facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kadry krakowskich klubów na zgrupowanie

Zarówno Cracovia jak i Wisła udały się na zgrupowania do Turcji, aby tam szlifować formę przed zbliżającą się rundą wiosenną.

W kadrze Cracovii na zgrupowanie znalazło się miejsce dla juniora Mateusza Pieńczaka oraz nowych zawodników Floriana Loshaja i Thiago.

Bramkarze: Lukáš Hroššo, Michal Peškovič, Adam Wilk

Obrońcy: Ołeksij Dytiatjew, Diego Ferraresso, Michał Helik, David Jablonský, Kamil Pestka, Mateusz Pieńczak, Cornel Râpă, Michal Sipľak

Pomocnicy: Bojan Čečarić, Milan Dimun, Janusz Gol, Sergiu Hanca, Sylwester Lusiusz, Daniel Pik, Florian Loshaj, Thiago, Michał Rakoczy, Pelle van Amersfoort, Mateusz Wdowiak

Napastnicy: Filip Piszczek, Rafael Lopes, Rubio, Sebastian Strózik, Tomáš Vestenický.

Pasy na zgrupowaniu w Belek zagrają z PFK Soczi, FK Partizan, TSV Hartberg oraz Rapid Wiedeń.

W kadrze drugiego krakowskiego klubu również znalazło się miejsce dla nowych zawodników: Ľubomíra Tupty, Nikoli Kuveljica, Gieorgija Żukowa oraz Heberta, Mateusza Hołowni. Co ciekawe na obóz nie pojadą Przemysław Zdybowicz, Daniel Hoyo-Kowalski oraz Jakub Bartosz i Serafin Szota.

Bramkarze: Kamil Broda, Michał Buchalik, Mateusz Lis

Obrońcy: Łukasz Burliga, Hebert, Mateusz Hołownia, Rafał Janicki, Lukas Klemenz, David Niepsuj, Maciej Sadlok, Dawid Szot, Marcin Wasilewski

Pomocnicy: Vullnet Basha, Jakub Błaszczykowski, Rafał Boguski, Chuca, Jean Carlos Silva, Nikola Kuveljić, Michał Mak, Damian Pawłowski, Vukan Savićević, Kamil Wojtkowski, Gieorgij Żukow

Napastnicy: Paweł Brożek, Aleksander Buksa, Ľubomír Tupta

Wisła w Belek zagra trzy mecze sparingowe z FK Sileks, Dinamo Batumi, Dinamo Tbilisi.

 

 

Źródło: Cracovia, Wisła

Dodano: 2020-01-19 23:03:01


Zobacz też: PKO Ekstraklasa

Cracovia  Wisła K. 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
28.02.2020
20:30
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
28.02.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
29.02.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
29.02.2020
20:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
29.02.2020
17:30
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
01.03.2020
17:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
01.03.2020
15:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
01.03.2020
12:30

II liga

Górnik Polkowice
:
Skra Częstochowa
29.02.2020
16:00
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
29.02.2020
17:00
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
29.02.2020
12:00
Resovia Rzeszów
:
Gryf Wejherowo
29.02.2020
14:00
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
29.02.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Bytovia Bytów
29.02.2020
19:38
Elana Toruń
:
Górnik Łęczna
29.02.2020
20:10
Znicz Pruszków
:
Pogoń Siedlce
01.03.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
01.03.2020
13:05

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
29.02.2020
12:15
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
29.02.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
29.02.2020
14:00
AZS Wrocław
:
KKP Bydgoszcz
29.02.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
29.02.2020
12:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UŚ Katowice
29.02.2020
 
AZS UP Kraków
:
Olimpia Osieczany
01.03.2020
17:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Marfarbex Busko Zdrój
01.03.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
:
BSF Bochnia
01.03.2020
16:00
GKS Komprachcice
:
Futsal Nowiny
01.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Heiro Rzeszów
01.03.2020
17:00
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
01.03.2020
16:30
Futsal Team Brzeg
:
GKS Futsal Tychy
01.03.2020
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
7:4
AZS UEK Kraków
27.02.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
19:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
28.02.2020
20:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
28.02.2020
21:30