facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Terminarz VIII Memoriału im.S.Syrdy w Krakowie

Już w najbliższy weekend w hali krakowskiej Bronowianki odbędzie się VIII edycja Memoriału im. Stanisława Syrdy, byłego zawodnika, trenera, działacza, członka zarządu, gospodarza czy kierownika sekcji piłkarskiej w klubie. W Bronowicach spędził przeszło 50 lat. Za swoją społeczną działalność był wielokrotnie odznaczany. W dniu 31 marca 2012 roku, w wieku 63 lat zmarł nagle przy ławce rezerwowych podczas wyjazdowego meczu Bronowianki z Jutrzenką Giebułtów. 

Turniej tradycyjnie rozegrany zostanie w formule dwudniowej. W sobotę, przez cały dzień trwać będą rozgrywane w dwóch grupach eliminacje. Najlepsze cztery ekipy z obu grup w niedzielę powalczą o wielki finał który zaplanowano ok g.15. 

Grupa A (sb.08:00-14:30)
Bronowianka II - Błękitni Czułówek
Kmita Zabierzów - M&K Kampery
Kaszowianka - Andalaro Krzeszowice
LKS Rudnik - Sparta Kazimierza Wlk
Bronowianka II - Kampery
Błękitni - Kmita
Kaszowianka - Sparta
Andalaro - Rudnik
Bronowianka II - Kmita
Błękitni - Kampery
Kaszowianka - Rudnik
Andalaro - Sparta
Bronowianka II - Kaszowianka
Błękitni - Andalaro
Kmita - Rudnik
Kampery - Sparta
Bronowianka II - Andalaro
Błękitni - Rudnik
Kmita - Sparta
Kampery - Kaszowianka
Bronowianka II - Rudnik
Błękitni - Sparta
Kmita - Kaszowianka
Kampery - Andalaro
Bronowianka II - Sparta
Błękitni - Kaszowianka
Kmita - Andalaro
Kampery - Rudnik
 
Grupa B (sb.14:30-21:00)
Bieżanowianka Kraków - Nadwiślan Kraków
Krwidawcy Cracovia - Iskra Czułów
Bronowianka I - Wawel Kraków
Potok Więckowice - Bronowicki Kraków
Bieżanowianka - Iskra
Nadwiślan - Cracovia
Bronowianka I - Bronowicki
Wawel - Potok
Bieżanowianka - Cracovia
Nadwiślan - Iskra
Bronowianka I - Potok
Wawel - Bronowicki
Bieżanowianka - Bronowianka I
Nadwiślan - Wawel
Cracovia - Potok
Iskra - Bronowicki
Bieżanowianka - Wawel
Nadwiślan - Potok
Cracovia - Bronowicki
Iskra - Bronowianka I
Bieżanowianka - Potok
Nadwiślan - Bronowicki
Cracovia - Bronowianka I
Iskra - Wawel
Bieżanowianka - Bronowicki
Nadwiślan - Bronowianka I
Cracovia - Wawel
Iskra - Potok
 

 

 

Źródło: ASZ

Dodano: 2020-01-16 10:55:44


Memoriał Stanisława Syrdy 

Komentarze


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny