facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki (foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki (foto)

Za nami dwudziesta druga już edycja Halowego Pucharu Gminy Liszki. Turniej nieustająco cieszy się ogromną popularnością w gminie, a wypełnione po brzegi trybuny dowodzą, że poziom sportowy i ranga imprezy przyciągają społeczność całej gminy do lisieckiej hali sportowej.

 

 

Nad wszystkim tradycyjnie czuwa gospodarz Gminy - Wójt Paweł Miś, który od lat aktywnie wspiera organizację turnieju oraz uczestników oglądając ich zmagania z trybun. 
 
W ostatnich latach tradycją już niemal stało się to, że w wielkim finale mistrzowskie boje toczą Kaszowianka z Wisłą Jeziorzany. Nie inaczej było w tym roku ale tegoroczny turniej był wyjątkowy. Wyjątkowy dlatego, że obrońcą tytułu była Wisła Jeziorzany, która w ubiegłym roku niespodziewanie zdetronizowała kaszowian.
 
Wiślacy, jak na najgroźniejszego dla Kaszowianki rywala w gminie przystało, zaprezentowali najwyższy poziom zarówno sportowy na boisku jak i organizacyjny ogółem. Jak się jednak na samym końcu okazało, ten sportowy poziom jeszcze nieco wyższy mieli kaszowianie, którzy choć nie bez problemów, to zasłużenie odzyskali koronę. A w halowych zmaganiach, droga do tytułu jest dłuuuga i wyboista. Większość ekip, w trakcie dwudniowych zmagań rozegrało aż po 12 meczów. Najwięcej z nich rozegrały w sobotę, gdy w lisieckiej hali trwał eliminacyjny maraton. 
 
Trzeba przyznać, że Puchar Gminy Liszki wyróżnia się na tle pozostałych także i systemem rozgrywki. Osiem zespołów, w sobotę bije się w eliminacjach systemem ligowym. Każdy więc rozgrywa po 7 spotkań i walczy o to by załapać się do pierwszej szóstki tabeli tak, by w niedzielę, w grupie finałowej uniknąć choćby Kaszowianki czy Wisły. To co prawda powoduje, że jedna z grup finałowych w niedzielę staje się dość przewidywalna ale stanowi to poniekąd nagrodę dla ekip, które postarały się o najwyższe lokaty w eliminacjach, dzięki czemu ostateczny bój o strefę medalową rozgrywają z outsiderami eliminacji. Arcyciekawa staje się za to grupa B, w której dochodzi o starć całej środkowej strefy tabeli z eliminacji. I taki właśnie scenariusz przyświecał tegorocznej edycji.
 
Przez eliminacje w zasadzie jak burza przebrnęli kaszowianie, którzy punktowali rywali skromnymi zwycięstwami 1:0 i niemal bez szwanku wygrali eliminacje. Na szwank Kaszowiankę naraziła jedynie Wisła która w piątej kolejce ograła lidera i dała sygnał, że ma chrapkę na obronienie tytułu. 
 
Eliminacje miały mimo to dość wyrównany przebieg. Bardzo ciekawa była bowiem walka o uniknięcie dwóch ostatnich lokat w tabeli. Wszystko rozegrało się na dobrą sprawę w ostatniej kolejce, gdy Strażak nie zdołał ograć Tęczy, a Gwiazda uległa 1:2 Wiśle.
W niedzielę oglądaliśmy od samego rana znagania w grupach finałowych. W grupie A zgodnie z przewidywaniami, ciekawszych zdarzań nie odnotowaliśmy. Kaszowianka z Wisłą pewnie i to do zera ogrywały swoich rywali, choć wartym uwagi było wysokie zwycięstwo Kaszowianki z Wisłą, co było pewnego rodzaju odwetem za sobotni wynik z eliminacji.
 
Niesamowitą dawkę emocji otrzymaliśmy jednak w grupie B (grupie śmierci), gdzie także z zgodnie z przewidywaniami, rozegrały się wręcz niezwykłe pojedynki. Wszystkie oscylowały wokół remisów i po dwóch seriach gier w najlepszym położeniu był Lotnik, który jako jedyny ze stawki wygrał jeden mecz. Kryspinowian czekał jednak jeszcze ciężki bój z naprawdę silną Tęczą Piekary. I właśnie ten ostatni mecz przyprawił kibiców o palpitację serca. To był bodaj najbardziej morderczy bój turnieju. Podopiecznym Krzysztofa Sadko do awansu wystarczał remis i taki też utrzymywał się do ostatniej akcji meczu! Dosłownie na 3 sekundy przed końcową syreną, strzał rozpaczy piekarzan, okazał się strzałem rozpaczy... dla kryspinowian. Mimo, że uderzenie Mariusza Królika padło zza połowy, Zjawiński niesłychanie pechowo wypuścił piłkę z rąk umożliwiając jej wtoczenie się do siatki. Radość Lotnika z awansu, zmącona została szaleńczą radością Tęczy, która w ostatniej sekundzie meczu... wyrzuciła Lotnika ze strefy medalowej! To wydarzenie jeszcze długo komentono na trybunach. Zresztą podobnie było w przypadku ustalenia kto wygrał grupę B. Zwycięstwo 2:1 nad Lotnikiem spowodowało bowiem, że Tęcza osiągnęła dokładnie taki sam bilans punktów i bramek jak Iskra Czułów, co w przypadku remisu w bezpośrednim starciu oznaczało zgodnie z regulaminem liczenie zdobytych goli przez obie te ekipy w grupie eliminacyjnej i finałowej. Tu 16-10 wygrała Iskra i to czułowianie mierzyli się w półfinale z gospodarzami i obrońcami tytułu - Wisłą Jeziorzany, a Tęcza z Kaszowianką.
 
Ale zanim doszło do bojów półfinałowych, rozegrano starcia o miejsca: siódme oraz piąte. Nie zabrakło i promocji młodzieżowego futbolu w postaci starcia orlików Kaszowianki z Wisłą Jeziorzany czy pojedynku oldbojów Wisły Jeziorzany z KS Tyniec.
 
Siódme miejsce wywalczyła ostatecznie ekipa Liszczanki, która wydawało się ma to starcie pod pełną kontrolą. Po golach Kowalika, Koczwary, Ł.Szewczyka i M.Szewczyka, lisiecka ekipa prowadziła 4:1 i to jeszcze na minutę przed końcem. Ale zryw Gwiazdy w samej końcówce spowodował, że zrobiło się jeszcze nieco nerwowo. Trafienia Nowaka i Ugorka w samej końcówce to było jednak za mało, by odrobić stratę. 
 
Piąte miejsce przypadło Lotnikowi, który Strażaka przewyższył choćby ilością wybieganych kilometrów, szybkością rozgrywania akcji i dyspozycją Mateusza Rogali. Ten ostatni, to rosły piłkarz którego nie dość, że ciężko w ogóle zatrzymać czy zepchnąć z toru biegu, to jeszcze dysponuje atomowym uderzeniem. Czynił z tego całkiem sporo pożytku i jednym z takich przypadków była bomba z 6 minuty, po której Lotnik w starciu ze Strażakiem objął prowadzenie. W końcówce Rogala dograł jeszcze Krzysztofowi Sadko i 2:0 w pełni wystarczyło, by Strażak Lotnikowi w tym starciu poważniej nie zagroził. Do groźniejszych ogniw Strażaka zaliczyć należało na pewno Przemysława Jasiołka, kojarzonego wcześniej głównie z występów w Tęczy Piekary.
 
Nadszedł w końcu i czas na półfinały, a na pierwszy ogień poszło starcie Kaszowianki z Tęczą czyli drużyn, których obecność w ścisłym finale wcale nie byłaby niespodzianką. Los jednak zestawił te ekipy jeden etap wcześniej i obejrzeliśmy kolejny pojedynek tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Kaszowianie mieli w tym spotkaniu naprawdę pod górkę. Niby rozgrywali śliczne akcje na jeden kontakt - miód, malina - chciałoby się rzec. Ale wciąż brakowało kropki nad i. Wciąż w ostatniej chwili wyłaniał się zza pleców obrońca, albo Sobesto w bramce czynił cuda. Tęcza też czasami się odgryzała - zanosiło się więc na mecz, w którym główny faworyt do tytułu - może dostać kosza. Na początku drugiej odsłony wydawało się pewne, że Florian pokona Wiewióra w starciu sam na sam ale jakimś cudem z tego pojedynku zwycięsko wyszedł golkiper z Kaszowa. I gdy rozpoczęła się ostatnia minuta pojedynku, wszyscy już zacierali ręce przed zblizającą się loterią rzutów karnych. Nagle jednak mecz przybrał obrót, którego zapewne nikt się nie spodziewał. Dosłownie na 7 sekund przed końcem meczu (w ostatniej minucie czas jest zatrzymywany) ekipa Tęczy zmarnowała doskonałą sytuację na zdobycie gola. Po krótkiej konsultacji, sędziowie jednak dopatrzyli się falu na zawodniku dośrodkowującym i podyktowali dla Tęczy rzut karny! Sytuacja kaszowian była beznadziejna ale największym smaczkiem tego spotkania był fakt, że Kaszowianka ten mecz zdołała jeszcze w regulaminowym czasie... wygrać! Tak! Wygrać! Sławomir Steczko nie wytrzymał próby nerwów i z karnego nie trafił w bramkę, a na domiar złego na 1 sekundę przed końcem, zespół Tęczy popełnił szóste przewinienie, co skutkowało przedłużanym rzutem karnym, którego już bez problemu wykorzystał Bartosz Kiełbus i to Kaszowianka rzutem na taśmę wywalczyła awans do finału! Tak niesamowitej końcówki pojedynku w lisieckiej hali nie widziano chyba nigdy.
 
Wobec tak niesamowitego półfinału numer jeden, drugie starcie pomiędzy Wisłą i Iskrą nie wzbudziło już wielu emocji. Duża w tym zasługa dość szybko zdobytych trzech goli przez ekipę Marcina Królika. Wiślacy zaprezentowali w tym pojedynku kapitalne akcje trójkowe. W zasadzie każda w tym meczu zdobyta bramka przez gospodarzy poprzedzona była koronkową akcję trzech graczy. Do siatki trafiali P.Korcel, Galos oraz Romaniuk, a prowadzenie 3:0 mocno uspokoiło zapędy Wisły. Wisły, która cofnęła się do defensywy zapewne oszczędzając siły na wielki finał. Doprowadziło to co prawda do groźnych sytuacji i zwyczajnie poważnych tarapatów, z których wyciągał wiślaków m.in Michał Starmach. Obrońcy tytułu nie dość jednak, że nie stracili ostatecznie ani jednej bramki, to sami w końcówce po koronkowej akcji dołożyli trafienie Musiała.
 
Wobec zdarzeń półfinałowych, ostatnie dwa boje zapowiadały się ekscytująco. Bo i pojedynek będącej o włos od ścisłego finału Tęczy z groźną Iskrą czy tradycyjna walka Kaszowianki z Wisłą o dominację w gminie - musiały elektryzować publikę. Mecz Tęczy z Iskrą pokazał jak ważnymi ogniwami dla obu ekip są kolejno Adrian Ludwikowski i Krzysztof Żyła oraz Daniel Haber, Daniel Dukała czy Szymon Dukała. Mecz może wielkim widowiskiem nie był bo i jedni i drudze mieli w tym spotkaniu lepsze chwile to w samej końcówce czułowianie, a dokładniej Haber przybił prawdopodobnie gwóźdź do przysłowiowej trumny. Zupełnie niepotrzebne starcie bez piłki z Kiną zakończyło się dla zawodnika Iskry czerwoną kartką i koniecznością gry w liczebnym osłabienu do końca spotkania. Piekarzanie wykorzystali to znakomicie i po efektownych trafienia Sebastiana Królika i Krzysztofa Żyły, Tęcza w samej końcówce wypunktowała przeciwnika.
Wielki finał, to pewnego rodzaju powtórka z roku ubiegłego. Wiślacy wyraźnie zwarli szyki i znów przypominali drużynę, która sięgała po tytuł przed rokiem. Owszem, nie udawało się wypracować wielu klarownych okazji strzeleckich ale i z kilkoma poważnymi strzałami z dystansu musiał się mierzyć Wiewióra. Kaszowianie zrobili jednak najważniejszy krok jako pierwsi i to stosunkowo szybko. Po akcji Sotwina z Kiełbusem, do siatki z bliska trafił Krzysztof Pachacz. I choć chwilę potem omal nie zdobył gola samobójczego po strzale Konrada Korcela, to podopieczni Marka Bojko względnie kontrolowali ten mecz. Bohaterem kaszowian mógł zostać Sebastian Pamuła ale nie miał w tym meczu zwyczajnie szczęścia. Bo i w 20 minucie po podaniu Arynina, został zablokowany już właściwie na linii bramkowej wiślaków, chwilę potem Starmach wyjął mu kierowaną w okienko piłkę po strzale z dystansu, a na domiar złego na 3 minuty przed końcem osłabił na kilkadziesiąt sekund swój zespół otrzymując żółtą kartkę. I być może to zdarzenie miało być punktem zwrotnym w tym spotkaniu, bo Wisła natychmiast przycisnęła rywala i zanosiło się na hokejowy zamek w końcówce. Ale nie było bo dosłownie chwilę później kompletnie bezsensowy faul popełnił Romaniuk i wyrównał siły na parkiecie. Jakby tego było mało, chwilę potem za odkopnięcie piłki wiślaków osłabił z kolei Tyrała i to w zasadzie uratowało kaszowian przed przerażającym szturmem wiślaków. Kaszowianie "dociągnęli" skromne prowadzenie do końca ale przyznać trzeba, że bardziej od Wisły na ten tytuł zasługiwali. 
 
Po meczu tradycyjnie już przemawiał Wójt Gminy Liszki Paweł Miś. Nie brakowało podziękowań dla pracowników szkoły w Liszkach za pomoc w ogranizacji turnieju czy dla Straży Pożarnej w Jeziorzanach, która zapewniała opiekę medyczną czy Krzysztofa i Stanisława Tyrały z Jeziorzan, dzięki którym podczas turnieju funkcjonował catering. Z ust profesjonalnego i tradycyjnie już dbającego o uśmiechy na ustach kibiców konferansjera Marcina Kruka posypały się także dziękczynne słowa od organizatorów dla Wójta Pawła Misia, a także gratulacje dla Zarządu Wisły Jeziorzany, który zadbał o najwyższy poziom organizacyjny imprezy, czy dla Pana Janusza Trojana.
 
Na zakończenie, wręczono tradycyjnie dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników, a czołowe trzy ekipy otrzymały dodatkowo okazałe puchary i medale z rąk Wójta Gminy Pawła Misia i prezesa Wisły Jeziorzany - Grzegorza Góralczyka. Na sam koniec, po wręczeniu pucharu za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju, kapitan Kaszowianki odebrał kultowy już Puchar Przechodni Wójta Gminy Liszki i dla kaszowian to powrót tego trofeum do roku pobytu w gablotach wiślackich.
 
 
ELIMINACJE (SOBOTA)

Kaszowianka - Liszczanka 1:0
Gwiazda - Strażak 4:2
Lotnik - Wisła 0:2
Tęcza - Iskra 2:0
 
Kaszowianka - Strażak 1:0
Liszczanka - Gwiazda 4:1
Lotnik - Iskra 1:0
Wisła - Tęcza 1:1
 
Kaszowianka - Gwiazda 1:0
Liszczanka - Strażak 1:0
Lotnik - Tęcza 0:0
Wisła - Iskra 1:0
 
Kaszowianka - Lotnik 1:0
Liszczanka - Wisła 0:0
Gwiazda - Tęcza 0:0
Strażak - Iskra 0:3
 
Kaszowianka - Wisła 1:2
Liszczanka - Tęcza 2:0
Gwiazda - Iskra 0:3
Strażak - Lotnik 0:1
 
Kaszowianka - Tęcza 3:0
Liszczanka - Iskra 1:1
Gwiazda - Lotnik 0:1
Strażak - Wisła 0:1
 
Kaszowianka - Iskra 1:0
Liszczanka - Lotnik 0:0
Gwiazda - Wisła 1:2
Strażak - Tęcza 1:1
 
1. Kaszowianka 7 18 9-2
2. Wisła 7 17 9-3
3. Liszczanka 7 12 8-3
4. Lotnik 7 11 3-3
5. Tęcza 7  7 4-7
6. Iskra 7  7 7-6
7. Gwiazda 7  4 6-13
8. Strażak 7  1 3-12


-[FOTOGALERIA

 
FINAŁY (NIEDZIELA)

Grupa A
Kaszowianka - Wisła 3:0
Gwiazda - Strażak 0:3
Kaszowianka - Gwiazda 6:0
Wisła - Strażak 3:0
Kaszowianka - Strażak 3:0
Wisła - Gwiazda 2:0
 
1. Kaszowianka 3 9 12-0
2. Wisła 3 6  5-3
3. Strażak 3 3  3-6
4. Gwiazda 3 0  0-11
 
Grupa B
Liszczanka - Lotnik 1:2
Tęcza - Iskra 3:3
Liszczanka - Tęcza 1:1
Lotnik - Iskra 0:0
Liszczanka - Iskra 2:3
Lotnik - Tęcza 1:2

1. Iskra 3 5 6-5
2. Tęcza 3 5 6-5
3. Lotnik 3 4 3-3
4. Liszczanka 3 1 4-6
 

Półfinały
Kaszowianka - Tęcza 1:0
Wisła - Iskra 4:0
 
Mecz o 7.miejsce
Gwiazda - Liszczanka 3:4
 
Mecz o 5.miejsce
Strażak - Lotnik 0:2
 
Mecz o 3.miejsce
Tęcza - Iskra 2:0
 
Mecz o 1.miejsce
Wisła - Kaszowianka 0:1
 
Król strzelców: Bartosz Kiełbus (Kaszowianka - 9 goli)
Najlepszy bramkarz: Michał Starmach (Wisła)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Galos (Wisła)

-[FOTOGALERIA
 
Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki): - Ten turniej pokazał po raz kolejny, że integracja społeczności w naszej gminie poprzez futbol, poprzez sportową rywalizację - nadal funkcjonuje w najlepsze. Wciąż hala wypełnia się przy okazji tego turnieju dosłownie po brzegi. Na pewno też sprawdza się wprowadzona rok temu nowa formuła rozgrywania turnieju. Aktualnie każdy zespół gra z każdym i to często niejednokrotnie podczas jednego turnieju i to zdecydowanie uatrakcyjniło jeszcze rozgrywkę. Uważam, że zarówno sobotnie eliminacje jak i niedzielne finały pokazały, że każdy zespół się starał i walczył do końca o jak najlepsze wyniki. To bardzo ważne, bo buduje rangę naszego turnieju. Poziom sportowy uważam za satysfakcjonujący, a przede wszystkim za z roku na rok co raz bardziej wyrównany. Jestem bardzo zadowolony także z płaszczyzny organizacyjnej. Tu serdeczne podziękowania składam dla działaczy Wisły Jeziorzany, którzy ze swojego zadania wywiązali się znakomicie. Zadanie organizacji turnieju spoczywało na wiślakach oczywiście w związku z wygraniem turnieju rok temu. Dziś już wiemy, że za rok, znów gospodarzem imprezy będą kaszowianie. Kaszowianie, którzy zaprezentowali dziś nie tylko seniorską ekipę ale i młodzieżową. Oczywiście mowa o towarzyskim pojedynku drużyn młodzieżowych Kaszowianki z Wisłą Jeziorzany. Ten turniej ma przyciągać do futbolu nie tylko dorosłych kibiców ale i młodzież, która stanowić będzie przecież o naszej sile w przyszłości. Niezmiernie cieszę się, że i w tej materii dzieje się coraz więcej w naszej gminie. Zaznaczę także, że podobał mi się i pojedynek oldbojów. Panowie z Jeziorzan jak i KS Tyniec pokazali, że doświadczenia piłkarskiego mają pełen bagaż i pojedynek oglądało się naprawdę z dużą przyjemnością. Noi na koniec wielki finał, bo zapewne i o tym należy wspomnieć. Ponownie obejrzeliśmy finał z udziałem Wisły i Kaszowianki. Był to mecz walki, mecz z wynikiem na styku do samego końca i na taki właśnie ten pojedynek zasługiwał. Wisła i Kaszowianka to po prostu najlepsze drużyny tegorocznej edycji. Stoczyły ze sobą aż trzy pojedynki, pierwszy w eliminacjach wygrali wiślacy, w finałach dwukrotnie lepsi okazali się kaszowianie. Można więc rzec, że skromna wygrana w finale plus korzystny bilans spotkań bezpośrednich z Wisłą w trakcie całego turnieju daje ten końcowy obraz, na którym widzimy Kaszowiankę na szczycie, a tuż za nią Wisłę, która ponownie pokazała, że od pucharu dzieli ją dosłownie jeden krok. 
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
 
1.Kaszowianka Kaszów: 1.Mikołaj Wiewióra - 17.Michał Kołodziejczyk, 16.Sebastian Soból, 22.Igor Arynin, 11.Sebastian Pamuła, 19.Dawid Gala, 14.Bartosz Talowski, 9.Bartosz Kiełbus, 21.Dawid Sotwin, 4.Krzysztof Pachacz, 15.Łukasz Jaskowski, 23.Konrad Wyroba. Trener: Marek Bojko.
 
2.Wisła Jeziorzany: 12.Michał Starmach - 20.Mariusz Musiał, 14.Piotr Korcel, 8.Daniel Mlostek, 7.Krzysztof Tyrała, 17.Mateusz Galos, 6.Piotr Piaskowski, 11.Tomasz Królik, 21.Patryk Romaniuk, 5.Jakub Tyrała, Wojciech Solecki, 19.Konrad Korcel. Trener: Marcin Królik.
 
3.Tęcza Piekary: 12.Jakub Sobesto - 11.Jakub Kozioł, 8.Mariusz Królik, 4.Mateusz Kina, 19.Sławomir Steczko, 17.Sebastian Królik, 13.Marek Warzecha, 14.Przemysław Miś, 9.Paweł Florian, 20.Adrian Ludwikowski, 15.Wiktor Ludwikowski, 10.Krzysztof Żyła. Trener: Adam Kuternak.
 
4.Iskra Czułów: 12.Patryk Kot, 1.Dominik Lipiarz - 2.Szymon Dukała, 20.Michał Baster, 7.Bartosz Faron, 21.Artem Petrenko, 99.Daniel Haber, 6.Piotr Malik, 17.Emanuel Benmohad, 77.Bartosz Szczygieł, 11.Daniel Dukała, 8.Jakub Sobczyk.
 
5.Lotnik Kryspinów: 12.Michał Zjawiński - 10.Michał Meus, 17.Matuesz Rogala, 7.Vladyslav Malinevskyi, 4.Jakub Brzeźniak, 18.Przemysław Jurek, 9.Dawid Jaskowski, 6.Jakub Grzesiak, 2.Grzegorz Zygmunt, 15.Andrzej Lorek, 8.Krzysztof Sadko, 11.Sebastian Wąsowicz. Trener: Krzysztof Sadko.
 
6.Strażak Rączna: 79.Sławomir Kozłowski - 11.Krzysztof Wlazło, 4.Mateusz Wsołek, 21.Rafał Jachymczyk, 7.Przemysław Jasiołek, 47.Konrad Hajto, 10.Damian Stolarski, 17.Adam Taborski, 9.Michał Twaróg, 20.Mateusz Twaróg.
 
7.Liszczanka Liszki: 12.Konrad Machnik - 6.Artur Kowalik, 14.Łukasz Szewczyk, 10.Adam Sobesto, 8.Michał Szewczyk, 9.Robert Bieda, 11.Łukasz Koczwara, 7.Przemysław Czubaj, 15.Arkadiusz Słowiak, 4.Mateusz Koczwara. Trener: Jakub Sieniawski.
 
8.Gwiazda Ściejowice: 1.Łukasz Nowak - 2.Adrian Gruca, 6.Paweł Kapusta, 3.Maciej Nowak, 5.Dawid Żak, 10.Michał Ugorek, 7.Kamil Kadula, 8.Rafał Nowak, 13.Dariusz Pac, 16.Mateusz Rosek.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI WWW.FUTMAL.PL/PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-01-28 14:04:11


Wisła Jeziorzany  Kaszowianka  Puchar Wójta Gminy Liszki 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
2:3
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:0
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
3:0
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
19:30

II liga

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
5:0
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
5:3
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
2:1
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
3:1
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
2:1
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Sokół Słopnice
1:2
Lubań Maniowy
15.05.2021
14:00
Poprad Muszyna
3:1
Metal Tarnów
15.05.2021
16:00
Limanovia Limanowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
15.05.2021
17:00
Glinik Gorlice
2:0
Unia Tarnów
15.05.2021
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:1
GKS Drwinia
15.05.2021
16:00
Rylovia Rylowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska
15.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
15.05.2021
17:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Szczyrzyc
15.05.2021
17:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
3:1
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
4:0
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
6:0
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30
Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
:
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
:
LKSKobylankaKobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza R.
:
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram
:
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
2:2
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:4
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
0:8
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
6:0
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
2:3
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
Korona II
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
12:30

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
0:0
Arka G.
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
3:0
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Motor Lublin
15.05.2021
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
16.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
0:5
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
2:1
KKP Korona
15.05.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:0
Pcimianka Pcim
15.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
14:00
Unia Tarnów
0:2
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Profi Zielonki
15.05.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
11:30
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Podhale Nowy Targ
6:0
Unia Oświęcim
13.05.2021
18:00
Dunajec Nowy Sącz
2:3
Garbarnia Kraków
15.05.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:7
Wisła II Kraków
15.05.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Respect Szalowa
15.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
16.05.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
16.05.2021
12:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
09:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
3:3
Okocimski Brzesko
15.05.2021
15:00
AP 21 Chrzanów
1:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
15:00
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
17.05.2021
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:3
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00
Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
 
Rekord Bielsko Biała
1:0
UKS SMS II Łódź
15.05.2021
 
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Resovia Rzeszów
15.05.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2021
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
16.05.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Widok Lublin
15.05.2021
13:00
KSP Kielce
3:0
Sparta Daleszyce
15.05.2021
17:00
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021
12:00

III liga kobiet, gr.4

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
1:6
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
2:3
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny