facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy półfinalistów

W ostatnią sobotę listopada poznaliśmy ostatniego z półfinalistów okręgowego Pucharu Polski (Bochnia). Wcześniej awans zapewniły sobie ekipy GKS-u Drwini, Błyskawicy Proszówki oraz Raby Książnice. Do wyżej wymienionej trójki dołączył w sobotę zespół BKS Bochnia, który ograł na wyjeździe drużynę Czarnych Kobyle aż 7:0.

Mecze półfinałowe zaplanowano na wiosnę 2020 roku. Poniżej prezentujemy wyniki III rundy oraz pary półfinałowe.

Górnik Siedlec - GKS Drwinia 0:11 (0:5)
Błyskawica Proszówki - Naprzód Sobolów k. 5:4 4:4 (1:3)
LKS Trzciana - Raba Książnice 0:2 (0:0)
Czarni Kobyle - BKS Bochnia 0:7(0:2)

1/2 finału:
Raba Książnice- GKS Drwinia
Błyskawica Proszówki - BKS Bochnia

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2019-12-02 20:21:37


BKS Bochnia  Raba  GKS Drwinia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
06.12.2019
18:00
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
06.12.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
3:10
AZS UJ Kraków
07.12.2019
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
07.12.2019
 
Futsal II Nowiny
:
Unia Tarnów
07.12.2019
20:00
UKS Pińczów
:
AZS UEK Kraków
07.12.2019
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
06.12.2019
19:30
Strzelcy
5:13
Grębałowianka Kraków
06.12.2019
19:30
Wisła Kraków
11:4
Wieczysta Kraków
06.12.2019
20:30
Prokocim Kraków
10:3
Garbarnia Kraków
06.12.2019
20:30
Cracovia Kraków
8:5
Dąbski
06.12.2019
21:30
Clepardia Kraków
2:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.12.2019
21:30