facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Panek: Świetny klub dla pozytywnych ludzi

Panek: Świetny klub dla pozytywnych ludzi

Zapraszam do wywiadu z Arkadiuszem Pankiem. Trenerem Galicji Raciborowice.

 

 

Szkoleniowcem pod wodzą, którego miejscowy zespół osiąga największe sukcesy na poziomie A-klasy. Poruszyliśmy wiele ciekawych kwestii takich jak m.in. plany na przerwę zimową czy cele na rundę wiosenną. Z wywiadu dowiecie się Państwo również wiele na temat funkcjonowania klubu od wewnątrz o wymianie murawy na stadionie w Raciborowicach oraz szkoleniu młodzieży, które w przyszłości ma zaprocentować.

-Cześć Arek. Zima przed Wami, a po rundzie jesiennej zajęliście szóste miejsce, z małą stratą punktową do czołówki. Jak z perspektywy trenerskiej ocenisz zajmowaną przez Was lokatę w tabeli?

-Zdobyliśmy w tej rundzie bardzo dużo punktów, a jednak dopiero szóste miejsce. W poprzednim sezonie z taką ilością bylibyśmy chyba na podium. To pokazuje jak mocna w tym sezonie jest ta grupa. Przed startem obawialiśmy się mocno tej rundy. Uznaję ją jednak za udaną, choć z gry mogło to wyglądać o wiele lepiej.

-Jakie macie plany na zimowe przygotowania? Jak będą wyglądać same treningi, oraz mecze sparingowe z poszczególnymi zespołami?

-Przygotowania rozpoczniemy około połowy stycznia, będziemy trenować głównie we własnej hali. Co do sparingów to jeszcze nie wszystko mam dopięte. Jeśli będzie komplet ustalony to pewnie już w Nowym Roku poinformujemy o tym na naszym Facebooku. Także zapraszam do śledzenia. Mogę tylko powiedzieć, że zagramy prawdopodobnie pięć sparingów, jeśli pogoda pozwoli to chcielibyśmy, chociaż kilka z nich na naturalnej nawierzchni. Reszta na sztucznej, a zagramy trzy spotkania z drużynami A-klasowymi, i dwa mecze z „Okręgówką”.

-Trzeba przyznać, że Twój zespoł posiada solidną każdą boiskową formację. Czy mimo tego planujecie jakieś wzmocnienia składu? Czy któryś z obecnych zawodnilów chce opuścić drużynę?

-Póki, co nic nie wiem o tym, że ktoś ma odejść, wstępnie wszyscy zostają, ale oczywiście różnie może być. Możliwe, że dołączy do nas 2-3 chłopaków, ale wszystko okaże się na początku okresu przygotowawczego.

-Galicja grała w rundzie jesiennej ładną dla oka, jak też skuteczną piłkę. Który mecz Twoim zdaniem był tym najlepszym w oczach trenera?

-Nie wiem czy był taki mecz. Być może zawodnicy się ze mną nie zgodzą, ale paradoksalnie mimo bardzo fajnego wyniku punktowego graliśmy słabiej niż w tamtej rundzie. Być może wpływ na to miał krótki okres przygotowawczy oraz okres urlopowy i zabrakło nam trochę sił na większą dominację (personalnie przecież teraz byliśmy mocniejsi). Grupa też jest dużo bardziej wymagająca niż w minionych rozgrywkach. Było kilka fajnych momentów, jak mecz z Goszczą czy druga połowa z Czarnymi, którą zagraliśmy super, ale generalnie jest dużo do poprawy, jeśli chodzi o operowanie piłką, do czego wcześniej przyzwyczailiśmy kibiców, a czego moim zdaniem trochę w tej rundzie brakowało. Ale będziemy nad tym pracować i to poprawiać. Na pewno cieszy to, że umieliśmy z małej liczby sytuacji zdobywać gole i przez mądre ustawienie w defensywie oraz koncentrację dowoziliśmy skromne zwycięstwa do końca. Jeśli chodzi o emocje i dramaturgię to super meczem dla kibiców były derby z Michałowianką, gdzie była fantastyczna oprawa kibicowska, dużo bramek oraz nerwy z obu stron do samego końca.

-Zdarzały się też spotkania, o których Ty, jak też sami zawodnicy chcieliby pewnie jak najszybciej zapomnieć. Jakie spotkanie uznajesz za takie?

-Słabo zagraliśmy w Bibicach, przynajmniej drugą połowę, gdzie nic się nie kleiło. Nie pomagała też na pewno murawa, gdzie ciężko było pograć piłką, ale panowała wtedy spora susza, więc być może to było powodem. Oczywiście przeciwnik miał takie same warunki, był skuteczniejszy, więc to nas nie tłumaczy, ale ogólnie też muszę powiedzieć, że nie wiem czy granie meczów w tygodniu to najlepszy pomysł. Źle graliśmy w pierwszych połowach z Prądnikiem i Partyzantem, kompletnie nie wyszedł nam mecz u nas ze Spartakiem Wielkanoc-Gołczą. Było tego trochę.

-Jak już wspomnialem, w tym sezonie Galicja posiada ciekawą drużynę, która może w tej lidze powalczyć z każdym. Czy któryś z zawodników zasługuje na wyróżnienie w Twoim zespole szczególnie?

-Na pewno na uznanie zasługuje cały blok obronny z bramkarzem. Popełnili mało błędów, grali bardzo równo i pewnie, co przełożyło się bardzo na wyniki. Dodatkowo jeszcze obrońcy strzelali czasem ważne bramki. Traciliśmy mało goli, a z przodu chłopaki strzelali i jak już wspomniałem, udało się to dowozić do końca. Bardzo nam pomogli zawodnicy, którzy do nas dołączyli latem, okazali się ogromnym wzmocnieniem i dali pozytywny impuls dla reszty. Oprócz tego odpowiednio wkomponowali się w drużynę. Ogólnie prawie wszyscy zawodnicy zaliczyli progres i byli ważną częścią zespołu, dlatego nie chcę nikogo wymieniać z nazwiska, choć niektórych na pewno by należało. Ciężką i bezcenną pracę wykonał środek pola, w ważnych momentach pomogły skrzydła. Trzeba też podkreślić, że dużo wnosili zawodnicy rezerwowi, większość nie obrażała się i nie narzekała tylko starała się pomóc, i potem dzięki dobrym zmianom wskakiwali do składu. Z gry chłopaków jestem zadowolony, ale chciałbym grać bardziej widowiskowo i tego trochę zabrakło.

-Zaliczacie się do ścisłej ligowej czołówki. Które zespoły w lidze grają najlepszą piłkę Twoim zdaniem i które zasługują na grę na wyższym poziomie ligowym?

-Jeżeli chodzi o wyniki, to jest to bardzo wymagająca grupa i każda drużyna jest groźna – praktycznie w każdym meczu do samego końca denerwowaliśmy się o rezultat. Jeżeli chodzi o samą, jakość piłkarską to jest kilka dobrze grających i prowadzonych drużyn. Na pewno Orzeł Bębło, Jastrzębiec Książ Wielki, i może będzie to zaskoczenie, ale Prądniczanka II. Mają ostatnie miejsce, ale w pierwszej połowie z nami grali super. Bardzo młode chłopaki, ale dobrze operowali piłką i poruszali się po boisku. Na pewno potencjał jest też w Dojazdowie, ale myślę, że w tym sezonie Bębło już nie odpuści i awansuje wyżej.


-Jakie plany Twój zespół ma na wiosnę? Jakie miejsce na koniec sezonu było by sukcesem dla Twojej drużyny?

-Marzy nam się podium, tak wysoko jeszcze nie byliśmy i byłby to historyczny wynik. Ale mimo niewielkich różnic punktowych będzie bardzo ciężko i zdajemy sobie z tego sprawę. Gramy sobie spokojnie, bez ciśnienia, i chcemy wygrać każdy mecz. Ile z tego się uda, zobaczymy.

-Czym zachęcisz zawodników poszukujących nowych pracodawców, by zostali piłkarzami Galicji? Być może kogoś z czytających zainteresuje Twoje zaproszenie.

-To świetny klub dla ludzi, którzy mają pozytywne podejście do sportu, nie obrażają się, są uśmiechnięci, wyluzowani. Panuje u nas bardzo dobra atmosfera w drużynie, mimo że wszyscy chcą grać i rywalizują. Klub jest bardzo dobrze zarządzany przez młode osoby, którym zależy, mają pozytywne podejście do ludzi i z niczym nie mają problemu. Na pewno na plus działa też to, że klub jest blisko Krakowa, rozwija się małymi kroczkami, (ale systematycznie) i jest bardzo dobre boisko. Zapraszamy nowych zawodników na treningi, ale żeby być uczciwym muszę powiedzieć dwie rzeczy będące antyreklamą – w Galicji wszyscy bez wyjątku grają za darmo, ponieważ nie ma pieniędzy, żeby, chociaż jednego chłopaka opłacać. Zarząd woli inwestować w sprzęt czy infrastrukturę, a zawsze jest, co kupić czy zrobić. Druga sprawa to stawiamy też na miejscowych chłopaków, którzy stanowią większość drużyny (pochodzą czy mieszkają w Gminie Michałowice lub w pobliżu), więc jeśli ktoś chciałby przyjść i grać, to musiałby na pewno sporo pokazać.

-Coraz więcej mniejszych klubów stawia na szkolenie młodzieży. Jak to wygląda w Waszym klubie? Jakie roczniki szkolicie? Jaki są sukcesy?

-Tak jak wspomniałem, większość naszych chłopaków to wychowankowie z dawnych lat. Ale szkółka tak naprawdę funkcjonuje dopiero trzy lata. Przez ten czas przyszło sporo dzieci, które cały czas się rozwijają i mają frajdę z grania. Jednak pod tym względem jeszcze raczkujemy i daleko nam do innych drużyn. Piłka młodzieżowa wymaga cierpliwości i tak też staramy się działać. Cały czas przyjmujemy dzieci i otwieramy nowe grupy, jednak wymaga to czasu żeby każdy rocznik był liczny i płynnie przechodził przez wszystkie kategorie. Ale na to też mamy plan i spokojnie go realizujemy. Póki, co mamy dzieci w wieku 5-12 lat, a sukcesem w mojej ocenie jest to, że lubią piłkę, chcą ćwiczyć i miło spędzać czas, stają się lepsi, jako zawodnicy i ludzie. Nie zależy nam na wynikach i nie nakładamy presji.

-Niższe poziomy rozgrywkowe, mniejsze kluby charakteryzują się tym, że wiele funkcji łączy jedna osoba, która odpowiada za przygotowanie murawy, pilnowanie kartek, itp. Czy u Was jest właśnie taki "człowiek orkiestra", czy raczej każdy ma przydzielone swoje obowiązki i z nich się wywiązuje?

-Jest kilka osób, dzięki którym ten klub funkcjonuje. Jeśli chodzi o seniorów, dużo pomaga mi Pan Andrzej, który jest kierownikiem i wykonuje, tzw. „czarną robotę”, ale też doradza i często z tego korzystamy. Dawniej on był właśnie takim „człowiekiem orkiestrą”, teraz kilka osób trochę go odciążyło. Od spraw finansowych i organizacyjnych jest Kuba, który jest ambitny i pozytywnie nastawiony, zresztą on był pomysłodawcą Szkółki i to w dużej mierze dzięki niemu poszło to wszystko tak do przodu. Ja zajmuję się sprawami typowo piłkarskimi zarówno w seniorach, jak i w Szkółce. Natomiast nieocenioną i ciężką pracę, jeśli chodzi o obiekty, wykonuje Tomek Misiak, czyli nasz bramkarz, który powinien mieć pomnik obok stadionu za to, jak infrastruktura idzie do przodu, jak obiekty się zmieniają i w jakim są stanie. Wszyscy chwalą nasze boisko, a dzięki niemu będzie w przyszłym roku jeszcze lepsze. Każdy robi swoje i uważam, że robi to dobrze. Dlatego myślę, że fajnie to wszystko wygląda.

-Grzechem było by nie zapytać o remont murawy w Raciborowicach, który odbił się szerokim echem wśród ludzi interesujących się piłką nożną na tym poziomie. Skąd pomysł na takowy remont? Przecież płyta boiska była jedną z najładniejszych na tym poziomie rozgrywkowym. Jak to możliwe, że remont boiska przeprowadzony był siłą rąk społeczności lokalnej Raciborowic i zakończył się szybciej aniżeli wykonywałaby to firma, która się takimi sprawami zajmuje? Skąd taki zryw mieszkańców lokalnych i tyle wsparcia z ich strony?

