facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gołcza Cup w małopolskiej odsłonie (foto)

Gołcza Cup w małopolskiej odsłonie (foto)

Za nami kolejna edycja Turnieju Mikołajkowego Gołcza Cup. W tym roku na parkiecie oglądaliśmy zmagania w kategorii żaków, a organizatorzy postawili w tej edycji na więcej czołowych ekip z Małopolski. Takie marki jak Wisła, Hutnik, Sandecja czy Nieciecza napędzały zainteresowanie imprezą.

 

 

Do walki z topowymi ekipami w regionie stanęły szkółki Pogoni Miechów, Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej, Football Academy Zawiercie i zespół gospodarzy - Akademia Piłkarska Gołcza. 
 
Ciekawostką pozostanie fakt, że zarówno AP Gołcza jak i Pogoń Miechów wdarły się do strefy medalowej i w końcowej klasyfikacji wyprzedziły choćby Niecieczę czy Sandecję! Oczywiście można brać pod uwagę fakt, że obie te ekipy nie wystawiły najsilniejszych składów ale poziom szkolenia zarówno w Niecieczy jak i Nowym Sączu daje gwarancję, że rywalizując z zawodnikami tych klubów, podejmujesz rywala z wysokiej półki. A fakty są takie, że gospodarze pokonali w grupie eliminacyjnej przede wszystkim Sandecję! (2:1) i to zapewniło im awans do strefy medalowej. Poza zasięgiem Gołczy i niemal wszystkich ekip w turnieju pozostawał Hutnik, który ograł Sandecję i bez kozery uporał się z Zawierciem i Gołczą. 

 
W grupie B mieliśmy drugiego dominatora - Wisłę Kraków. Podopieczni Krystiana Żakowicza gromili wszystkich na swej drodze i choć trzeba było brać pod uwagę to że obie grupy mogła dzielić jakaś różnica poziomów to zanosiło się na to, że obie krakowskie ekipy powalczą o złoto w tej imprezie. W grupie B losy drugiego premiowanego awansem do strefy medalowej miejsca rozstrzygnęły się identycznie jak w grupie A. Tu walkę wygrała Pogoń Miechów, a zawdzięcza to wygranym ciężkim bojom z WAP (3:2) i 1:0 z Niecieczą. Porażka 0:6 z Wisłą (Gołcza także 0:6 przegrała na koniec zmagań w grupie A z Hutnikiem) nie wniosła do tabeli niczego poza uwidocznieniem różnicy jaka dzieli lidera od reszty stawki. 
 
Popołudniowe zmagania to już poważniejsze wyzwania. Grupę mistrzowską stworzyli faworyci: Wisła i Hutnik oraz objawienia imprezy: AP Gołcza z Pogonią Miechów. O miejsca 5-8 walczyć pozostało faworytom na papierze: Sandecji oraz Niecieczy wraz z WAP Wolbrom i Zawierciem. 

-[FOTOGALERIA
 
Losy rywalizacji o piąte miejsce, opisując w skrócie, rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu. Sandecja ograła Niecieczę 2:0 i musiała już tylko uniknąć niespodzianek w pozostałych spotkaniach. A niewiele wcale zabrakło, by w ostatnim meczu punkty nowosądeczanom urwał bardzo ambitny WAP Wolbrom. Nowosądeczanie w grupie 5-8 prezentowali się jak ekipa z innej bajki. Na tle swoich rywali w tej grupie drużyna Roberta Blizaka prezentowała się jako ekipa kompletna, silna, zdecydowana, świetnie wyszkolona technicznie, stwarzająca mnóstwo bramkowych okazji dzięki błyskotliwości i szybkości w grze, a i w defensywie praca zazębiała się na tyle, że golkiper był raczej tylko partnerem do rozgrywania akcji. W defensywie pierwsze skrzypce odgrywał Mikołaj Stanek. Wykorzystując swoją dynamikę, nietuzinkową technikę użytkową oraz kapitalny balans ciałem, okazywał się zabójczo skutecznym dryblerem, królem pojedynków jeden na jeden z rywalami, a wieńczył dzieło aż pięciokrotnie kierując piłkę do siatki. Nowosądeczanie tworzyli znakomity monolit ale w ofensywie oczy widzów wisiały często na Karolu Szymoniku, człowieku od czarnej roboty na parkiecie. To dzięki jego pomysłowości i zamiłowiania do gry kombinacyjnej, Sandecja w pełni wykorzystywała wszelkie pojedynki dwa na jeden z obrońcami, a i też dzięki jego dynamice i solowym akcjom, do tych pojedynków "2na1" z obrońcami dochodziło. Z taką mocą, Sandecja pokonała Niecieczę, spokojnie ograła Zawiercie, a na koniec choć seryjnie marnowała okazje bramkowe - to skromnie pokonała WAP zapewniając sobie triumf w grupie niemistrzowskiej. 
 
Wicemistrzami grupy 5-8 zostali piłkarze Termalici Bruk-Bet Nieciecza. Piłkarze którzy błyszczeli na parkiecie zasobem wiedzy taktycznej. Cała ekipa Słoni dzielnie pracowała w pressingu, znakomicie utrudniała wyprowadzenie akcji rywalom, bardzo aktywnie walczyła o zdobywanie przestrzeni także w ofensywie. Pisząc w skrócie: Niecieczanie bardzo wysoko i mądrze przede wszystkim ustawiali się w defensywie, i bardzo dynamicznie pracowali w ataku. Wszystko sprawiało wrażenie wypracowanych schematów, dzięki czemu Pomarańczowi szybko odzyskiwali piłkę i starali się nieustannie nacierać na rywali. Oczywiście ze skutecznością gry bywały problemy i to one sprokurowały walkę poza strefą medalową. Nie można jednak przejść obojętnie obok umiejętności czysto piłkarskich drużyny z powiatu tarnowskiego. A w szczególności Filipa Kulisa i Grzegorza Miłosia. Z występów Kulisy najbardziej zapamiętaliśmy świetne dryblingi zarówno prawą jak i lewą nogą, Miłosia zaś z kapitalnych podań między obrońcami, wypatrywania luk i wszelkich możliwości zagrania prostopadłych podań. 

 
Kilka perełek odnaleźć można było także siódmej ekipie turnieju - Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej. Dbałość i podstawy rzemiosła piłkarskiego w pracy z młodymi adeptami widoczna była już na pierwszy rzut oka. Niesłychana dbałość o precyzję przy ustawianiu muru przy rzutach wolnych w wykonaniu bramkarza Nikolasa Machała, kapitalne wyczucie czasu, twardość i skuteczność Piotra Banysia przy interwencjach w defensywie (a także w ofensywie!), czy umiejętność Macieja Rogala w dryblowaniu patrząc jednocześnie rywalowi w oczy, analizując jego ruchy. Wolbromianie mieli w swoim składzie kilku bardzo szybkich i naprawdę ciekawych piłkarsko graczy. Zaskakiwał szybkością i tym co w pełnym biegu z piłką potrafi zrobić choćby Tomasz Marchejski. Wolbromianie śmiało mogli zawitać i w strefie medalowej. W eliminacjach ograli wszak niecieczan, awans przegrali po niezwykle zaciętym boju z Pogonią Miechów i dlatego zabrakło dla nich miejsca w górnej połówce klasyfikacji.
 
Na końcu stawki znalazła się drużyna FA Zawiercie, ekipa która na turniej do Gołczy przyjechała ćwiczyć, pracować nad niedociągnięciami i ta zawziętość oraz konsekwencja w próbach kreowania gry od bramki, odwaga w dryblinach w defensywie czy grze z udziałem bramkarza zapewne wcześniej czy później przyniosą wymierne korzyści. W Zawierciu wyraźnie trwa praca nad grą jeden na jeden bo większość graczy próbowała się w takie pojedynki wdawać. Najbardziej zaawansowany poziom prezentował Krzysztof Dymarz, bo i dryblingi wychodziły lepiej i były naprawdę mało dla rywali czytelne. Nieźle radził sobie też Szymon Kucharczyk, który i potrafił zaskoczyć kreatywnym podaniem z głębi pola i mocniejszym strzałem na bramkę rywali.
 
Tuż za podium uplasowali się gospodarze Akademia Piłkarska Gołcza. Podopieczni Marka Machnika sprawili bez wątpienia niespodziankę pojawiając się w gronie czterech najlepszych drużyn turnieju. Pojedynki z Wisłą i Hutnikiem zapewne posłużyły jako kolejna nauka ale bój z Pogonią Miechów okazał się pojedynkiem o miejsce na podium! I choć gołczanie prezentowali się w tym pojedynku jednak nieco lepiej od miechowian, to bardzo długo przegrywali 0:1. W końcówce marnowali okazje do remisu wręcz seryjnie i dopiero w ostatniej akcji meczu remis gospodarzom uratował najskuteczniejszy snajper zespołu Oliwier Jamroży. Radość gospodarzy ogromna bo urwali Pogoni dwa punkty w ostatniej chwili ale to miechowianom wystarczało by nie dać się zepchnąć z podium. Gołczanie znakomicie walczyli jako zespół przez cały turniej. To zaprowadziło ekipę Marka Machnika do strefy medalowej ale nie da się ukryć, że bez skuteczności Oliwiera Jamrożego czy przebojowości Bartłomieja Stachury pewnie o ten wynik byłoby trudniej. Stachura grał w ekipie APG zdecydowanie najefektowniej. Świetnie panował nad piłką nawet w pełnym biegu, wygrywał wiele pojedynków szybkościowych i z łatwością wypracowywał okazje bramkowe. Ważnym punktem zespołu gospodarzy był też Aleksander Dudziński, który często gdy zespół był w opałach znajdował się we właściwym miejscu oraz czasie i wyjaśniał wiele pachnących utratą gola lub zwiastujących groźną kontrę sytuacji. To zawodnik z wysoką umiejętnością czytania gry. 
 
Pogoń Miechów... to zespół w tym turnieju najmniej efektowny. Ale zespół bardzo dobrze poukładany, pracujący na boisku nadwyraz solidnie i mający przede wszystkim niezwykle uniwersalnego golkipera Jakuba Paska. Golkipera, który ratował zespół niesamowitymi robinsonadami i w grze nogą niczego nie zawalił, a i na przedpolu gdy trzeba było "wyczyścić teren" - nie zawiodził. Zapewne ze względu na ilość i skuteczność tych interwencji (oraz pewnie uniwersalność) Jakub Pasek został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W ofensywie swoje robili Szymon Midro i Antoni Domagała, co przy odrobinie szczęścia, pozwoliło miechowianom sięgnąć po brąz! Znakomity wynik podopiecznych Piotra Króla.
 
Noi na koniec wisienka na torcie. Wisła Kraków kontra Hutnik Kraków. Pojedynek na który czekali wszyscy. Analizując terminarz oraz osiągnięcia obu ekip w eliminacjach, mieliśmy pewność, że ostatni tego wieczoru pojedynek będzie swoistym finałem turnieju. Wisła i Hutnik do bezpośredniego starcia przystępowały z kompletem zwycięstw i imponującym bilansem bramkowym. Zawdzięczają to naturalnie najwyższym w stawce umiejętnościom piłkarskim i największej sile zespołowej. 

 
Hutnicy dużo w turnieju zawdzięczali inteligencji w grze, dynamice ruchu na krótkich odcinkach co przy znakomitym balansie ciała powodowało, że trudno było z kimkolwiek z zespołu Mateusza Króla wygrać pojedynek jeden na jeden. Hutnicy grali szybko, ofensywnie, a dzięki szukaniu gry w trakcie wyprowadzania akcji, te zazębiały się siejąc postrach w defensywie przeciwników. Najcięższym indywidualnie rywalem dla przeciwników HKS był tego dnia niezwykle trudny do obalenia Oskar Gil. Korzystał z nadzwyczajnej równowagi i siły fizycznej notując naprawdę kilka świetnych występów. Oczywiście był też Szymon Ronij, maszynka do zdobywania goli ale wszystko to końcową weryfikację przechodzić miało w ostatnim pojedynku... z Wisłą.

Wisłą która przez turniej przemknęła niczym burza. Nie ma w tym jednak niczego zaskakującego bo Biała Gwiazda rozgrywała akcje książkowo. Często zanim rywale odczytali zamiary, było już za późno. Szybka wymiana kilku podań wybijała niemal każdego z rytmu, każde przyjęcie piłki, prowadzenie jej, podanie było tak pewne i przemyślane że wiślacy skupiali się jedynie na celu, a nie na piłce, która była dla nich jedynie rekwizytem koniecznym do zdobycia gola. Nie obyło się rzecz jasna bez indywidualności. A tu na pewno rzucał się w oczy choćby Jakub Jędrszczyk, jeden z liderów tej drużyny. Jędrszczyk to była wręcz wizytówka obrazu gry jaki prezentowali wiślacy. Piłka nie przeszkadzała mu w niczym. Swoboda z jaką dryblował, podawał, wyczucie i szybkość dzięki którym momentami przeciwników traktował slalomem, a i filmowe "widły" w meczu z Gołczą pokazały, jak wielki w tym piłkarzu drzemie potencjał. Potencjał snajperski pokazał za to Franciszek Szpil, który nie tylko fryzurą a'la Kamil Kosowski ale i skutecznością w swojej grze przypominał wiślaka z najlepszych lat jego kariery. 
 
A wielki finał był popisem Szpila właśnie. Wiślacy rozegrali go w sposób bardzo wyrachowany. Owszem, szybko zdobyte trzy gole pozwoliły wiślakom atakować zza gardy ale to jak rozprawili się z atakującym i mającym okazje na odwrócenie losów meczu Hutnikiem, to istne chapeau bas. Już w 3 minucie Szpil przebiegł z piłką całe boisko i na koniec wyłożył ją Patrykowi Kapuścińskiemu. Chwilę potem na 2:0 trafił już sam kapitalnie mierząc z wolnego nad murem obrońców. Gol na 3:0 padł tylko dlatego, że Szpil postanowił pogonić obrońcę Hutnika który ruszył za piłką w kierunku własnej bramki. Szpil dogonił, zabrał piłkę, wyprzedził i jeszcze do siatki trafił precyzyjnie, od słupka. Czwarty gol już nieco szczęśliwy bo po uderzeniu Maksymiliana Okrasa z wolnego, Filipa Kołodzieja zmylił rykoszet od głowy obrońcy stojącego w murze, a wynik na 5:0 wkrótce ustalił Jakub Jędrszczyk i Wisła choć głównie z kontry, rozbiła Hutnika pieczętując końcowy triumf.
 
Wkrótce po meczu obejrzeliśmy jeszcze efektowne występy artystyczne dziewcząt ze szkoły podstawowej w Wysocicach, a później już nadszedł czas na uroczyste wręczanie nagród. Podziękowania dla piłkarzy, kibiców wszystkich ekip a także dla rodziców piłkarzy miejscowych za pomoc w organizacji turnieju sypały się z ust Wójta Gminy Gołcza Lesława Blachy oraz Przewodniczącego Rady Gminy Stanisława Makoli, a także koordynatora Akademii Piłkarskiej Gołcza, Marcina Dudzińskiego. Pan Wójt jak i Pan Przewodniczący a także przedstawiciele rodziców, uhonorowani zostali przez organizatorów okolicznościowym medalem "Przyjaciół AP Gołcza". Na koniec, w trakcie wręczania pucharów, medali oraz gadżetów ufundowanych przez Gminę Gołcza, nie zabrakło i głównej atrakcji dekorowania uczestników - a więc wizyty przedstawicielek Świętego Mikołaja, które każdemu uczestnikowi wręczyły wypełnione słodkościami paczki. 
 
Na sam koniec, w deszczu confetti, puchar na podwyższeniu wznieśli piłkarze Białej Gwiazdy... i kolejny turniej Gołcza Cup przeszedł do historii.

-[FOTOGALERIA
 
Grupa A
AP Gołcza - FA Zawiercie 3:1
Sandecja - Hutnik 1:2
AP Gołcza - Sandecja 2:1
FA Zawiercie - Hutnik 1:4
AP Gołcza - Hutnik 0:6
FA Zawiercie - Sandecja 1:5

1. Hutnik 3 9 12-2
2. Gołcza 3 6  5-8
3. Sandecja 3 3  7-4
4. Zawiercie 3 0  3-12
 
 
Grupa B
Pogoń Miechów - WAP Wolbrom 3:2
Nieciecza - Wisła Kraków 1:5
Pogoń - Nieciecza 1:0
WAP - Wisła 1:8
Pogoń - Wisła 0:6
WAP - Nieciecza 1:0
 
1. Wisła 3 9 19-2
2. Pogoń 3 6  4-8
3. WAP 3 3  4-11
4. Nieciecza 3 0  1-7 
Grupa 1-4
Pogoń - Hutnik 0:3
Wisła - Gołcza 7:1
Pogoń - Wisła 0:5
Hutnik - Gołcza 4:0
Pogoń - Gołcza 2:2
Hutnik - Wisła 0:5
 
1. Wisła 3 9 17-1
2. Hutnik 3 6  7-5
3. Pogoń 3 1  2-10
4. Gołcza 3 1  3-13

 
Grupa 5-8
Nieciecza - Sandecja 0:2
WAP - Zawiercie 3:0
Nieciecza - WAP 4:2
Sandecja - Zawiercie 2:0
Nieciecza - Zawiercie 4:0
Sandecja - WAP 1:0

5. Sandecja 3 9 5-0
6. Nieciecza 3 6 8-2
7. WAP 3 3 5-5
8. Zawiercie 3 0 0-9
 
 
Król strzelców: Franciszek Szpil (11 goli, Wisła)
Dream Team: Jakub Pasek (Pogoń) - Szymon Ronij (Hutnik), Franciszek Szpil (Wisła), Jakub Jędrszczyk (Wisła), Bartłomiej Stachura (Gołcza).
 
Lesław Blacha (Wójt Gminy Gołcza): - Poziom sportowy imprezy uznaję za naprawdę wysoki. Ale najważniejsze i tak jest to, że mamy możliwość rywalizować z drużynami dobrymi, które przyjeżdżają do nas z różnych regionów Województwa Małopolskiego. Miejsce w końcowej klasyfikacji jest sprawą drugorzędną ale nie da się ukryć satysfakcji, że Akademia Piłkarska Gołcza otarła się w tym roku o podium. Radość sprawia także to, że trenerzy drużyn, które biorą udział w Gołcza Cup co roku pytają już o kolejne edycje. To dla nas dobry znak, informacja że formuła turnieju się sprawdza, a naprawdę silne ekipy chcą na nasz turniej zawitać.


 
Marek Machnik (trener AP Gołcza): - Bardzo się cieszę, że udało się uzyskać tak wysoką lokatę w tak silnym zestawieniu drużyn. Mamy jednak oczywiście świadomość, w jakim miejscu jesteśmy, w jakim miejscu pracujemy, czego nam jeszcze brakuje i do czego dążymy. Widać było, że w tegorocznej edycji Wisła i Hutnik to ekipy zupełnie poza naszym zasięgiem ale po pierwsze cieszę się, że takie zespoły chcą do nas przyjeżdżać, a po drugie mamy się co roku od kogo uczyć, kogo podpatrywać i czerpać wzorce. Dlatego tym bardziej tegoroczny wynik Akademii Piłkarskiej Gołcza należy rozpatrywać jako duży sukces. Oczywiście można powiedzieć, że o włos przegraliśmy rywalizację z Pogonią o trzecie miejsce ale sport powinien mimo wszystko uczyć pokory, liczymy że może w przyszłości los odda nam to co nam w tym roku umknęło. Do brązowego medalu zabrakło nam w zasadzie dwóch goli (lub jednego, zwycięskiego w meczu z Pognią - przyp.red.). Postawę swojego zespołu oceniam jako poprawną. Uważam, że drugie miejsce w grupie eliminacyjnej nam się należało. Dobrze weszliśmy w turniej bo zwycięstwo z Zawierciem w dużej mierze zawdzięczamy szybko strzelonym dwóm bramkom, a potem cenne zwycięstwo po bardzo wyrównanym spotkaniu z Sandecją. To pozwoliło nam wypracować miejsce gwarantujące udział w walce o medale. Pracujemy ciężko, pracujemy nieprzerwanie i efekty tej pracy stają się co raz bardziej wymierne. Trzeba pamiętać, że przynajmniej w kategorii żaków nie mamy takiego komfortu jak w wielu innych klubach, polegającym na solidnej selekcji zawodników, pracujemy z węższą grupą piłkarzy i tym bardziej cenimy sobie każdy sukces, czyli dowód na to że zarówno nasza praca jako trenerów jak i ta wykonana przez zawodników ma sens. Nieocenioną rolę w dążeniu do rozwoju naszych podopiecznych, poza wspierającymi nas na każdym kroku rodzicami, ma oczywiście koordynator całej Akademii - Pan Marcin Dudziński. Cieszę się, że wszyscy tworzymy tu zgrany zespół, który wie jaką drogą i w jaki cel należy mierzyć. Praca pracą, efekty efektami ale pojawia się tradycyjne pytanie: Do dalej? Co z tymi piłkarzami stanie się po zakończeniu szkolenia w młodzieżowych kategoriach. Czy uda im się płynnie przejść do seniorskiej piłki, czy ktoś da im realną szanse pokazać swoje umiejętności? Czy sukcesy w piłce młodzieżowej uda się przekuć w sukcesy w piłce seniorskiej? Na koniec, pragnę podziękować jeszcze ekipie Sandecji. Z klubem z Nowego Sącza nawiązała się już pewnego rodzaju nić porozumienia, od początku funkcjonowania naszego turnieju Sandecja nas wspiera, bierze udział w tej imprezie i w pełni profesjonalnie do niej podchodzi. Dziękuję im tym bardziej, że jutro rozgrywają mocno obsadzony i ważny dla nich turniej w Sosnowcu, a mimo to podzielili ekipę tak, by przyjechać do nas i wziąć udział w naszym święcie.
 
-[FOTOGALERIAKOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. AP Wisła Kraków:
2.Rafał Olima - 8.Mikołaj Kominek, 5.Ilia Yoryna, 10.Antoni Piwowarczyk, 6.Maksymilian Okras, 4.Patryk Kapuściński, 16.Franciszek Szpil, 7.Jakub Jędrszczyk, 9.Jakub Jesionkowski. Trener: Krystian Żakowicz.
 
2. AP Hutnik Kraków: 1.Filip Kołodziej - 9.Oskar Gil, 7.Szymon Ronij, 10. Adam Dawicki, 19.Filip Nowicki, 99.Oskar Kot, 5.Illia Kozachenko, 6.Adam Tokarz. Trener: Mateusz Król.
 
3. Pogoń Miechów: 1.Jakub Pasek - 3.Radosław Król, 6.Dawid Midro, 10.Szymon Midro, Filip Podyma, Sebastian Dąbrowski, 19.Antoni Domagała, 9.Adam Konios, Ksawery Surma, Mikołaj Kapuściński. Trener: Piotr Król.

4. Akademia Piłkarska Gołcza: 1.Ksawery Machnik - 3.Wiktor Kania, 17.Oliwier Jamroży, 8.Aleksander Dudziński, 10.Bartłomiej Stachura, 4.Patryk Nastarowski, Bartłomiej Jędrzejczyk, 18.Jan Makola, 5.Adrian Grzegórzko. Trener: Marek Machnik.

5. Akademia Sandecja Nowy Sącz: 11.Wojciech Kaczka - 8.Fabian Janus, 34.Mikołaj Stanek, 12.Nikodem Urlik, 10.Nikodem Michalik, 7.Karol Szymonik, 25.Karol Poręba. Trener: Robert Blizak.
     
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 15.Andrzej Mróz - 3.Filip Kulis, 5.Grzegorz Miłoś, 27.Maksymilian Faltyn, 99.Dalid Faglart, 20.Marcel Szczepański, 00.Krzysztof Kolak, 22.Jakub Broński, 7.Szymon Mietelski. Trener: Krzysztof Mikuła.
 
7. Wolbromska Akademia Piłkarska: 1.Nikolas Machał, 99.Wojciech Koryto, 16.Maciej Rogal, 93.Piotr Banyś, 66.Mikołaj Maślisz, 11.Tomasz Marchajski, 12.Krzysztof Kosałka, 8.Francieszek Kur, 10.Julian Krężel, 20.Szymon Bożanowski. Trener: Mariusz Porębski.
 
8. Football Academy Zawiercie: 10.Kacper Dworak, 12.Szymon Kucharczyk (1), 11.Mateusz Imiela (1), 11.Gabriel Sołtysek, 16.Miłosz Słowiński, 7.Krzysztof Dymarz (1), 99.Mikołaj Kazek (1), Igor Jeż, Jan Rogielski. Trener: Arkadiusz Michnowski.
 

RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-12-16 10:35:53


turniej mikołajkowy  AP gołcza  Gołcza Cup 

Komentarze


II liga

Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
28.03.2020
19:00
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
28.03.2020
19:10
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
28.03.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
28.03.2020
15:00
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
28.03.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisłoka Dębica
28.03.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.03.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Stal Kraśnik
28.03.2020
15:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
28.03.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
28.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
28.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
28.03.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
28.03.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
28.03.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.03.2020
16:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.03.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
28.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
28.03.2020
12:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.03.2020
15:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
28.03.2020
15:00
Barciczanka Barcice
:
GKS Drwinia
28.03.2020
15:00
Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
28.03.2020
11:00
Motor Lublin
:
Stal Mielec
28.03.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Hutnik Kraków
28.03.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
28.03.2020
12:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
BKS Bochnia
:
Spartak S.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Orkan Raba Wyżna
28.03.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
28.03.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
 
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Pcimianka
:
Tarnovia Tarnów
28.03.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
28.03.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
 
Wisła Kraków
:
Beskid A.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
28.03.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
28.03.2020
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Okocimski II
:
Cracovia II
28.03.2020
 
Limanovia Limanowa
:
TS Wisła I Kraków
28.03.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Bronowianka
28.03.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
 
KKP Bydgoszcz
:
SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
 
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki
6:7
MKS Trzebinia
27.03.2020
19:00
(61-72)
LKS Rajsko
1:2
Słomniczanka Słomniki
27.03.2020
19:00
(13-26)
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Pcimianka Pcim
27.03.2020
19:00
(28-22)
Beskid Andrychów
1:1
LKS Jawiszowice
27.03.2020
19:00
(15-10)
Cracovia II Kraków
1:2
Unia Oświęcim
27.03.2020
19:00
(13-20)
Wisła II Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
27.03.2020
19:00
(41-7)
Sokół Kocmyrzów
1:2
Dalin Myślenice
27.03.2020
19:00
(19-29)
Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Ryczów
27.03.2020
19:00
(16-8)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(33-16)
MKS Trzebinia
4:0
LKS Rajsko
28.03.2020
19:00
(45-7)
Unia Oświęcim
1:5
Czarni Staniątki
28.03.2020
19:00
(18-54)
Dalin Myślenice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2020
19:00
(28-11)
LKS Jawiszowice
1:1
Clepardia Kraków
28.03.2020
19:00
(13-13)
Orzeł Ryczów
2:1
Cracovia II Kraków
28.03.2020
19:00
(22-12)
Słomniczanka Słomniki
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(39-16)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:4
Sokół Kocmyrzów
28.03.2020
19:00
(31-48)
Pcimianka Pcim
5:1
Beskid Andrychów
28.03.2020
19:00
(51-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wisła II Kraków
28.03.2020
19:00
(47-30)
Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:3
LKS Niedźwiedź
27.03.2020
19:05
(11-36)
Zieleńczanka Zielonki
4:0
Bolesław Bukowno
27.03.2020
19:05
(43-6)
Pogoń Miechów
0:1
Prądniczanka Kraków
27.03.2020
19:05
(9-17)
Przemsza Klucze
2:1
Piliczanka Pilica
27.03.2020
19:05
(28-14)
Spójnia Osiek
3:1
Orzeł Iwanowice
27.03.2020
19:05
(38-17)
Proszowianka Proszowice
2:1
LOT Balice
27.03.2020
19:05
(20-10)
Grębałowianka Kraków
1:1
KS Olkusz
27.03.2020
19:05
(16-12)
LOT Balice
1:1
Spójnia Osiek
28.03.2020
19:05
(15-12)
LKS Niedźwiedź
3:1
Pogoń Miechów
28.03.2020
19:05
(31-10)
KS Olkusz
1:0
Bolesław Bukowno
28.03.2020
19:05
(12-7)
Prądniczanka Kraków
1:3
Przemsza Klucze
28.03.2020
19:05
(16-34)
Piliczanka Pilica
3:1
Grębałowianka Kraków
28.03.2020
19:05
(34-14)
Orzeł Iwanowice
1:1
Przebój Wolbrom
28.03.2020
19:05
(18-12)
Proszowianka Proszowice
12:11
Zieleńczanka Zielonki
28.03.2020
19:05
(127-116)
Przebój Wolbrom
:
LOT Balice
29.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
LOT Balice
:
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
5:0
Dąbski Kraków
28.03.2020
19:10
(51-6)
Wieczysta Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
28.03.2020
19:10
(17-26)
Borek Kraków
2:0
Piast Wołowice
28.03.2020
19:10
(23-6)
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2020
19:10
(9-15)
Błękitni Modlnica
2:5
Nadwiślan Kraków
28.03.2020
19:10
(25-54)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Hutnik II Kraków
28.03.2020
19:10
(5-9)
Garbarnia II Kraków
1:1
Prokocim Kraków
28.03.2020
19:10
(17-13)
Kmita Zabierzów
:
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:3
Raba Dobczyce
27.03.2020
19:15
(24-35)
Gdovia Gdów
4:3
Tempo Rzeszotary
27.03.2020
19:15
(41-30)
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiślanka Grabie
27.03.2020
19:15
(10-30)
Orzeł Myślenice
7:5
Radziszowianka Radziszów
27.03.2020
19:15
(79-58)
Jordan Sum Zakliczyn
2:4
LKS Śledziejowice
27.03.2020
19:15
(24-42)
Dziecanovia Dziekanowice
4:3
Wiarusy Igołomia
27.03.2020
19:15
(44-34)
Górnik Wieliczka
4:0
Targowianka Targowisko
27.03.2020
19:15
(48-8)
Radziszowianka Radziszów
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
28.03.2020
19:15
(18-15)
LKS Śledziejowice
12:11
Górnik Wieliczka
28.03.2020
19:15
(124-110)
Tempo Rzeszotary
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
28.03.2020
19:15
(23-33)
Raba Dobczyce
4:9
Orzeł Myślenice
28.03.2020
19:15
(48-95)
Pasternik Ochojno
1:1
Błękitni Bodzanów
28.03.2020
19:15
(14-13)
Wiarusy Igołomia
1:4
Wiślanka Grabie
28.03.2020
19:15
(12-44)
Targowianka Targowisko
1:3
Gdovia Gdów
28.03.2020
19:15
(12-30)
Gdovia Gdów
:
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny