mistrzostw Polski

Ograli Legię, otarli się o medal Mistrzostw Polski

BSF Bochnia i Sobek Kraków reprezentowały Małopolskę podczas finałów futsalowych Mistrzostw Polski do lat 16 w Starogardzie Gdańskim. Obie ekipy zdołały przebrnąć przez fazę grupową, a krakowianie nawet i przez ćwierćfinały. Sobek zatrzymany został dopiero przez gospodarzy, którzy w półfinale pokonali małopolan 6:2. Beniaminek Starogard Gdański ostatecznie został wicemistrzem Polski bo w wielkim finale uległ 0:1 Rekordowi Bielsko Biała, temu zamemu który w ćwierćfinale (2:1) pokonał BSF Bochnię.
 
Sobek Kraków w grupie B pokonał Zdrowie Garwolin 2:1, zremisował z KP Piła i przegrał 0:3 Rekordem. W ćwierćfinale krakowianie trafili na Legię Warszawa (wygrana 4:3) ale na półfinale marsz po triumf się zakończył. W pojedynku o brąz z Futsal Nowiny rywalizacja była na tyle zacięta, że rozstrzygana dopiero w konkursie rzutów karnych przyniosła medale ekipie ze Świętokrzyskiego.
 
BSF zanim ograny został w ćwierćfinale przez Rekord Bielsko Biała, w grupie zremisował z Jantarem Ustka 1:1, uległ Legii Warszawa 4:6 i awans zapewnił sobie rzutem na taśmę pokonując Heiro Rzeszów 5:1.
 
Sobek Kraków: Oliwier Maj, Jakub Gój, Jacek Smyrak, Tomasz Wilk, Piotr Matuszak, Kamil Chudaszek, Kamil Cygan, Szymon Cierniak, Damian Derenda, Michał Januszewski, Michał Kałdos, Jakub Brzeźniak, Kacper Korczak, Bartłomiej Niedzielski.
 
BSF Bochnia: Michał Zapiór, Filip Zając, Wojciech Kwaśnikowski, Kacper Stokłosa, Kamil Lekki, Tomasz Popiołek, Paweł Gawłowicz, Mateusz Kaleta, Dawid Kolanowski, Patryk Zając, Hubert Kwarta, Mariusz Mazanek, Marcin Cichoń.

 

 

Źródło: futsal mmp / własne

Dodano: 2020-02-12 10:41:54


BSF Bochnia  Sobek Kraków 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00