-Pomysłodawcą był nie, kto inny jak wspomniany wyżej Tomek, który podobnie jak Kuba jest ambitny, i któremu mimo dobrej nawierzchni, przeszkadzały nierówności na boisku. W nich też zbierała się zresztą woda w deszczowe dni i niszczyła nam płytę. Tomek opracował plan, przedstawił jak to widzi, zaraził wszystkich optymizmem i wzięliśmy się do pracy. Pocztą pantoflową udało się ściągnąć zawodników (byłych i obecnych), kibiców, rodziców dzieci ze Szkółki, ludzi z Raciborowic i okolic. W Galicji jest dobra atmosfera i taka inicjatywa pokazała, jak wielu osobom leży na sercu ten klub. Każdego ręce się przydały, choćby był tylko na chwilę, bo pracy było sporo. Oczywiście część zadań wykonały maszyny, ale gdyby nie podejście ludzi do sprawy, nie udałoby się tego zrobić. Za to z tego miejsca pragnę wszystkim podziękować. Miejmy nadzieję, że na wiosnę będziemy cieszyć się z pięknej i równej płyty boiska. O szczegółach akcji nie będę opowiadał, bo przedsięwzięcie było nieprawdopodobne i można by książkę napisać, więc w skrócie nie bardzo się da. Zresztą chyba osoby czytające ten wywiad by mi nie uwierzyły (śmiech). A pozostałym klubom życzę, żeby przy podobnych projektach również mieli takie wsparcie przyjaciół klubu, jak miała Galicja.

-Nie można pominąć w wywiadzie sprawy kibiców w Raciborowicach, którzy są na tym poziomie rozgrywkowym czymś fenomenalnym i każdy zazdrości Wam takiego zaangażowania i wsparcia przez Kibiców. Opowiedz coś o tym, skąd wzięła się takowa inicjatywa, jak to wszystko działa u Was.

-Tutaj akurat niewiele wiem jak to się zaczęło, trzeba byłoby bardziej Zarządu zapytać. Chyba po prostu pod wpływem naszej dobrej gry i atmosfery kilku chłopaków skrzyknęło się, żeby nas wspierać, i tak im to zaczęło fajnie wychodzić, że pojawili się kolejni. Grupa rozrosła się, pojawiły się nowe pomysły i oni również rozwijają się tak jak klub. Coraz fajniejsze i bardziej wymagające oprawy, doping i wsparcie niezależnie od wyniku oraz gdzie gramy. Muszę przyznać, że mam duży szacunek dla tych chłopaków, są dla nas niezbędni i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było. Dopingują przy tym kulturalnie i robią to super. Myślę, że niejedni w wyższych (a może nawet najwyższych?) ligach mogliby od nich się uczyć jak powinno się dopingować i wspierać drużynę.

-Dziękuję za rozmowę, życząc w zdrowiu przepracowanej zimy, oraz sukcesów sportowych na wiosnę.

-Bardzo dziękuję i do zobaczenia w rundzie wiosennej. Zapraszamy kibiców na mecze do Raciborowic, emocje gwarantowane!

Źródło: Sebastian Gratkowski

Dodano: 2020-01-03 11:30:11


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Galicja 

Komentarze


II liga

Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
28.03.2020
19:00
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
28.03.2020
19:10
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
28.03.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
28.03.2020
15:00
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
28.03.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisłoka Dębica
28.03.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.03.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Stal Kraśnik
28.03.2020
15:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
28.03.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
28.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
28.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
28.03.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
28.03.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
28.03.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.03.2020
16:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.03.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
28.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
28.03.2020
12:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.03.2020
15:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
28.03.2020
15:00
Barciczanka Barcice
:
GKS Drwinia
28.03.2020
15:00
Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
28.03.2020
11:00
Motor Lublin
:
Stal Mielec
28.03.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Hutnik Kraków
28.03.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
28.03.2020
12:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
BKS Bochnia
:
Spartak S.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Orkan Raba Wyżna
28.03.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
28.03.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
 
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Pcimianka
:
Tarnovia Tarnów
28.03.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
28.03.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
 
Wisła Kraków
:
Beskid A.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
28.03.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
28.03.2020
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Okocimski II
:
Cracovia II
28.03.2020
 
Limanovia Limanowa
:
TS Wisła I Kraków
28.03.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Bronowianka
28.03.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
 
KKP Bydgoszcz
:
SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
 
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki
6:7
MKS Trzebinia
27.03.2020
19:00
(61-72)
LKS Rajsko
1:2
Słomniczanka Słomniki
27.03.2020
19:00
(13-26)
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Pcimianka Pcim
27.03.2020
19:00
(28-22)
Beskid Andrychów
1:1
LKS Jawiszowice
27.03.2020
19:00
(15-10)
Cracovia II Kraków
1:2
Unia Oświęcim
27.03.2020
19:00
(13-20)
Wisła II Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
27.03.2020
19:00
(41-7)
Sokół Kocmyrzów
1:2
Dalin Myślenice
27.03.2020
19:00
(19-29)
Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Ryczów
27.03.2020
19:00
(16-8)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(33-16)
MKS Trzebinia
4:0
LKS Rajsko
28.03.2020
19:00
(45-7)
Unia Oświęcim
1:5
Czarni Staniątki
28.03.2020
19:00
(18-54)
Dalin Myślenice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2020
19:00
(28-11)
LKS Jawiszowice
1:1
Clepardia Kraków
28.03.2020
19:00
(13-13)
Orzeł Ryczów
2:1
Cracovia II Kraków
28.03.2020
19:00
(22-12)
Słomniczanka Słomniki
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(39-16)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:4
Sokół Kocmyrzów
28.03.2020
19:00
(31-48)
Pcimianka Pcim
5:1
Beskid Andrychów
28.03.2020
19:00
(51-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wisła II Kraków
28.03.2020
19:00
(47-30)
Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:3
LKS Niedźwiedź
27.03.2020
19:05
(11-36)
Zieleńczanka Zielonki
4:0
Bolesław Bukowno
27.03.2020
19:05
(43-6)
Pogoń Miechów
0:1
Prądniczanka Kraków
27.03.2020
19:05
(9-17)
Przemsza Klucze
2:1
Piliczanka Pilica
27.03.2020
19:05
(28-14)
Spójnia Osiek
3:1
Orzeł Iwanowice
27.03.2020
19:05
(38-17)
Proszowianka Proszowice
2:1
LOT Balice
27.03.2020
19:05
(20-10)
Grębałowianka Kraków
1:1
KS Olkusz
27.03.2020
19:05
(16-12)
LOT Balice
1:1
Spójnia Osiek
28.03.2020
19:05
(15-12)
LKS Niedźwiedź
3:1
Pogoń Miechów
28.03.2020
19:05
(31-10)
KS Olkusz
1:0
Bolesław Bukowno
28.03.2020
19:05
(12-7)
Prądniczanka Kraków
1:3
Przemsza Klucze
28.03.2020
19:05
(16-34)
Piliczanka Pilica
3:1
Grębałowianka Kraków
28.03.2020
19:05
(34-14)
Orzeł Iwanowice
1:1
Przebój Wolbrom
28.03.2020
19:05
(18-12)
Proszowianka Proszowice
12:11
Zieleńczanka Zielonki
28.03.2020
19:05
(127-116)
Przebój Wolbrom
:
LOT Balice
29.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
LOT Balice
:
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
5:0
Dąbski Kraków
28.03.2020
19:10
(51-6)
Wieczysta Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
28.03.2020
19:10
(17-26)
Borek Kraków
2:0
Piast Wołowice
28.03.2020
19:10
(23-6)
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2020
19:10
(9-15)
Błękitni Modlnica
2:5
Nadwiślan Kraków
28.03.2020
19:10
(25-54)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Hutnik II Kraków
28.03.2020
19:10
(5-9)
Garbarnia II Kraków
1:1
Prokocim Kraków
28.03.2020
19:10
(17-13)
Kmita Zabierzów
:
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:3
Raba Dobczyce
27.03.2020
19:15
(24-35)
Gdovia Gdów
4:3
Tempo Rzeszotary
27.03.2020
19:15
(41-30)
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiślanka Grabie
27.03.2020
19:15
(10-30)
Orzeł Myślenice
7:5
Radziszowianka Radziszów
27.03.2020
19:15
(79-58)
Jordan Sum Zakliczyn
2:4
LKS Śledziejowice
27.03.2020
19:15
(24-42)
Dziecanovia Dziekanowice
4:3
Wiarusy Igołomia
27.03.2020
19:15
(44-34)
Górnik Wieliczka
4:0
Targowianka Targowisko
27.03.2020
19:15
(48-8)
Radziszowianka Radziszów
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
28.03.2020
19:15
(18-15)
LKS Śledziejowice
12:11
Górnik Wieliczka
28.03.2020
19:15
(124-110)
Tempo Rzeszotary
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
28.03.2020
19:15
(23-33)
Raba Dobczyce
4:9
Orzeł Myślenice
28.03.2020
19:15
(48-95)
Pasternik Ochojno
1:1
Błękitni Bodzanów
28.03.2020
19:15
(14-13)
Wiarusy Igołomia
1:4
Wiślanka Grabie
28.03.2020
19:15
(12-44)
Targowianka Targowisko
1:3
Gdovia Gdów
28.03.2020
19:15
(12-30)
Gdovia Gdów
:
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny