facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Reprezentacja Wielkiej Wsi lepsza od reprezentacji Polski

Reprezentacja Wielkiej Wsi lepsza od reprezentacji Polski

W rozegranym w sobotę meczu pomiędzy reprezentacją oldbojów Gminy Wielka Wieś a Reprezentacją Polski +35 w futsalu lepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Wielką Wieś.

To już trzeci mecz obu drużyn, lecz w dwóch poprzednich spotkaniach wygrywała reprezentacja Polski. Tym razem kibice zgromadzeni na hali obejrzeli czternaście bramek, z czego aż dziewięć zdobyli gospodarze, reprezentaci Polski odpowiedzieli pięcioma trafieniami.

Podczas spotkania trwała zbiórka pieniędzy na leczenie Kacpra Ryło, udało się zebrać prawie 500 złotych.

Gmina Wielka Wieś (oldboje)- Reprezentacja Polski w Futsalu (oldboje) 9:5
Tomasz Księżyc 3, Krzysztof Szumiec 2, Piotr Pasternak 2, Tomasz Dudek 1, Piotr Brożek 1- Karol Stelmasiński 3, Mariusz Kubanek 1, Dominik Maślon 1.

Wielka Wieś: Wołos Krzysztof (C), Księżyc Tomasz, Szumiec Krzysztof, Pasternak Piotr, Dudek Tomasz, Brożek Piotr, Kralka Grzegorz, Kawalec Sławomir, Targosz Radosław.

Reprezentacja Polski: Porwet Tomasz (C), Stelmasiński Karol, Kubanek Mariusz, Maślona Dominik, Dobrowolski Artur, Karlak Bartłomiej, Kasiński Wojciech, Ziółkowski Wojciech, Kwapisz Łukasz, Byrczek Maciej.

Sędziowali: Sikora Paweł, Małek Mateusz.


-[FOTOGALERIA

 

 

Źródło: Gmina Wielka Wieś

Dodano: 2020-01-27 00:18:07


Orzeł  Jutrzenka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00