facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zimowy plan przygotowań Górek

Zimowy plan przygotowań Górek

Zimowa przerwa od rozgrywek ligowych mija niezwykle szybko, a już 14. stycznia (wtorek) zespół pod wodzą trenera Wojciecha Czajki rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/20. W planach treningowych zostało umieszczonych siedem meczów kontrolnych, a także kilkadziesiąt treningów na sztucznej nawierzchni, naszym obiekcie piłkarskim, hali sportowej oraz w plenerze.
 
Podopieczni trenera Wojciecha Czajki rozpoczną przygotowania od treningu na hali sportowej Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego, we wtorek - 14 stycznia - o godz. 20:15. W ustalonym planie okresu przygotowawczego drużyna będzie trenowała na hali w każdy wtorek, a od 30 stycznia (czwartek) ekipa rozpocznie również treningi na boisku ze sztuczną nawierzchnią na myślenickim Zarabiu.

Od 18 lutego (wtorek) zespół wystartuje z regularnymi treningami na boisku sportowym, a w planach okresu treningowego jest także plenerowe bieganie czy siłownia. Dokładny rozkład treningów zostanie podany zawodnikom, a o frekwencji oraz liczebności poszczególnych jednostek będziemy powiadamiać w poszczególnych raportach z każdego miesiąca przygotowań. Pewnym zmianom uległa również sytuacja kadrowa, jednak o szczegółach dotyczących transferów będziemy powiadamiać w późniejszym czasie.

Wszyscy spośród siedmiu sparingpartnerów to piłkarskie drużyny, które na co dzień rywalizują w rozgrywkach klasy okręgowej. Mecze kontrolne nasza ekipa rozpocznie w dzień 8. lutego i tak co tydzień, w każdą sobotę o godz. 16:00, rywalizować będzie w spotkaniach mających na celu jak najlepsze przygotowanie do wiosennych rozgrywek. Pierwszym z rywali podczas tych pojedynków będzie Turbacz Mszana Dolna - 3. zespół podhalańskiej okręgówki. Następnie zmierzymy się z występującym w tej samej lidze Jordanem Jordanów (11. miejsce) oraz etatowym członkiem naszej piątej ligi - Tempem Rzeszotary (8. miejsce).

W ostatni dzień lutego zagramy z wiceliderem tarnowskiej okręgówki gr. I - Naprzodem Sobolów, a cykl meczów kontrolnych zakończą sparingi z Pasternikiem Ochojno, Gdovią Gdów czy Górnikiem Wieliczka (wszystkie z KO III Kraków). Zimowe spotkania rozegrane zostaną na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu. Do tej pory nie jest jeszcze znany oficjalny termin wznowienia rozgrywek wiosennych, jednak wiele wskazuje, że piłkarze z A-klasy na ligowe boiska powrócą w weekend 21/22 marca. O wszelkich zmianach i korektach będziemy powiadamiać na bieżąco.

Mecze kontrolne - Zima 2020


l.p.

Rywal

Data Dzień Godzina  Miejsce
1. Turbacz Mszana Dolna 08.02 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne
2. Jordan Jordanów 15.02 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne
3. Tempo Rzeszotary  22.02 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne
4. Naprzód Sobolów  29.02 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne
5. Pasternik Ochojno  07.03 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne
6. Gdovia Gdów  14.03 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne
7. Górnik Wieliczka  21.03 Sobota 16:00 Myślenice - Sztuczne


Treningi
HALA Zespołu Szkół im. A.Średniawskiego na Górnym Przedmieściu - każdy wtorek od początku przygotowań w godz. 20:15 - 21:45 (podane terminy: 14.01, 21.01, 28.01, 04.02, 11.02)

BOISKO SOLIDARNOŚCI 6 - treningi ogólnorozwojowe - dwa czwartki - 16.01 i 23.01 w godz. 19:00 - 20:30

BOISKO ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu - każdy czwartek od 30.01 i każdy wtorek od 18.02 w godz. 19:00 - 20:30 /czwartki/ i 19:30 - 21:00 /wtorki/ (podane terminy: 30.01, 06.02, 13.02, 18.02, 20.02, 25.02, 27.02, 03.03, 05.03, 10.03, 12.03, 17.03, 19.03, 24.03, 26.03)

 

 

Źródło: Górki Myślenice

Dodano: 2020-01-07 20:10:08


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice 

Komentarze


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00