facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wywiad z trenerem Górek Myślenice - Wojciechem Czajką

Wywiad z trenerem Górek Myślenice - Wojciechem Czajką

- W dzisiejszym wywiadzie pragniemy pokrótce podsumować drugi rok Twojej pracy na stanowisku trenera. Początek 2019 roku możemy uznać za bardzo dobry czas. Wspaniałe rezultaty w meczach kontrolnych, passa czterech zwycięstw z rzędu na otwarcie wiosennej rywalizacji i nagłe pogorszenie formy, a co za tym idzie pokrzyżowanie sobie ambitnych planów na mistrzostwo ligi. Jak z perspektywy czasu ocenisz ten nagły regres w grze drużyny?

- Myślę, że spore oczekiwania sprawiły, że przy pierwszej sytuacji kryzysowej wyszedł brak doświadczenia. Powinniśmy byli poradzić sobie ze słabszym meczem i skupić się na następnych potyczkach. Niestety potknęliśmy się i straciliśmy równowagę w kluczowym momencie sezonu.

- Mimo kilku przegranych spotkań, zespół potrafił jeszcze odrodzić się i jak w m.in. starciu z Clavią Świątniki Górne pokazał, że miejsce na podium rozgrywek w sezonie 2018/19 jest całkowicie uzasadnione. Trzecia lokata w mocnej stawce A-klasowej to jeden z Twoich największych trenerskich sukcesów. Jak podsumowujesz cały sezon i co z niego szczególnie zapamiętasz? 

- Oceniam go pozytywnie, lecz żal trochę tego, że nie wykorzystaliśmy szansy na włączenie się w walkę o mistrzostwo, gdyż dogoniliśmy lidera, po czym straciliśmy równowagę. Miniony sezon z pewnością należy zapamiętać jako fenomenalną skuteczność strzelecką duetu napastników Ignacy Dudek - Mateusz Pietrzyk, świetną grę linii obronnej i miano najlepszej defensywy w lidze czy też zakończenie przygody z pierwszą drużyną przez Kamila Plewę.

- Czy według Ciebie są jakieś inne czynniki mające wpływ na historyczny wynik ekipy z Górnego Przedmieścia?

- Filozofii zbyt skomplikowanej w tym nie ma. Jeżeli jest grupa kilkunastu chłopaków, którym się chce regularnie trenować, a do tego mają niezłe umiejętności, to z tego w dłuższym czasie musi być pozytywny rezultat. Szczególnie gdy się ma takich chłopaków jak np. wymienieni Mateusz i Ignacy, którzy potrafili zrobić różnicę na murawie, tworząc niezwykle groźną linię ataku. Niestety, ale w następnym sezonie Ignacego już z nami nie było, a Mateusz dopiero w połowie rundy wrócił z zagranicy.

- Po sezonie nadszedł krótki czas przerwy i okres letnich przygotowań. Z ekipą pożegnało się dwóch kluczowych zawodników, jednak braki okazały się dużo bardziej widoczne i dotkliwsze. Na większość meczów kontrolnych zespół wybierał się w okrojonym składzie, co utrudniało stworzenie optymalnej jedenastki. Jak ocenisz wyjątkowo trudny letni okres przygotowawczy?

- Po bardzo dobrym sezonie w lecie w zasadzie musiałem bazować na innym zespole. Odszedł m.in. Ignacy Dudek, bracia Sabała, Mateusza Pietrzyka miało nie być pół rundy, kontuzje leczyli Rafał Bujas czy Jarosław Kuchnia… Letnie mecze sparingowe nie napawały optymizmem, dlatego zakończona runda była jaka była.

- Wyniki spotkań kontrolnych nie wskazywały na pogorszenie dyspozycji zespołu, a drużyna pod Twoją wodzą stanęła na starcie swojego piętnastego sezonu w działalności klubu. Niestety, początek rozgrywek ligowych, to przysłowiowo mówiąc „zimny prysznic” i dosyć konkretne porażki ze Stawem czy Skalnikiem oraz pechowe jak m.in. w pojedynku z Rokitą. Gdzie widzisz przyczyny słabszych wyników na starcie rundy jesiennej?

- Najistotniejsza była zmiana kadry, którą trzeba było na nowo budować i zgrywać. Zastąpić wyżej wymienionych zawodników nie było łatwo. Zespół po prostu miał inną jakość. W pierwszym ligowym meczu na przykład zagrało sześciu zupełnie nowych zawodników, w tym trzech przesuniętych z zespołu rezerw.
 
- Na szczęście z meczu na mecz drużyna robiła progres i powoli powracała do optymalnej dyspozycji. Przełamanie i efektowny triumf z LKS Rudnik, a następnie wyjazdowy remis z Karpatami pokazał, że wracamy na „właściwe tory”. Jakie czynniki spowodowały poprawę w grze, a może ten nienajlepszy początek był tylko niefortunnym wypadkiem przy pracy?

- Z czasem po prostu zaczęliśmy się zgrywać jako zespół, co dawało efekt w postaci lepszej gry.

- Ostatecznie zespół Górek w czasie rundy jesiennej obecnego sezonu zajął ósme miejsce z dorobkiem osiemnastu punktów. Drużyna plasuje się na pewnym miejscu w środku tabeli i w rundzie wiosennej będzie z pewnością solidnym zespołem ciągle pukającym do czołówki. Jak oceniasz postawę swoich podopiecznych w pierwszej fazie sezonu i czy jesteś zadowolony z obecnej pozycji?

- Gdy przychodziłem do drużyny dwa lata temu, to cel był jeden: stworzyć solidny A-klasowy zespół, dający radość gry piłkarzom i kibicom. Myślę, że już to osiągnęliśmy, lecz oczywiście musimy ciągle pracować, aby to się nie zmieniło. Mimo słabszej rundy i wielu zmian, to efekt jest taki, że poniżej pewnego poziomu nie schodzimy.

- Kłopoty kadrowe spowodowały, że szczególnie w rundzie jesiennej, ale i w czasie minionego sezonu, zdarzyło Ci się sięgać po wyróżniających się zawodników z ekipy rezerw. Tym samym Górki II stały się automatycznym zapleczem pierwszego zespołu, a niektórzy piłkarze otrzymali od Ciebie szansę. W jaki sposób wykorzystali okazję na zaprezentowania się w A-klasowej rywalizacji i kto zasługuje na szczególne pochwały?

- Uważam, że każdy z zawodników, którzy grali pokazał się z dobrej strony i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Osobiście wolę stawiać na swoich chłopaków, którzy są związani z klubem i z lokalną społecznością.

- Jedną z niewielu różnic w efektach Twojej pracy, którą zauważyła grupa kibiców i zawodników, to fakt, że w poprzednich rundach myśleniczanie lepiej spisywali się w meczach wyjazdowych. Aktualnie 13 z 18 zdobytych punktów pochodzą ze spotkań rozgrywanych przy Solidarności 6, a nasze boisko ponownie staje się twierdzą. Skąd zaszła ta zmiana oraz jak oceniasz infrastrukturę naszego obiektu?

- Myślę, że to efekt zmiany oblicza zespołu. W poprzednim sezonie jakość techniczno – taktyczna drużyny była bardzo dobra, więc lepiej grało nam się na wyjazdach, na większych boiskach, gdzie mogliśmy grać w ataku pozycyjnym. Nowy zespół bardziej opiera się na silnej woli walki i zaangażowaniu.

- Wspominając zagadnienie, jakim jest infrastruktura nie mogę zapomnieć o tradycyjnym pytaniu dotyczących wzajemnych relacji w klubie na linii zarząd - sztab szkoleniowy. Czy jesteś zadowolony z obecnych warunków pracy, a także całościowej dwuletniej współpracy, a także prosimy o uchylenie rąbka tajemnicy o wstępnych planach na zimowy okres przygotowawczy?

- Mam nadzieję, że ta współpraca nadal będzie taka jaka do tej pory, czyli bardzo dobra. Co do okresu przygotowawczego, to zaczynamy w połowie stycznia. Mamy zaplanowane siedem sparingów, wszystkie z zespołami z lig okręgowych, więc warunki do przygotowania się do nowego piłkarskiego roku są jak zawsze bardzo dobre.

- Ostatni rok to dokładnie 40 meczów, w tym 27 pojedynków ligowych, ponad siedemdziesiąt jednostek treningowych i wiele godzin związanych z Twoją działalnością na rzecz klubu. Które ze spotkań w 2019 roku uznałbyś za najlepsze w wykonaniu swoich podopiecznych oraz jakie wydarzenia szczególnie utkwiły Ci w pamięci?
 
- Było wiele wspaniałych, wygranych spotkań, ale mi utkwiło akurat spotkanie przegrane przez nas. Było to mecz w tej rundzie u siebie z Rokitą Kornatka. Przegraliśmy go 1:3, grając jeden z lepszych meczów, jakie pamiętam. Taki paradoks.

- Mimo mniejszych lub większych kryzysów zespół w całym roku przez cały czas był jednością, skupioną przede wszystkim na jak najlepszym zaprezentowaniu się w każdym kolejnym spotkaniu. Które z czynników sprawiły, sprawiają i miejmy nadzieję, że sprawiać będą, że Górki będą przyjaznym zespołem dla każdego, kto wyraża chęć pełnego zaangażowania oraz woli walki na boisku?

- Ważna jest dobra energia panująca w zespole. Dopóki ona jest, to chłopaki po pracy z uśmiechem pojawiają się na treningu i wspólnie w grupie spędzają czas, robiąc to co kochają.

- Za Tobą czwarta runda na stanowisku trenera Górek, a co za tym idzie dwa lata trudnej, ale i efektownej pracy. Zespół mimo wielu perturbacji pozostał w lidze, następnie wywalczył historyczny rezultat, a teraz zajmuje miejsce w środku tabeli. Jakie cele i plany stawiasz przed drużyną na nowy 2020 rok?

- O ile już jest ta solidność, która sprawia, że nie trzeba bać się o utrzymanie, to trzeba postawić kolejny rok, czyli osadzenie się w czołówce ligi. Niestety wpływa na to wiele czynników, a jednym z najważniejszych jest stabilność kadry zawodniczej. Jeżeli uda nam się teraz sformatować kadrę tak, aby przez cały rok była w 80-90 procentach podobna, to możemy walczyć o lepszy wynik.

- Kończąc wywiad pragniemy jeszcze raz, w imieniu całej społeczności Górek w postaci zawodników, zarządu i kibiców, złożyć najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wspaniałe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków i pełnionej funkcji. A w ostatnim pytaniu chciałbym zapytać, czego życzyć klubowi z Górnego Przedmieścia miasta Myślenice w nadchodzącym 2020 roku - jubileuszowym, bo piętnastym roku działalności?

- Zdrowia dla zawodników oraz szczęścia na boisku. Serdecznie dziękuję za wywiad i życzę wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku - tych prywatnych, ale i tych wspólnych - z drużyną Górek Myślenice.

 

 

 

Źródło: Oliwier Bzowski (Górki Myślenice)

Dodano: 2019-12-21 13:19:21


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice  wywiad  Czajka 

Komentarze


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
:
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
:
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
2:0
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:4
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
0:2
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
3:3
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15