facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik lepszy od Wieczystej

Dziś na obiekcie Prądniczanki spotkały się ze sobą zespoły Hutnika Kraków oraz Wieczystej. W sparingowym spotkaniu lepsi okazali się podopieczni Leszka Janiczaka, którzy zaaplikowali swoim rywalom aż cztery bramki.

Trzecioligowcy już do przerwy rozstrzygnęli losy spotkania prowadząc różnicą trzech bramek. Do siatki trafiali Kołodziej, Linca oraz Rak. W drugiej odsłonie z rzutu karnego Miśkiewicza pokonał Przemysław Antoniak.

Hutnik zaprezentował się na murawie pokrytej śniegiem o wiele lepiej i dojrzalej. Szczególnie w pierwszej połowie gdzie oprócz początkowego fragmentu gry, kontrolował przebieg i ze spokojem kreował akcje często zagrażając bramce swoich rywali.

Po zmianie stron swoje okazje mieli podopieczni Przemysława Cecherza ale w brakowało im wykończenia i dokładności.

W zespole z Nowej Huty wystąpili testowani zawodnicy: Aaron Ibilola oraz Sani Abubakar i Abdallah Hafez.

Hutnik Kraków- Wieczysta Kraków 4:0 (3:0)
Kołodziej, Linca, Rak, Antoniak

Hutnik:
I połowa: Kacper Szewczyk - Tomasz Jaklik, Patryk Kołodziej, Arkadiusz Garzeł, Bartosz Tetych - Kamil Sobala, Mateusz Reczulski, Mateusz Gamrot, Krzysztof Świątek, Dawid Linca - Szymon Rak

II połowa: Michał Zalewski - Paweł Pyciak, Norbert Leśniak, Łukasz Kędziora, Przemysław Antoniak - Adisa Monsuru, Miłosz Drąg, Filip Handzlik, Abdallah Hafez, Aaron Ibilola - Szymon Gwiazda

Wieczysta:
I połowa: Drzewiecki - Frańczak, Jurkowski, Kalemba, Niechciał - Madejski, Pietras, Iwan, Urbański, Smuczyński - Słonina
II połowa: Miśkiewicz - Frańczak, Jurkowski, Kalemba, testowany - Guzik, Zieliński, testowany, Gawęcki, Smuczyński - Banachowicz



 

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2020-01-22 22:09:27


Zobacz też: III liga, grupa IV

Wieczysta  Hutnik 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00