facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki (foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki (foto)

Za nami dwudziesta druga już edycja Halowego Pucharu Gminy Liszki. Turniej nieustająco cieszy się ogromną popularnością w gminie, a wypełnione po brzegi trybuny dowodzą, że poziom sportowy i ranga imprezy przyciągają społeczność całej gminy do lisieckiej hali sportowej.

 

 

Nad wszystkim tradycyjnie czuwa gospodarz Gminy - Wójt Paweł Miś, który od lat aktywnie wspiera organizację turnieju oraz uczestników oglądając ich zmagania z trybun. 
 
W ostatnich latach tradycją już niemal stało się to, że w wielkim finale mistrzowskie boje toczą Kaszowianka z Wisłą Jeziorzany. Nie inaczej było w tym roku ale tegoroczny turniej był wyjątkowy. Wyjątkowy dlatego, że obrońcą tytułu była Wisła Jeziorzany, która w ubiegłym roku niespodziewanie zdetronizowała kaszowian.
 
Wiślacy, jak na najgroźniejszego dla Kaszowianki rywala w gminie przystało, zaprezentowali najwyższy poziom zarówno sportowy na boisku jak i organizacyjny ogółem. Jak się jednak na samym końcu okazało, ten sportowy poziom jeszcze nieco wyższy mieli kaszowianie, którzy choć nie bez problemów, to zasłużenie odzyskali koronę. A w halowych zmaganiach, droga do tytułu jest dłuuuga i wyboista. Większość ekip, w trakcie dwudniowych zmagań rozegrało aż po 12 meczów. Najwięcej z nich rozegrały w sobotę, gdy w lisieckiej hali trwał eliminacyjny maraton. 
 
Trzeba przyznać, że Puchar Gminy Liszki wyróżnia się na tle pozostałych także i systemem rozgrywki. Osiem zespołów, w sobotę bije się w eliminacjach systemem ligowym. Każdy więc rozgrywa po 7 spotkań i walczy o to by załapać się do pierwszej szóstki tabeli tak, by w niedzielę, w grupie finałowej uniknąć choćby Kaszowianki czy Wisły. To co prawda powoduje, że jedna z grup finałowych w niedzielę staje się dość przewidywalna ale stanowi to poniekąd nagrodę dla ekip, które postarały się o najwyższe lokaty w eliminacjach, dzięki czemu ostateczny bój o strefę medalową rozgrywają z outsiderami eliminacji. Arcyciekawa staje się za to grupa B, w której dochodzi o starć całej środkowej strefy tabeli z eliminacji. I taki właśnie scenariusz przyświecał tegorocznej edycji.
 
Przez eliminacje w zasadzie jak burza przebrnęli kaszowianie, którzy punktowali rywali skromnymi zwycięstwami 1:0 i niemal bez szwanku wygrali eliminacje. Na szwank Kaszowiankę naraziła jedynie Wisła która w piątej kolejce ograła lidera i dała sygnał, że ma chrapkę na obronienie tytułu. 
 
Eliminacje miały mimo to dość wyrównany przebieg. Bardzo ciekawa była bowiem walka o uniknięcie dwóch ostatnich lokat w tabeli. Wszystko rozegrało się na dobrą sprawę w ostatniej kolejce, gdy Strażak nie zdołał ograć Tęczy, a Gwiazda uległa 1:2 Wiśle.
W niedzielę oglądaliśmy od samego rana znagania w grupach finałowych. W grupie A zgodnie z przewidywaniami, ciekawszych zdarzań nie odnotowaliśmy. Kaszowianka z Wisłą pewnie i to do zera ogrywały swoich rywali, choć wartym uwagi było wysokie zwycięstwo Kaszowianki z Wisłą, co było pewnego rodzaju odwetem za sobotni wynik z eliminacji.
 
Niesamowitą dawkę emocji otrzymaliśmy jednak w grupie B (grupie śmierci), gdzie także z zgodnie z przewidywaniami, rozegrały się wręcz niezwykłe pojedynki. Wszystkie oscylowały wokół remisów i po dwóch seriach gier w najlepszym położeniu był Lotnik, który jako jedyny ze stawki wygrał jeden mecz. Kryspinowian czekał jednak jeszcze ciężki bój z naprawdę silną Tęczą Piekary. I właśnie ten ostatni mecz przyprawił kibiców o palpitację serca. To był bodaj najbardziej morderczy bój turnieju. Podopiecznym Krzysztofa Sadko do awansu wystarczał remis i taki też utrzymywał się do ostatniej akcji meczu! Dosłownie na 3 sekundy przed końcową syreną, strzał rozpaczy piekarzan, okazał się strzałem rozpaczy... dla kryspinowian. Mimo, że uderzenie Mariusza Królika padło zza połowy, Zjawiński niesłychanie pechowo wypuścił piłkę z rąk umożliwiając jej wtoczenie się do siatki. Radość Lotnika z awansu, zmącona została szaleńczą radością Tęczy, która w ostatniej sekundzie meczu... wyrzuciła Lotnika ze strefy medalowej! To wydarzenie jeszcze długo komentono na trybunach. Zresztą podobnie było w przypadku ustalenia kto wygrał grupę B. Zwycięstwo 2:1 nad Lotnikiem spowodowało bowiem, że Tęcza osiągnęła dokładnie taki sam bilans punktów i bramek jak Iskra Czułów, co w przypadku remisu w bezpośrednim starciu oznaczało zgodnie z regulaminem liczenie zdobytych goli przez obie te ekipy w grupie eliminacyjnej i finałowej. Tu 16-10 wygrała Iskra i to czułowianie mierzyli się w półfinale z gospodarzami i obrońcami tytułu - Wisłą Jeziorzany, a Tęcza z Kaszowianką.
 
Ale zanim doszło do bojów półfinałowych, rozegrano starcia o miejsca: siódme oraz piąte. Nie zabrakło i promocji młodzieżowego futbolu w postaci starcia orlików Kaszowianki z Wisłą Jeziorzany czy pojedynku oldbojów Wisły Jeziorzany z KS Tyniec.
 
Siódme miejsce wywalczyła ostatecznie ekipa Liszczanki, która wydawało się ma to starcie pod pełną kontrolą. Po golach Kowalika, Koczwary, Ł.Szewczyka i M.Szewczyka, lisiecka ekipa prowadziła 4:1 i to jeszcze na minutę przed końcem. Ale zryw Gwiazdy w samej końcówce spowodował, że zrobiło się jeszcze nieco nerwowo. Trafienia Nowaka i Ugorka w samej końcówce to było jednak za mało, by odrobić stratę. 
 
Piąte miejsce przypadło Lotnikowi, który Strażaka przewyższył choćby ilością wybieganych kilometrów, szybkością rozgrywania akcji i dyspozycją Mateusza Rogali. Ten ostatni, to rosły piłkarz którego nie dość, że ciężko w ogóle zatrzymać czy zepchnąć z toru biegu, to jeszcze dysponuje atomowym uderzeniem. Czynił z tego całkiem sporo pożytku i jednym z takich przypadków była bomba z 6 minuty, po której Lotnik w starciu ze Strażakiem objął prowadzenie. W końcówce Rogala dograł jeszcze Krzysztofowi Sadko i 2:0 w pełni wystarczyło, by Strażak Lotnikowi w tym starciu poważniej nie zagroził. Do groźniejszych ogniw Strażaka zaliczyć należało na pewno Przemysława Jasiołka, kojarzonego wcześniej głównie z występów w Tęczy Piekary.
 
Nadszedł w końcu i czas na półfinały, a na pierwszy ogień poszło starcie Kaszowianki z Tęczą czyli drużyn, których obecność w ścisłym finale wcale nie byłaby niespodzianką. Los jednak zestawił te ekipy jeden etap wcześniej i obejrzeliśmy kolejny pojedynek tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Kaszowianie mieli w tym spotkaniu naprawdę pod górkę. Niby rozgrywali śliczne akcje na jeden kontakt - miód, malina - chciałoby się rzec. Ale wciąż brakowało kropki nad i. Wciąż w ostatniej chwili wyłaniał się zza pleców obrońca, albo Sobesto w bramce czynił cuda. Tęcza też czasami się odgryzała - zanosiło się więc na mecz, w którym główny faworyt do tytułu - może dostać kosza. Na początku drugiej odsłony wydawało się pewne, że Florian pokona Wiewióra w starciu sam na sam ale jakimś cudem z tego pojedynku zwycięsko wyszedł golkiper z Kaszowa. I gdy rozpoczęła się ostatnia minuta pojedynku, wszyscy już zacierali ręce przed zblizającą się loterią rzutów karnych. Nagle jednak mecz przybrał obrót, którego zapewne nikt się nie spodziewał. Dosłownie na 7 sekund przed końcem meczu (w ostatniej minucie czas jest zatrzymywany) ekipa Tęczy zmarnowała doskonałą sytuację na zdobycie gola. Po krótkiej konsultacji, sędziowie jednak dopatrzyli się falu na zawodniku dośrodkowującym i podyktowali dla Tęczy rzut karny! Sytuacja kaszowian była beznadziejna ale największym smaczkiem tego spotkania był fakt, że Kaszowianka ten mecz zdołała jeszcze w regulaminowym czasie... wygrać! Tak! Wygrać! Sławomir Steczko nie wytrzymał próby nerwów i z karnego nie trafił w bramkę, a na domiar złego na 1 sekundę przed końcem, zespół Tęczy popełnił szóste przewinienie, co skutkowało przedłużanym rzutem karnym, którego już bez problemu wykorzystał Bartosz Kiełbus i to Kaszowianka rzutem na taśmę wywalczyła awans do finału! Tak niesamowitej końcówki pojedynku w lisieckiej hali nie widziano chyba nigdy.
 
Wobec tak niesamowitego półfinału numer jeden, drugie starcie pomiędzy Wisłą i Iskrą nie wzbudziło już wielu emocji. Duża w tym zasługa dość szybko zdobytych trzech goli przez ekipę Marcina Królika. Wiślacy zaprezentowali w tym pojedynku kapitalne akcje trójkowe. W zasadzie każda w tym meczu zdobyta bramka przez gospodarzy poprzedzona była koronkową akcję trzech graczy. Do siatki trafiali P.Korcel, Galos oraz Romaniuk, a prowadzenie 3:0 mocno uspokoiło zapędy Wisły. Wisły, która cofnęła się do defensywy zapewne oszczędzając siły na wielki finał. Doprowadziło to co prawda do groźnych sytuacji i zwyczajnie poważnych tarapatów, z których wyciągał wiślaków m.in Michał Starmach. Obrońcy tytułu nie dość jednak, że nie stracili ostatecznie ani jednej bramki, to sami w końcówce po koronkowej akcji dołożyli trafienie Musiała.
 
Wobec zdarzeń półfinałowych, ostatnie dwa boje zapowiadały się ekscytująco. Bo i pojedynek będącej o włos od ścisłego finału Tęczy z groźną Iskrą czy tradycyjna walka Kaszowianki z Wisłą o dominację w gminie - musiały elektryzować publikę. Mecz Tęczy z Iskrą pokazał jak ważnymi ogniwami dla obu ekip są kolejno Adrian Ludwikowski i Krzysztof Żyła oraz Daniel Haber, Daniel Dukała czy Szymon Dukała. Mecz może wielkim widowiskiem nie był bo i jedni i drudze mieli w tym spotkaniu lepsze chwile to w samej końcówce czułowianie, a dokładniej Haber przybił prawdopodobnie gwóźdź do przysłowiowej trumny. Zupełnie niepotrzebne starcie bez piłki z Kiną zakończyło się dla zawodnika Iskry czerwoną kartką i koniecznością gry w liczebnym osłabienu do końca spotkania. Piekarzanie wykorzystali to znakomicie i po efektownych trafienia Sebastiana Królika i Krzysztofa Żyły, Tęcza w samej końcówce wypunktowała przeciwnika.
Wielki finał, to pewnego rodzaju powtórka z roku ubiegłego. Wiślacy wyraźnie zwarli szyki i znów przypominali drużynę, która sięgała po tytuł przed rokiem. Owszem, nie udawało się wypracować wielu klarownych okazji strzeleckich ale i z kilkoma poważnymi strzałami z dystansu musiał się mierzyć Wiewióra. Kaszowianie zrobili jednak najważniejszy krok jako pierwsi i to stosunkowo szybko. Po akcji Sotwina z Kiełbusem, do siatki z bliska trafił Krzysztof Pachacz. I choć chwilę potem omal nie zdobył gola samobójczego po strzale Konrada Korcela, to podopieczni Marka Bojko względnie kontrolowali ten mecz. Bohaterem kaszowian mógł zostać Sebastian Pamuła ale nie miał w tym meczu zwyczajnie szczęścia. Bo i w 20 minucie po podaniu Arynina, został zablokowany już właściwie na linii bramkowej wiślaków, chwilę potem Starmach wyjął mu kierowaną w okienko piłkę po strzale z dystansu, a na domiar złego na 3 minuty przed końcem osłabił na kilkadziesiąt sekund swój zespół otrzymując żółtą kartkę. I być może to zdarzenie miało być punktem zwrotnym w tym spotkaniu, bo Wisła natychmiast przycisnęła rywala i zanosiło się na hokejowy zamek w końcówce. Ale nie było bo dosłownie chwilę później kompletnie bezsensowy faul popełnił Romaniuk i wyrównał siły na parkiecie. Jakby tego było mało, chwilę potem za odkopnięcie piłki wiślaków osłabił z kolei Tyrała i to w zasadzie uratowało kaszowian przed przerażającym szturmem wiślaków. Kaszowianie "dociągnęli" skromne prowadzenie do końca ale przyznać trzeba, że bardziej od Wisły na ten tytuł zasługiwali. 
 
Po meczu tradycyjnie już przemawiał Wójt Gminy Liszki Paweł Miś. Nie brakowało podziękowań dla pracowników szkoły w Liszkach za pomoc w ogranizacji turnieju czy dla Straży Pożarnej w Jeziorzanach, która zapewniała opiekę medyczną czy Krzysztofa i Stanisława Tyrały z Jeziorzan, dzięki którym podczas turnieju funkcjonował catering. Z ust profesjonalnego i tradycyjnie już dbającego o uśmiechy na ustach kibiców konferansjera Marcina Kruka posypały się także dziękczynne słowa od organizatorów dla Wójta Pawła Misia, a także gratulacje dla Zarządu Wisły Jeziorzany, który zadbał o najwyższy poziom organizacyjny imprezy, czy dla Pana Janusza Trojana.
 
Na zakończenie, wręczono tradycyjnie dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników, a czołowe trzy ekipy otrzymały dodatkowo okazałe puchary i medale z rąk Wójta Gminy Pawła Misia i prezesa Wisły Jeziorzany - Grzegorza Góralczyka. Na sam koniec, po wręczeniu pucharu za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju, kapitan Kaszowianki odebrał kultowy już Puchar Przechodni Wójta Gminy Liszki i dla kaszowian to powrót tego trofeum do roku pobytu w gablotach wiślackich.
 
 
ELIMINACJE (SOBOTA)

Kaszowianka - Liszczanka 1:0
Gwiazda - Strażak 4:2
Lotnik - Wisła 0:2
Tęcza - Iskra 2:0
 
Kaszowianka - Strażak 1:0
Liszczanka - Gwiazda 4:1
Lotnik - Iskra 1:0
Wisła - Tęcza 1:1
 
Kaszowianka - Gwiazda 1:0
Liszczanka - Strażak 1:0
Lotnik - Tęcza 0:0
Wisła - Iskra 1:0
 
Kaszowianka - Lotnik 1:0
Liszczanka - Wisła 0:0
Gwiazda - Tęcza 0:0
Strażak - Iskra 0:3
 
Kaszowianka - Wisła 1:2
Liszczanka - Tęcza 2:0
Gwiazda - Iskra 0:3
Strażak - Lotnik 0:1
 
Kaszowianka - Tęcza 3:0
Liszczanka - Iskra 1:1
Gwiazda - Lotnik 0:1
Strażak - Wisła 0:1
 
Kaszowianka - Iskra 1:0
Liszczanka - Lotnik 0:0
Gwiazda - Wisła 1:2
Strażak - Tęcza 1:1
 
1. Kaszowianka 7 18 9-2
2. Wisła 7 17 9-3
3. Liszczanka 7 12 8-3
4. Lotnik 7 11 3-3
5. Tęcza 7  7 4-7
6. Iskra 7  7 7-6
7. Gwiazda 7  4 6-13
8. Strażak 7  1 3-12


-[FOTOGALERIA

 
FINAŁY (NIEDZIELA)

Grupa A
Kaszowianka - Wisła 3:0
Gwiazda - Strażak 0:3
Kaszowianka - Gwiazda 6:0
Wisła - Strażak 3:0
Kaszowianka - Strażak 3:0
Wisła - Gwiazda 2:0
 
1. Kaszowianka 3 9 12-0
2. Wisła 3 6  5-3
3. Strażak 3 3  3-6
4. Gwiazda 3 0  0-11
 
Grupa B
Liszczanka - Lotnik 1:2
Tęcza - Iskra 3:3
Liszczanka - Tęcza 1:1
Lotnik - Iskra 0:0
Liszczanka - Iskra 2:3
Lotnik - Tęcza 1:2

1. Iskra 3 5 6-5
2. Tęcza 3 5 6-5
3. Lotnik 3 4 3-3
4. Liszczanka 3 1 4-6
 

Półfinały
Kaszowianka - Tęcza 1:0
Wisła - Iskra 4:0
 
Mecz o 7.miejsce
Gwiazda - Liszczanka 3:4
 
Mecz o 5.miejsce
Strażak - Lotnik 0:2
 
Mecz o 3.miejsce
Tęcza - Iskra 2:0
 
Mecz o 1.miejsce
Wisła - Kaszowianka 0:1
 
Król strzelców: Bartosz Kiełbus (Kaszowianka - 9 goli)
Najlepszy bramkarz: Michał Starmach (Wisła)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Galos (Wisła)

-[FOTOGALERIA
 
Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki): - Ten turniej pokazał po raz kolejny, że integracja społeczności w naszej gminie poprzez futbol, poprzez sportową rywalizację - nadal funkcjonuje w najlepsze. Wciąż hala wypełnia się przy okazji tego turnieju dosłownie po brzegi. Na pewno też sprawdza się wprowadzona rok temu nowa formuła rozgrywania turnieju. Aktualnie każdy zespół gra z każdym i to często niejednokrotnie podczas jednego turnieju i to zdecydowanie uatrakcyjniło jeszcze rozgrywkę. Uważam, że zarówno sobotnie eliminacje jak i niedzielne finały pokazały, że każdy zespół się starał i walczył do końca o jak najlepsze wyniki. To bardzo ważne, bo buduje rangę naszego turnieju. Poziom sportowy uważam za satysfakcjonujący, a przede wszystkim za z roku na rok co raz bardziej wyrównany. Jestem bardzo zadowolony także z płaszczyzny organizacyjnej. Tu serdeczne podziękowania składam dla działaczy Wisły Jeziorzany, którzy ze swojego zadania wywiązali się znakomicie. Zadanie organizacji turnieju spoczywało na wiślakach oczywiście w związku z wygraniem turnieju rok temu. Dziś już wiemy, że za rok, znów gospodarzem imprezy będą kaszowianie. Kaszowianie, którzy zaprezentowali dziś nie tylko seniorską ekipę ale i młodzieżową. Oczywiście mowa o towarzyskim pojedynku drużyn młodzieżowych Kaszowianki z Wisłą Jeziorzany. Ten turniej ma przyciągać do futbolu nie tylko dorosłych kibiców ale i młodzież, która stanowić będzie przecież o naszej sile w przyszłości. Niezmiernie cieszę się, że i w tej materii dzieje się coraz więcej w naszej gminie. Zaznaczę także, że podobał mi się i pojedynek oldbojów. Panowie z Jeziorzan jak i KS Tyniec pokazali, że doświadczenia piłkarskiego mają pełen bagaż i pojedynek oglądało się naprawdę z dużą przyjemnością. Noi na koniec wielki finał, bo zapewne i o tym należy wspomnieć. Ponownie obejrzeliśmy finał z udziałem Wisły i Kaszowianki. Był to mecz walki, mecz z wynikiem na styku do samego końca i na taki właśnie ten pojedynek zasługiwał. Wisła i Kaszowianka to po prostu najlepsze drużyny tegorocznej edycji. Stoczyły ze sobą aż trzy pojedynki, pierwszy w eliminacjach wygrali wiślacy, w finałach dwukrotnie lepsi okazali się kaszowianie. Można więc rzec, że skromna wygrana w finale plus korzystny bilans spotkań bezpośrednich z Wisłą w trakcie całego turnieju daje ten końcowy obraz, na którym widzimy Kaszowiankę na szczycie, a tuż za nią Wisłę, która ponownie pokazała, że od pucharu dzieli ją dosłownie jeden krok. 
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
 
1.Kaszowianka Kaszów: 1.Mikołaj Wiewióra - 17.Michał Kołodziejczyk, 16.Sebastian Soból, 22.Igor Arynin, 11.Sebastian Pamuła, 19.Dawid Gala, 14.Bartosz Talowski, 9.Bartosz Kiełbus, 21.Dawid Sotwin, 4.Krzysztof Pachacz, 15.Łukasz Jaskowski, 23.Konrad Wyroba. Trener: Marek Bojko.
 
2.Wisła Jeziorzany: 12.Michał Starmach - 20.Mariusz Musiał, 14.Piotr Korcel, 8.Daniel Mlostek, 7.Krzysztof Tyrała, 17.Mateusz Galos, 6.Piotr Piaskowski, 11.Tomasz Królik, 21.Patryk Romaniuk, 5.Jakub Tyrała, Wojciech Solecki, 19.Konrad Korcel. Trener: Marcin Królik.
 
3.Tęcza Piekary: 12.Jakub Sobesto - 11.Jakub Kozioł, 8.Mariusz Królik, 4.Mateusz Kina, 19.Sławomir Steczko, 17.Sebastian Królik, 13.Marek Warzecha, 14.Przemysław Miś, 9.Paweł Florian, 20.Adrian Ludwikowski, 15.Wiktor Ludwikowski, 10.Krzysztof Żyła. Trener: Adam Kuternak.
 
4.Iskra Czułów: 12.Patryk Kot, 1.Dominik Lipiarz - 2.Szymon Dukała, 20.Michał Baster, 7.Bartosz Faron, 21.Artem Petrenko, 99.Daniel Haber, 6.Piotr Malik, 17.Emanuel Benmohad, 77.Bartosz Szczygieł, 11.Daniel Dukała, 8.Jakub Sobczyk.
 
5.Lotnik Kryspinów: 12.Michał Zjawiński - 10.Michał Meus, 17.Matuesz Rogala, 7.Vladyslav Malinevskyi, 4.Jakub Brzeźniak, 18.Przemysław Jurek, 9.Dawid Jaskowski, 6.Jakub Grzesiak, 2.Grzegorz Zygmunt, 15.Andrzej Lorek, 8.Krzysztof Sadko, 11.Sebastian Wąsowicz. Trener: Krzysztof Sadko.
 
6.Strażak Rączna: 79.Sławomir Kozłowski - 11.Krzysztof Wlazło, 4.Mateusz Wsołek, 21.Rafał Jachymczyk, 7.Przemysław Jasiołek, 47.Konrad Hajto, 10.Damian Stolarski, 17.Adam Taborski, 9.Michał Twaróg, 20.Mateusz Twaróg.
 
7.Liszczanka Liszki: 12.Konrad Machnik - 6.Artur Kowalik, 14.Łukasz Szewczyk, 10.Adam Sobesto, 8.Michał Szewczyk, 9.Robert Bieda, 11.Łukasz Koczwara, 7.Przemysław Czubaj, 15.Arkadiusz Słowiak, 4.Mateusz Koczwara. Trener: Jakub Sieniawski.
 
8.Gwiazda Ściejowice: 1.Łukasz Nowak - 2.Adrian Gruca, 6.Paweł Kapusta, 3.Maciej Nowak, 5.Dawid Żak, 10.Michał Ugorek, 7.Kamil Kadula, 8.Rafał Nowak, 13.Dariusz Pac, 16.Mateusz Rosek.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI WWW.FUTMAL.PL/PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-01-28 14:04:11


Wisła Jeziorzany  Kaszowianka  Puchar Wójta Gminy Liszki 

Komentarze


II liga

Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
28.03.2020
19:00
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
28.03.2020
19:10
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
28.03.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
28.03.2020
15:00
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
28.03.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisłoka Dębica
28.03.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.03.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Stal Kraśnik
28.03.2020
15:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
28.03.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
28.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
28.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
28.03.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
28.03.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
28.03.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.03.2020
16:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.03.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
28.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
28.03.2020
12:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.03.2020
15:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
28.03.2020
15:00
Barciczanka Barcice
:
GKS Drwinia
28.03.2020
15:00
Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
28.03.2020
11:00
Motor Lublin
:
Stal Mielec
28.03.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Hutnik Kraków
28.03.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
28.03.2020
12:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
BKS Bochnia
:
Spartak S.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Orkan Raba Wyżna
28.03.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
28.03.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
 
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Pcimianka
:
Tarnovia Tarnów
28.03.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
28.03.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
 
Wisła Kraków
:
Beskid A.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
28.03.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
28.03.2020
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Okocimski II
:
Cracovia II
28.03.2020
 
Limanovia Limanowa
:
TS Wisła I Kraków
28.03.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Bronowianka
28.03.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
 
KKP Bydgoszcz
:
SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
 
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(33-16)
MKS Trzebinia
4:0
LKS Rajsko
28.03.2020
19:00
(45-7)
Unia Oświęcim
1:5
Czarni Staniątki
28.03.2020
19:00
(18-54)
Dalin Myślenice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2020
19:00
(28-11)
LKS Jawiszowice
1:1
Clepardia Kraków
28.03.2020
19:00
(13-13)
Orzeł Ryczów
2:1
Cracovia II Kraków
28.03.2020
19:00
(22-12)
Słomniczanka Słomniki
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(39-16)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:4
Sokół Kocmyrzów
28.03.2020
19:00
(31-48)
Pcimianka Pcim
5:1
Beskid Andrychów
28.03.2020
19:00
(51-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wisła II Kraków
28.03.2020
19:00
(47-30)
Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:1
Spójnia Osiek
28.03.2020
19:05
(15-12)
LKS Niedźwiedź
3:1
Pogoń Miechów
28.03.2020
19:05
(31-10)
KS Olkusz
1:0
Bolesław Bukowno
28.03.2020
19:05
(12-7)
Prądniczanka Kraków
1:3
Przemsza Klucze
28.03.2020
19:05
(16-34)
Piliczanka Pilica
3:1
Grębałowianka Kraków
28.03.2020
19:05
(34-14)
Orzeł Iwanowice
1:1
Przebój Wolbrom
28.03.2020
19:05
(18-12)
Proszowianka Proszowice
12:11
Zieleńczanka Zielonki
28.03.2020
19:05
(127-116)
Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
LOT Balice
:
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
5:0
Dąbski Kraków
28.03.2020
19:10
(51-6)
Wieczysta Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
28.03.2020
19:10
(17-26)
Borek Kraków
2:0
Piast Wołowice
28.03.2020
19:10
(23-6)
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2020
19:10
(9-15)
Błękitni Modlnica
2:5
Nadwiślan Kraków
28.03.2020
19:10
(25-54)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Hutnik II Kraków
28.03.2020
19:10
(5-9)
Garbarnia II Kraków
1:1
Prokocim Kraków
28.03.2020
19:10
(17-13)
Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
:
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
28.03.2020
19:15
(18-15)
LKS Śledziejowice
12:11
Górnik Wieliczka
28.03.2020
19:15
(124-110)
Tempo Rzeszotary
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
28.03.2020
19:15
(23-33)
Raba Dobczyce
4:9
Orzeł Myślenice
28.03.2020
19:15
(48-95)
Pasternik Ochojno
1:1
Błękitni Bodzanów
28.03.2020
19:15
(14-13)
Wiarusy Igołomia
1:4
Wiślanka Grabie
28.03.2020
19:15
(12-44)
Targowianka Targowisko
1:3
Gdovia Gdów
28.03.2020
19:15
(12-30)
Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny