facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ustawa RODO, a stroje piłkarskie z nadrukami

Ustawa RODO, a stroje piłkarskie z nadrukami

W związku z wejściem w życie RODO, czyli szeregu regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych – wiele firm, organizacji publicznych i innych podmiotów musiało dostosować swoje dotychczasowe zasady i sposoby działania do nowego prawa. RODO wciąż budzi wiele kontrowersji, w przychodniach pacjenci wywoływani są po numerze, a nie jak to bywało dotychczas – po imieniu i nazwisku. Czy regulacje RODO obejmują również ubrania piłkarskie? Czy umieszczanie nazwiska gracza na koszulce jest niezgodne z prawem?

Koszulki sportowe z nadrukiem – czy można umieścić na nich imię i nazwisko zawodnika?

Na wstępie warto zaznaczyć, co tak naprawdę można rozumieć za dane osobowe, a co się do nich nie zalicza. Zasadniczo imię i nazwisko nie są uznawane za dane osobowe – dopóki nie zostaną zestawione z pozostałymi informacjami np. numerem PESEL. Każda hurtownia odzieży sportowej wykonuje na specjalne życzenie określone nadruki – najlepsze i najtrwalsze okazują się te wykonane metodą sublimacji, która pozwala na idealne wtopienie dostarczonego projektu w przędzę, dzięki czemu napis staje się jej integralną częścią i jest tak jak ona – elastyczny. Co ciekawe, taką usługę można wykonać bezpłatnie (np. u producenta odzieży sportowej PEHA). Jednak w przypadku szkółek piłkarskich, najczęściej wykorzystuje się stroje piłkarskie z własnym nadrukiem, którym jest najczęściej nazwa klubu lub szkółki, a w przypadku szkół – skróconej nazwy i numeru szkoły. Warto również mieć na względzie, że w przypadku reprezentacji i drużyn szkółek i klubów piłkarskich – każdy gracz podpisuje odpowiednią zgodę na przetwarzanie jego wizerunku – w przypadku osób małoletnich, takie oświadczenie podpisują rodzice. Dzięki temu trening piłki nożnej w klubie i udział dziecka w zawodach jest zgodny z przepisami. Można zatem uznać, że koszulki sportowe z nadrukiem w postaci nazwiska – nie łamią zasad RODO i mogą być stosowane przez kluby piłkarskie, klubiki i szkoły.

Co zatem podlega pod ochronę danych osobowych w szkółce piłkarskiej?

RODO objęte są natomiast dane osobowe sportowców, do których można włączyć , między innymi: dane medyczne zawodników, ich wyniki sportowe (jeśli np. były przeprowadzane testy wytrzymałościowe), a także kartoteki graczy wraz z ich fotografiami – czyli krótko mówiąc wszystkie informacje pozwalające na identyfikację określonej osoby. Rodzice, których dzieci uczęszczają na sportowe zajęcia, powinni również wyrazić zgodę na nagrywanie, fotografowanie i udostępnianie np. na stronie klubu zdjęć dziecka. Niestety brak takiej zgody może się wiązać z wykluczeniem dziecka z udziału w oficjalnych rozgrywkach.

Jak widać, stroje piłkarskie dla dzieci – mogą, ale nie muszą być opatrzone nazwiskiem gracza. Nowoczesne koszulki piłkarskie z nadrukiem są projektowane w sposób, który ułatwia wizualną identyfikację zawodników na boisku. Jednak w praktyce przyjęło się, że drużyny dziecięce najczęściej personalizują koszulki, bluzy i np. klubowy dres piłkarski samym numerem i nazwą klubu – bez umieszczania na dzianinie pozostałych nadruków, nazwisk itp.

 

 

Źródło: pehasports.com

Dodano: 2019-12-26 12:12:17


stroje piłkarskie dla dzieci  koszulki sportowe z nadrukiem  hurtownia odzieży sportowej  klubowy dres piłkarski 

Komentarze


II liga

Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
28.03.2020
19:00
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
28.03.2020
19:10
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
28.03.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
28.03.2020
15:00
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
28.03.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisłoka Dębica
28.03.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.03.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Stal Kraśnik
28.03.2020
15:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
28.03.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
28.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
28.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
28.03.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
28.03.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
28.03.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.03.2020
16:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.03.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
28.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
28.03.2020
12:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.03.2020
15:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
28.03.2020
15:00
Barciczanka Barcice
:
GKS Drwinia
28.03.2020
15:00
Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
28.03.2020
11:00
Motor Lublin
:
Stal Mielec
28.03.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Hutnik Kraków
28.03.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
28.03.2020
12:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
BKS Bochnia
:
Spartak S.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Orkan Raba Wyżna
28.03.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
28.03.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
 
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Pcimianka
:
Tarnovia Tarnów
28.03.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
28.03.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
 
Wisła Kraków
:
Beskid A.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
28.03.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
28.03.2020
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Okocimski II
:
Cracovia II
28.03.2020
 
Limanovia Limanowa
:
TS Wisła I Kraków
28.03.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Bronowianka
28.03.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
 
KKP Bydgoszcz
:
SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
 
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki
6:7
MKS Trzebinia
27.03.2020
19:00
(61-72)
LKS Rajsko
1:2
Słomniczanka Słomniki
27.03.2020
19:00
(13-26)
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Pcimianka Pcim
27.03.2020
19:00
(28-22)
Beskid Andrychów
1:1
LKS Jawiszowice
27.03.2020
19:00
(15-10)
Cracovia II Kraków
1:2
Unia Oświęcim
27.03.2020
19:00
(13-20)
Wisła II Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
27.03.2020
19:00
(41-7)
Sokół Kocmyrzów
1:2
Dalin Myślenice
27.03.2020
19:00
(19-29)
Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Ryczów
27.03.2020
19:00
(16-8)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(33-16)
MKS Trzebinia
4:0
LKS Rajsko
28.03.2020
19:00
(45-7)
Unia Oświęcim
1:5
Czarni Staniątki
28.03.2020
19:00
(18-54)
Dalin Myślenice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2020
19:00
(28-11)
LKS Jawiszowice
1:1
Clepardia Kraków
28.03.2020
19:00
(13-13)
Orzeł Ryczów
2:1
Cracovia II Kraków
28.03.2020
19:00
(22-12)
Słomniczanka Słomniki
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(39-16)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:4
Sokół Kocmyrzów
28.03.2020
19:00
(31-48)
Pcimianka Pcim
5:1
Beskid Andrychów
28.03.2020
19:00
(51-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wisła II Kraków
28.03.2020
19:00
(47-30)
Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:3
LKS Niedźwiedź
27.03.2020
19:05
(11-36)
Zieleńczanka Zielonki
4:0
Bolesław Bukowno
27.03.2020
19:05
(43-6)
Pogoń Miechów
0:1
Prądniczanka Kraków
27.03.2020
19:05
(9-17)
Przemsza Klucze
2:1
Piliczanka Pilica
27.03.2020
19:05
(28-14)
Spójnia Osiek
3:1
Orzeł Iwanowice
27.03.2020
19:05
(38-17)
Proszowianka Proszowice
2:1
LOT Balice
27.03.2020
19:05
(20-10)
Grębałowianka Kraków
1:1
KS Olkusz
27.03.2020
19:05
(16-12)
LOT Balice
1:1
Spójnia Osiek
28.03.2020
19:05
(15-12)
LKS Niedźwiedź
3:1
Pogoń Miechów
28.03.2020
19:05
(31-10)
KS Olkusz
1:0
Bolesław Bukowno
28.03.2020
19:05
(12-7)
Prądniczanka Kraków
1:3
Przemsza Klucze
28.03.2020
19:05
(16-34)
Piliczanka Pilica
3:1
Grębałowianka Kraków
28.03.2020
19:05
(34-14)
Orzeł Iwanowice
1:1
Przebój Wolbrom
28.03.2020
19:05
(18-12)
Proszowianka Proszowice
12:11
Zieleńczanka Zielonki
28.03.2020
19:05
(127-116)
Przebój Wolbrom
:
LOT Balice
29.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
LOT Balice
:
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
5:0
Dąbski Kraków
28.03.2020
19:10
(51-6)
Wieczysta Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
28.03.2020
19:10
(17-26)
Borek Kraków
2:0
Piast Wołowice
28.03.2020
19:10
(23-6)
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2020
19:10
(9-15)
Błękitni Modlnica
2:5
Nadwiślan Kraków
28.03.2020
19:10
(25-54)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Hutnik II Kraków
28.03.2020
19:10
(5-9)
Garbarnia II Kraków
1:1
Prokocim Kraków
28.03.2020
19:10
(17-13)
Kmita Zabierzów
:
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:3
Raba Dobczyce
27.03.2020
19:15
(24-35)
Gdovia Gdów
4:3
Tempo Rzeszotary
27.03.2020
19:15
(41-30)
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiślanka Grabie
27.03.2020
19:15
(10-30)
Orzeł Myślenice
7:5
Radziszowianka Radziszów
27.03.2020
19:15
(79-58)
Jordan Sum Zakliczyn
2:4
LKS Śledziejowice
27.03.2020
19:15
(24-42)
Dziecanovia Dziekanowice
4:3
Wiarusy Igołomia
27.03.2020
19:15
(44-34)
Górnik Wieliczka
4:0
Targowianka Targowisko
27.03.2020
19:15
(48-8)
Radziszowianka Radziszów
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
28.03.2020
19:15
(18-15)
LKS Śledziejowice
12:11
Górnik Wieliczka
28.03.2020
19:15
(124-110)
Tempo Rzeszotary
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
28.03.2020
19:15
(23-33)
Raba Dobczyce
4:9
Orzeł Myślenice
28.03.2020
19:15
(48-95)
Pasternik Ochojno
1:1
Błękitni Bodzanów
28.03.2020
19:15
(14-13)
Wiarusy Igołomia
1:4
Wiślanka Grabie
28.03.2020
19:15
(12-44)
Targowianka Targowisko
1:3
Gdovia Gdów
28.03.2020
19:15
(12-30)
Gdovia Gdów
:
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny